De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Duitsland - 17 Juli 1987
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 16 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Glasgow van 30 April tot 6 Mei 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jared Hiltzik | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Lucas Miedler | 6-1 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | David Guez | 6-4 5-7 6-2 | |
Nature Valley International - Eastbourne van 23 Juni tot 1 Juli 2018 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jack Sock | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Alessandro Bega | 6-7 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Cameron Norrie | 7-5 6-7 6-2 | |
US Open Heren van 21 Augustus tot 9 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vaclav Safranek | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Daniel Elahi Galan Riveros | 7-5 6-2 | |
Saint-Pétersbourg van 17 September tot 23 September 2018 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Luca Vanni | 6-4 4-6 7-5 | |
Moscou van 15 Oktober tot 21 Oktober 2018 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Teimuraz Gabashvili | 4-6 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 16 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 16 Nederlagen
Australian Open Heren van 13 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Laslo Djere | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Maxime Janvier | 6-7 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | James McGee | 7-6 6-4 | |
Eerste ronde | verslaat | Victor Estrella Burgos | 6-4 7-6 4-6 6-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Guillermo Garcia-Lopez | 4-6 6-1 7-6 6-3 | |
Garanti Koza Sofia Open van 1 Februari tot 7 Februari 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Thomas Fabbiano | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Viktor Troicki | 6-4 6-3 | |
Cherbourg van 22 Februari tot 28 Februari 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Andrea Arnaboldi | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Aldin Setkic | 6-7 6-3 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Adam Pavlasek | 6-4 7-6 | |
Indian Wells - BNP Paribas Open van 7 Maart tot 20 Maart 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Giovanni Lapentti | 7-6(2) 6-3 | |
Guadalajara van 15 Maart tot 20 Maart 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | James McGee | 6-2 6-2 | |
Miami van 21 Maart tot 3 April 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Grega Zemlja | 6-3 7-5 | |
Monte-Carlo Rolex Masters van 9 April tot 17 April 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mikhail Youzhny | 6-4 6-3 | |
Aix-en-Provence van 2 Mei tot 8 Mei 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Renzo Olivo | 7-5 6-7 6-1 | |
Roland Garros Heren van 17 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yannick Jankovits | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Yannick Mertens | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Dustin Brown | 7-6 6-3 | |
Wimbledon Heren van 20 Juni tot 10 Juli 2016 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mischa Zverev | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ramkumar Ramanathan | 7-6 7-6 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Ruben Bemelmans | 6-1 6-4 6-7 4-6 6-3 | |
Gstaad van 18 Juli tot 24 Juli 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Elias Ymer | 2-6 7-6 7-5 | |
Biella van 25 Juli tot 31 Juli 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Aslan Karatsev | 6-1 6-7 6-1 | |
US Open Heren van 23 Augustus tot 12 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thiago Monteiro | 6-4 3-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Frank Dancevic | 7-5 7-6 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Guido Andreozzi | 4-6 6-2 6-1 | |
Eerste ronde | verslagen door | Alexander Zverev | 3-6 6-1 6-4 7-6 | |
Stockholm van 17 Oktober tot 23 Oktober 2016 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Michal Konecny | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tobias Kamke | 6-3 6-2 | |
Boedapest van 24 Oktober tot 30 Oktober 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Denis Istomin | 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Bergamo van 9 Februari tot 15 Februari 2015 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Enrique Lopez Perez | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Konstantin Kravchuk | 7-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Illya Marchenko | 7-6 6-3 | |
Cherbourg van 23 Februari tot 1 Maart 2015 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Tristan Lamasine | 6-4 3-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Norbert Gombos | 6-4 6-3 | |
Quimper van 2 Maart tot 8 Maart 2015 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Enzo Couacaud | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Maxime Authom | 7-6 6-4 | |
Heilbronn van 11 Mei tot 17 Mei 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Konstantin Kravchuk | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Matthias Bachinger | 6-3 7-6 | |
Valencia Open 500 van 26 Oktober tot 1 November 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Nick Kyrgios | 6-4 2-6 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Albert Montañés | 6-2 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Vasek Pospisil | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 26 Overwinningen / 22 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Tunis)
Samenvatting : 13 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
Kyoto van 3 Maart tot 9 Maart 2008 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Shaoxuan Zeng | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Satoshi Iwabuchi | 6-3 4-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Yen-Hsun Lu | 6-2 6-1 | |
München van 28 April tot 4 Mei 2008 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Paul-Henri Mathieu | 6-3 6-3 | |
Roland Garros Heren van 26 Mei tot 8 Juni 2008 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Dmitry Tursunov | 6-2 6-4 7-5 | |
Mercedes Cup van 7 Juli tot 13 Juli 2008 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andreas Beck | 3-6 6-3 6-4 | |
Kitzbuhel van 14 Juli tot 20 Juli 2008 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Eric Prodon | 6-3 6-4 | |
1/8ste Finales | verslagen door | Eduardo Schwank | 6-1 6-4 | |
Istanbul van 11 Augustus tot 17 Augustus 2008 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Rui Machado | 7-5 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Sergiy Stakhovsky | 7-6 2-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Tallahassee van 2 April tot 8 April 2007 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Kenneth Carlsen | 6-4 6-2 | |
München van 30 April tot 6 Mei 2007 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Martin Verkerk | 7-6(4) 6-3 | |
1/8ste Finales | verslagen door | Alexander Waske | 7-6(5) 7-6(5) | |
Rimouski van 22 Oktober tot 28 Oktober 2007 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Philip Bester | 4-6 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Michel-Alexandre Rioux | 6-2 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Robert Smeets | 6-4 7-6 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Group - Play-Offs van 17 September tot 19 September 2016 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group - Play-Offs | D. Brands - D. Masur | verslagen door | L. Kubot - M. Matkowski | 6-7 4-6 6-3 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | B. Becker - D. Brands | verslagen door | D. Nestor - N. Zimonjic | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | D. Brands - F. Moser | verslagen door | M. Gicquel - E. Roger-Vasselin | 3-6 6-3 6-3 |
Wimbledon Dubbel Heren van 24 Juni tot 7 Juli 2013 (Gras) | ||||
Eerste ronde | D. Brands - L. Rosol | verslaat | F. Fognini - P. Starace | 6-4 6-4 6-4 |
1/16de finales | D. Brands - L. Rosol | verslagen door | R. Bopanna - E. Roger-Vasselin | 6-3 5-7 7-6 6-7 6-4 |
US Open Dubbel Heren van 26 Augustus tot 8 September 2013 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | D. Brands - P. Oswald | verslaat | K. De Schepper - V. Hanescu | 6-3 7-6 |
1/16de finales | D. Brands - P. Oswald | verslagen door | L. Paes - R. Stepánek | 4-6 6-3 6-4 |
World Group - Play-Offs van 13 September tot 15 September 2013 (Keuzevakken) | ||||
World Group - Play-Offs | D. Brands - M. Emmrich | verslagen door | M. Melo - B. Soares | 6-3 6-4 6-4 |