De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Israël - 5 Januari 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 17 Nederlagen
Pau van 21 Februari tot 27 Februari 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Viktor Durasovic | 6-7 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Antoine Escoffier | 6-3 6-3 | |
Concepcion 2 van 14 Maart tot 20 Maart 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Damien Wenger | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Corentin Denolly | 7-5 6-1 | |
Santa Cruz 2 van 21 Maart tot 27 Maart 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Gonzalo Bueno | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Damien Wenger | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Jesper De Jong | 7-6 6-3 | |
Pereira van 28 Maart tot 3 April 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Pedro Boscardin Dias | 7-5 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Naoki Nakagawa | 7-5 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Thiago Agustin Tirante | 6-4 3-6 7-5 | |
Murcia van 4 April tot 9 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Miguel Damas | 7-5 6-7 7-5 | |
Madrid van 11 April tot 17 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Denis Yevseyev | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Javier Barranco Cosano | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Sebastian Ofner | 6-4 6-4 | |
Prague 2 van 2 Mei tot 8 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kenny De Schepper | 6-3 5-7 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Marvin Möller | w.o. | |
1/16de finales | verslagen door | Thomas Fabbiano | 2-6 6-3 6-2 | |
Shymkent van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ulises Blanch | 7-5 7-6 | |
Shymkent II van 16 Mei tot 22 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Emilio Nava | 6-4 6-2 | |
Oeiras 3 van 20 Juni tot 26 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Oscar Jose Gutierrez | 6-3 7-6 | |
Zug van 25 Juli tot 31 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jeffrey Von der Schulenburg | 6-1 3-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ernests Gulbis | 0-6 7-5 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Dennis Novak | 6-4 6-4 | |
Liberec van 1 Augustus tot 7 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Matyas Cerny | 6-3 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lucas Gerch | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Louis Wessels | 6-4 1-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Tomas Machac | 6-3 6-4 | |
Nonthaburi van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Federico Gaio | 6-2 3-6 6-1 | |
Nonthaburi 2 van 29 Augustus tot 4 September 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Illya Marchenko | 6-3 6-2 | |
Nonthaburi 3 van 5 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alibek Kachmazov | 6-4 3-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Stuart Parker | 4-6 6-3 6-4 | |
Tel Aviv van 25 September tot 2 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Edan Leshem | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 7 Nederlagen
Nur-Sultan (Astana) 3 van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sanjar Fayziev | 6-1 6-7 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Andrey Kuznetsov | 7-5 6-4 | |
Nur-Sultan (Astana) 4 van 19 Juli tot 25 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kirill Kolganov | 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Oleksii Krutykh | 3-6 6-3 6-2 | |
Bucharest van 20 September tot 26 September 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Matteo Arnaldi | 7-5 6-4 | |
Sibiu van 27 September tot 3 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sebastian Gima | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Elmar Ejupovic | 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Jay Clarke | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Marc-Andrea Hüsler | 6-4 6-1 | |
Barcelona van 4 Oktober tot 10 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vladyslav Manafov | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Oleksii Krutykh | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Nikola Milojevic | 7-5 0-6 6-4 | |
St Petersburg van 24 Oktober tot 31 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | John Millman | 6-1 6-1 | |
Antalya 4 van 6 December tot 12 December 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Duje Ajdukovic | 6-4 1-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Potchefstroom van 9 Maart tot 15 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Daniel Masur | 7-5 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Jerusalem van 20 Mei tot 26 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Julian Ocleppo | 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Roland Garros Junior Heren van 3 Juni tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Carlos Lopez Montagud | 1-6 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Australian Open Junior Heren)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 23 Januari tot 29 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Francesco Forti | 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Matthew Dellavedova | 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Alexandre Rotsaert | 6-0 5-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Menelaos Efstathiou | 6-3 6-3 | |
Halve Finale | verslaat | Yibing Wu | 6-4 3-6 6-2 | |
Finale | verslagen door | Zsombor Piros | 4-6 6-4 6-3 | |
Roland Garros Junior Heren van 30 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Tibo Colson | 7-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Thiago Seyboth Wild | 3-6 6-3 7-5 | |
Wimbledon Junior Heren van 10 Juli tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Alexandre Rotsaert | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Mattéo Martineau | 6-4 6-4 | |
US Open Junior Heren van 3 September tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ryan Goetz | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Uisung Park | 5-7 6-4 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 23 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Tao Mu | 4-6 6-3 7-5 | |
US Open Junior Heren van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jorge Aguilar | 4-6 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Alex De Minaur | 4-6 6-2 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Nicola Kuhn | 6-3 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 23 Januari tot 29 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | Z. Bergs - Y. Oliel | verslaat | E. Ruusuvuori - M. Vrbensky | 2-6 6-4 10-4 |
Achtste finales | Z. Bergs - Y. Oliel | verslagen door | S. Banthia - K. Gore | 6-3 7-6 |
Wimbledon Dubbel Heren Junioren van 10 Juli tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
1/16de finales | A. Fenty - Y. Oliel | verslaat | B. Cernoch - J. De Jong | 6-4 6-2 |
Achtste finales | A. Fenty - Y. Oliel | verslaat | F. Bass - A. McHugh | 7-6 6-4 |
Kwartfinales | A. Fenty - Y. Oliel | verslagen door | B. Ellis - M. Martineau | 6-3 6-2 |
US Open Dubbel Heren Junioren van 3 September tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | Y. Oliel - A. Zakharov | verslaat | I. Gimenez - M. Pucinelli De Almeida | 6-4 7-5 |
Achtste finales | Y. Oliel - A. Zakharov | verslagen door | O. Ayeni - J. Paul | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 24 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | Y. Oliel - Y. Wu | verslagen door | S. Jones - M. Purcell | 5-7 7-6 10-8 |
US Open Dubbel Heren Junioren van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | Z. Bergs - Y. Oliel | verslaat | E. Guell Bartrina - G. Olivieri | 6-2 6-2 |
Achtste finales | Z. Bergs - Y. Oliel | verslaat | O. Crawford - P. Kypson | 6-4 6-7 12-10 |
Kwartfinales | Z. Bergs - Y. Oliel | verslaat | C. Lo - A. Tang | 6-7 6-4 10-5 |
Halve Finale | Z. Bergs - Y. Oliel | verslagen door | J. Aguilar - F. Meligeni Alves | 4-6 7-6 10-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Heren Junioren van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | Y. Oliel - Y. Wu | verslaat | F. Capalbo - | 6-4 4-6 7-5 |
Achtste finales | Y. Oliel - Y. Wu | verslagen door | V. Durasovic - P. Niklas-Salminen | 7-6 6-7 6-2 |