De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gracia Orlova - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gracia Orlova - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2017

Gracia Orlova 2017

TsjechiëTsjechië - 27 April 2017 - 30 April 2017


Algemeen klassement - 30 April 2017


1NEDRiejanne Markus (NED)Wm3 Energie10:55:56
2NEDAnouska Koster (NED)Wm3 Energie0:41
3NEDMoniek Tenniglo (NED)Wm3 Energie1:24
4AUTMartina Ritter (AUT)Drops Cycling Team2:15
5AUTChristina Perchtold (AUT)Cervélo - Bigla2:29
6RUSAnastasia Chursina Iakovenko (RUS)2:40
7SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljana2:51
8GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla3:01
9CZEJarmila Machacová (CZE)3:01
10GERBeate Zanner (GER)3:35
11SLOPolona Batagelj (SLO)Btc - City Ljubljana3:49
12POLAlicja Ratajczyk (POL)4:04
13ITAValentina Scandolara (ITA)Wm3 Energie4:27
14BELGitha Michiels (BEL)4:29
15ISRRotem Gafinovitz (ISR)Wm3 Energie5:00
16POLKatarzyna Wilkos (POL)5:23
17GERLiane Lippert (GER)Sunweb5:38
18SWEIda Erngren (SWE)6:27
19POLEwelina Szybiak (POL)6:37
20UKROlga Shekel (UKR)8:08
21GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank8:30
22RUSPolina Kirillova (RUS)8:32
23GERCharlotte Becker (GER)Hitec Products9:24
24UKREvgenya Vysotska (UKR)Conceria Zabri - Fanini - Guerciotti9:35
25POLMarta Lach (POL)10:04
26SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana10:16
27SWEJulia Karlsson (SWE)10:19
28ITASimona Bortolotti (ITA)Giusfredi - Bianchi10:28
29POLKarolina Perekitko (POL)10:42
30BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minsk12:57
31POLNikol Plosaj (POL)12:59
32AUTKathrin Schweinberger (AUT)13:11
33CZENikola Bajgerová (CZE)13:23
34ITAAnna Ceoloni (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox13:55
35AUTAnnina Jenal (AUT)14:04
36BELLotte Rotman (BEL)14:20
37CRCMilagro Consuelo Mena Solano (CRC)14:20
38NORCaroline Thorvik Olsen (NOR)14:32
39CZETereza Korvasova (CZE)14:44
40CZEKaterina Kohoutková (CZE)14:45
41POLPatrycja Lorkowska (POL)14:58
42ROUDaniela Dumitru (ROU)Giusfredi - Bianchi15:07
43RUSGalina Chernyshova (RUS)15:07
44NORBirgitte Ravndal (NOR)15:33
45UKRViktoria Alieksieieva (UKR)15:48
46NORMartine Fon (NOR)15:48
47ITAMichela Balducci (ITA)Giusfredi - Bianchi15:50
48SWEEmmy Thelberg (SWE)16:00
49BLRAnastasia Safonava (BLR)Minsk17:22
50ITAAsja Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo17:33
51CZETereza Neumanová (CZE)18:12
52GERGudrun Stock (GER)18:37
53RUSIrina Ivanova (RUS)18:47
54ITABeatrice Rossato (ITA)Top Girls Fassa Bortolo19:41

Etappe 1 - Orlová - Stramberk - 27 April 2017Medium berg


1NEDRiejanne Markus (NED)Wm3 Energie3:01:53
2NEDAnouska Koster (NED)Wm3 Energie0:24
3NEDMoniek Tenniglo (NED)Wm3 Energie0:47
4AUTChristina Perchtold (AUT)Cervélo - Bigla1:01
5ITAValentina Scandolara (ITA)Wm3 Energie2:11
6CZEJarmila Machacová (CZE)2:12
7SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljana2:12
8AUTMartina Ritter (AUT)Drops Cycling Team2:12
9POLAlicja Ratajczyk (POL)2:16
10RUSAnastasia Chursina Iakovenko (RUS)2:19
11POLDaria Pikulik (POL)2:19
12GERBeate Zanner (GER)2:19
13NORStine Anderson Borgli (NOR)2:23
14BELGitha Michiels (BEL)2:34
15GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla2:34
16POLKatarzyna Wilkos (POL)2:41
17SLOPolona Batagelj (SLO)Btc - City Ljubljana2:43
18CZEMelissa van Neck (CZE)2:43
19ISRRotem Gafinovitz (ISR)Wm3 Energie2:53
20SWESara Olsson (SWE)3:34
21GERLiane Lippert (GER)Sunweb4:24
22SWEIda Erngren (SWE)5:27
23RUSPolina Kirillova (RUS)6:22
24POLEwelina Szybiak (POL)6:56
25GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank6:56
26ITAAnna Ceoloni (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox6:56
27POLMartyna Klekot (POL)7:01
28POLNikol Plosaj (POL)7:03
29RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)7:03
30BELLotte Rotman (BEL)7:03
31SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana7:03
32UKROlga Shekel (UKR)7:03
33CRCMilagro Consuelo Mena Solano (CRC)7:03
34AUTKathrin Schweinberger (AUT)7:03
35CZEPavla Havlíková (CZE)7:03
36POLKarolina Perekitko (POL)7:03
37UKRViktoria Alieksieieva (UKR)7:03
38GERCharlotte Becker (GER)Hitec Products7:03
39ITAMichela Balducci (ITA)Giusfredi - Bianchi7:03
40ITAAsja Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo7:03
41ITAVania Canvelli (ITA)Giusfredi - Bianchi7:03
42POLAurela Nerlo (POL)7:03
43CZENikola Bajgerová (CZE)7:03
44POLMarta Lach (POL)7:33
45SWEJulia Karlsson (SWE)7:33
46ITAMichela Pavin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo7:33
47FRAIris Sachet (FRA)Sas - Macogep7:33
48BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minsk7:33
49CZEKaterina Kohoutková (CZE)7:33
50GERElena Büchler (GER)7:33
51NORCaroline Thorvik Olsen (NOR)7:33
52UKRMaryna Ivaniuk (UKR)7:33
53UKREvgenya Vysotska (UKR)Conceria Zabri - Fanini - Guerciotti7:35
54NORMartine Fon (NOR)7:35
55POLPatrycja Lorkowska (POL)7:35
56RUSGalina Chernyshova (RUS)7:35
57CZETereza Neumanová (CZE)7:35
58CZETereza Korvasova (CZE)7:35
59CZEAnna Bohatá (CZE)7:35
60RUSDariya Stepanova (RUS)7:35
61BLRAnastasia Safonava (BLR)Minsk7:35
62LTUGreta Karasiovaite (LTU)7:35
63AUTAnnina Jenal (AUT)7:35
64USASummer Moak (USA)Nationaal Team Van Verenigde Staten7:35
65ITASimona Bortolotti (ITA)Giusfredi - Bianchi7:35
66GERLaura Neumann (GER)7:35
67NORBirgitte Ravndal (NOR)7:39
68FRAPauline Allin (FRA)7:49
69LTUMonika Rastauskaite (LTU)7:49
70RUSIrina Ivanova (RUS)7:56
71CZEMartina Mikulaskova (CZE)7:59
72UKRValeriya Kononenko (UKR)S.C. Michela Fanini Record Rox7:59
73LTURasa Leleivyte (LTU)Aromitalia - Vaiano7:59
74ROUDaniela Dumitru (ROU)Giusfredi - Bianchi8:06
75SWEEmmy Thelberg (SWE)8:06
76CZELucie Hochmann-Záleská (CZE)8:15
77BLRHanna Tserah (BLR)Minsk8:15
78GERGudrun Stock (GER)11:54
79ITABeatrice Rossato (ITA)Top Girls Fassa Bortolo11:54
80BELJulie Van De Velde (BEL)14:59
81BLRTaisa Naskovich (BLR)Minsk14:59
82ITAFrancesca Cauz (ITA)15:10
83BLRDarya Datsyk (BLR)Minsk15:10
84GERLaura Süßemilch (GER)15:10
85CZEKarolina Kumiega (CZE)15:10
86NORKarina Birkenes (NOR)15:10
87SLOKarin Penko (SLO)15:15
88USAAlijah Beatty (USA)15:15
89SLOKatja Jeretina (SLO)15:15
90POLNatalia Nowotarska (POL)15:22
91NORIngrid Lorvik (NOR)15:22
92CZETereza Gargelová (CZE)15:27
93BELNathalie Verschelden (BEL)Lensworld - Kuota15:27
94AUTAlisa Van Oijen (AUT)15:27
95USAKira Payer (USA)15:27
96POLDorota Przezak (POL)15:27
97GERLisa Fischer (GER)15:27
98CZENada Voracova (CZE)15:27
99USAPaige Shumskas (USA)15:27
100THAJutatip Maneephan (THA)S.C. Michela Fanini Record Rox15:34
101BELIsabelle Beckers (BEL)Lotto - Soudal15:36
102POLEdyta Jasinska (POL)15:39
103ITAFrancesca Balducci (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox15:51
104CZEEma Cetkovská (CZE)16:00
105LTUKotryna Vaicyte (LTU)16:04
106SLOTanja Elsner (SLO)Btc - City Ljubljana16:06
107CZEKaterina Mudrikova (CZE)18:36
108GERLea Feder (GER)20:21
109UKRNina Hruzevych (UKR)20:56
110BLRMaryna Shauchenka (BLR)21:17
111SLOSasa Zavbi Kunaver (SLO)Btc - City Ljubljana21:31
112NEDKim De Baat (NED)Lensworld - Kuota21:43
113UKRKseniya Fedotova (UKR)23:08
114SWEMalin Berlin (SWE)23:55
115ISRMiriam Bar-On (ISR)24:07
116ISRGal Hadash (ISR)24:16
117ISRRoni Fishman (ISR)25:33
118ITAElena Leonardi (ITA)Top Girls Fassa Bortolo25:33
119ISRNoa Borochovitch (ISR)25:33
120CZENatalie Valuchova (CZE)25:33
121ISRAvital Gez (ISR)25:47
122ITABeatrice Bartelloni (ITA)Top Girls Fassa Bortolo25:48
123POLNatalia Rutkowska (POL)26:11
124ISRHilla Yizhaq (ISR)26:11
125CZEVeronika Kotalová (CZE)
126USAMoriah Swan (USA)
127POLMonika Graczewska (POL)
128POLWeronika Humelt (POL)
129LTUJustina Jovaisyte (LTU)
130LTURegina Stegvilaite (LTU)
131CZETereza Valentova (CZE)
132POLAgnieszka Bacinska (POL)
133GEREva Luca (GER)
134GERMelanie Wotsch (GER)
135ISROmer Shapiro (ISR)Giusfredi - Bianchi
136ROUAna Maria Covrig (ROU)Top Girls Fassa Bortolo
137FRAMarjolaine Bazin (FRA)Sas - Macogep
138HUNMónika Király (HUN)S.C. Michela Fanini Record Rox
139POLAnna Plichta (POL)Wm3 Energie
140FRASoline Lamboley (FRA)Sas - Macogep
141GERBianca Bernhard (GER)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Lichnov - Lichnov - 28 April 2017Sprint


1NEDAnouska Koster (NED)Wm3 Energie2:58:59
2POLKatarzyna Wilkos (POL)0:00
3POLMarta Lach (POL)0:00
4POLDaria Pikulik (POL)0:00
5CZEJarmila Machacová (CZE)0:00
6CZEMelissa van Neck (CZE)0:00
7AUTChristina Perchtold (AUT)Cervélo - Bigla0:00
8SWEJulia Karlsson (SWE)0:00
9GERBeate Zanner (GER)0:00
10POLAurela Nerlo (POL)0:00
11NEDRiejanne Markus (NED)Wm3 Energie0:00
12AUTMartina Ritter (AUT)Drops Cycling Team0:00
13SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljana0:00
14SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana0:00
15SLOPolona Batagelj (SLO)Btc - City Ljubljana0:00
16POLEwelina Szybiak (POL)0:00
17POLAlicja Ratajczyk (POL)0:00
18GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla0:00
19NEDMoniek Tenniglo (NED)Wm3 Energie0:00
20POLKarolina Perekitko (POL)0:00
21GERLiane Lippert (GER)Sunweb0:00
22GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
23RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)0:00
24BELGitha Michiels (BEL)0:00
25RUSAnastasia Chursina Iakovenko (RUS)0:00
26ISRRotem Gafinovitz (ISR)Wm3 Energie0:00
27UKROlga Shekel (UKR)0:00
28SWEIda Erngren (SWE)0:00
29UKREvgenya Vysotska (UKR)Conceria Zabri - Fanini - Guerciotti0:00
30ITAValentina Scandolara (ITA)Wm3 Energie0:00
31GERCharlotte Becker (GER)Hitec Products0:07
32RUSPolina Kirillova (RUS)0:07
33ITASimona Bortolotti (ITA)Giusfredi - Bianchi0:21
34AUTKathrin Schweinberger (AUT)4:02
35GERLaura Neumann (GER)4:02
36CZETereza Neumanová (CZE)4:02
37ITAMichela Balducci (ITA)Giusfredi - Bianchi4:02
38CZEKaterina Kohoutková (CZE)4:02
39GERLaura Süßemilch (GER)4:02
40FRAIris Sachet (FRA)Sas - Macogep4:02
41BLRAnastasia Safonava (BLR)Minsk4:02
42AUTAnnina Jenal (AUT)4:02
43CRCMilagro Consuelo Mena Solano (CRC)4:02
44NORBirgitte Ravndal (NOR)4:02
45LTUGreta Karasiovaite (LTU)4:02
46GERElena Büchler (GER)4:02
47ITAFrancesca Balducci (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox4:02
48RUSDariya Stepanova (RUS)4:02
49RUSIrina Ivanova (RUS)4:02
50ITAFrancesca Cauz (ITA)4:02
51BLRTaisa Naskovich (BLR)Minsk4:02
52NORCaroline Thorvik Olsen (NOR)4:02
53CZEEma Cetkovská (CZE)4:02
54BLRMaryna Shauchenka (BLR)4:02
55UKRViktoria Alieksieieva (UKR)4:02
56NORMartine Fon (NOR)4:02
57CZETereza Gargelová (CZE)4:02
58ROUDaniela Dumitru (ROU)Giusfredi - Bianchi4:02
59POLPatrycja Lorkowska (POL)4:02
60CZETereza Korvasova (CZE)4:02
61GERGudrun Stock (GER)4:02
62FRAPauline Allin (FRA)4:02
63POLNikol Plosaj (POL)4:02
64UKRMaryna Ivaniuk (UKR)4:02
65CZENikola Bajgerová (CZE)4:02
66SWEEmmy Thelberg (SWE)4:02
67UKRNina Hruzevych (UKR)4:02
68RUSGalina Chernyshova (RUS)4:02
69ITAAnna Ceoloni (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox4:02
70BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minsk4:02
71NORStine Anderson Borgli (NOR)4:02
72POLNatalia Nowotarska (POL)4:26
73ITABeatrice Rossato (ITA)Top Girls Fassa Bortolo5:31
74BELJulie Van De Velde (BEL)7:44
75ITAAsja Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo7:57
76USAKira Payer (USA)8:29
77GERLisa Fischer (GER)8:29
78BLRDarya Datsyk (BLR)Minsk8:29
79CZEKarolina Kumiega (CZE)8:29
80CZENada Voracova (CZE)8:29
81THAJutatip Maneephan (THA)S.C. Michela Fanini Record Rox8:29
82POLEdyta Jasinska (POL)10:13
83LTUKotryna Vaicyte (LTU)10:52
84AUTAlisa Van Oijen (AUT)10:52
85GERLea Feder (GER)10:52
86LTUMonika Rastauskaite (LTU)10:52
87BLRHanna Tserah (BLR)Minsk10:52
88SLOKatja Jeretina (SLO)10:56
89LTURasa Leleivyte (LTU)Aromitalia - Vaiano10:59
90CZENatalie Valuchova (CZE)12:03
91CZEAnna Bohatá (CZE)12:03
92BELNathalie Verschelden (BEL)Lensworld - Kuota12:29
93NORIngrid Lorvik (NOR)12:29
94UKRValeriya Kononenko (UKR)S.C. Michela Fanini Record Rox12:29
95BELIsabelle Beckers (BEL)Lotto - Soudal16:28
96POLNatalia Rutkowska (POL)18:42
97POLDorota Przezak (POL)18:42
98CZELucie Hochmann-Záleská (CZE)18:42
99ITAMichela Pavin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo18:42
100SWESara Olsson (SWE)18:42
101UKRKseniya Fedotova (UKR)18:42
102ISRAvital Gez (ISR)20:33
103USASummer Moak (USA)Nationaal Team Van Verenigde Staten23:41
104USAAlijah Beatty (USA)23:41
105CZEKaterina Mudrikova (CZE)23:41
106SLOSasa Zavbi Kunaver (SLO)Btc - City Ljubljana26:43
107ISRMiriam Bar-On (ISR)26:43
108NEDKim De Baat (NED)Lensworld - Kuota26:43
109SLOKarin Penko (SLO)26:43
110ISRHilla Yizhaq (ISR)26:43
111ITABeatrice Bartelloni (ITA)Top Girls Fassa Bortolo
112CZEMartina Mikulaskova (CZE)
113ISRNoa Borochovitch (ISR)
114ISRRoni Fishman (ISR)
115ISRGal Hadash (ISR)
116SLOTanja Elsner (SLO)Btc - City Ljubljana
117SWEMalin Berlin (SWE)
118BELLotte Rotman (BEL)
119USAPaige Shumskas (USA)
120ITAVania Canvelli (ITA)Giusfredi - Bianchi
121ITAElena Leonardi (ITA)Top Girls Fassa Bortolo
122POLMartyna Klekot (POL)
123CZEPavla Havlíková (CZE)
124NORKarina Birkenes (NOR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Havírov - Ostrava - Havírov - 29 April 2017Individuele Tijdrit


1NEDRiejanne Markus (NED)Wm3 Energie18:27
2NEDMoniek Tenniglo (NED)Wm3 Energie0:08
3AUTMartina Ritter (AUT)Drops Cycling Team0:10
4GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla0:12
5NEDAnouska Koster (NED)Wm3 Energie0:15
6POLDaria Pikulik (POL)0:20
7CZEJarmila Machacová (CZE)0:26
8RUSAnastasia Chursina Iakovenko (RUS)0:27
9UKROlga Shekel (UKR)0:30
10BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minsk0:32
11SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljana0:42
12GERLisa Fischer (GER)0:51
13POLEwelina Szybiak (POL)0:52
14POLAurela Nerlo (POL)0:53
15GERLiane Lippert (GER)Sunweb0:54
16GERBeate Zanner (GER)0:55
17GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank0:59
18RUSPolina Kirillova (RUS)1:00
19USASummer Moak (USA)Nationaal Team Van Verenigde Staten1:01
20GERElena Büchler (GER)1:03
21ITAValentina Scandolara (ITA)Wm3 Energie1:05
22GERCharlotte Becker (GER)Hitec Products1:05
23UKRValeriya Kononenko (UKR)S.C. Michela Fanini Record Rox1:06
24SLOPolona Batagelj (SLO)Btc - City Ljubljana1:07
25AUTChristina Perchtold (AUT)Cervélo - Bigla1:09
26CZEKaterina Kohoutková (CZE)1:11
27POLAlicja Ratajczyk (POL)1:13
28NORStine Anderson Borgli (NOR)1:15
29GERLaura Süßemilch (GER)1:16
30POLEdyta Jasinska (POL)1:18
31BELNathalie Verschelden (BEL)Lensworld - Kuota1:19
32ISRRotem Gafinovitz (ISR)Wm3 Energie1:19
33BELIsabelle Beckers (BEL)Lotto - Soudal1:19
34BELJulie Van De Velde (BEL)1:22
35ITABeatrice Rossato (ITA)Top Girls Fassa Bortolo1:25
36UKREvgenya Vysotska (UKR)Conceria Zabri - Fanini - Guerciotti1:25
37CZENikola Bajgerová (CZE)1:28
38AUTAnnina Jenal (AUT)1:28
39POLKatarzyna Wilkos (POL)1:29
40POLNikol Plosaj (POL)1:30
41POLMarta Lach (POL)1:30
42AUTKathrin Schweinberger (AUT)1:31
43SWESara Olsson (SWE)1:34
44BELGitha Michiels (BEL)1:34
45CZEMelissa van Neck (CZE)1:35
46ITAAnna Ceoloni (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox1:36
47BLRHanna Tserah (BLR)Minsk1:37
48ROUDaniela Dumitru (ROU)Giusfredi - Bianchi1:40
49SWEIda Erngren (SWE)1:40
50RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)1:40
51POLNatalia Rutkowska (POL)1:41
52ITASimona Bortolotti (ITA)Giusfredi - Bianchi1:42
53CZELucie Hochmann-Záleská (CZE)1:45
54NORCaroline Thorvik Olsen (NOR)1:47
55CZETereza Korvasova (CZE)1:53
56POLPatrycja Lorkowska (POL)1:57
57USAAlijah Beatty (USA)2:00
58LTUMonika Rastauskaite (LTU)2:01
59ITAAsja Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo2:02
60BLRDarya Datsyk (BLR)Minsk2:05
61USAKira Payer (USA)2:10
62SWEJulia Karlsson (SWE)2:11
63AUTAlisa Van Oijen (AUT)2:11
64POLKarolina Perekitko (POL)2:13
65CZEKarolina Kumiega (CZE)2:13
66LTUGreta Karasiovaite (LTU)2:14
67BLRMaryna Shauchenka (BLR)2:14
68NEDKim De Baat (NED)Lensworld - Kuota2:14
69FRAPauline Allin (FRA)2:21
70POLDorota Przezak (POL)2:23
71SLOKatja Jeretina (SLO)2:23
72CZETereza Neumanová (CZE)2:24
73CZETereza Gargelová (CZE)2:24
74CZENada Voracova (CZE)2:27
75FRAIris Sachet (FRA)Sas - Macogep2:30
76RUSDariya Stepanova (RUS)2:31
77SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana2:38
78BLRAnastasia Safonava (BLR)Minsk2:39
79BELLotte Rotman (BEL)2:40
80CZEEma Cetkovská (CZE)2:40
81CRCMilagro Consuelo Mena Solano (CRC)2:40
82SLOKarin Penko (SLO)2:41
83THAJutatip Maneephan (THA)S.C. Michela Fanini Record Rox2:41
84ITAMichela Pavin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo2:46
85POLNatalia Nowotarska (POL)2:52
86NORBirgitte Ravndal (NOR)2:53
87GERGudrun Stock (GER)2:53
88RUSGalina Chernyshova (RUS)2:55
89CZEKaterina Mudrikova (CZE)2:55
90LTUKotryna Vaicyte (LTU)2:55
91CZEAnna Bohatá (CZE)3:01
92LTURasa Leleivyte (LTU)Aromitalia - Vaiano3:02
93NORIngrid Lorvik (NOR)3:08
94NORMartine Fon (NOR)3:08
95ISRAvital Gez (ISR)3:09
96UKRViktoria Alieksieieva (UKR)3:16
97CZENatalie Valuchova (CZE)3:17
98SWEEmmy Thelberg (SWE)3:17
99GERLea Feder (GER)3:19
100BLRTaisa Naskovich (BLR)Minsk3:24
101ITAFrancesca Balducci (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox3:30
102UKRMaryna Ivaniuk (UKR)3:39
103RUSIrina Ivanova (RUS)3:39
104GERLaura Neumann (GER)3:42
105SLOSasa Zavbi Kunaver (SLO)Btc - City Ljubljana3:45
106ISRMiriam Bar-On (ISR)3:50
107ITAMichela Balducci (ITA)Giusfredi - Bianchi3:50
108ITAFrancesca Cauz (ITA)3:59
109UKRKseniya Fedotova (UKR)4:20
109ISRHilla Yizhaq (ISR)zt
109UKRNina Hruzevych (UKR)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Detmarovice - Visalaje - 29 April 2017Medium berg


1AUTMartina Ritter (AUT)Drops Cycling Team1:47:00
2POLEwelina Szybiak (POL)0:00
3POLDaria Pikulik (POL)0:00
4SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljana0:00
5SLOPolona Batagelj (SLO)Btc - City Ljubljana0:00
6NORIngrid Lorvik (NOR)0:00
7ITAAsja Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo0:17
8NEDRiejanne Markus (NED)Wm3 Energie0:17
9AUTChristina Perchtold (AUT)Cervélo - Bigla0:21
10GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla0:21
11NEDAnouska Koster (NED)Wm3 Energie0:21
12GERLiane Lippert (GER)Sunweb0:21
13POLAurela Nerlo (POL)0:25
14ITABeatrice Rossato (ITA)Top Girls Fassa Bortolo0:25
15NORStine Anderson Borgli (NOR)0:25
16GERBeate Zanner (GER)0:25
17BELGitha Michiels (BEL)0:25
18POLNikol Plosaj (POL)0:25
19CZEJarmila Machacová (CZE)0:25
20RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)0:25
21RUSAnastasia Chursina Iakovenko (RUS)0:25
22POLKarolina Perekitko (POL)0:36
23CZEMelissa van Neck (CZE)0:36
24POLAlicja Ratajczyk (POL)0:36
25GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank0:36
26UKROlga Shekel (UKR)0:36
27ITAAnna Ceoloni (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox0:36
28SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana0:36
29BELNathalie Verschelden (BEL)Lensworld - Kuota0:36
30RUSPolina Kirillova (RUS)0:36
31UKREvgenya Vysotska (UKR)Conceria Zabri - Fanini - Guerciotti0:36
32NEDMoniek Tenniglo (NED)Wm3 Energie0:36
33RUSGalina Chernyshova (RUS)0:36
34AUTKathrin Schweinberger (AUT)0:36
35ITASimona Bortolotti (ITA)Giusfredi - Bianchi0:36
36SWEIda Erngren (SWE)0:36
37SWEEmmy Thelberg (SWE)0:36
38SWEJulia Karlsson (SWE)0:36
39BELLotte Rotman (BEL)0:36
40CRCMilagro Consuelo Mena Solano (CRC)0:36
41LTURasa Leleivyte (LTU)Aromitalia - Vaiano0:36
42CZENikola Bajgerová (CZE)0:36
43BELJulie Van De Velde (BEL)0:36
44NORMartine Fon (NOR)0:49
45ITAValentina Scandolara (ITA)Wm3 Energie0:49
46ISRRotem Gafinovitz (ISR)Wm3 Energie0:49
47ITAMichela Balducci (ITA)Giusfredi - Bianchi0:56
48GERGudrun Stock (GER)0:56
49NORCaroline Thorvik Olsen (NOR)0:56
50UKRViktoria Alieksieieva (UKR)1:00
51CZEEma Cetkovská (CZE)1:00
52AUTAnnina Jenal (AUT)1:00
53NORBirgitte Ravndal (NOR)1:00
54CZETereza Korvasova (CZE)1:00
55CZEKaterina Kohoutková (CZE)1:06
56CZEAnna Bohatá (CZE)1:10
57GERElena Büchler (GER)1:10
58GERCharlotte Becker (GER)Hitec Products1:10
59LTUGreta Karasiovaite (LTU)1:10
60SLOKarin Penko (SLO)1:10
61ITAFrancesca Balducci (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox1:10
62POLPatrycja Lorkowska (POL)1:10
63CZENada Voracova (CZE)1:20
64ROUDaniela Dumitru (ROU)Giusfredi - Bianchi1:20
65USASummer Moak (USA)Nationaal Team Van Verenigde Staten1:20
66POLKatarzyna Wilkos (POL)1:20
67BELIsabelle Beckers (BEL)Lotto - Soudal1:20
68ITAFrancesca Cauz (ITA)1:20
69UKRValeriya Kononenko (UKR)S.C. Michela Fanini Record Rox1:29
70BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minsk1:32
71UKRKseniya Fedotova (UKR)1:32
72CZETereza Neumanová (CZE)1:32
73POLMarta Lach (POL)1:32
74BLRMaryna Shauchenka (BLR)1:37
75BLRTaisa Naskovich (BLR)Minsk1:39
76RUSDariya Stepanova (RUS)1:39
77THAJutatip Maneephan (THA)S.C. Michela Fanini Record Rox1:39
78GERLisa Fischer (GER)1:39
79FRAIris Sachet (FRA)Sas - Macogep1:48
80ITAMichela Pavin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo1:48
81CZETereza Gargelová (CZE)1:51
82CZELucie Hochmann-Záleská (CZE)1:53
83POLDorota Przezak (POL)2:00
84SWESara Olsson (SWE)2:03
85RUSIrina Ivanova (RUS)2:06
86SLOKatja Jeretina (SLO)2:06
87BLRAnastasia Safonava (BLR)Minsk2:10
88UKRMaryna Ivaniuk (UKR)2:14
89LTUMonika Rastauskaite (LTU)2:19
90POLNatalia Nowotarska (POL)2:30
91BLRDarya Datsyk (BLR)Minsk2:37
92USAAlijah Beatty (USA)2:44
93NEDKim De Baat (NED)Lensworld - Kuota2:46
94AUTAlisa Van Oijen (AUT)2:46
95CZEKaterina Mudrikova (CZE)3:19
96CZEKarolina Kumiega (CZE)3:44
97ISRAvital Gez (ISR)3:49
98GERLaura Neumann (GER)3:52
99GERLaura Süßemilch (GER)3:52
100USAKira Payer (USA)4:14
101BLRHanna Tserah (BLR)Minsk4:39
102FRAPauline Allin (FRA)5:02
103POLNatalia Rutkowska (POL)5:02
104LTUKotryna Vaicyte (LTU)5:13
105GERLea Feder (GER)5:22
106ISRMiriam Bar-On (ISR)6:01
107POLEdyta Jasinska (POL)
108CZENatalie Valuchova (CZE)
108SLOSasa Zavbi Kunaver (SLO)Btc - City Ljubljanazt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Orlová - Orlová - 30 April 2017Ontsnapping


1SWEIda Erngren (SWE)2:48:37
2POLEwelina Szybiak (POL)0:00
3GERGudrun Stock (GER)0:05
4BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minsk0:20
5RUSAnastasia Chursina Iakovenko (RUS)0:29
6POLMarta Lach (POL)0:33
7BELNathalie Verschelden (BEL)Lensworld - Kuota0:56
8NEDAnouska Koster (NED)Wm3 Energie0:59
9SLOPolona Batagelj (SLO)Btc - City Ljubljana0:59
10GERLiane Lippert (GER)Sunweb0:59
11GERBeate Zanner (GER)0:59
12GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank0:59
13SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljana0:59
14AUTChristina Perchtold (AUT)Cervélo - Bigla0:59
15LTURasa Leleivyte (LTU)Aromitalia - Vaiano0:59
16BELGitha Michiels (BEL)0:59
17GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla0:59
18ITAMichela Balducci (ITA)Giusfredi - Bianchi0:59
19CZEJarmila Machacová (CZE)0:59
20BELLotte Rotman (BEL)0:59
21SWEJulia Karlsson (SWE)0:59
22POLNikol Plosaj (POL)0:59
23NORIngrid Lorvik (NOR)0:59
24NEDRiejanne Markus (NED)Wm3 Energie0:59
25AUTMartina Ritter (AUT)Drops Cycling Team0:59
26NEDMoniek Tenniglo (NED)Wm3 Energie0:59
27POLKatarzyna Wilkos (POL)0:59
28UKROlga Shekel (UKR)0:59
29AUTKathrin Schweinberger (AUT)0:59
30POLAlicja Ratajczyk (POL)0:59
31CRCMilagro Consuelo Mena Solano (CRC)0:59
32GERCharlotte Becker (GER)Hitec Products0:59
33NORBirgitte Ravndal (NOR)0:59
34RUSGalina Chernyshova (RUS)0:59
35SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana0:59
36UKREvgenya Vysotska (UKR)Conceria Zabri - Fanini - Guerciotti0:59
37BLRHanna Tserah (BLR)Minsk0:59
38ROUDaniela Dumitru (ROU)Giusfredi - Bianchi0:59
39ISRRotem Gafinovitz (ISR)Wm3 Energie0:59
40SWEEmmy Thelberg (SWE)0:59
41ITAFrancesca Cauz (ITA)0:59
42AUTAnnina Jenal (AUT)0:59
43ITAFrancesca Balducci (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox0:59
44POLPatrycja Lorkowska (POL)1:14
45THAJutatip Maneephan (THA)S.C. Michela Fanini Record Rox1:14
46NORCaroline Thorvik Olsen (NOR)1:14
47CZENikola Bajgerová (CZE)1:14
48BLRMaryna Shauchenka (BLR)1:14
49CZETereza Korvasova (CZE)1:14
50ITAAsja Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo1:14
51NORMartine Fon (NOR)1:14
52ITASimona Bortolotti (ITA)Giusfredi - Bianchi1:14
53ITAMichela Pavin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo1:23
54ITAValentina Scandolara (ITA)Wm3 Energie1:23
55NEDKim De Baat (NED)Lensworld - Kuota1:23
56ITABeatrice Rossato (ITA)Top Girls Fassa Bortolo1:27
57UKRViktoria Alieksieieva (UKR)1:27
58GERLisa Fischer (GER)1:27
59RUSPolina Kirillova (RUS)1:27
60BELJulie Van De Velde (BEL)1:27
61BELIsabelle Beckers (BEL)Lotto - Soudal1:27
62ITAAnna Ceoloni (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox1:45
63SLOKatja Jeretina (SLO)1:50
64LTUMonika Rastauskaite (LTU)1:50
65POLKarolina Perekitko (POL)1:50
66SLOKarin Penko (SLO)1:50
67CZENada Voracova (CZE)1:50
68CZEKaterina Kohoutková (CZE)1:53
69BLRAnastasia Safonava (BLR)Minsk1:56
70RUSIrina Ivanova (RUS)2:04
71BLRTaisa Naskovich (BLR)Minsk2:30
72CZEAnna Bohatá (CZE)2:54
73CZELucie Hochmann-Záleská (CZE)2:54
74CZETereza Gargelová (CZE)2:54
75CZEEma Cetkovská (CZE)2:54
76CZETereza Neumanová (CZE)3:39
77USAAlijah Beatty (USA)7:49
78POLDorota Przezak (POL)7:49
79RUSDariya Stepanova (RUS)8:41
80UKRValeriya Kononenko (UKR)S.C. Michela Fanini Record Rox11:55
81ISRMiriam Bar-On (ISR)16:05
82LTUGreta Karasiovaite (LTU)16:05
83UKRMaryna Ivaniuk (UKR)16:16
84CZEMelissa van Neck (CZE)
85CZEKaterina Mudrikova (CZE)
86USASummer Moak (USA)Nationaal Team Van Verenigde Staten
87SWESara Olsson (SWE)
88LTUKotryna Vaicyte (LTU)
89ISRAvital Gez (ISR)
90UKRKseniya Fedotova (UKR)
91POLNatalia Rutkowska (POL)
92POLNatalia Nowotarska (POL)
93CZEKarolina Kumiega (CZE)
94FRAPauline Allin (FRA)
95BLRDarya Datsyk (BLR)Minsk
96AUTAlisa Van Oijen (AUT)
97GERLea Feder (GER)
98GERLaura Neumann (GER)
99GERLaura Süßemilch (GER)
100POLAurela Nerlo (POL)
101FRAIris Sachet (FRA)Sas - Macogep
102GERElena Büchler (GER)
103USAKira Payer (USA)
104POLDaria Pikulik (POL)
105RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)
106NORStine Anderson Borgli (NOR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden