De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta a Colombia - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta a Colombia - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Colombia

Uitslagen 2016

Uitslagen voor etappe

Etappe 13 - Bogotá - Bogotá - 95,2 km - 26 Juni 2016Berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)4:36:40
2COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América0:04
3COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño0:22
4COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)0:34
5COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América1:13
6COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño1:55
7COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño2:09
8ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Epm - Une- área Metropolitana2:11
9COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Epm - Une- área Metropolitana2:12
10COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño2:13
11COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro2:22
12COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño2:24
13COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro2:25
14COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro2:30
15COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro2:30
16COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)2:30
17COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)2:31
18COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones2:33
19COLAlbeiro Rabon Vela (COL)2:45
20COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)2:48
21COLIvan Dario Bottia (COL)2:50
22COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño2:52
23COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)2:56
24COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño3:03
26COLOscar Mauricio Alvarez Paniagua (COL)Epm - Une- área Metropolitana3:16
27COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano3:16
28COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Epm - Une- área Metropolitana3:17
29COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)3:23
30COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)3:25
31COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano3:37
32COLDiego Armando Soraca (COL)3:42
33COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)3:58
34COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Epm - Une- área Metropolitana3:58
35COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)3:58
36COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro3:59
37COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)3:59
38VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier4:00
39COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano4:07
40COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro4:19
41COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon4:19
42COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon4:20
43COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon4:34
44COLDiego Fernandez Quintero (COL)4:35
45COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier4:43
46COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)5:13
47COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)5:32
48COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano7:39
49COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)8:56
50COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano10:07
51COLKristian Javier Yustre Rodriguez (COL)10:07
52RWAJoseph Areruya (RWA)12:53
53COLYeferson Andres Vargas (COL)15:42
54COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)16:07
55COLAristobulo Cala Cala (COL)16:08
56COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América16:09
57COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América16:33
58COLJaime Vergara Caro (COL)18:52
59COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon18:52
60COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon18:53
61COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano18:53
62COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier18:54
63COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones18:54
64RWACamera Hakuzimana (RWA)18:55
65COLHugo Horacio Cabrera (COL)18:55
66COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)18:55
67COLJairo Alonso Salas Atehortua (COL)Orgullo Antioqueño18:55
68COLJuan Diego Quintero Gil (COL)18:55
69COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier18:55
70COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano18:56
71COLJohan Antonio Colon Buelvas (COL)18:56
72COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América18:56
73COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)18:56
74COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)18:57
75ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier18:57
76COLRemberto Jaramillo Romero (COL)18:57
77COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño18:57
78COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon19:11
79COLDidier Alonso Chaparro Lopez (COL)19:14
80COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)19:17
81COLMarvin Angarita Reyes (COL)19:29
82COLJeferson Eduardo Perez Vargas (COL)22:41
83COLJonathan Bohorquez (COL)22:41
84COLMichael David Henao Giraldo (COL)22:41
85PANYelko Gómez (PAN)22:41
86COLEdwin Albeiro Sanchez Anzola (COL)Movistar América22:43
87COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)22:44
88COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)22:44
89COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)44:44
90COLJhon Alexander Pico Vasquez (COL)44:44
91COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)44:44
92COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano44:44
93COLJuan Carlos Apache (COL)44:44
94COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)44:44
95COLJhon Fredy Avila Caro (COL)44:44
96COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier44:44
97COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)44:44
98COLMiguel Angel Cendales Lopez (COL)44:44
99COLPablo Emilio Taborda (COL)44:44
100COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)44:44
101COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)44:44
102COLCamilo Tique (COL)44:44
103COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)44:44
104COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)44:44
DNFCOLCarlos Enrique Vargas (COL)-
105COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)44:44
DNFCOLDalivier Ospina Navarro (COL)-
DNFCOLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Epm - Une- área Metropolitana-
DNFCOLCristián Camilo Torres Calderón (COL)Crca Foundation-
DNFCOLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Epm - Une- área Metropolitana-
DNFCUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis-
DNFUSACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker-
DNFCOLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)Epm - Une- área Metropolitana-
DNFARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis-
DNFCOLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)-
DNFCUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis-
DNFCOLJuan David Duarte (COL)-
DNFCOLEsteeven Giraldo Segura (COL)-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden