De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Båstad - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Volledige uitslagen

Båstad

Båstad 2017

ZwedenZweden - 17 Juli 2017 - 23 Juli 2017 - Gravel


Finale

23 Jul - 14h10David FerrerverslaatAlexandr Dolgopolov6-4 6-4

Halve Finale

22 Jul - 13h10Alexandr DolgopolovverslaatAndrey Kuznetsov6-3 6-2
22 Jul - 14h40David FerrerverslaatFernando Verdasco6-1 6-7 6-4

Kwartfinales

21 Jul - 11h10Andrey KuznetsovverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-3 6-3
21 Jul - 14h55Alexandr DolgopolovverslaatKaren Khachanov7-6 3-6 7-6
21 Jul - 17h10David FerrerverslaatHenri Laaksonen7-5 3-6 7-6
21 Jul - 16h20Fernando VerdascoverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 6-2

Achtste finales

19 Jul - 15h55Andrey KuznetsovverslaatPablo Carreño Busta4-6 7-6 3-0 ab.
19 Jul - 14h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatRenzo Olivo6-4 6-1
20 Jul - 11h10Karen KhachanovverslaatErnests Gulbis4-6 7-6 6-3
20 Jul - 14h05Alexandr DolgopolovverslaatHoracio Zeballos6-4 6-4
19 Jul - 19h45David FerrerverslaatDustin Brown6-2 6-3
19 Jul - 18h20Henri LaaksonenverslaatPablo Cuevas6-4 6-3
20 Jul - 15h55Fernando VerdascoverslaatFacundo Bagnis6-3 6-2
20 Jul - 17h30Albert Ramos ViñolasverslaatThiago Monteiro3-6 6-4 6-3

1/16de finales

Pablo Carreño Busta Bye
18 Jul - 11h10Andrey KuznetsovverslaatJan-Lennard Struff6-3 6-4
18 Jul - 12h30Renzo OlivoverslaatPaul-Henri Mathieu6-2 6-4
18 Jul - 13h55Diego Sebastian SchwartzmanverslaatMaximilian Marterer6-1 6-3
Karen Khachanov Bye
18 Jul - 15h10Ernests GulbisverslaatArthur De Greef4-6 6-3 6-2
18 Jul - 14h05Alexandr DolgopolovverslaatLeonardo Mayer6-3 6-2
18 Jul - 15h30Horacio ZeballosverslaatNikoloz Basilashvili6-3 6-3
18 Jul - 15h25David FerrerverslaatFederico Delbonis6-3 6-4
18 Jul - 13h55Dustin BrownverslaatThomaz Bellucci6-4 6-3
17 Jul - 16h35Henri LaaksonenverslaatMikael Ymer7-6 7-5
Pablo Cuevas Bye
18 Jul - 17h25Fernando VerdascoverslaatElias Ymer4-6 6-3 6-4
18 Jul - 11h10Facundo BagnisverslaatTommy Haas6-7 6-3 6-2
18 Jul - 12h40Thiago MonteiroverslaatDusan Lajovic6-3 0-0 ab.
Albert Ramos Viñolas Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

17 Jul - 15h10Federico DelbonisverslaatStéphane Robert6-2 6-3
17 Jul - 12h55Arthur De GreefverslaatTommy Robredo6-4 6-2
17 Jul - 12h45Maximilian MartererverslaatCalvin Hemery6-2 6-2
17 Jul - 16h20Leonardo MayerverslaatPaul-Henri Mathieu2-6 6-3 6-2

Kwalificaties - Eerste ronde

17 Jul - 11h10Federico DelbonisverslaatMarkus Eriksson6-4 6-4
17 Jul - 11h10Stéphane RobertverslaatConstant Lestienne6-3 5-1 ab.
16 Jul - 10h20Arthur De GreefverslaatFred Simonsson4-6 6-4 6-4
16 Jul - 10h20Tommy RobredoverslaatMathias Bourgue5-1 ab.
16 Jul - 10h20Maximilian MartererverslaatAndre Goransson6-2 6-1
16 Jul - 10h20Calvin HemeryverslaatKimmer Coppejans6-3 6-4
17 Jul - 11h10Paul-Henri MathieuverslaatIsak Arvidsson6-2 6-2
17 Jul - 11h10Leonardo MayerverslaatTristan Lamasine7-6 6-7 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden