De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Tokio - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Japan

Volledige uitslagen

Tokio 2017

JapanJapan - 2 Oktober 2017 - 8 Oktober 2017 - Hardcourt


Finale

8 Okt - 09h10David GoffinverslaatAdrian Mannarino6-3 7-5

Halve Finale

7 Okt - 08h35Adrian MannarinoverslaatMarin Cilic6-7 6-4 6-0
7 Okt - 06h15David GoffinverslaatDiego Sebastian Schwartzman7-6 7-6

Kwartfinales

6 Okt - 09h05Marin CilicverslaatRyan Harrison6-2 6-0
6 Okt - 10h15Adrian MannarinoverslaatYuichi Sugita6-2 6-4
6 Okt - 07h05David GoffinverslaatRichard Gasquet7-5 6-2
6 Okt - 05h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatSteve Johnson6-0 7-5

Achtste finales

4 Okt - 10h25Marin CilicverslaatYasutaka Uchiyama6-3 6-4
4 Okt - 08h05Ryan HarrisonverslaatKevin Anderson6-3 1-6 7-6
5 Okt - 10h55Yuichi SugitaverslaatMilos Raonic1-0 ab.
4 Okt - 05h15Adrian MannarinoverslaatJirí Veselý6-3 6-2
5 Okt - 06h30Richard GasquetverslaatYen-Hsun Lu6-0 7-6
5 Okt - 08h20David GoffinverslaatMatthew Ebden2-6 7-5 7-6
4 Okt - 07h55Diego Sebastian SchwartzmanverslaatBernard Tomic6-3 6-1
5 Okt - 05h15Steve JohnsonverslaatAlexandr Dolgopolov6-2 6-4

1/16de finales

2 Okt - 07h15Marin CilicverslaatStefanos Tsitsipas6-3 6-2
2 Okt - 10h40Yasutaka UchiyamaverslaatFranko Skugor6-3 3-6 6-1
2 Okt - 08h15Ryan HarrisonverslaatYusuke Takahashi6-4 4-6 6-4
2 Okt - 08h45Kevin AndersonverslaatGilles Simon6-2 7-6
3 Okt - 05h10Milos RaonicverslaatViktor Troicki6-3 6-4
Yuichi SugitaverslaatBenoît Paire6-4 ab.
2 Okt - 05h10Adrian MannarinoverslaatGo Soeda7-5 7-6
2 Okt - 10h40Jirí VeselýverslaatAlbert Ramos Viñolas6-2 2-6 6-3
Richard GasquetverslaatSam Querrey6-4 7-6
Yen-Hsun LuverslaatTaro Daniel6-1 6-3
3 Okt - 05h00Matthew EbdenverslaatIvo Karlovic6-4 6-3
4 Okt - 06h30David GoffinverslaatFeliciano López7-5 6-1
Diego Sebastian SchwartzmanverslaatDonald Young6-2 7-5
2 Okt - 06h10Bernard TomicverslaatJoão Sousa6-3 3-6 6-3
4 Okt - 05h10Alexandr DolgopolovverslaatDaniil Medvedev6-1 6-2
Steve JohnsonverslaatDominic Thiem4-6 6-4 7-6

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

1 Okt - 05h15Stefanos TsitsipasverslaatFrances Tiafoe6-4 6-2
1 Okt - 07h15Yusuke TakahashiverslaatVasek Pospisil7-6 6-2
1 Okt - 05h10Matthew EbdenverslaatYannick Hanfmann6-3 6-1
1 Okt - 07h15Franko SkugorverslaatRadu Albot1-6 7-5 6-3

Kwalificaties - Eerste ronde

30 Sep - 05h10Frances TiafoeverslaatKaito Uesugi6-2 6-4
30 Sep - 06h40Stefanos TsitsipasverslaatTatsuma Ito4-6 7-6 6-2
30 Sep - 09h15Vasek PospisilverslaatYosuke Watanuki7-6 7-6
30 Sep - 11h35Yusuke TakahashiverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-1 6-2
30 Sep - 05h10Matthew EbdenverslaatNicolas Kicker6-4 7-6
30 Sep - 06h45Yannick HanfmannverslaatSho Shimabukuro6-3 6-4
30 Sep - 08h15Radu AlbotverslaatReilly Opelka7-5 6-7 7-6
30 Sep - 11h00Franko SkugorverslaatNicolás Jarry6-4 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden