De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Zwitserland - 5 Juni 2021 - 6 Juni 2021
1 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | 5:14:48 |
2 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | 0:01 |
3 | Marlen Reusser (SUI) | Alé - Btc Ljubljana | 0:34 |
4 | Jolanda Neff (SUI) | 0:44 | |
5 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | 0:51 |
6 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 4:31 |
7 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 4:36 |
8 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
9 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
10 | Sina Frei (SUI) | zt | |
11 | Olga Zabelinskaya (UZB) | 4:38 | |
12 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 6:24 |
13 | Tereza Neumanová (CZE) | Women Cycling Sport | 6:25 |
14 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | 6:30 |
15 | Nina Buysman (NED) | 6:32 | |
16 | Linda Indergand (SUI) | zt | |
17 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 6:33 |
18 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
19 | Katia Ragusa (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 6:34 |
20 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
21 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | 6:37 |
22 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | 6:40 |
23 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | zt | |
24 | Marie Le Net (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
25 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
26 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
27 | Caroline Baur (SUI) | Instafund Racing | zt |
28 | Noemi Rüegg (SUI) | Stade Rochelais Charente-Maritime | zt |
29 | Andrea Waldis (SUI) | zt | |
30 | Nicole Koller (SUI) | zt | |
31 | Lara Krähemann (SUI) | zt | |
32 | Laura Asencio (FRA) | Ceratizit - Wnt | zt |
33 | Linda Zanetti (SUI) | zt | |
34 | Stine Anderson Borgli (NOR) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
35 | Hannah Ludwig (GER) | Canyon - Sram Racing | zt |
36 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | Trek - Segafredo | zt |
37 | Marit Raaijmakers (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
38 | Alessandra Keller (SUI) | zt | |
39 | Pien Limpens (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
40 | Ella Harris (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
41 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
42 | Victorie Guilman (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
43 | Ariadna Gutierrez Arzaluz (MEX) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
44 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
45 | Elena Pirrone (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
46 | Malgorzata Jasinska (POL) | Women Cycling Sport | zt |
47 | Femke Gerritse (NED) | Parkhotel Valkenburg | 6:46 |
48 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | 6:47 |
49 | Annika Liehner (SUI) | 6:49 | |
50 | Trixi Worrack (GER) | Trek - Segafredo | 6:50 |
51 | Ronja Blöchlinger (SUI) | 7:04 | |
52 | Aigul Gareeva (RUS) | 11:19 | |
53 | Coralie Demay (FRA) | Stade Rochelais Charente-Maritime | 12:22 |
54 | Lara Vieceli (ITA) | Ceratizit - Wnt | 12:46 |
55 | Martina Alzini (ITA) | Valcar - Travel & Service | 12:52 |
56 | Clara Copponi (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
57 | Léna Mettraux (SUI) | zt | |
58 | Letizia Paternoster (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
59 | Franziska Brauße (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
60 | Jade Wiel (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
61 | Belle de Gast (NED) | Parkhotel Valkenburg | 13:55 |
62 | Aline Seitz (SUI) | zt | |
63 | Alessia Vigilia (ITA) | Women Cycling Sport | 16:16 |
64 | Julia van Bokhoven (NED) | Parkhotel Valkenburg | 16:20 |
65 | Nicole Hanselmann (SUI) | Women Cycling Sport | 17:35 |
66 | Sarah Rijkes (AUT) | Ceratizit - Wnt | zt |
67 | Kerry Jonker (RSA) | 18:36 | |
68 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 21:37 |
69 | Daniela Schwarz (SUI) | 22:26 | |
70 | Hannah Buch (GER) | zt | |
71 | Michelle Stark (SUI) | 24:03 | |
72 | Elynor Backstedt (GBR) | Trek - Segafredo | 29:41 |
73 | Jutta Stienen (SUI) | 33:37 | |
74 | Michelle Andres (SUI) | 33:39 | |
75 | Judith Gerber (SUI) | 33:41 |
Image © tourdesuisse.ch. Source : Site officiel du Tour de Suisse Féminin.
1 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | 3:01:25 |
2 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
3 | Marlen Reusser (SUI) | Alé - Btc Ljubljana | 0:24 |
4 | Jolanda Neff (SUI) | 0:32 | |
5 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | 0:37 |
6 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 4:22 |
7 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
8 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
9 | Sina Frei (SUI) | zt | |
10 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
11 | Olga Zabelinskaya (UZB) | 4:24 | |
12 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | 6:26 |
13 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
14 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
15 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
16 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | Trek - Segafredo | zt |
17 | Aigul Gareeva (RUS) | zt | |
18 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | zt | |
19 | Nina Buysman (NED) | zt | |
20 | Tereza Neumanová (CZE) | Women Cycling Sport | zt |
21 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
22 | Laura Asencio (FRA) | Ceratizit - Wnt | zt |
23 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
24 | Marie Le Net (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
25 | Noemi Rüegg (SUI) | Stade Rochelais Charente-Maritime | zt |
26 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
27 | Linda Zanetti (SUI) | zt | |
28 | Caroline Baur (SUI) | Instafund Racing | zt |
29 | Katia Ragusa (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
30 | Linda Indergand (SUI) | zt | |
31 | Andrea Waldis (SUI) | zt | |
32 | Nicole Koller (SUI) | zt | |
33 | Marit Raaijmakers (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
34 | Stine Anderson Borgli (NOR) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
35 | Hannah Ludwig (GER) | Canyon - Sram Racing | zt |
36 | Ella Harris (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
37 | Pien Limpens (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
38 | Antri Christoforou (CYP) | Women Cycling Sport | zt |
39 | Julia van Bokhoven (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
40 | Noémie Abgrall (FRA) | Stade Rochelais Charente-Maritime | zt |
41 | Morgane Coston (FRA) | zt | |
42 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
43 | Lara Krähemann (SUI) | zt | |
44 | Alessia Vigilia (ITA) | Women Cycling Sport | zt |
45 | Ariadna Gutierrez Arzaluz (MEX) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
46 | Elena Pirrone (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
47 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
48 | Alessandra Keller (SUI) | zt | |
49 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
50 | Malgorzata Jasinska (POL) | Women Cycling Sport | zt |
51 | Victorie Guilman (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
52 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
53 | Femke Gerritse (NED) | Parkhotel Valkenburg | 6:32 |
54 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | 6:33 |
55 | Annika Liehner (SUI) | 6:35 | |
56 | Trixi Worrack (GER) | Trek - Segafredo | 6:36 |
57 | Ronja Blöchlinger (SUI) | 6:50 | |
58 | Jade Teolis (FRA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 11:07 |
59 | Coralie Demay (FRA) | Stade Rochelais Charente-Maritime | 12:08 |
60 | Melanie Maurer (SUI) | Stade Rochelais Charente-Maritime | 12:36 |
61 | Daniela Schwarz (SUI) | 12:38 | |
62 | Hannah Buch (GER) | zt | |
63 | Fabienne Buri (SUI) | Andy Schleck - CP Nvst - Immo Losch | zt |
64 | Balladyne Tritsch (FRA) | zt | |
65 | Martina Alzini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
66 | Lara Vieceli (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
67 | Giulia Marchesini (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
68 | Nicole Hanselmann (SUI) | Women Cycling Sport | zt |
69 | Franziska Brauße (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
70 | Sarah Rijkes (AUT) | Ceratizit - Wnt | zt |
71 | Alessia Patuelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
72 | Léna Mettraux (SUI) | zt | |
73 | Clara Copponi (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
74 | Jade Wiel (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
75 | Letizia Paternoster (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
76 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
77 | Kerry Jonker (RSA) | 13:41 | |
78 | Agalia Forrer (SUI) | zt | |
79 | Aline Seitz (SUI) | zt | |
80 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
81 | Belle de Gast (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
82 | Sandra Weiss (SUI) | Andy Schleck - CP Nvst - Immo Losch | zt |
83 | Elynor Backstedt (GBR) | Trek - Segafredo | 19:47 |
84 | Luce Bourbeau (CAN) | 21:23 | |
85 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
86 | Jutta Stienen (SUI) | 23:49 | |
87 | Michelle Stark (SUI) | zt | |
88 | Michelle Andres (SUI) | zt | |
89 | Desiree Ehrler (SUI) | Andy Schleck - CP Nvst - Immo Losch | zt |
90 | Georgia Danford (NZL) | zt | |
91 | Judith Gerber (SUI) | 23:53 | |
92 | Michelle Schätti (SUI) | ||
93 | Callie Swan (CAN) | ||
94 | Séverine Eraud (FRA) | Stade Rochelais Charente-Maritime | |
95 | Thalea Mäder (GER) | ||
96 | Luciana Roland (ARG) | Women Cycling Sport |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © tourdesuisse.ch. Source : Site officiel du Tour de Suisse Féminin.
1 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 2:13:31 |
2 | Tereza Neumanová (CZE) | Women Cycling Sport | zt |
3 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
4 | Linda Indergand (SUI) | zt | |
5 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
6 | Lara Vieceli (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
7 | Nina Buysman (NED) | zt | |
8 | Katia Ragusa (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
9 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
10 | Clara Copponi (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:06 |
11 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
12 | Martina Alzini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
13 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
14 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
15 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | zt | |
16 | Marie Le Net (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
17 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
18 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | zt |
19 | Jolanda Neff (SUI) | zt | |
20 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
21 | Lara Krähemann (SUI) | zt | |
22 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
23 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
24 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
25 | Caroline Baur (SUI) | Instafund Racing | zt |
26 | Marlen Reusser (SUI) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
27 | Andrea Waldis (SUI) | zt | |
28 | Letizia Paternoster (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
29 | Nicole Koller (SUI) | zt | |
30 | Léna Mettraux (SUI) | zt | |
31 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
32 | Noemi Rüegg (SUI) | Stade Rochelais Charente-Maritime | zt |
33 | Femke Gerritse (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
34 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
35 | Alessandra Keller (SUI) | zt | |
36 | Stine Anderson Borgli (NOR) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
37 | Franziska Brauße (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
38 | Belle de Gast (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
39 | Linda Zanetti (SUI) | zt | |
40 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
41 | Hannah Ludwig (GER) | Canyon - Sram Racing | zt |
42 | Laura Asencio (FRA) | Ceratizit - Wnt | zt |
43 | Aline Seitz (SUI) | zt | |
44 | Annika Liehner (SUI) | zt | |
45 | Victorie Guilman (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
46 | Marit Raaijmakers (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
47 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
48 | Ronja Blöchlinger (SUI) | zt | |
49 | Pien Limpens (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
50 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
51 | Ariadna Gutierrez Arzaluz (MEX) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
52 | Sina Frei (SUI) | zt | |
53 | Ella Harris (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
54 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
55 | Michelle Stark (SUI) | zt | |
56 | Olga Zabelinskaya (UZB) | zt | |
57 | Malgorzata Jasinska (POL) | Women Cycling Sport | zt |
58 | Jade Wiel (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
59 | Elena Pirrone (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
60 | Coralie Demay (FRA) | Stade Rochelais Charente-Maritime | zt |
61 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | Trek - Segafredo | zt |
62 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
63 | Trixi Worrack (GER) | Trek - Segafredo | zt |
64 | Aigul Gareeva (RUS) | 4:45 | |
65 | Kerry Jonker (RSA) | 4:47 | |
66 | Nicole Hanselmann (SUI) | Women Cycling Sport | 4:49 |
67 | Sarah Rijkes (AUT) | Ceratizit - Wnt | zt |
68 | Daniela Schwarz (SUI) | 9:40 | |
69 | Hannah Buch (GER) | zt | |
70 | Judith Gerber (SUI) | zt | |
71 | Jutta Stienen (SUI) | zt | |
72 | Michelle Andres (SUI) | 9:42 | |
73 | Alessia Vigilia (ITA) | Women Cycling Sport | zt |
74 | Julia van Bokhoven (NED) | Parkhotel Valkenburg | 9:46 |
75 | Elynor Backstedt (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
76 | Georgia Danford (NZL) | ||
77 | Desiree Ehrler (SUI) | Andy Schleck - CP Nvst - Immo Losch | |
78 | Luce Bourbeau (CAN) | ||
79 | Antri Christoforou (CYP) | Women Cycling Sport | |
80 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | |
81 | Noémie Abgrall (FRA) | Stade Rochelais Charente-Maritime | |
82 | Jade Teolis (FRA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | |
83 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | |
84 | Agalia Forrer (SUI) | ||
85 | Alessia Patuelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | |
86 | Giulia Marchesini (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | |
87 | Balladyne Tritsch (FRA) | ||
88 | Fabienne Buri (SUI) | Andy Schleck - CP Nvst - Immo Losch | |
89 | Sandra Weiss (SUI) | Andy Schleck - CP Nvst - Immo Losch | |
90 | Morgane Coston (FRA) | ||
91 | Melanie Maurer (SUI) | Stade Rochelais Charente-Maritime |