De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 29 Mei 1987
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 20 Overwinningen / 20 Nederlagen
Oeiras van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Karl Friberg | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jules Marie | 4-6 7-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Cem Ilkel | 4-6 6-2 6-4 | |
Oeiras 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tiago Pereira | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gabriel Decamps | 3-6 6-3 7-5 | |
Ottignies - Louvain-la-Neuve van 23 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Michael Geerts | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Henri Squire | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Elias Ymer | 6-4 7-6 | |
Koblenz van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mattéo Martineau | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alexey Vatutin | 6-0 6-2 | |
Cherbourg van 13 Februari tot 19 Februari 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexander Ritschard | 6-7 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Gabriel Debru | 7-6 2-6 7-6 | |
Pau van 27 Februari tot 5 Maart 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Joris De Loore | 6-3 6-3 | |
Lugano van 6 Maart tot 12 Maart 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Cem Ilkel | 6-7 6-3 6-2 | |
Székesfehérvár van 13 Maart tot 19 Maart 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Aldin Setkic | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Oleg Prihodko | 6-4 6-3 | |
Lille van 27 Maart tot 2 April 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jurgen Briand | 1-6 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Cem Ilkel | 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Mikhail Kukushkin | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Jurij Rodionov | 6-4 6-4 | |
Madrid van 10 April tot 16 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Steven Diez | 6-7 7-6 6-4 | |
Oeiras 3 van 17 April tot 23 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tiago Pereira | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Pablo Llamas Ruiz | 6-1 6-3 | |
Roma van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Miguel Damas | 4-6 6-3 6-4 | |
Aix-en-Provence van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Manuel Guinard | 6-3 6-3 | |
Troisdorf van 29 Mei tot 4 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Karl Friberg | 6-2 1-6 6-1 | |
Perugia van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Stefano Travaglia | 6-7 6-4 6-3 | |
Blois van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Arjun Kadhe | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jules Marie | 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Alejandro Moro Canas | 6-4 4-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Hernan Casanova | 7-6 5-7 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Nikolas Sanchez Izquierdo | 3-6 6-3 7-6 | |
Karlsruhe van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Matthew Dellavedova | 7-6 1-6 7-5 | |
Porto van 31 Juli tot 6 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Miguel Damas | 7-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Niki Kaliyanda Poonacha | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Alibek Kachmazov | 6-4 6-4 | |
Cordenons van 7 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Federico Iannaccone | 7-5 6-0 | |
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Gregorio De Gasper | 6-1 6-0 | |
Mallorca van 28 Augustus tot 3 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Igor Sijsling | 4-6 7-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Damir Dzumhur | 6-2 4-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 26 Overwinningen / 27 Nederlagen
Cherbourg van 7 Februari tot 13 Februari 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jules Marie | 6-4 0-4 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Benjamin Bonzi | 6-3 7-6 | |
Turin van 28 Februari tot 6 Maart 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kai Lemstra | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Antoine Escoffier | 0-6 6-4 7-5 | |
Roma van 25 April tot 1 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexey Vatutin | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Dan Added | 6-4 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Altug Çelikbilek | 6-3 5-7 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Hugo Grenier | 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Flavio Cobolli | 3-6 7-6 6-3 | |
Prague 2 van 2 Mei tot 8 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yshai Oliel | 6-3 5-7 7-5 | |
Bordeaux van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kimmer Coppejans | 5-7 7-6 6-4 | |
Vicenza van 23 Mei tot 29 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thomas Nucera | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Edoardo Cherie Ligniere | 6-2 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Francesco Maestrelli | 6-4 6-2 | |
Forli 6 van 30 Mei tot 5 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Marco De Rossi | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Matteo Gigante | 6-4 6-2 | |
Lyon van 6 Juni tot 12 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Emilio Nava | 3-6 6-1 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gabriel Decamps | 6-2 7-6 | |
Troyes van 27 Juni tot 3 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Arthur Reymond | 7-6 7-6 | |
Porto van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Adria Soriano Barrera | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Thomaz Bellucci | 7-5 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Ulises Blanch | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Kaichi Uchida | 7-5 6-3 | |
Pozoblanco van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexander Cozbinov | 6-3 7-5 | |
Segovia van 25 Juli tot 31 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Arjun Kadhe | 6-3 6-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Benjamin Lock | 5-7 6-3 6-4 | |
Prague 3 van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Michael Vrbensky | 7-5 7-6 | |
Como van 29 Augustus tot 4 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Martin Cuevas | 7-5 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Adrian Andreev | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Alessandro Giannessi | 4-6 6-3 1-0 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Marius Copil | 5-7 6-4 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Cedrik-Marcel Stebe | 6-3 6-2 | |
Cassis van 5 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vivien Cabos | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Thomas Laurent | 6-7 6-2 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Zsombor Piros | 6-4 6-3 | |
Rennes van 12 September tot 18 September 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Peter Gojowczyk | 6-7 6-3 6-2 | |
Orleans van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3 6-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Maxime Janvier | 6-2 5-7 7-6 | |
Mouilleron-Le-Captif van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lucas Catarina | 6-7 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alexis Gautier | 3-6 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Gilles Simon | 7-6 6-6 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Otto Virtanen | 6-2 6-4 | |
Hamburg van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tristan Lamasine | 6-2 3-6 7-6 | |
Brest van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kelsey Stevenson | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jurgen Briand | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3 3-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Manuel Guinard | 6-4 7-6 | |
Bergamo van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Altug Çelikbilek | 7-6 5-7 7-6 | |
Roanne van 7 November tot 13 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mattéo Martineau | 4-6 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alibek Kachmazov | 6-4 6-2 | |
Valencia van 21 November tot 27 November 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pablo Llamas Ruiz | 6-7 6-3 7-5 | |
Maia van 28 November tot 4 December 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Niccolo Catini | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Evgeny Karlovskiy | 7-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 8 Nederlagen
Cherbourg van 7 Februari tot 14 Februari 2021 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jurij Rodionov | 7-5 3-6 6-3 | |
Rennes van 13 September tot 19 September 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Marek Gengel | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Calvin Hemery | 6-4 7-5 | |
Mouilleron-Le-Captif van 4 Oktober tot 10 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Maxime Hamou | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Evgeny Karlovskiy | 7-5 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Tobias Kamke | 6-2 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Norbert Gombos | 7-6 7-6 | |
Brest van 25 Oktober tot 31 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mattéo Martineau | 6-3 3-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Valentin Royer | 6-4 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Carlos Taberner | 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | João Sousa | 6-4 7-6 | |
Roanne van 8 November tot 14 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jelle Sels | 6-4 7-6 | |
Pau van 15 November tot 21 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mats Rosenkranz | 6-4 6-4 | |
Bari van 22 November tot 28 November 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Gabriele Maria Noce | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Cherbourg van 9 Februari tot 16 Februari 2020 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Mattéo Martineau | 6-3 4-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 21 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Koblenz)
Samenvatting : 17 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 26 Overwinningen / 22 Nederlagen
Nouméa van 2 Januari tot 7 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | José Hernández-Fernández | 4-6 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Pedja Krstin | 4-6 6-4 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Adrian Mannarino | 6-4 6-1 | |
Australian Open Heren van 11 Januari tot 29 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Norbert Gombos | 6-4 5-7 9-7 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | John-Patrick Smith | 6-4 6-3 | |
Koblenz van 17 Januari tot 22 Januari 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Filip Horansky | 7-5 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Yann Marti | 6-7 6-2 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ruben Bemelmans | 6-4 6-4 | |
Rennes van 23 Januari tot 29 Januari 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Evgeny Donskoy | 4-1 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Teimuraz Gabashvili | 6-4 6-3 | |
Montpellier van 6 Februari tot 12 Februari 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Aslan Karatsev | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Grégoire Barrère | 7-6 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Mischa Zverev | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Illya Marchenko | 7-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Richard Gasquet | 6-2 5-7 6-4 | |
Cherbourg van 13 Februari tot 19 Februari 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Uladzimir Ignatik | 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Hugo Nys | 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Corentin Moutet | 7-5 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Mathias Bourgue | 4-6 7-6 6-3 | |
Saint-Brieux van 28 Maart tot 2 April 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Evan Furness | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Gleb Sakharov | 6-4 7-6 | |
Barcelona Open Banc Sabadell van 24 April tot 30 April 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jordi Samper-Montana | 5-4 ab. | |
Estoril van 1 Mei tot 7 Mei 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tristan Lamasine | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Salvatore Caruso | 6-3 7-6 | |
Aix-en-Provence van 8 Mei tot 14 Mei 2017 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Norbert Gombos | 4-6 6-4 6-4 | |
Bordeaux van 15 Mei tot 21 Mei 2017 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Mathias Bourgue | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Rogerio Dutra Da Silva | 6-4 6-2 | |
Roland Garros Heren van 22 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sergiy Stakhovsky | 6-4 3-6 7-6 | |
Londen - Queen's van 17 Juni tot 25 Juni 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Stefan Kozlov | 6-7 6-3 6-4 | |
Wimbledon Heren van 26 Juni tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sergiy Stakhovsky | 6-3 6-4 | |
Croatia Open van 17 Juli tot 23 Juli 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Matteo Viola | 6-2 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Franko Skugor | 1-6 7-6 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Benoît Paire | 6-2 4-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Alessandro Giannessi | 6-2 3-6 6-3 | |
Hamburg van 24 Juli tot 30 Juli 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Máximo González | 7-5 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Federico Delbonis | 6-1 6-0 | |
US Open Heren van 22 Augustus tot 11 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tatsuma Ito | 2-6 6-3 6-4 | |
Metz van 18 September tot 24 September 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Axel Michon | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Vincent Millot | 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Nicolas Mahut | 6-4 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mischa Zverev | 7-5 7-6 | |
Ortisei van 9 Oktober tot 15 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ricardas Berankis | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Pierre-Hugues Herbert | 7-6 6-4 | |
European Open - Antwerp van 16 Oktober tot 22 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Quentin Halys | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mathias Bourgue | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Aldin Setkic | 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Jo-Wilfried Tsonga | 6-4 6-3 | |
Basel van 23 Oktober tot 29 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Vasek Pospisil | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 18 Overwinningen / 18 Nederlagen
Hopman Cup - Groep B , (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Nick Kyrgios | 6-4 6-4 | |
Groep B | verslagen door | Alexander Zverev | 6-2 6-2 | |
Groep B | verslagen door | Andrew Murray | 6-2 6-2 | |
Australian Open Heren van 13 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Bastian Trinker | 6-7 7-5 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jürgen Zopp | 7-5 5-7 12-10 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Tim Smyczek | 3-6 7-5 6-3 | |
Montpellier van 1 Februari tot 7 Februari 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Nikoloz Basilashvili | 4-6 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Michael Berrer | 6-3 6-4 | |
Marseille van 15 Februari tot 21 Februari 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ernests Gulbis | 6-4 6-7 7-6 | |
Cherbourg van 22 Februari tot 28 Februari 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Grégoire Barrère | 6-1 3-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Andrey Rublev | 6-7 7-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Frederik Nielsen | 7-5 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Adam Pavlasek | 5-7 6-4 6-2 | |
Quimper van 29 Februari tot 6 Maart 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Farrukh Dustov | 7-6 4-6 6-3 | |
Miami van 21 Maart tot 3 April 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | João Souza | 7-6(5) 6-2 | |
Monte-Carlo Rolex Masters van 9 April tot 17 April 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pierre-Hugues Herbert | 6-7(8) 6-3 7-6(5) | |
Roma van 2 Mei tot 7 Mei 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Gianluca Naso | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Blaz Rola | 6-1 6-0 | |
Roland Garros Heren van 17 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Filippo Volandri | 6-3 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Vincent Millot | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Igor Sijsling | 6-3 6-2 | |
Eerste ronde | verslagen door | Facundo Bagnis | 6-0 6-2 7-6 | |
Wimbledon Heren van 20 Juni tot 10 Juli 2016 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | James Duckworth | 6-1 6-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Marius Copil | 7-5 6-4 | |
Hamburg van 11 Juli tot 17 Juli 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Guillermo Garcia-Lopez | 5-7 6-2 7-6 | |
Kitzbuhel van 18 Juli tot 24 Juli 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Pascal Brunner | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Steven Diez | 6-3 1-6 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Igor Sijsling | 7-5 6-2 | |
Metz van 19 September tot 25 September 2016 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Albano Olivetti | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Grégoire Barrère | 6-4 3-6 6-3 | |
European Open - Antwerp van 17 Oktober tot 23 Oktober 2016 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Albano Olivetti | 6-1 6-7 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jozef Kovalík | 6-4 7-6 | |
Boedapest van 24 Oktober tot 30 Oktober 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ante Pavic | 7-6 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Michal Przysiezny | 6-3 3-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Lukas Lacko | 6-4 3-6 7-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Steve Darcis | 2-6 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 1 (Cherbourg)
Finale : 1 (Le Gosier)
Samenvatting : 20 Overwinningen / 24 Nederlagen
Overwinning : 0
Finales : 2 (Saint-Brieux, Rennes)
Samenvatting : 28 Overwinningen / 22 Nederlagen
Overwinning : 1 (Rennes)
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Quimper)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 7 Nederlagen
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 27 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | K. De Schepper - V. Millot | verslagen door | R. Klaasen - R. Ram | 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Hopman Cup - Groep B , (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | C. Garcia - K. De Schepper | verslagen door | H. Watson - A. Murray | 6-2 5-7 10-6 |
Groep B | C. Garcia - K. De Schepper | verslagen door | D. Saville-Gavrilova - N. Kyrgios | 6-4 2-6 11-9 |
Groep B | C. Garcia - K. De Schepper | verslagen door | S. Lisicki - A. Zverev | 6-4 6-7 10-6 |
Roland Garros Dubbel Heren van 25 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | K. De Schepper - M. Teixeira | verslagen door | D. Guez - V. Millot | 7-5 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 25 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | K. De Schepper - B. Paire | verslagen door | G. Garcia-Lopez - E. Roger-Vasselin | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Heren van 26 Augustus tot 8 September 2013 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | K. De Schepper - V. Hanescu | verslagen door | D. Brands - P. Oswald | 6-3 7-6 |