De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Verenigde Staten - 25 Maart 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 22 Nederlagen
Tenerife van 16 Januari tot 22 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hamad Medjedovic | 3-6 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Giovanni Mpetshi Perricard | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Matteo Gigante | 6-2 6-3 | |
Quimper van 23 Januari tot 29 Januari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mathias Bourgue | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Giovanni Mpetshi Perricard | 6-3 6-4 | |
Koblenz van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mats Rosenkranz | 4-6 7-6 7-6 | |
Manama van 13 Februari tot 19 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mohamed Safwat | 6-7 6-4 0-0 ab. | |
Rome USA van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Aleksandar Vukic | 6-3 3-6 6-1 | |
Waco van 27 Februari tot 5 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mats Moraing | 3-6 3-2 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Oliver Crawford | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Sho Shimabukuro | 7-5 3-6 6-4 | |
Puerto Vallarta van 6 Maart tot 12 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Seong-Chan Hong | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Bjorn Fratangelo | 6-4 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | James McCabe | 6-4 5-7 6-3 | |
Les Franqueses del Vallès van 20 Maart tot 26 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Michael Geerts | 6-4 7-6 | |
Lille van 27 Maart tot 2 April 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mark Lajal | 6-1 6-4 | |
Tallahassee van 17 April tot 23 April 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Patrick Kypson | 6-3 7-5 | |
Savannah van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mattéo Martineau | 6-4 3-6 6-4 | |
Oeiras 4 van 15 Mei tot 21 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alibek Kachmazov | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Javier Barranco Cosano | 7-6 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Pedro Sousa | 6-2 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Facundo Diaz Acosta | 6-4 7-5 | |
Skopje van 22 Mei tot 27 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Wilson Leite | 1-0 ab. | |
Bratislava van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Milos Karol | 4-6 7-6 6-4 | |
Poznan van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rigele Te | 7-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Carlos Sanchez Jover | 6-3 0-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Vitaliy Sachko | 7-6 0-0 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Dali Blanch | 1-6 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Marcelo Tomas Barrios Vera | 6-3 5-7 7-5 | |
Modena van 26 Juni tot 2 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Timo Stodder | 6-4 2-6 6-0 | |
Pozoblanco van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vilius Gaubas | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Daniel Cukierman | 6-4 6-4 | |
Segovia van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Pablo Carretero | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | John Echeverria | 6-4 6-7 7-6 | |
Lexington van 31 Juli tot 6 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Aidan McHugh | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Adam Walton | 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Steve Johnson | 6-3 6-4 | |
Winnipeg van 14 Augustus tot 19 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Benjamin Sigouin | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Andrew Fenty | 6-3 1-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Andres R. Martin | 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Arthur Cazaux | 6-3 7-5 | |
Winston Salem van 19 Augustus tot 27 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Darian King | 2-6 6-4 6-3 | |
Mallorca van 28 Augustus tot 3 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Izan Almazan Valiente | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Adria Soriano Barrera | 7-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 29 Overwinningen / 29 Nederlagen
Cleveland van 31 Januari tot 6 Februari 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexander Cozbinov | 4-6 6-4 6-4 | |
Australian Open Heren van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mitchell Krueger | 6-1 6-2 | |
Columbus van 24 Januari tot 30 Januari 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Roberto Quiroz | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Ernesto Escobedo | 7-6 6-4 | |
Cleveland van 31 Januari tot 6 Februari 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nicolas Mejia | 7-5 5-7 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Alexis Galarneau | 7-6 7-6 | |
Forli 4 van 14 Februari tot 20 Februari 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Emilio Nava | 6-7 6-4 6-4 | |
Turin van 28 Februari tot 6 Maart 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jonathan Eysseric | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Vasek Pospisil | 6-3 3-6 6-3 | |
Monterrey van 7 Maart tot 12 Maart 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Julian Lenz | 6-3 4-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Jay Clarke | 7-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Go Soeda | 4-6 7-6 6-4 | |
Phoenix van 15 Maart tot 20 Maart 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alex Bolt | 6-4 6-3 | |
Miami Open presented by Itau van 21 Maart tot 5 April 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mats Moraing | 6-4 3-1 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Denis Kudla | 7-6 2-6 6-3 | |
Murcia van 4 April tot 9 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Aaron Cohen | 6-1 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Martin Cuevas | 7-6 2-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Miguel Damas | 6-2 6-4 | |
Madrid van 11 April tot 17 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mattéo Martineau | 4-6 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Raul Brancaccio | 6-3 7-6 | |
Aix-en-Provence van 2 Mei tot 8 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Elliot Benchetrit | 7-6 6-4 | |
Shymkent van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Yshai Oliel | 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Nicolas Alvarez Varona | 7-5 6-7 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Alexandar Lazarov | 4-2 ab. | |
Halve Finale | verslagen door | Emilio Nava | 6-3 6-2 | |
Shymkent II van 16 Mei tot 22 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Denis Yevseyev | 6-3 6-2 | |
Little Rock van 30 Mei tot 5 Juni 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Roberto Quiroz | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Aleksandar Kovacevic | 6-4 4-6 6-3 | |
Orlando van 6 Juni tot 12 Juni 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Gilbert Soares Klier Júnior | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Rinky Hijikata | 6-0 3-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jason Murray Kubler | 6-3 3-6 6-1 | |
Porto van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Miguel Gomes | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Marek Gengel | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Kenny De Schepper | 6-4 6-4 | |
Rome USA van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Michael Mmoh | 6-3 1-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Yibing Wu | 6-3 6-4 | |
Indianapolis van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nick Chappell | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Evan Zhu | 7-5 6-4 | |
Winnipeg van 25 Juli tot 31 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alexis Galarneau | 4-6 7-6 6-2 | |
Los Cabos van 30 Juli tot 7 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pedja Krstin | 6-4 6-2 | |
Vancouver van 15 Augustus tot 21 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Cleeve Harper | 6-2 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Omni Kumar | 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Gilles Simon | 6-4 7-6 | |
Granby van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Cedrik-Marcel Stebe | 6-7 6-3 6-4 | |
Orleans van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Maximilian Neuchrist | 6-7 7-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Arthur Cazaux | 7-5 3-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Norbert Gombos | 7-6 4-6 6-4 | |
Alicante van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Matteo Arnaldi | 6-1 7-5 | |
Ismaning van 9 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aldin Setkic | 6-4 6-4 | |
Brest van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Martin Krumich | 7-6 6-2 | |
Charlottesville van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Duarte Vale | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Donald Young | 6-0 4-1 ab. | |
1/16de finales | verslaat | Nicolas Mejia | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Denis Kudla | 7-6 1-6 6-2 | |
Knoxville van 7 November tot 13 November 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Tristan McCormick | 6-3 3-6 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Michael Mmoh | 7-5 6-3 | |
Drummondville van 14 November tot 20 November 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Joshua Lapadat | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Vasek Pospisil | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 21 Nederlagen
Overwinning : 1 (Ann Arbor)
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 18 Overwinningen / 22 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
US Open Heren van 21 Augustus tot 9 September 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Enrique Lopez Perez | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Washington van 31 Juli tot 6 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alejandro González | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 23 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Kacper Zuk | 7-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Max Purcell | 7-5 7-6 | |
Wimbledon Junior Heren van 5 Juli tot 11 Juli 2016 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Casper Ruud | 7-6 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Ewan Moore | 6-2 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Khumoyun Sultanov | 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Geoffrey Blancaneaux | 6-3 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Alex De Minaur | 6-3 6-2 | |
Washington van 18 Juli tot 24 Juli 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | James Duckworth | 6-1 6-4 | |
US Open Junior Heren van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Orlando Luz | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Khumoyun Sultanov | 7-5 6-7 3-1 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Junior Heren van 31 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Franco Capalbo | 6-1 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Alex Molcan | 6-2 6-2 | |
Wimbledon Junior Heren van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Charles Broom | 6-1 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Yunseong Chung | 6-7 7-5 6-2 | |
US Open Junior Heren van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Benjamin Hannestad | 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Denis Shapovalov | 6-2 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 24 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | U. Blanch - G. Moroni | verslaat | C. Lo - Y. Watanuki | 7-6 6-3 |
Achtste finales | U. Blanch - G. Moroni | verslagen door | R. Noguchi - Y. Tanaka | 6-4 6-3 |
US Open Dubbel Heren Junioren van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | U. Blanch - Y. Watanuki | verslagen door | S. Sculley - N. Stachowiak | 6-4 2-6 10-8 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren Junioren van 1 Juni tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | U. Blanch - J. Ficovich | verslagen door | M. Barrios Vera - A. Pellegrino | 6-4 6-7 10-8 |
Wimbledon Dubbel Heren Junioren van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
1/16de finales | U. Blanch - J. Ficovich | verslagen door | B. Hannestad - M. Ymer | 7-6 6-3 |
US Open Dubbel Heren Junioren van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | U. Blanch - N. Ponwith | verslagen door | A. Lim - M. Siimar | 3-6 6-2 12-10 |