De site voor alle sporten

Menu
Zwemmen - EK Korte Baan (25m) - 2019

Zwemmen - EK Korte Baan (25m) - 2019

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

EK Korte Baan (25m) - Uitslagen Heren 2019

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - Glasgow - 4 December 2019 - 8 December 2019


400m Vrije Slag Heren - 4 December 2019


1LTUDanas Rapsys (LTU)3:33.20
2GBRThomas Dean (GBR)3:37.95
3ITAGabriele Detti (ITA)3:38.06
4ITAMatteo Ciampi (ITA)3:38.96
5HUNBalazs Hollo (HUN)3:39.06
6NORHenrik Christiansen (NOR)3:39.10
7FRADavid Aubry (FRA)3:39.99
8SRBStefan Sorak (SRB)3:43.08

200m Rugslag Heren - 4 December 2019


1POLRadoslaw Kawecki (POL)1:49.26
2GERChristian Diener (GER)1:50.05
3GBRLuke Greenbank (GBR)1:50.09
4POLJakub Skierka (POL)1:50.51
5GREApostolos Christou (GRE)1:51.24
6HUNAdam Telegdy (HUN)1:51.59
7ITALorenzo Mora (ITA)1:51.69
8ISRYakov-Yvan Toumarkin (ISR)1:53.00

50m Schoolslag Heren - 4 December 2019


1RUSVladimir Morozov (RUS)25.51
2TURHuseyin Emre Sakci (TUR)25.82
3NEDArno Kamminga (NED)25.84
3ITAFabio Scozzoli (ITA)25.84
5BLRIlya Shymanovich (BLR)25.93
6ITANicolo Martinenghi (ITA)26.01
7ISLAnton Sveinn Mckee (ISL)26.14
8SLOPeter John Stevens (SLO)26.19

4x50m Vrije Slag Heren - 4 December 2019


1RUS Rusland (Vladimir Morozov, Kliment Kolesnikov, Mikhail Vekovishchev, Vladislav Grinev)
2POL Polen (Jakub Kraska, Karol Ostrowski, Marcin Cieslak, Pawel Juraszek)
3ITA Italië (Alessandro Miressi, Giovanni Izzo, Marco Orsi, Federico Bocchia)
4GBR Groot-Brittannië (Duncan Scott, James Guy, Joe Litchfield, Scott McLay)
5HUN Hongarije (Szebasztian Szabo, Krisztian Takacs, Bence Gyarfas, Maksim Lobanovskii)
6AUT Oostenrijk (Alexander Trampitsch, Bernhard Reitshammer, Robin Gruenberger, Heiko Gigler)
7GER Duitsland (Damian Wierling, Ramon Klenz, Marius Kusch, Artem Selin)
8BLR Wit-Rusland (Yauhen Tsurkin, Hryhory Pekarski, Ruslan Skamaroshka, Artsiom Machekin)

200m Vrije Slag Heren - 5 December 2019


1LTUDanas Rapsys (LTU)1:41.12
2GBRDuncan Scott (GBR)1:41.42
3RUSMikhail Vekovishchev (RUS)1:41.52
4ENGJames Guy (ENG)1:42.11
5ITAStefano Ballo (ITA)1:42.33
6ITAFilippo Megli (ITA)1:42.77
7IRLJack Mc Millan (IRL)1:43.69
8IRLJordan Sloan (IRL)1:44.56

200m Schoolslag Heren - 5 December 2019


1NEDArno Kamminga (NED)2:02.36
2SWEErik Persson (SWE)2:02.80
3GERMarco Koch (GER)2:02.87
4ISLAnton Sveinn Mckee (ISL)2:02.94
5RUSMikhail Dorinov (RUS)2:03.39
6BLRIlya Shymanovich (BLR)2:03.69
7SCORoss Murdoch (SCO)2:03.86
8ESTMartin Allikvee (EST)2:04.91

100m Vlinderslag Heren - 5 December 2019


1GERMarius Kusch (GER)49.06
2RUSMikhail Vekovishchev (RUS)49.53
3POLMarcin Cieslak (POL)49.75
4TURUemitcan Gueres (TUR)49.77
5NORTomoe Zenimoto Hvas (NOR)49.97
6ITAMatteo Rivolta (ITA)50.01
7RUSAleksandr Kharlanov (RUS)50.04
8ITAPiero Codia (ITA)50.63

400m Wisselslag Heren - 5 December 2019


1GBRMax Litchfield (GBR)4:01.36
2RUSIlia Borodin (RUS)4:03.65
3RUSDaniil Pasynkov (RUS)4:04.98
4HUNBalazs Hollo (HUN)4:05.13
5NEDArjan Knipping (NED)4:06.62
6ITALorenzo Tarocchi (ITA)4:06.87
7HUNGergely Gyurta (HUN)4:06.95
8FRALeon Marchand (FRA)4:08.18

50m Vrije Slag Heren - 6 December 2019



1500m Vrije Slag Heren - 6 December 2019


100m Rugslag Heren - 6 December 2019


200m Wisselslag Heren - 6 December 2019



100m Schoolslag Heren - 7 December 2019



50m Vlinderslag Heren - 7 December 2019



100m Vrije Slag Heren - 8 December 2019



50m Rugslag Heren - 8 December 2019



200m Vlinderslag Heren - 8 December 2019



100m Wisselslag Heren - 8 December 2019



4x50m Wisselslag Heren - 8 December 2019

Medailles

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden