De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Chili - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Chili - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Chili

Uitslagen 2017

Ronde van Chili 2017

ChiliChili - 11 Oktober 2017 - 15 Oktober 2017


Algemeen klassement - 15 Oktober 2017


1COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin - Inder13:23:42
2COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin - Inder0:21
3MEXEfrén Santos Moreno (MEX)Canel's - Specialized1:20
4ESPVíctor Manuel García Estévez (ESP)Canel's - Specialized1:39
5COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Medellin - Inder2:50
6COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Medellin - Inder3:13
7CHIPatricio Javier Almonacid González (CHI)3:46
8COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellin - Inder4:26
9CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)4:58
10MEXEduardo Corte Cordero (MEX)Canel's - Specialized5:50
11CHIElias Daniel Tello Bolvaran (CHI)6:18
12PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)6:20
13COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)7:09
14CHILuis Matias Delgado Moreira (CHI)7:41
15CHIPablo Andrés Alarcón Cares (CHI)Canel's - Specialized10:44
16ARGLuciano Montivero (ARG)11:21
17MEXJhonatan Casillas Carmona (MEX)Canel's - Specialized11:59
18CHIMatias Fernando Arriagada Pizarro (CHI)13:02
19CHINicolas Alejandro Cabrera Fredes (CHI)13:38
20URUAnderson Samuel Maldonado (URU)13:48
21CHIAdrian Alexander Alvarado Teneb (CHI)15:42
22COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin - Inder15:57
23CHIGonzalo Andres Garrido Zenteno (CHI)16:38
24CHICristian Moreno Cornejo (CHI)18:03
25CHIGabriel Ignacio Pérez Sanchez (CHI)18:46
26CHILuis Fernando Sepúlveda Villar (CHI)19:53
27DOMPablo Alcides Reyes Reyes (DOM)20:07
28CHIIgnacio Antonio Moyano Salazar (CHI)20:09
29ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima20:10
30BRAElton Pedrozo Da Silva (BRA)20:38
31URUJuan Martin Echeverria (URU)21:04
32CHICesar Oliva (CHI)21:22
33CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)21:45
34CHIVictor Olivares Dominguez (CHI)21:56
35URUMatias Gomez (URU)22:30
36CHISebastián Alejandro Reyes Jofre (CHI)23:39
37CHIPablo Jacobo Seisdedos Duke (CHI)24:07
38PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)24:12
39CHISebastián Ricardo Lazo Urbina (CHI)25:01
40CHIMatias Desmadryl Lira (CHI)25:08
41CHIFernando Antonio Sepúlveda Ramirez (CHI)25:20
42CHIAlexis Enrique Gallegos San Martin (CHI)25:21
43CHIMartin Caulier (CHI)25:23
44CHIGonzalo Gonzalez (CHI)27:22
45CHIGermán Alfredo Bustamante Aravales (CHI)27:59
46CHIRicardo Javier Hazbun Velazquez (CHI)29:41
47ESPFrancisco Javier Moreno Allue (ESP)29:47
48ARGCristian Nahuel Romero (ARG)29:55
49CHIFrancisco Javier Alessandrini Garcia (CHI)30:25
50ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima30:40
51CHIAntony Rene Ventura Araya (CHI)31:36
52CHIGerson Ariel Zuñiga Diaz (CHI)31:42
53CHINicolas Ignacio Vergara Garcia (CHI)34:22
54CHIIván Rodrigo Sepúlveda Vera (CHI)35:07
55CHIClaus Plaut Guzman (CHI)35:31
56BRAJoão Gabriel Lisboa Ferreira Bastos (BRA)35:35
57ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima36:26
58CHIPatricio Javier Baeza Baeza (CHI)36:39
59CHIGonzalo Savas Miranda Figueroa (CHI)36:48
60CHIJoaquín Arturo Corvalán Rojas (CHI)37:46
61URUPablo Anchieri (URU)39:00
62CHIMatias Ignacio Mena Palma (CHI)39:15
63ARGFranco German Lopez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima39:47
64ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima40:00
65CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)40:32
66CHIPedro Amauri Palma dos Santos (CHI)40:56
67CHIDaniel Carrizo (CHI)41:28
68CHIEnzo Bruno Cesario Farias (CHI)42:20
69CHICarlos Benjamin Pasten Pizarro (CHI)42:34
70URUFernando Augusto Méndez Garcia (URU)43:15
71BRAJoel Cândido De Prado Júnior (BRA)43:18
72CHIRafael Alejandro Lopez Muñoz (CHI)44:37
73CHISebastián Urzua (CHI)44:50
74CHILuis Felipe Alessandrini Garcia (CHI)46:55
75BRAWashington Rodrigues Carvalho (BRA)49:06
76CHIDavid Esteban Flores Miranda (CHI)54:50
77CHIJuan Gabriel Flores Romo (CHI)57:29
78CHIPablo Marcelo Flores Miranda (CHI)1:05:20

Etappe 1 - Concepción - Chillán Viejo - 116 km - 11 Oktober 2017Ontsnapping


1CHIAdrian Alexander Alvarado Teneb (CHI)3:01:06
2CHIPatricio Javier Baeza Baeza (CHI)0:00
3CHIRicardo Javier Hazbun Velazquez (CHI)0:00
4COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)0:00
5ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:03
6COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin - Inder0:03
7MEXJosé Alfredo Aguirre Infante (MEX)Canel's - Specialized0:03
8BRAJoel Cândido De Prado Júnior (BRA)0:03
9CHIPablo Jacobo Seisdedos Duke (CHI)0:03
10URUIgnacio Maldonado (URU)0:03
11CHIMatias Fernando Arriagada Pizarro (CHI)0:03
12ARGCristian Nahuel Romero (ARG)0:03
13CHIIván Rodrigo Sepúlveda Vera (CHI)0:03
14ESPFrancisco Javier Moreno Allue (ESP)0:03
15URUJuan Martin Echeverria (URU)0:03
16CHIAlexis Enrique Gallegos San Martin (CHI)0:03
17CHIMatias Desmadryl Lira (CHI)0:03
18CHICesar Oliva (CHI)0:03
19URUPablo Anchieri (URU)0:03
20BRAElton Pedrozo Da Silva (BRA)0:03
21CHIJoaquín Arturo Corvalán Rojas (CHI)0:03
22CHIMaximiliano Tapia (CHI)0:03
23MEXEfrén Santos Moreno (MEX)Canel's - Specialized0:03
24CHISebastián Ricardo Lazo Urbina (CHI)0:03
25PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)0:03
26CHIPablo Andrés Alarcón Cares (CHI)Canel's - Specialized0:03
27CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)0:03
28URUMatias Gomez (URU)0:03
29CHIElias Daniel Tello Bolvaran (CHI)0:03
30COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Medellin - Inder0:03
31ARGLuciano Montivero (ARG)0:03
32CHIVictor Olivares Dominguez (CHI)0:03
33URUAnderson Samuel Maldonado (URU)0:03
34CHINicolas Alejandro Cabrera Fredes (CHI)0:03
35ESPVíctor Manuel García Estévez (ESP)Canel's - Specialized0:03
36MEXJhonatan Casillas Carmona (MEX)Canel's - Specialized0:03
37COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin - Inder0:03
38CHIMartin Caulier (CHI)0:03
39MEXEduardo Corte Cordero (MEX)Canel's - Specialized0:03
40CHINicolas Ignacio Vergara Garcia (CHI)0:03
41CHIGonzalo Andres Garrido Zenteno (CHI)0:03
42COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin - Inder0:03
43PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)0:03
44CHIClaus Plaut Guzman (CHI)0:03
45COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellin - Inder0:03
46CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)0:03
47URUFernando Augusto Méndez Garcia (URU)0:03
48CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)0:03
49ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:03
50CHIGabriel Ignacio Pérez Sanchez (CHI)0:03
51CHIGonzalo Gonzalez (CHI)0:03
52CHICristian Moreno Cornejo (CHI)0:03
53CHIMatias Ignacio Mena Palma (CHI)0:03
54CHIFernando Antonio Sepúlveda Ramirez (CHI)0:03
55CHIGonzalo Savas Miranda Figueroa (CHI)0:03
56CHILuis Fernando Sepúlveda Villar (CHI)0:03
57ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:03
58CHIPatricio Javier Almonacid González (CHI)0:03
59CHISebastián Alejandro Reyes Jofre (CHI)0:03
60ARGFranco German Lopez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:03
61CHICarlos Benjamin Pasten Pizarro (CHI)0:03
62CHIFrancisco Javier Alessandrini Garcia (CHI)0:03
63CHIPedro Amauri Palma dos Santos (CHI)0:03
64CHILuis Matias Delgado Moreira (CHI)0:03
65DOMPablo Alcides Reyes Reyes (DOM)0:03
66CHIAntony Rene Ventura Araya (CHI)0:03
67BRAJoão Gabriel Lisboa Ferreira Bastos (BRA)0:03
68CHIDaniel Carrizo (CHI)0:03
69CHIIgnacio Antonio Moyano Salazar (CHI)0:03
70BRADiego Ares (BRA)0:03
71CHIGermán Alfredo Bustamante Aravales (CHI)0:03
72ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:03
73CHIGerson Ariel Zuñiga Diaz (CHI)0:03
74CHIEnzo Bruno Cesario Farias (CHI)0:03
75COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Medellin - Inder0:03
76CHIClaudio Riquelme (CHI)1:38
77CHISebastián Urzua (CHI)2:03
78CHILuis Felipe Alessandrini Garcia (CHI)2:09
79BRACaio Fernando De Santana Mesquita (BRA)2:12
80BRAWashington Rodrigues Carvalho (BRA)15:11
81CHIPablo Marcelo Flores Miranda (CHI)15:31
82CHIRafael Alejandro Lopez Muñoz (CHI)15:31
83CHIDavid Esteban Flores Miranda (CHI)15:31
84CHILuis Ernesto Santander Chanet (CHI)16:36
85CHIJuan Gabriel Flores Romo (CHI)17:34

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2a - Talca - Curicó - 10 km - 12 Oktober 2017Sprint


1ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima2:19:01
2ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
3CHIIván Rodrigo Sepúlveda Vera (CHI)0:00
4CHIGonzalo Savas Miranda Figueroa (CHI)0:00
5PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)0:00
6COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin - Inder0:00
7CHIMatias Fernando Arriagada Pizarro (CHI)0:00
8CHIJoaquín Arturo Corvalán Rojas (CHI)0:00
9BRAJoel Cândido De Prado Júnior (BRA)0:00
10CHIPablo Jacobo Seisdedos Duke (CHI)0:00
11URUIgnacio Maldonado (URU)0:00
12COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)0:00
13CHIEnzo Bruno Cesario Farias (CHI)0:00
14COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Medellin - Inder0:00
15URUFernando Augusto Méndez Garcia (URU)0:00
16CHINicolas Ignacio Vergara Garcia (CHI)0:00
17CHIGonzalo Gonzalez (CHI)0:00
18CHIPablo Andrés Alarcón Cares (CHI)Canel's - Specialized0:00
19CHIFernando Antonio Sepúlveda Ramirez (CHI)0:00
20CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)0:00
21ESPFrancisco Javier Moreno Allue (ESP)0:00
22COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Medellin - Inder0:00
23CHISebastián Ricardo Lazo Urbina (CHI)0:00
24CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)0:00
25CHIMatias Desmadryl Lira (CHI)0:00
26CHICarlos Benjamin Pasten Pizarro (CHI)0:00
27URUJuan Martin Echeverria (URU)0:00
28CHIRicardo Javier Hazbun Velazquez (CHI)0:00
29BRAElton Pedrozo Da Silva (BRA)0:00
30MEXJosé Alfredo Aguirre Infante (MEX)Canel's - Specialized0:00
31CHIMaximiliano Tapia (CHI)0:00
32CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)0:00
33CHIMatias Ignacio Mena Palma (CHI)0:00
34CHIGonzalo Andres Garrido Zenteno (CHI)0:00
35CHISebastián Alejandro Reyes Jofre (CHI)0:00
36PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)0:00
37URUMatias Gomez (URU)0:00
38CHIElias Daniel Tello Bolvaran (CHI)0:00
39CHIMartin Caulier (CHI)0:00
40CHILuis Ernesto Santander Chanet (CHI)0:00
41BRADiego Ares (BRA)0:00
42CHIPatricio Javier Baeza Baeza (CHI)0:00
43CHIClaus Plaut Guzman (CHI)0:00
44CHINicolas Alejandro Cabrera Fredes (CHI)0:00
45URUPablo Anchieri (URU)0:00
46BRAJoão Gabriel Lisboa Ferreira Bastos (BRA)0:00
47ESPVíctor Manuel García Estévez (ESP)Canel's - Specialized0:00
48MEXEduardo Corte Cordero (MEX)Canel's - Specialized0:00
49DOMPablo Alcides Reyes Reyes (DOM)0:00
50ARGLuciano Montivero (ARG)0:00
51CHIPedro Amauri Palma dos Santos (CHI)0:00
52COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin - Inder0:00
53CHIJuan Gabriel Flores Romo (CHI)0:00
54COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin - Inder0:00
55ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
56MEXJhonatan Casillas Carmona (MEX)Canel's - Specialized0:00
57MEXEfrén Santos Moreno (MEX)Canel's - Specialized0:00
58CHIPablo Marcelo Flores Miranda (CHI)0:00
59CHIAlexis Enrique Gallegos San Martin (CHI)0:00
60CHICesar Oliva (CHI)0:00
61URUAnderson Samuel Maldonado (URU)0:00
62ARGFranco German Lopez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
63CHIAdrian Alexander Alvarado Teneb (CHI)0:00
64CHIPatricio Javier Almonacid González (CHI)0:00
65CHILuis Matias Delgado Moreira (CHI)0:00
66COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellin - Inder0:00
67CHIAntony Rene Ventura Araya (CHI)0:00
68CHIClaudio Riquelme (CHI)0:00
69CHIFrancisco Javier Alessandrini Garcia (CHI)0:00
70CHIDaniel Carrizo (CHI)0:00
71CHISebastián Urzua (CHI)0:00
72CHILuis Fernando Sepúlveda Villar (CHI)0:00
73ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
74CHILuis Felipe Alessandrini Garcia (CHI)0:00
75CHIDavid Esteban Flores Miranda (CHI)0:00
76CHIGabriel Ignacio Pérez Sanchez (CHI)0:00
77CHIIgnacio Antonio Moyano Salazar (CHI)0:00
78CHIVictor Olivares Dominguez (CHI)0:00
79CHIGermán Alfredo Bustamante Aravales (CHI)0:00
80CHIGerson Ariel Zuñiga Diaz (CHI)0:00
81BRACaio Fernando De Santana Mesquita (BRA)0:00
82CHIRafael Alejandro Lopez Muñoz (CHI)0:00
83ARGCristian Nahuel Romero (ARG)0:36
84BRAWashington Rodrigues Carvalho (BRA)0:41
85CHICristian Moreno Cornejo (CHI)0:41

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2b - Curicó - Curicó - 8,7 km - 12 Oktober 2017Ploegentijdrit


1BRA Memorial Santos-Fupes (Elton Pedrozo Da Silva, Diego Ares, Joel Cândido De Prado Júnior, Caio Fernando De Santana Mesquita, Washington Rodrigues Carvalho, João Gabriel Lisboa Ferreira Bastos)11:53
2CHI Trek Chilenazo - Lo Mejor De Lo Nuestro (Gonzalo Andres Garrido Zenteno, Patricio Javier Almonacid González, Luis Matias Delgado Moreira, Luis Fernando Sepúlveda Villar, Germán Alfredo Bustamante Aravales, Nicolas Ignacio Vergara Garcia)11:54
3CHI Kilometro Cero (Elias Daniel Tello Bolvaran, Pablo Jacobo Seisdedos Duke, Pablo Alcides Reyes Reyes, Joaquín Arturo Corvalán Rojas)12:06
4CHI Sportmarket (Félix Alejandro Barón Castillo, Alonso Miguel Gamero Zúñiga, Ricardo Javier Hazbun Velazquez, Cristian Moreno Cornejo, Maximiliano Tapia, Antonio Roberto Cabrera Torres, Ricardo Hernan Paredes Arancibia)12:08
5MEX Canels Specialized (Víctor Manuel García Estévez, Efrén Santos Moreno, Eduardo Corte Cordero, Pablo Andrés Alarcón Cares, José Alfredo Aguirre Infante, Jhonatan Casillas Carmona)12:13
6COL Medellin - Inder (César Nicolás Paredes Avellaneda, Javier Ignacio Montoya Montoya, Robinson Leandro Oyola Oyola, Brayan Stiven Ramirez Chacon, Walter Alejandro Vargas Alzate, Cristian Montoya Giraldo)12:13
7CHI UC Curico (Marco Antonio Arriagada Quinchel, Matias Fernando Arriagada Pizarro, Enzo Bruno Cesario Farias, Victor Olivares Dominguez, Sebastián Alejandro Reyes Jofre, Fernando Antonio Sepúlveda Ramirez)12:19
8CHI Chile España San Fernando (Gabriel Ignacio Pérez Sanchez, Cristian Nahuel Romero, Gerson Ariel Zuñiga Diaz, Francisco Javier Moreno Allue, Adrian Alexander Alvarado Teneb)12:40
9ISR Team Lippi Colorado Bikes (Matias Desmadryl Lira, Francisco Javier Alessandrini Garcia, Luis Felipe Alessandrini Garcia, Claus Plaut Guzman, Martin Caulier, Nicolas Alejandro Cabrera Fredes)12:40
10CHI Team Skippy-Becat (Iván Rodrigo Sepúlveda Vera, Sebastián Ricardo Lazo Urbina, Cesar Oliva, Ignacio Antonio Moyano Salazar, Pedro Amauri Palma dos Santos, Sebastián Urzua)12:45
11ARG Agrupacion Virgen de Fatima (Luciano Montivero, Adrian Ezequiel Richeze Araquistaín, Nicolás Javier Naranjo Sanchez, Mauro Abel Richeze Araquistaín, Franco German Lopez, Daniel Eduardo Zamora)12:46
12URU Nationaal team van Uruguay (Pablo Anchieri, Anderson Samuel Maldonado, Ignacio Maldonado, Fernando Augusto Méndez Garcia, Matias Gomez, Juan Martin Echeverria)12:51
13CHI Regional Talca (Alexis Enrique Gallegos San Martin, Patricio Javier Baeza Baeza, Gonzalo Gonzalez, Juan Gabriel Flores Romo, Claudio Riquelme)13:29
14CHI Cc Team CCA (Daniel Carrizo, David Esteban Flores Miranda, Gonzalo Savas Miranda Figueroa, Pablo Marcelo Flores Miranda, Rafael Alejandro Lopez Muñoz, Carlos Benjamin Pasten Pizarro)13:29
15CHI Quinta Normal-Canata-Fasser (Matias Ignacio Mena Palma, Antony Rene Ventura Araya, Alaín Rossbel Quispe Colque, Luis Ernesto Santander Chanet)13:49

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - San Fernando - Graneros - 142 km - 13 Oktober 2017Sprint


1ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima2:49:47
2ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
3BRAJoel Cândido De Prado Júnior (BRA)0:00
4CHIIván Rodrigo Sepúlveda Vera (CHI)0:00
5ARGCristian Nahuel Romero (ARG)0:00
6CHIPablo Jacobo Seisdedos Duke (CHI)0:00
7PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)0:00
8CHIPablo Andrés Alarcón Cares (CHI)Canel's - Specialized0:00
9COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin - Inder0:00
10URUFernando Augusto Méndez Garcia (URU)0:00
11CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)0:00
12CHISebastián Ricardo Lazo Urbina (CHI)0:00
13ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
14CHIJoaquín Arturo Corvalán Rojas (CHI)0:00
15ESPVíctor Manuel García Estévez (ESP)Canel's - Specialized0:00
16CHIGonzalo Savas Miranda Figueroa (CHI)0:00
17COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)0:00
18BRADiego Ares (BRA)0:00
19CHIAlexis Enrique Gallegos San Martin (CHI)0:00
20CHIGonzalo Andres Garrido Zenteno (CHI)0:00
21CHIMatias Desmadryl Lira (CHI)0:00
22CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)0:00
23COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Medellin - Inder0:00
24CHIElias Daniel Tello Bolvaran (CHI)0:00
25CHIClaus Plaut Guzman (CHI)0:00
26COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin - Inder0:00
27URUMatias Gomez (URU)0:00
28CHIMatias Fernando Arriagada Pizarro (CHI)0:00
29BRAElton Pedrozo Da Silva (BRA)0:00
30PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)0:00
31MEXEduardo Corte Cordero (MEX)Canel's - Specialized0:00
32MEXEfrén Santos Moreno (MEX)Canel's - Specialized0:00
33COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Medellin - Inder0:00
34CHICristian Moreno Cornejo (CHI)0:00
35CHINicolas Ignacio Vergara Garcia (CHI)0:00
36ARGLuciano Montivero (ARG)0:00
37URUAnderson Samuel Maldonado (URU)0:00
38CHIRafael Alejandro Lopez Muñoz (CHI)0:00
39CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)0:00
40CHISebastián Urzua (CHI)0:00
41MEXJhonatan Casillas Carmona (MEX)Canel's - Specialized0:00
42COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellin - Inder0:00
43CHIJuan Gabriel Flores Romo (CHI)0:00
44CHILuis Fernando Sepúlveda Villar (CHI)0:00
45CHIAdrian Alexander Alvarado Teneb (CHI)0:00
46CHIIgnacio Antonio Moyano Salazar (CHI)0:00
47CHINicolas Alejandro Cabrera Fredes (CHI)0:00
48CHIPatricio Javier Baeza Baeza (CHI)0:00
49URUIgnacio Maldonado (URU)0:00
50CHIPedro Amauri Palma dos Santos (CHI)0:00
51ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
52COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin - Inder0:00
53CHIRicardo Javier Hazbun Velazquez (CHI)0:00
54CHIPatricio Javier Almonacid González (CHI)0:00
55URUJuan Martin Echeverria (URU)0:00
56CHISebastián Alejandro Reyes Jofre (CHI)0:00
57CHICesar Oliva (CHI)0:00
58CHIGabriel Ignacio Pérez Sanchez (CHI)0:00
59DOMPablo Alcides Reyes Reyes (DOM)0:00
60CHIEnzo Bruno Cesario Farias (CHI)0:00
61ARGFranco German Lopez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
62CHIGonzalo Gonzalez (CHI)0:00
63CHIFernando Antonio Sepúlveda Ramirez (CHI)0:00
64CHIPablo Marcelo Flores Miranda (CHI)0:00
65URUPablo Anchieri (URU)0:17
66CHIAntony Rene Ventura Araya (CHI)1:35
67CHILuis Ernesto Santander Chanet (CHI)1:35
68CHILuis Felipe Alessandrini Garcia (CHI)1:35
69CHIFrancisco Javier Alessandrini Garcia (CHI)1:35
70CHIGerson Ariel Zuñiga Diaz (CHI)1:35
71ESPFrancisco Javier Moreno Allue (ESP)1:35
72CHIMartin Caulier (CHI)1:35
73CHIMatias Ignacio Mena Palma (CHI)1:35
74CHIClaudio Riquelme (CHI)1:35
75CHIDavid Esteban Flores Miranda (CHI)1:35
76CHIDaniel Carrizo (CHI)1:35
77BRACaio Fernando De Santana Mesquita (BRA)1:35
78BRAJoão Gabriel Lisboa Ferreira Bastos (BRA)1:35
79CHILuis Matias Delgado Moreira (CHI)1:35
80BRAWashington Rodrigues Carvalho (BRA)1:35
81CHIVictor Olivares Dominguez (CHI)1:35
82CHIGermán Alfredo Bustamante Aravales (CHI)1:35
83CHICarlos Benjamin Pasten Pizarro (CHI)5:10
84CHIMaximiliano Tapia (CHI)5:27
85MEXJosé Alfredo Aguirre Infante (MEX)Canel's - Specialized

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Colina - Valle Nevado - 143 km - 14 Oktober 2017Berg


1COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin - Inder3:33:04
2COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin - Inder0:00
3MEXEfrén Santos Moreno (MEX)Canel's - Specialized0:55
4ESPVíctor Manuel García Estévez (ESP)Canel's - Specialized1:36
5COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Medellin - Inder2:46
6COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Medellin - Inder2:51
7CHIPatricio Javier Almonacid González (CHI)3:59
8COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellin - Inder4:20
9CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)4:50
10MEXEduardo Corte Cordero (MEX)Canel's - Specialized5:45
11CHIElias Daniel Tello Bolvaran (CHI)6:19
12PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)6:19
13CHILuis Matias Delgado Moreira (CHI)6:19
14COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)7:12
15ARGLuciano Montivero (ARG)9:44
16CHIPablo Andrés Alarcón Cares (CHI)Canel's - Specialized10:41
17MEXJhonatan Casillas Carmona (MEX)Canel's - Specialized10:53
18URUAnderson Samuel Maldonado (URU)12:47
19CHIMatias Fernando Arriagada Pizarro (CHI)12:50
20CHINicolas Alejandro Cabrera Fredes (CHI)13:05
21CHIAdrian Alexander Alvarado Teneb (CHI)15:24
22COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin - Inder15:53
23CHIGonzalo Andres Garrido Zenteno (CHI)16:51
24CHICristian Moreno Cornejo (CHI)17:21
25CHIGabriel Ignacio Pérez Sanchez (CHI)18:13
26CHILuis Fernando Sepúlveda Villar (CHI)19:18
27BRAElton Pedrozo Da Silva (BRA)19:31
28ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima19:31
29DOMPablo Alcides Reyes Reyes (DOM)19:31
30CHIIgnacio Antonio Moyano Salazar (CHI)19:31
31URUJuan Martin Echeverria (URU)20:04
32CHIVictor Olivares Dominguez (CHI)20:09
33CHICesar Oliva (CHI)20:45
34CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)21:24
35URUMatias Gomez (URU)21:46
36PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)22:30
37CHIFernando Antonio Sepúlveda Ramirez (CHI)23:04
38CHISebastián Alejandro Reyes Jofre (CHI)23:04
39CHIMartin Caulier (CHI)23:15
40CHISebastián Ricardo Lazo Urbina (CHI)23:46
41CHIAlexis Enrique Gallegos San Martin (CHI)23:59
42CHIPablo Jacobo Seisdedos Duke (CHI)24:08
43CHIMatias Desmadryl Lira (CHI)24:23
44CHIGermán Alfredo Bustamante Aravales (CHI)25:39
45ESPFrancisco Javier Moreno Allue (ESP)25:49
46CHIGonzalo Gonzalez (CHI)26:00
47CHIAntony Rene Ventura Araya (CHI)27:42
48CHIRafael Alejandro Lopez Muñoz (CHI)27:47
49CHIFrancisco Javier Alessandrini Garcia (CHI)28:17
50CHIGerson Ariel Zuñiga Diaz (CHI)28:58
51ARGCristian Nahuel Romero (ARG)29:25
52BRAWashington Rodrigues Carvalho (BRA)29:47
53CHIRicardo Javier Hazbun Velazquez (CHI)29:49
54ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima30:13
55CHINicolas Ignacio Vergara Garcia (CHI)32:34
56BRAJoão Gabriel Lisboa Ferreira Bastos (BRA)33:35
57CHIClaus Plaut Guzman (CHI)33:46
58CHIIván Rodrigo Sepúlveda Vera (CHI)33:46
59CHICarlos Benjamin Pasten Pizarro (CHI)35:26
60CHIGonzalo Savas Miranda Figueroa (CHI)35:26
61CHIPatricio Javier Baeza Baeza (CHI)35:26
62URUPablo Anchieri (URU)35:49
63CHIDavid Esteban Flores Miranda (CHI)35:54
64CHIMatias Ignacio Mena Palma (CHI)35:58
65ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima36:03
66CHIJuan Gabriel Flores Romo (CHI)36:30
67CHIJoaquín Arturo Corvalán Rojas (CHI)37:00
68ARGFranco German Lopez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima37:01
69ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima37:39
70CHIDaniel Carrizo (CHI)38:31
71CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)38:57
72CHIPedro Amauri Palma dos Santos (CHI)37:44
73CHISebastián Urzua (CHI)39:38
74URUIgnacio Maldonado (URU)39:05
75CHIEnzo Bruno Cesario Farias (CHI)40:55
76CHILuis Felipe Alessandrini Garcia (CHI)41:09
77CHIPablo Marcelo Flores Miranda (CHI)41:46
78BRAJoel Cândido De Prado Júnior (BRA)42:11
79URUFernando Augusto Méndez Garcia (URU)42:31
80CHIMaximiliano Tapia (CHI)
80BRADiego Ares (BRA)zt
80BRACaio Fernando De Santana Mesquita (BRA)zt
80CHILuis Ernesto Santander Chanet (CHI)zt
80CHIClaudio Riquelme (CHI)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Estadio Nacional de Chile - Estadio Nacional de Chile - 6 km - 15 Oktober 2017Sprint


1CHIGonzalo Savas Miranda Figueroa (CHI)1:28:34
2ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
3PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)0:00
4CHIPablo Jacobo Seisdedos Duke (CHI)0:00
5BRAJoel Cândido De Prado Júnior (BRA)0:00
6ARGCristian Nahuel Romero (ARG)0:00
7CHIPablo Andrés Alarcón Cares (CHI)Canel's - Specialized0:00
8ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
9URUPablo Anchieri (URU)0:00
10CHIIván Rodrigo Sepúlveda Vera (CHI)0:00
11CHIRicardo Javier Hazbun Velazquez (CHI)0:00
12CHINicolas Ignacio Vergara Garcia (CHI)0:00
13CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)0:00
14URUMatias Gomez (URU)0:00
15CHIJoaquín Arturo Corvalán Rojas (CHI)0:00
16CHIAlexis Enrique Gallegos San Martin (CHI)0:00
17PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)0:00
18CHICristian Moreno Cornejo (CHI)0:00
19MEXJhonatan Casillas Carmona (MEX)Canel's - Specialized0:00
20URUJuan Martin Echeverria (URU)0:00
21CHIPatricio Javier Almonacid González (CHI)0:00
22CHILuis Matias Delgado Moreira (CHI)0:00
23CHILuis Fernando Sepúlveda Villar (CHI)0:00
24CHIGermán Alfredo Bustamante Aravales (CHI)0:00
25COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)0:00
26CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)0:00
27CHIMatias Fernando Arriagada Pizarro (CHI)0:00
28CHIEnzo Bruno Cesario Farias (CHI)0:00
29CHIVictor Olivares Dominguez (CHI)0:00
30CHISebastián Alejandro Reyes Jofre (CHI)0:00
31CHIElias Daniel Tello Bolvaran (CHI)0:00
32DOMPablo Alcides Reyes Reyes (DOM)0:00
33CHIPatricio Javier Baeza Baeza (CHI)0:00
34CHIGonzalo Gonzalez (CHI)0:00
35CHIJuan Gabriel Flores Romo (CHI)0:00
36CHIGabriel Ignacio Pérez Sanchez (CHI)0:00
37CHIGerson Ariel Zuñiga Diaz (CHI)0:00
38ESPFrancisco Javier Moreno Allue (ESP)0:00
39CHIAdrian Alexander Alvarado Teneb (CHI)0:00
40CHIMatias Ignacio Mena Palma (CHI)0:00
41CHIMatias Desmadryl Lira (CHI)0:00
42CHIFrancisco Javier Alessandrini Garcia (CHI)0:00
43CHILuis Felipe Alessandrini Garcia (CHI)0:00
44CHIClaus Plaut Guzman (CHI)0:00
45CHIMartin Caulier (CHI)0:00
46CHINicolas Alejandro Cabrera Fredes (CHI)0:00
47CHICesar Oliva (CHI)0:00
48CHIIgnacio Antonio Moyano Salazar (CHI)0:00
49CHIPedro Amauri Palma dos Santos (CHI)0:00
50CHISebastián Urzua (CHI)0:00
51CHIDaniel Carrizo (CHI)0:00
52CHIDavid Esteban Flores Miranda (CHI)0:00
53CHIRafael Alejandro Lopez Muñoz (CHI)0:00
54CHICarlos Benjamin Pasten Pizarro (CHI)0:00
55ARGLuciano Montivero (ARG)0:00
56ARGNicolás Javier Naranjo Sanchez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
57ARGFranco German Lopez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
58ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:00
59ESPVíctor Manuel García Estévez (ESP)Canel's - Specialized0:00
60MEXEfrén Santos Moreno (MEX)Canel's - Specialized0:00
61MEXEduardo Corte Cordero (MEX)Canel's - Specialized0:00
62COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin - Inder0:00
63COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin - Inder0:00
64COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin - Inder0:00
65COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Medellin - Inder0:00
66COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellin - Inder0:00
67COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Medellin - Inder0:00
68BRAElton Pedrozo Da Silva (BRA)0:00
69BRAWashington Rodrigues Carvalho (BRA)0:00
70BRAJoão Gabriel Lisboa Ferreira Bastos (BRA)0:00
71URUAnderson Samuel Maldonado (URU)0:00
72URUFernando Augusto Méndez Garcia (URU)0:00
73CHISebastián Ricardo Lazo Urbina (CHI)0:37
74CHIGonzalo Andres Garrido Zenteno (CHI)0:00
75CHIAntony Rene Ventura Araya (CHI)0:37
76CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)0:48
77CHIFernando Antonio Sepúlveda Ramirez (CHI)1:16
78CHIPablo Marcelo Flores Miranda (CHI)6:13
78URUIgnacio Maldonado (URU)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden