De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Moskou - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Moskou

Moskou 2017

RuslandRusland - 16 Oktober 2017 - 22 Oktober 2017 - Indoor


Kwartfinales

Andreas SeppitegenDamir Dzumhur
Dudi SelategenAdrian Mannarino

Achtste finales

19 Okt - 15h30Pablo Carreño BustategenDaniil Medvedev
19 Okt - 11h05Mirza BasictegenLaslo Djere
18 Okt - 22h00Andreas SeppiverslaatPhilipp Kohlschreiber6-7 7-6 6-3
18 Okt - 15h00Damir DzumhurverslaatYuki Bhambri4-6 7-5 6-4
18 Okt - 10h10Dudi SelaverslaatRogerio Dutra Da Silva7-5 6-1
18 Okt - 15h40Adrian MannarinoverslaatLukas Rosol6-3 7-6
19 Okt - 17h00Filip KrajinovictegenRicardas Berankis
19 Okt - 19h00Alexander BubliktegenAlbert Ramos Viñolas

1/16de finales

Pablo Carreño Busta Bye
18 Okt - 17h40Daniil MedvedevverslaatAndrey Kuznetsov6-4 2-6 7-6
18 Okt - 11h55Mirza BasicverslaatBlaz Kavcic3-6 6-3 5-1 ab.
17 Okt - 15h10Laslo DjereverslaatPaolo Lorenzi4-6 7-6 6-4
Philipp Kohlschreiber Bye
17 Okt - 13h45Andreas SeppiverslaatJirí Veselý6-3 4-1 ab.
16 Okt - 15h30Yuki BhambriverslaatRoman Safiullin6-2 6-4
17 Okt - 10h10Damir DzumhurverslaatThomas Fabbiano6-3 0-6 6-2
16 Okt - 10h05Dudi SelaverslaatBorna Coric6-3 6-2
17 Okt - 12h20Rogerio Dutra Da SilvaverslaatEvgeny Donskoy6-3 7-5
17 Okt - 10h10Lukas RosolverslaatKonstantin Kravchuk4-6 6-3 7-6
Adrian Mannarino Bye
17 Okt - 18h15Filip KrajinovicverslaatAndrey Rublev7-5 7-6
17 Okt - 15h15Ricardas BerankisverslaatDusan Lajovic6-3 7-6
16 Okt - 17h40Alexander BublikverslaatTeimuraz Gabashvili6-3 6-4
Albert Ramos Viñolas Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Okt - 11h10Filip KrajinovicverslaatUladzimir Ignatik6-7 7-5 6-3
15 Okt - 15h00Mirza BasicverslaatMikhail Kukushkin7-6 6-3
15 Okt - 13h40Lukas RosolverslaatAlexander Bublik6-4 7-5
15 Okt - 15h35Yuki BhambriverslaatAlexey Vatutin7-5 6-4

Kwalificaties - Eerste ronde

14 Okt - 12h05Filip KrajinovicverslaatMarc Polmans7-6 6-3
14 Okt - 10h35Uladzimir IgnatikverslaatVaclav Safranek6-4 7-5
14 Okt - 15h15Mikhail KukushkinverslaatSanjar Fayziev4-6 6-1 7-6
14 Okt - 13h30Mirza BasicverslaatIvan Gakhov6-4 6-3
14 Okt - 13h50Alexander BublikverslaatLloyd Harris6-3 6-4
14 Okt - 12h00Lukas RosolverslaatArtem Dubrivnyy6-4 6-4
14 Okt - 14h55Yuki BhambriverslaatDanilo Petrovic6-4 6-4
14 Okt - 17h50Alexey VatutinverslaatDenis Matsukevitch2-6 6-4 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden