Wacht ...
Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2007
Australië - Melbourne - 25 Maart 2007 - 1 April 2007
Oussama Mellouli disqualified for a doping offense.
Oussama Mellouli disqualified for a doping offense.
1 | Verenigde Staten (Ben Wildman-Tobriner, Garrett Weber-Gale, Jason Lezak, Cullen Jones, Neil Walker, Michael Phelps) | |
2 | Italië (Lorenzo Vismara, Filippo Magnini, Christian Galenda, Alessandro Calvi, Massimiliano Rosolino) | |
3 | Frankrijk (Amaury Leveaux, Gregory Mallet, Alain Bernard, Julien Sicot, Frédérick Bousquet, Fabien Gilot) | |
4 | South Africa (Jean Basson, Roland Mark Schoeman, Johannes Gerhardus Zandberg, Lyndon Ferns, Ryk Neethling) | |
5 | Australië (Kenrick Monk, Andrew Lauterstein, Ashley Callus, Eamon Sullivan) | |
6 | Zweden (Christoffer Wikström, Lars Frolander, Stefan Nystrand, Petter Stymne) | |
7 | Canada (Matthew Rose, Brent Hayden, Rick Say, Joel Greenshields) | |
8 | Brazilië (Cesar Cielo Filho, Nicolas Oliveira, Rodrigo Castro, Thiago Pereira, Eduardo Deboni) | |
- 4x100m Vrije Slag Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Italië (Lorenzo Vismara, Christian Galenda, Alessandro Calvi, Filippo Magnini) | 3:15.83 Q |
2 | Zweden (Petter Stymne, Stefan Nystrand, Christoffer Wikström, Marcus Piehl) | 3:16.16 Q |
3 | Verenigde Staten (Garrett Weber-Gale, Ben Wildman-Tobriner, Cullen Jones, Neil Walker) | 3:16.43 Q |
4 | Australië (Eamon Sullivan, Michael Klim, Patrick Murphy, Kenrick Monk) | 3:16.46 Q |
5 | Frankrijk (Fabien Gilot, Gregory Mallet, Julien Sicot, Amaury Leveaux) | 3:16.51 Q |
6 | Canada (Rick Say, Matt Rose, Joel Greenshields, Brent Hayden) | 3:17.38 Q |
7 | Brazilië (Cesar Cielo Filho, Nicolas Oliveira, Eduardo Deboni, Rodrigo Castro) | 3:18.00 Q |
8 | South Africa (Ryk Neethling, Lyndon Ferns, Johannes Gerhardus Zandberg, Jean Basson) | 3:18.15 Q |
9 | Groot-Brittannië (Chris Cozens, Simon Burnett, Ross Davenport, Benjamin Hockin Brusquetti) | 3:18.96 |
10 | Duitsland (Jens Schreiber, Michael Schubert, Jens Thiele, Lars Conrad) | 3:19.00 |
11 | Zwitserland (Dominik Meichtry, Karel Novy, Alessandro Gaffuri, Flori Lang) | 3:19.22 |
12 | Japan (Takamitsu Kojima, Makoto Ito, Hiroaki Yamamoto, Daisuke Hosokawa) | 3:19.70 |
13 | Kroatië (Bruno Barbic, Mario Todorovic, Mario Delac, Igor Cerensek) | 3:20.53 |
14 | Venezuela (Luis Rojas, Octavio Alesi, Crox Acuña, Albert Subirats Altes) | 3:21.21 |
15 | China (Shaohua Huang, Li Cai, Zhiwu Lü, Zuo Chen) | 3:21.26 |
16 | Nieuw-Zeeland (Cam Gibson, Robert Voss, Mark Herring, Michael Jack) | 3:21.73 |
17 | Uruguay (Paul Kutscher, Gabriel Melconián Alvez, Francisco Picasso, Martin Daniel Kutscher Belgeri) | 3:22.13 |
18 | Kazachstan (Stanislav Kuzmin, Alaxandr Sklyar, Vitaliy Khan, Vyacheslav Titarenko) | 3:23.11 |
19 | India (Ankur Poseria, Arjun Muralidharan, Sandeep Nagar Anthal, Virdhaval Vikram Khade) | 3:32.51 |
20 | Kenia (Jason Dunford, David Dunford, Rama Vyombo, Amar Shah) | 3:32.60 |
21 | Indonesië (Brian Howard Ho, Albert Cristiadi Sutanto, Felix Cristiadi Sutanto, Andy Wibowo) | 3:34.26 |
22 | US Maagdeneilanden (Keiran Locke, Morgan Locke, Kevin Hensley, Josh Laban) | 3:34.92 |
23 | Peru (Nikola Ustadvich, Jose Emmanuel Crescimbeni, Oscar Jahnsen, Sebastian Jahnsen) | 3:35.63 |
24 | Macau (Wing Cheung Victor Wong, Wui Chon Cheong, Kin Wa Cheong, Hong Name Lei) | 3:46.10 |
25 | Guam (Carlos Shimizu, Celestino Aguon, Hernan Bonsembiante, Christopher Duenas) | 3:50.46 |
26 | Guyana (Onan Thom, Niall Christopher Roberts, Jamaal Sobers, Yannick Roberts) | 3:55.87 |
27 | Thailand (Suriya Suksuphak, Radomyos Matjiur, Arwut Chinnapasaen, Tharnawat Thanakornworakiart) | 3:56.05 |
28 | Mongolië (Batchuluun Mendbayar, Battushig Enkhtaivan, Butekhuils Boldbaatar, Tamir Andrei) | 3:56.81 |
29 | Lesotho (Thabiso Baholo, Lehlohonolo Moromella, Boipelo Makhothi, Seele Benjamin Ntai) | 5:42.96 |
1 | Verenigde Staten (Michael Phelps, Neil Walker, Cullen Jones, Jason Lezak) | 3:12.72 |
2 | Italië (Massimiliano Rosolino, Alessandro Calvi, Christian Galenda, Filippo Magnini) | 3:14.04 |
3 | Frankrijk (Fabien Gilot, Frédérick Bousquet, Julien Sicot, Alain Bernard) | 3:14.68 |
4 | South Africa (Ryk Neethling, Lyndon Ferns, Johannes Gerhardus Zandberg, Roland Mark Schoeman) | 3:14.77 |
5 | Australië (Eamon Sullivan, Ashley Callus, Andrew Lauterstein, Kenrick Monk) | 3:15.89 |
6 | Zweden (Petter Stymne, Stefan Nystrand, Lars Frolander, Christoffer Wikström) | 3:16.09 |
7 | Canada (Brent Hayden, Matthew Rose, Rick Say, Joel Greenshields) | 3:16.91 |
8 | Brazilië (Cesar Cielo Filho, Nicolas Oliveira, Rodrigo Castro, Thiago Pereira) | 3:17.03 |
1 | Verenigde Staten (Ben Wildman-Tobriner, Garrett Weber-Gale, Jason Lezak, Cullen Jones, Neil Walker, Michael Phelps) | |
2 | Italië (Lorenzo Vismara, Filippo Magnini, Christian Galenda, Alessandro Calvi, Massimiliano Rosolino) | |
3 | Frankrijk (Amaury Leveaux, Gregory Mallet, Alain Bernard, Julien Sicot, Frédérick Bousquet, Fabien Gilot) | |
4 | South Africa (Jean Basson, Roland Mark Schoeman, Johannes Gerhardus Zandberg, Lyndon Ferns, Ryk Neethling) | |
5 | Australië (Kenrick Monk, Andrew Lauterstein, Ashley Callus, Eamon Sullivan) | |
6 | Zweden (Christoffer Wikström, Lars Frolander, Stefan Nystrand, Petter Stymne) | |
7 | Canada (Matthew Rose, Brent Hayden, Rick Say, Joel Greenshields) | |
8 | Brazilië (Cesar Cielo Filho, Nicolas Oliveira, Rodrigo Castro, Thiago Pereira, Eduardo Deboni) | |
1 | Verenigde Staten (Dave Walters, Jayme Cramer, Peter Vanderkaay, Klete Keller, Ryan Lochte, Michael Phelps) | |
2 | Australië (Grant Brits, Andrew Mewing, Patrick Murphy, Kenrick Monk, Nick Ffrost) | |
3 | Canada (Brian Johns, Brent Hayden, Rick Say, Andrew Hurd) | |
4 | Groot-Brittannië (David Carry, Robert Renwick, Simon Burnett, Ross Davenport, Andrew Hunter, Robert Lang) | |
5 | Italië (Filippo Magnini, Andrea Busato, Nicola Cassio, Massimiliano Rosolino, Christian Galenda) | |
6 | Rusland (Evgeny Lagunov, Andrey Kapralov, Nikita Lobintsev, Sergey Perunin, Vitaly Romanovich) | |
7 | Japan (Takeshi Matsuda, Yuji Sakurai, Takamitsu Kojima, Daisuke Hosokawa) | |
7 | Polen (Pawel Korzeniowski, Michal Rokicki, Lukasz Giminski, Przemyslaw Stanczyk) | |
- 4x200m Vrije Slag Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Verenigde Staten (Peter Vanderkaay, Jayme Cramer, Dave Walters, Klete Keller) | 7:10.99 Q |
2 | Australië (Kenrick Monk, Andrew Mewing, Grant Brits, Nick Ffrost) | 7:14.84 Q |
3 | Canada (Rick Say, Brian Johns, Andrew Hurd, Brent Hayden) | 7:16.00 Q |
4 | Italië (Massimiliano Rosolino, Andrea Busato, Christian Galenda, Nicola Cassio) | 7:17.42 Q |
5 | Japan (Takeshi Matsuda, Yuji Sakurai, Takamitsu Kojima, Daisuke Hosokawa) | 7:17.45 Q |
6 | Rusland (Evgeny Lagunov, Vitaly Romanovich, Sergey Perunin, Nikita Lobintsev) | 7:18.14 Q |
7 | Groot-Brittannië (Ross Davenport, Andrew Hunter, Robert Lang, Robert Renwick) | 7:18.82 Q |
8 | Polen (Pawel Korzeniowski, Michal Rokicki, Lukasz Giminski, Przemys?aw Stariczyk) | 7:18.93 Q |
9 | Duitsland (Paul Biedermann, Stefan Herbst, Benjamin Starke, Lars Conrad) | 7:19.22 |
10 | Frankrijk (Fabien Gilot, Sébastien Rouault, Nicolas Rostoucher, Gregory Mallet) | 7:19.72 |
11 | Brazilië (Thiago Pereira, Rodrigo Castro, Nicolas Oliveira, Armando Negreiros) | 7:20.00 |
12 | Griekenland (Andreas Zisimos, Georgios Demetis, Ioannis Giannoulis, Nikolaos Zylouris) | 7:20.07 |
13 | China (Lin Zhang, Enjian Zhang, Chenglong Yu, Zuo Chen) | 7:20.36 |
14 | Portugal (Tiago Andre Venâncio, Fabio Pereira, Diogo Filipe Carvalho, Adriano Miguel Niz) | 7:20.46 |
15 | Nederland (Olaf Wildeboer Faber, Bas Van Velthoven, Joost Reijns, Mitja Zastrow) | 7:21.51 |
16 | Nieuw-Zeeland (Moss Burmester, Andrew Mcmillan, Robert Voss, Michael Jack) | 7:22.18 |
17 | Oostenrijk (Dominik Koll, Dinko Jukic, David Brandl, Florian Janistyn) | 7:22.58 |
18 | Litouwen (Vytautas Janu?aitis, Saulius Binevicius, Paulius Andrijauskas, Paulius Viktoravicius) | 7:25.37 |
19 | Kroatië (Dominik Straga, Saaa Impric, Mario Todorovic, Mario Delac) | 7:35.43 |
20 | Chili (Giancarlo Zolezzi Seoane, Maximiliano Schnettler, Benjamin Guzman Blanco, Salvador Mallat Arcaya) | 7:41.80 |
21 | Oezbekistan (Timur Irgashev, Ibrahim Nazarov, Petr Romashkin, Danil Bugakov) | 7:47.20 |
22 | Singapore (Tay Zhirong Bryan, Ju Wei Sng, Wen Hao Joshua Lim, Bing Ming Thum) | 7:52.17 |
23 | Indonesië (Albert Cristiadi Sutanto, Felix Cristiadi Sutanto, Brian Howard Ho, Andy Wibowo) | 7:52.81 |
24 | Peru (Sebastian Jahnsen, Gianmarco Mosto, Oscar Jahnsen, Jose Emmanuel Crescimbeni) | 7:55.97 |
25 | US Maagdeneilanden (Kieran Locke, Josh Laban, Kevin Hensley, Morgan Locke) | 7:56.67 |
26 | India (Rehan Jehangir Poncha, Ankur Poseria, Amar Muralidharan, Virdhaval Vikram Khade) | 8:01.49 |
27 | Guam (Carlos Shimizu, Celestino Aguon, Hernan Bonsembiante, Christopher Duenas) | 8:44.25 |
1 | Verenigde Staten (Peter Vanderkaay, Klete Keller, Ryan Lochte, Michael Phelps) | 7:03.24 WR |
2 | Australië (Kenrick Monk, Grant Brits, Andrew Mewing, Patrick Murphy) | 7:10.05 |
3 | Canada (Andrew Hurd, Rick Say, Brent Hayden, Brian Johns) | 7:10.70 |
4 | Groot-Brittannië (Ross Davenport, Simon Burnett, Robert Renwick, David Carry) | 7:11.28 |
5 | Italië (Massimiliano Rosolino, Nicola Cassio, Andrea Busato, Filippo Magnini) | 7:12.31 |
6 | Rusland (Sergey Perunin, Nikita Lobintsev, Andrey Kapralov, Evgeny Lagunov) | 7:14.86 |
7 | Japan (Daisuke Hosokawa, Takamitsu Kojima, Yuji Sakurai, Takeshi Matsuda) | 7:17.46 |
7 | Polen (Przemyslaw Stanczyk, Lukasz Giminski, Michal Rokicki, Pawel Korzeniowski) | 7:17.46 |
1 | Verenigde Staten (Dave Walters, Jayme Cramer, Peter Vanderkaay, Klete Keller, Ryan Lochte, Michael Phelps) | |
2 | Australië (Grant Brits, Andrew Mewing, Patrick Murphy, Kenrick Monk, Nick Ffrost) | |
3 | Canada (Brian Johns, Brent Hayden, Rick Say, Andrew Hurd) | |
4 | Groot-Brittannië (David Carry, Robert Renwick, Simon Burnett, Ross Davenport, Andrew Hunter, Robert Lang) | |
5 | Italië (Filippo Magnini, Andrea Busato, Nicola Cassio, Massimiliano Rosolino, Christian Galenda) | |
6 | Rusland (Evgeny Lagunov, Andrey Kapralov, Nikita Lobintsev, Sergey Perunin, Vitaly Romanovich) | |
7 | Japan (Takeshi Matsuda, Yuji Sakurai, Takamitsu Kojima, Daisuke Hosokawa) | |
7 | Polen (Pawel Korzeniowski, Michal Rokicki, Lukasz Giminski, Przemyslaw Stanczyk) | |
1 | Australië (Kenrick Monk, Michael Klim, Hayden Stoeckel, Matt Welsh, Brenton Rickard, Andrew Lauterstein, Eamon Sullivan) | |
2 | Japan (Masafumi Yamaguchi, Tomomi Morita, Kosuke Kitajima, Takashi Yamamoto, Daisuke Hosokawa) | |
3 | Rusland (Andrey Kapralov, Roman Sludnov, Arkady Vyatchanin, Dmitry Komornikov, Nikolay Skvortsov, Evgeny Lagunov) | |
4 | South Africa (Johannes Gerhardus Zandberg, Cameron Van der Burgh, Lyndon Ferns, Ryk Neethling) | |
5 | Groot-Brittannië (Christopher Cook, Matthew Clay, Liam Tancock, James Gibson, Matthew Bowe, Simon Burnett) | |
6 | Italië (Damiano Lestingi, Loris Facci, Rudy Goldin, Christian Galenda) | |
7 | Frankrijk (Alain Bernard, Amaury Leveaux, Hugues Duboscq, Simon Dufour) | |
8 | Roemenië (Octavian Gutu, Ioan Gherghel, Valentin Preda, Razvan Florea) | |
- 4x100m Wisselslag Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Japan (Daisuke Hosokawa, Takashi Yamamoto, Kosuke Kitajima, Masafumi Yamaguchi) | 3:37.04 Q |
2 | Rusland (Andrey Kapralov, Nikolay Skvortsov, Roman Sludnov, Arkady Vyatchanin) | 3:37.16 Q |
3 | South Africa (Ryk Neethling, Lyndon Ferns, Cameron Van der Burgh, Johannes Gerhardus Zandberg) | 3:37.17 Q |
4 | Australië (Kenrick Monk, Michael Klim, Brenton Rickard, Hayden Stoeckel) | 3:38.58 Q |
5 | Frankrijk (Alain Bernard, Amaury Leveaux, Hugues Duboscq, Simon Dufour) | 3:38.63 Q |
6 | Groot-Brittannië (Simon Burnett, Matthew Bowe, Christopher Cook, Matthew Clay) | 3:38.64 Q |
7 | Italië (Christian Galenda, Rudy Goldin, Loris Facci, Damiano Lestingi) | 3:38.79 Q |
8 | Roemenië (Octavian Gutu, Ioan Gherghel, Valentin Preda, R?zvan Florea) | 3:39.33 Q |
9 | Brazilië (Cesar Cielo Filho, Gabriel Mangabeira, Henrique Barbosa, Thiago Pereira) | 3:39.34 |
10 | Oekraïne (Yuriy Yegoshin, Andriy Serdinov, Valeriy Dymo, Andriy Oleynyk) | 3:39.71 |
11 | Nieuw-Zeeland (Mark Herring, Corney Swanepoel, Glenn Snyders, Cam Gibson) | 3:40.29 |
12 | Wit-Rusland (Stanislau Neviarouski, Yevgeniy Lazuka, Mikalai Vasilyeu, Pavel Sankovich) | 3:40.63 |
13 | China (Zuo Chen, Dong Wang, Zhongjian Lai, Kunpeng Ouyang) | 3:41.33 |
14 | Litouwen (Paulius Viktoravicius, Paulius Andrijauskas, Giedrius Titenis, Vytautas Janusaitis) | 3:41.36 |
15 | Duitsland (Michael Schubert, Benjamin Starke, Johannes Neumann, Helge Folkert Meeuw) | 3:41.50 |
16 | Canada (Brent Hayden, Brian Johns, Mike Brown, Matt Rose) | 3:41.94 |
17 | Noorwegen (Robin Dale Oen, Aleksander Hetland, Alexander Dale Oen, Kim Torry Simmenes) | 3:42.88 |
18 | Israël (Shai Liwnat, Guy Marcus Barnea, Michael Malul, Ehud Segal) | 3:42.96 |
19 | Kroatië (Dominik Straga, Mario Todorovic, Nikola Delic, Ivan Tolic) | 3:46.36 |
20 | Kazachstan (Vitaliy Khan, Stanislav Kuzmin, Yevgeniy Ryzhkov, Stanislav Ossinskiy) | 3:47.34 |
21 | Griekenland (Andreas Zisimos, Ioannis Giannoulis, Romanos Alyfantis, Georgios Demetis) | 3:48.30 |
22 | Oezbekistan (Petr Romashkin, Oleg Lyashko, Andrey Morkovin, Danil Bugakov) | 3:51.02 |
23 | Indonesië (Albert Sutanto, Andy Wibowo, Billy Arfianto, Felix Sutanto) | 3:55.76 |
24 | Singapore (Tay Zhirong Bryan, Xue-Wei Nicholas Tan, Jin Leonard Tan, Wei Shien Zach Ong) | 3:57.39 |
25 | Peru (Nikola Ustadvich, Jose Emmanuel Crescimbeni, Gianmarco Mosto, Carlos Eduardo Gil) | 4:01.99 |
26 | India (Virdhaval Vikram Khade, Ankur Poseria, Rehan Jehangir Poncha, Sandeep Nagar Anthal) | 4:04.21 |
27 | Guam (Christopher Duenas, Hernan Bonsembiante, Celestino Aguon, Carlos Shimizu) | 4:25.28 |
28 | Guyana (Yannick Roberts, Jamaal Sobers, Niall Christopher Roberts, Onan Thom) | 4:34.67 |
1 | Australië (Eamon Sullivan, Andrew Lauterstein, Brenton Rickard, Matt Welsh) | 3:34.93 |
2 | Japan (Daisuke Hosokawa, Takashi Yamamoto, Kosuke Kitajima, Tomomi Morita) | 3:35.16 |
3 | Rusland (Evgeny Lagunov, Nikolay Skvortsov, Dmitry Komornikov, Arkady Vyatchanin) | 3:35.51 |
4 | South Africa (Ryk Neethling, Lyndon Ferns, Cameron Van der Burgh, Johannes Gerhardus Zandberg) | 3:35.92 |
5 | Groot-Brittannië (Simon Burnett, Matthew Bowe, James Gibson, Liam Tancock) | 3:36.18 |
6 | Italië (Christian Galenda, Rudy Goldin, Loris Facci, Damiano Lestingi) | 3:37.67 |
7 | Frankrijk (Alain Bernard, Amaury Leveaux, Hugues Duboscq, Simon Dufour) | 3:37.85 |
8 | Roemenië (Octavian Gutu, Ioan Gherghel, Valentin Preda, Razvan Florea) | 3:38.86 |
1 | Australië (Kenrick Monk, Michael Klim, Hayden Stoeckel, Matt Welsh, Brenton Rickard, Andrew Lauterstein, Eamon Sullivan) | |
2 | Japan (Masafumi Yamaguchi, Tomomi Morita, Kosuke Kitajima, Takashi Yamamoto, Daisuke Hosokawa) | |
3 | Rusland (Andrey Kapralov, Roman Sludnov, Arkady Vyatchanin, Dmitry Komornikov, Nikolay Skvortsov, Evgeny Lagunov) | |
4 | South Africa (Johannes Gerhardus Zandberg, Cameron Van der Burgh, Lyndon Ferns, Ryk Neethling) | |
5 | Groot-Brittannië (Christopher Cook, Matthew Clay, Liam Tancock, James Gibson, Matthew Bowe, Simon Burnett) | |
6 | Italië (Damiano Lestingi, Loris Facci, Rudy Goldin, Christian Galenda) | |
7 | Frankrijk (Alain Bernard, Amaury Leveaux, Hugues Duboscq, Simon Dufour) | |
8 | Roemenië (Octavian Gutu, Ioan Gherghel, Valentin Preda, Razvan Florea) | |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
50m Vrije Slag Dames : Algemene informatie