De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Israël - 16 September 1986
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Heren van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lorenzo Musetti | 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Roland Garros Heren van 20 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lukas Rosol | 6-3 6-1 | |
Newport van 14 Juli tot 21 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Noah Rubin | 6-1 6-1 | |
Winston Salem van 17 Augustus tot 25 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Bjorn Fratangelo | 6-0 6-0 | |
St Petersburg van 15 September tot 22 September 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ernests Gulbis | 6-1 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Bangkok van 2 Januari tot 8 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Yuya Kibi | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Blaz Kavcic | 6-4 6-1 | |
Australian Open Heren van 11 Januari tot 29 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ivan Dodig | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Nouméa van 30 December 2013 tot 5 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Denis Kudla | 6-1 7-5 | |
Australian Open Heren van 9 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pierre-Hugues Herbert | 6-7 6-4 8-6 | |
Taipei van 28 April tot 4 Mei 2014 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ting Yu Chuang | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Liang-Chi Huang | 6-4 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tatsuma Ito | 1-6 6-3 6-1 | |
Gimcheon van 5 Mei tot 11 Mei 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Hiroki Moriya | 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Laurynas Grigelis | 7-5 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Lukas Lacko | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Nouméa van 2 Januari tot 8 Januari 2012 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Michael Russell | 6-4 2-6 6-4 | |
Kyoto van 5 Maart tot 11 Maart 2012 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sebastian Rieschick | 6-4 6-4 | |
Bangkok van 27 Augustus tot 2 September 2012 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Stefan Seifert | 6-7 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Matt Reid | 6-4 4-6 7-6 | |
World Group - Play-Offs van 14 September tot 16 September 2012 (Keuzevakken) | ||||
World Group - Play-Offs | verslaat | Go Soeda | 6-3 7-6 4-6 6-3 | |
World Group - Play-Offs | verslaat | Tatsuma Ito | 6-3 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Bangkok)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 5 Nederlagen
Nouméa van 3 Januari tot 9 Januari 2011 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Olivier Patience | 1-6 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Vincent Millot | 3-6 7-5 7-5 | |
Quimper van 7 Februari tot 13 Februari 2011 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Florian Reynet | 6-3 5-7 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Laurent Rochette | 6-7 7-5 6-2 | |
Rimouski van 14 Maart tot 20 Maart 2011 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Chu | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Adam El Mihdawy | 6-3 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Bobby Reynolds | 3-6 6-4 6-3 | |
Guadalajara van 20 Juni tot 26 Juni 2011 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Kevin Kim | 6-3 1-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Ludovic Walter | 6-2 6-2 | |
Bangkok van 29 Augustus tot 4 September 2011 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Riccardo Ghedin | 6-3 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Hiroki Moriya | 7-5 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Erik Chvojka | 6-4 7-5 | |
Halve Finale | verslaat | Konstantin Kravchuk | 6-4 6-2 | |
Finale | verslagen door | Cedrik-Marcel Stebe | 7-5 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Rimouski van 22 Maart tot 4 April 2010 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Philip Bester | 6-7 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Prakash Amritraj | 6-3 3-6 6-4 | |
Karshi van 16 Augustus tot 22 Augustus 2010 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Mikhail Elgin | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Marek Semjan | 6-0 2-1 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Karshi van 18 Augustus tot 24 Augustus 2008 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Illya Marchenko | 4-6 6-1 2-0 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Karshi van 20 Augustus tot 26 Augustus 2007 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Dekel Valtzer | 6-7 7-6 6-2 | |
Yokohama van 19 November tot 25 November 2007 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Takao Suzuki | 7-6 7-5 |