De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - La Flèche Wallonne Féminine - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - La Flèche Wallonne Féminine - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2020

La Flèche Wallonne Féminine 2020

BelgiëBelgië - 30 September 2020


La Flèche Wallonne Féminine - 30 September 2020


1NEDAnna van der Breggen (NED)Boels - Dolmans3:17:28
2DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:02
3NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburg0:06
4GBRElizabeth Deignan-Armitstead (GBR)Trek - Segafredo0:11
5ITAElisa Longo Borghini (ITA)Trek - Segafredo0:11
6RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)CCC - Liv0:11
7NZLMikayla Harvey (NZL)équipe Paule Ka0:11
8GERLiane Lippert (GER)Sunweb0:18
9NEDMarianne Vos (NED)CCC - Liv0:22
10POLKatarzyna Niewiadoma (POL)Canyon - Sram Racing0:25
11NORKatrine Aalerud (NOR)Movistar Women0:32
12NZLNiamh Fisher-Black (NZL)équipe Paule Ka0:32
13AUSGrace Brown (AUS)Mitchelton - Scott0:37
14AUSLucy Kennedy (AUS)Mitchelton - Scott0:41
15USALauren Stephens (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:43
16RUSAnastasia Chursina Iakovenko (RUS)Alé - Btc Ljubljana0:46
17ITAMarta Cavalli (ITA)Valcar - Travel & Service1:01
18NEDFloortje Mackaij (NED)Sunweb1:11
19NEDAmy Pieters (NED)1:37
20GBRHannah Barnes (GBR)1:37
21NEDChantal Van Den Broek-Blaak (NED)Boels - Dolmans1:54
22FRAJuliette Labous (FRA)Sunweb2:02
23NEDNancy Van Der Burg (NED)Parkhotel Valkenburg2:05
24SUIElise Chabbey (SUI)équipe Paule Ka2:08
25SLOUrsa Pintar (SLO)Alé - Btc Ljubljana2:10
26FRASandra Levenez (FRA)Arkéa - Samsic2:20
27NEDAnouska Koster (NED)Parkhotel Valkenburg2:24
28SRBJelena Eric (SRB)Movistar Women2:51
29NEDPauliena Rooijakkers (NED)CCC - Liv3:27
30ITAKatia Ragusa (ITA)3:39
31USARuth Winder (USA)Trek - Segafredo4:00
32NEDSabrina Stultiens (NED)CCC - Liv4:00
33USAKristen Faulkner (USA)Tibco - Silicon Valley Bank5:46
34POLEugenia Bujak (POL)Alé - Btc Ljubljana5:57
35CUBArlenis Sierra Cañadilla (CUB)Astana Women's6:07
36SWEHanna Nilsson (SWE)Parkhotel Valkenburg6:15
37FRAAudrey Cordon-Ragot (FRA)Trek - Segafredo6:25
38ESPMargarita Victoria García Cañellas (ESP)Alé - Btc Ljubljana6:49
39AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - Sram Racing6:52
40CANAlison Jackson (CAN)Sunweb6:55
41COLPaula Andrea Patiño Bedoya (COL)Movistar Women6:57
42ITAErica Magnaldi (ITA)Ceratizit - Wnt6:57
43NEDTeuntje Beekhuis (NED)Lotto - Soudal Ladies7:01
44CANLeah Kirchmann (CAN)Sunweb7:01
45LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmans7:05
46ITAElisa Balsamo (ITA)Valcar - Travel & Service7:07
47ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - Sram Racing7:07
48AUSBrodie Chapman (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope7:10
49ISROmer Shapiro (ISR)7:10
50JAPEri Yonamine (JAP)Alé - Btc Ljubljana7:13
51ESPGloria Rodríguez Sanchez (ESP)Movistar Women7:15
52CZENikola Nosková (CZE)équipe Paule Ka7:19
53CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans7:19
54ITACarmela Cipriani (ITA)Aromitalia - Basso - Vaiano7:19
55LTURasa Leleivyte (LTU)Aromitalia - Basso - Vaiano7:31
56FRAÉvita Muzic (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope7:34
57RUSAigul Gareeva (RUS)Cogeas - Mettler Pro Cycling Team8:36
58RUSMaria Novolodskaya (RUS)Cogeas - Mettler Pro Cycling Team8:36
59RUSDiana Klimova (RUS)9:09
60BELSara van De Vel (BEL)Ciclotel9:22
61UKRValeriya Kononenko (UKR)Ciclotel9:50
62FRAManon Souyris (FRA)10:54
63NEDKarlijn Swinkels (NED)Parkhotel Valkenburg10:54
64FRATyphaine Laurance (FRA)Arkéa - Samsic10:54
65FRAGladys Verhulst (FRA)Arkéa - Samsic10:54
66GERKathrin Hammes (GER)10:54
67NEDNicole Steigenga (NED)Doltcini - Van Eyck Sport10:54
68NZLGeorgia Williams (NZL)Mitchelton - Scott10:54
69AUTSarah Rijkes (AUT)10:54
70FRAVictorie Guilman (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope11:01
71NEDNina Kessler (NED)Tibco - Silicon Valley Bank11:03
72FRAIndia Grangier (FRA)Charente-Maritime11:03
73ITALara Vieceli (ITA)Ceratizit - Wnt11:03
74AUTChristina Schweinberger (AUT)Doltcini - Van Eyck Sport11:09
75NEDEva Buurman (NED)11:12
76ITARossella Ratto (ITA)Chevalmeire11:12
77NEDNina Buysman (NED)11:12
78FRAJade Wiel (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope11:12
79FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope11:12
80GBRLeah Dixon (GBR)Tibco - Silicon Valley Bank11:12
81NZLSharlotte Lucas (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank11:12
82FRACoralie Houdin (FRA)Arkéa - Samsic11:12
83DENJulie Leth (DEN)Ceratizit - Wnt11:12
84ITASofia Bertizzolo (ITA)CCC - Liv11:12
85ITATatiana Guderzo (ITA)Alé - Btc Ljubljana11:16
86ITASoraya Paladin (ITA)CCC - Liv11:16
87USAAlexis Ryan (USA)Canyon - Sram Racing11:20
88ITAVittoria Guazzini (ITA)Valcar - Travel & Service11:20
89FRALaura Asencio (FRA)Ceratizit - Wnt11:20
90ITALetizia Borghesi (ITA)Aromitalia - Basso - Vaiano11:20
91SWEWilma Olausson (SWE)Sunweb11:26
92FRANoémie Abgrall (FRA)Charente-Maritime11:28
93ESPAlicia González Blanco (ESP)Movistar Women11:51
94RUSIuliia Galimullina (RUS)Cogeas - Mettler Pro Cycling Team14:10
95BELKelly Van Den Steen (BEL)Chevalmeire14:42
96BELMieke Docx (BEL)Doltcini - Van Eyck Sport14:42
97BELLone Meertens (BEL)Lotto - Soudal Ladies14:42
98GBRAlice Sharpe (GBR)Ciclotel14:46
99ESPLourdes Oyarbide Jimenez (ESP)Movistar Women14:46
100ESPMireia Trias Jordán (ESP)Massi - Tactic14:46
101AUSJessica Allen (AUS)Mitchelton - Scott15:09
102ITASilvia Pollicini (ITA)Valcar - Travel & Service15:17
103UKROlha Kulynych (UKR)Ciclotel15:20
104NEDJanneke Ensing (NED)Mitchelton - Scott15:47
OTLUKROlga Shekel (UKR)-
OTLITAAnastasia Carbonari (ITA)Aromitalia - Basso - Vaiano-
OTLCANGabrielle Pilote-Fortin (CAN)Massi - Tactic-
OTLITASofia Collinelli (ITA)Aromitalia - Basso - Vaiano-
OTLITAGiulia Marchesini (ITA)Aromitalia - Basso - Vaiano-
OTLNEDKirstie van Haaften (NED)Ciclotel-
OTLFRACoralie Demay (FRA)Charente-Maritime-
DNFCOLBlanca Liliana Moreno Canchon (COL)-
DNFNEDPuck Moonen (NED)Chevalmeire-
DNFFRAAnaïs Morichon (FRA)Arkéa - Samsic-
DNFESPNerea Nuño Iglesias (ESP)Massi - Tactic-
DNFGBRAnnabel Fisher (GBR)Cogeas - Mettler Pro Cycling Team-
DNFESPMireia Benito Pellicer (ESP)Massi - Tactic-
DNFSUINicole Hanselmann (SUI)Doltcini - Van Eyck Sport-
DNFFRALucie Jounier (FRA)Arkéa - Samsic-
DNFESPMartina Moreno Monteys (ESP)-
DNFBELJesse Vandenbulcke (BEL)Lotto - Soudal Ladies-
DNFFRAAlice Coutinho (FRA)Charente-Maritime-
DNFNEDMarieke van Witzenburg - de Groot (NED)Doltcini - Van Eyck Sport-
DNFSUINoemi Rüegg (SUI)Cogeas - Mettler Pro Cycling Team-
DNFBELJulie Van De Velde (BEL)Lotto - Soudal Ladies-
DNFNEDThalita De Jong (NED)Chevalmeire-
DNFNEDKim De Baat (NED)Ciclotel-
DNFAUTKathrin Schweinberger (AUT)Ciclotel-
DNFESPIsabel Martín Martín (ESP)Massi - Tactic-
DNFITAFederica Damiana Piergiovanni (ITA)Valcar - Travel & Service-
DNFUSATayler Wiles (USA)Trek - Segafredo-
DNFPOLAnna Plichta (POL)Trek - Segafredo-
DNFAUSShannon Malseed (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank-

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden