De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Europese Spelen - 2019

Wielrennen - Europese Spelen - 2019

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland

Uitslagen Dames

Europese Spelen - Uitslagen Dames 2019

Wit-RuslandWit-Rusland - Minsk - 22 Juni 2019 - 25 Juni 2019


Wegrit Dames - 22 Juni 2019


1NEDLorena Wiebes (NED)Parkhotel Valkenburg3:08:13
2NEDMarianne Vos (NED)CCC - Livzt
3BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minskzt
4GBRAlice Barnes (GBR)Canyon - Sram Racingzt
5ITAElisa Balsamo (ITA)Valcar - Cylancezt
6NORSusanne Andersen (NOR)Sunwebzt
7GERLiane Lippert (GER)Sunwebzt
8ITALetizia Paternoster (ITA)Trek - Segafredozt
9LTURasa Leleivyte (LTU)Aromitalia - Basso - Vaianozt
10POLEugenia Bujak (POL)Btc - City Ljubljanazt
11AUTKathrin Schweinberger (AUT)Health Matezt
12FRARoxane Fournier (FRA)Movistarzt
13LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmanszt
14POLKatarzyna Wilkos (POL)zt
15BLRAlena Amialyusik (BLR)Canyon - Sram Racingzt
16GBRAnna Henderson (GBR)Brother UK - Tifosi - Onformzt
17ITAMarta Cavalli (ITA)Valcar - Cylance0:09
18SUIMarlen Reusser (SUI)Wcc Team0:11
19RUSElizaveta Oshurkova (RUS)Cogeas - Mettler Pro Cycling Team0:11
20UKRTetyana Riabchenko (UKR)Doltcini - Van Eyck Sport0:11
21RUSDiana Klimova (RUS)0:11
22SUIAndrea Waldis (SUI)Illi Bikes0:11
23GERChrista Riffel (GER)Canyon - Sram Racing0:11
24ISRRotem Gafinovitz (ISR)Canyon - Sram Racing0:11
25GBRAlice Sharpe (GBR)Wcc Team0:11
26GERClara Koppenburg (GER)Wnt Rotor0:11
27POLMarta Lach (POL)CCC - Liv0:11
28PORMaria Martins (POR)Sopela0:11
29UKRValeriya Kononenko (UKR)Lviv0:11
30NEDAmy Pieters (NED)Boels - Dolmans0:11
31CROMia Radotic (CRO)0:11
32CZENikola Nosková (CZE)Bigla0:11
33POLAgnieszka Skalniak (POL)CCC - Liv0:11
34SLOUrsa Pintar (SLO)Btc - City Ljubljana0:11
35FRAPascale Jeuland-Tranchant (FRA)Doltcini - Van Eyck Sport0:11
36SRBJelena Eric (SRB)Alé Cipollini0:19
37GERRomy Kasper (GER)Alé Cipollini0:22
38POLMalgorzata Jasinska (POL)Movistar0:24
39ITAMartina Alzini (ITA)Bigla0:30
40FRAGladys Verhulst (FRA)Charente-Maritime0:30
41CZEJarmila Machacová (CZE)Dukla Praha0:30
42BLRAnastasiya Kolesava (BLR)Wcc Team0:30
43RUSPolina Kirillova (RUS)0:30
44ESTMae Lang (EST)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster0:30
45LUXElise Maes (LUX)Andy Schleck Cycles0:30
46LUXClaire Faber (LUX)Andy Schleck Cycles0:30
47FRAMaëlle Grossetête (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:30
48RUSMaria Novolodskaya (RUS)Cogeas - Mettler Pro Cycling Team0:30
49CYPAntri Christoforou (CYP)Cogeas - Mettler Pro Cycling Team0:30
50NOREmilie Moberg (NOR)Virtu0:30
51GBRNicola Juniper (GBR)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster0:30
52AUTSarah Rijkes (AUT)Wnt Rotor0:30
53GREVarvara Fasoi (GRE)Eneicue0:30
54POLMonika Brzezna (POL)0:30
55NEDAnna van der Breggen (NED)Boels - Dolmans0:43
56BLRTaisa Naskovich (BLR)Minsk1:23
57SVKAlzbeta Bacikova - Pavlendová (SVK)1:23
58ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Valcar - Cylance1:23
59LUXAnne-Sophie Harsch (LUX)Andy Schleck Cycles1:23
60GBRHayley Simmonds (GBR)Btc - City Ljubljana1:23
61GBRRhona Callander (GBR)1:23
62GERHannah Ludwig (GER)Canyon - Sram Racing1:23
63FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope1:23
64ISROmer Shapiro (ISR)Canyon - Sram Racing1:23
65BLRHanna Tserah (BLR)Minsk1:23
66NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans1:23
67SLOUrska Bravec (SLO)Btc - City Ljubljana12:49
68LTUSilvija Latozaite-Paceviciene (LTU)12:49
69LUXChantal Hoffmann (LUX)Lotto - Soudal12:51

Individuele Tijdrit Dames - 25 Juni 2019Individuele Tijdrit


1SUIMarlen Reusser (SUI)Wcc Team36:17
2NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans1:15
3GBRHayley Simmonds (GBR)Btc - City Ljubljana1:27
4GBRAlice Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing1:27
5BLRAlena Amialyusik (BLR)Canyon - Sram Racing1:28
6POLEugenia Bujak (POL)Btc - City Ljubljana2:05
7UKRTetyana Riabchenko (UKR)Doltcini - Van Eyck Sport2:11
8GERClara Koppenburg (GER)Wnt Rotor2:19
9ISRRotem Gafinovitz (ISR)Canyon - Sram Racing2:25
10BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minsk2:27
11UKRValeriya Kononenko (UKR)Lviv2:28
12ITALetizia Paternoster (ITA)Trek - Segafredo2:32
13RUSMaria Novolodskaya (RUS)Cogeas - Mettler Pro Cycling Team2:53
14RUSElizaveta Oshurkova (RUS)Cogeas - Mettler Pro Cycling Team3:30
15POLMalgorzata Jasinska (POL)Movistar3:32
16GERChrista Riffel (GER)Canyon - Sram Racing3:32
17CYPAntri Christoforou (CYP)Cogeas - Mettler Pro Cycling Team3:51
18SLOUrsa Pintar (SLO)Btc - City Ljubljana4:11
19POLKatarzyna Wilkos (POL)4:12
20CROMia Radotic (CRO)4:22
21FRAMaëlle Grossetête (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope4:33
22FRARoxane Fournier (FRA)Movistar4:39
23CZENikola Nosková (CZE)Bigla4:44
24CZEJarmila Machacová (CZE)Dukla Praha4:51
25LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmans5:03
26LTUSilvija Latozaite-Paceviciene (LTU)5:25
27LUXClaire Faber (LUX)Andy Schleck Cycles5:39
28SVKAlzbeta Bacikova - Pavlendová (SVK)6:49
29TURKeziban Koyun (TUR)8:35

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden