De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 5 Maart 1993
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Oeiras van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexey Vatutin | 6-3 2-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Mark Lajal | 7-5 6-3 | |
Koblenz van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alibek Kachmazov | 6-3 6-2 | |
Augsburg van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | David Fix | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nicolas Zanellato | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 19 Overwinningen / 24 Nederlagen
Forli 3 van 17 Januari tot 23 Januari 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sebastian Fanselow | 6-4 3-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Antoine Escoffier | 6-2 6-1 | |
Quimper van 24 Januari tot 30 Januari 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Shintaro Mochizuki | 6-3 6-3 | |
Cherbourg van 7 Februari tot 13 Februari 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Matteo Arnaldi | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Vitaliy Sachko | 6-4 4-6 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Lucas Pouille | 6-4 0-0 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Luca Van Assche | 3-6 7-6 4-1 ab. | |
Turin van 28 Februari tot 6 Maart 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Albano Olivetti | 6-7 7-5 7-6 | |
Lille van 21 Maart tot 27 Maart 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thomas Deschamps | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Arthur Fils | 3-6 6-2 6-2 | |
Saint-Brieux van 28 Maart tot 3 April 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Quentin Halys | 6-2 6-2 | |
Oeiras 2 van 4 April tot 10 April 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alex Rybakov | 6-3 2-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Christopher O'Connell | 6-3 6-4 | |
Madrid van 11 April tot 17 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Oleksii Krutykh | 7-6 6-3 | |
Praag van 18 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Peter Heller | 6-2 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nicholas David Ionel | 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Lucas Miedler | 2-6 6-2 6-3 | |
Prague 2 van 2 Mei tot 8 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jakub Mensik | 6-0 0-0 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Clément Tabur | 2-6 6-4 6-4 | |
Zagreb van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Pawel Cias | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Carlos Gimeno Valero | 7-5 1-6 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Duje Ajdukovic | 6-4 6-3 | |
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon van 14 Mei tot 21 Mei 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Manuel Guinard | 6-1 6-3 | |
Oeiras 3 van 20 Juni tot 26 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Thomaz Bellucci | 6-4 6-3 | |
Troyes van 27 Juni tot 3 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Raul Brancaccio | 4-6 6-4 6-3 | |
Braunschweig van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexey Vatutin | 6-1 7-5 | |
Amersfoort van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Benjamin Hassan | 6-3 6-7 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Harold Mayot | 7-5 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Nicolas Kicker | 7-6 5-7 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Bernabe Zapata Miralles | 6-1 6-2 | |
Meerbusch van 8 Augustus tot 14 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Raphaël Collignon | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Adrian Andreev | 7-6 6-3 | |
Prague 3 van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Milos Karol | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Joao Domingues | 6-2 6-1 | |
Toulouse van 29 Augustus tot 4 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Maxime Chazal | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kimmer Coppejans | 6-0 1-6 6-4 | |
Braga van 19 September tot 25 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Miguel Gomes | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nicolas Moreno de Alboran | 6-2 6-3 | |
Hamburg van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kenny De Schepper | 6-2 3-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Evgeny Donskoy | 6-4 6-4 | |
Brest van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Maxime Janvier | 6-4 4-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Calvin Hemery | 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Beibit Zhukayev | 6-7 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 21 Overwinningen / 27 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 28 Overwinningen / 30 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 6 Nederlagen
Rennes van 22 Januari tot 28 Januari 2018 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Quentin Halys | 6-1 7-6 | |
Quimper van 29 Januari tot 4 Februari 2018 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Grégoire Barrère | 7-5 4-6 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Martin Klizan | 3-6 6-4 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Alexey Vatutin | 6-2 6-2 | |
Montpellier van 5 Februari tot 11 Februari 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Norbert Gombos | 6-4 7-6 | |
Saint-Brieux van 26 Maart tot 1 April 2018 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Egor Gerasimov | 6-7 6-4 6-2 | |
Karshi van 7 Mei tot 12 Mei 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Roberto Ortega-Olmedo | 7-6 6-4 | |
Open Parc Auvergne-Rhône-Alpes van 21 Mei tot 27 Mei 2018 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | José Hernández-Fernández | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Australian Open Heren van 14 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kyle Edmund | 6-4 6-2 | |
Cherbourg van 23 Februari tot 1 Maart 2015 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Daniel Brands | 6-4 3-6 7-6 | |
Aix-en-Provence van 4 Mei tot 10 Mei 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Laurent Rochette | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Saint-Brieux van 31 Maart tot 6 April 2014 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Evgeny Donskoy | 6-2 6-2 | |
Rennes van 6 Oktober tot 12 Oktober 2014 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Karen Khachanov | 7-6 2-6 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 26 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | E. Couacaud - T. Lamasine | verslaat | J. Millman - J. Thompson | 6-1 6-4 |
1/16de finales | E. Couacaud - T. Lamasine | verslagen door | R. Ram - J. Salisbury | 6-4 6-7 7-5 |
Roland Garros Gemengd Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | M. Arcangioli - T. Lamasine | verslagen door | T. Babos - M. Fucsovics | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 27 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | J. Eysseric - T. Lamasine | verslagen door | O. Marach - M. Pavic | 6-1 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 25 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | T. Lamasine - A. Olivetti | verslaat | W. Koolhof - M. Middelkoop | 6-4 7-5 |
1/16de finales | T. Lamasine - A. Olivetti | verslagen door | I. Dodig - M. Melo | 6-2 6-4 |
Roland Garros Gemengd Dubbel van 25 Mei tot 4 Juni 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | M. Johansson - T. Lamasine | verslagen door | S. Mirza - I. Dodig | 6-4 6-3 |
Wimbledon Dubbel Heren van 29 Juni tot 9 Juli 2016 (Gras) | ||||
Eerste ronde | Q. Halys - T. Lamasine | verslagen door | V. Pospisil - J. Sock | 7-6 6-7 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 25 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | T. Lamasine - J. Tatlot | verslagen door | S. Giraldo - D. Lajovic | 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 26 Mei tot 8 Juni 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | T. Lamasine - L. Lokoli | verslagen door | D. Marrero - F. Verdasco | 6-4 6-2 |