De site voor alle sporten

Menu
Waterpolo - LEN Euro League Dames - 2019/2020 - Home

Waterpolo - LEN Euro League Dames - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • AS Orizzonte Catania
  • Budapesti VSC
  • CE Mediterrani
  • CN Mataró
  • CN Sabadell
  • CN Sant Andreu
  • CS Plebiscito Padova
  • Dunaújvárosi FVE
  • Dynamo Uralochka Zlatoust
  • Exiles SC
  • Ferencvárosi TC
  • Kinef Kirishi
  • Lille Métropole WP
  • NC Vouliagmeni
  • Olympia Kosice
  • Olympiacos Pireaus
  • SIS Roma
  • Spandau 04 Berlin
  • UVSE Budapest
  • UZSC Utrecht
  • ZV De Zaan
  • ZVL-1886 Leiden

Home

LEN Euro League Dames 2019/2020 - Home

Kwalificatie I - Groep A (Italië - Rome - 31/10/2019 - 03/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Dunaújvárosi FVE (HUN)1043105430+24
2Kinef Kirishi (RUS)943016837+31
3SIS Roma (ITA)742115531+24
4ZV De Zaan (NED)341036145+16
5Exiles SC (MLT)0400411106-95
31 Oktober 2019
18h00Kinef Kirishi (RUS)Kinef Kirishi19 - 11
(4-1, 5-3, 4-3, 6-4)
ZV De ZaanZV De Zaan (NED)
19h45SIS Roma (ITA)SIS Roma26 - 2
(3-1, 11-0, 9-0, 3-1)
Exiles SCExiles SC (MLT)
1 November 2019
10h00Dunaújvárosi FVE (HUN)Dunaújvárosi FVE12 - 10
(2-3, 2-2, 3-1, 5-4)
ZV De ZaanZV De Zaan (NED)
11h45Kinef Kirishi (RUS)Kinef Kirishi31 - 3
(7-1, 10-1, 7-0, 7-1)
Exiles SCExiles SC (MLT)
18h00Dunaújvárosi FVE (HUN)Dunaújvárosi FVE14 - 8
(6-2, 1-2, 4-2, 3-2)
Kinef KirishiKinef Kirishi (RUS)
19h45SIS Roma (ITA)SIS Roma13 - 12
(5-2, 3-2, 4-3, 1-5)
ZV De ZaanZV De Zaan (NED)
2 November 2019
18h00Dunaújvárosi FVE (HUN)Dunaújvárosi FVE21 - 5
(6-1, 3-2, 6-2, 6-0)
Exiles SCExiles SC (MLT)
19h45Kinef Kirishi (RUS)Kinef Kirishi10 - 9
(3-2, 2-2, 3-2, 2-3)
SIS RomaSIS Roma (ITA)
3 November 2019
10h00ZV De Zaan (NED)ZV De Zaan28 - 1
(8-0, 6-0, 7-1, 7-0)
Exiles SCExiles SC (MLT)
11h45Dunaújvárosi FVE (HUN)Dunaújvárosi FVE7 - 7
(1-1, 3-2, 0-3, 3-1)
SIS RomaSIS Roma (ITA)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie I - Groep B (Hongarije - Budapest - 01/11/2019 - 03/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1UVSE Budapest (HUN)933005225+27
2CN Sant Andreu (ESP)632012524+1
3ZVL-1886 Leiden (NED)331021929-10
4Lille Métropole WP (FRA)030032139-18
1 November 2019
17h00CN Sant Andreu (ESP)CN Sant Andreu7 - 5
(2-1, 3-0, 1-3, 1-1)
ZVL-1886 LeidenZVL-1886 Leiden (NED)
18h45UVSE Budapest (HUN)UVSE Budapest23 - 9
(8-4, 4-3, 6-2, 5-0)
Lille Métropole WPLille Métropole WP (FRA)
2 November 2019
17h00ZVL-1886 Leiden (NED)ZVL-1886 Leiden8 - 7
(3-1, 3-3, 0-2, 2-1)
Lille Métropole WPLille Métropole WP (FRA)
18h45UVSE Budapest (HUN)UVSE Budapest14 - 10
(5-1, 2-3, 3-3, 4-3)
CN Sant AndreuCN Sant Andreu (ESP)
3 November 2019
11h00CN Sant Andreu (ESP)CN Sant Andreu8 - 5
(1-2, 3-1, 2-1, 2-1)
Lille Métropole WPLille Métropole WP (FRA)
12h45UVSE Budapest (HUN)UVSE Budapest15 - 6
(6-1, 3-2, 2-3, 4-0)
ZVL-1886 LeidenZVL-1886 Leiden (NED)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie I - Groep C (Duitsland - Berlijn - 31/10/2019 - 03/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1CS Plebiscito Padova (ITA)1244006025+35
2CE Mediterrani (ESP)943015842+16
3Budapesti VSC (HUN)642025536+19
4Spandau 04 Berlin (GER)341033653-17
5Olympia Kosice (SVK)040042174-53
31 Oktober 2019
19h00CE Mediterrani (ESP)CE Mediterrani17 - 8
(3-0, 2-3, 6-2, 6-3)
Spandau 04 BerlinSpandau 04 Berlin (GER)
20h30Budapesti VSC (HUN)Budapesti VSC24 - 1
(8-1, 4-0, 7-0, 5-0)
Olympia KosiceOlympia Kosice (SVK)
1 November 2019
19h00Spandau 04 Berlin (GER)Spandau 04 Berlin16 - 8
(4-0, 2-3, 3-3, 7-2)
Olympia KosiceOlympia Kosice (SVK)
20h30CS Plebiscito Padova (ITA)CS Plebiscito Padova14 - 7
(3-4, 3-1, 3-0, 5-2)
CE MediterraniCE Mediterrani (ESP)
2 November 2019
10h00CS Plebiscito Padova (ITA)CS Plebiscito Padova14 - 8
(3-2, 4-3, 5-1, 2-2)
Budapesti VSCBudapesti VSC (HUN)
11h30CE Mediterrani (ESP)CE Mediterrani20 - 7
(6-0, 3-3, 7-2, 4-2)
Olympia KosiceOlympia Kosice (SVK)
18h00CS Plebiscito Padova (ITA)CS Plebiscito Padova18 - 5
(4-0, 4-3, 4-1, 6-1)
Spandau 04 BerlinSpandau 04 Berlin (GER)
19h30CE Mediterrani (ESP)CE Mediterrani14 - 13
(4-4, 3-4, 1-3, 6-2)
Budapesti VSCBudapesti VSC (HUN)
3 November 2019
10h00CS Plebiscito Padova (ITA)CS Plebiscito Padova14 - 5
(3-1, 2-2, 5-1, 4-1)
Olympia KosiceOlympia Kosice (SVK)
11h30Budapesti VSC (HUN)Budapesti VSC10 - 7
(3-3, 3-3, 3-0, 1-1)
Spandau 04 BerlinSpandau 04 Berlin (GER)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie I - Groep D (Nederland - Utrecht - 01/11/2019 - 03/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS)632013627+9
2UZSC Utrecht (NED)632013429+5
3CN Mataró (ESP)632012931-2
4Ferencvárosi TC (HUN)030032840-12
1 November 2019
19h00UZSC Utrecht (NED)UZSC Utrecht14 - 11
(4-2, 4-3, 4-4, 2-2)
Ferencvárosi TCFerencvárosi TC (HUN)
20h30Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS)Dynamo Uralochka Zlatoust14 - 7
(4-2, 5-1, 3-2, 2-2)
CN MataróCN Mataró (ESP)
2 November 2019
17h30CN Mataró (ESP)CN Mataró14 - 10
(4-3, 2-4, 2-0, 6-3)
Ferencvárosi TCFerencvárosi TC (HUN)
19h00UZSC Utrecht (NED)UZSC Utrecht13 - 10
(7-4, 2-1, 2-3, 2-2)
Dynamo Uralochka ZlatoustDynamo Uralochka Zlatoust (RUS)
3 November 2019
12h30Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS)Dynamo Uralochka Zlatoust12 - 7
(2-0, 5-1, 2-3, 3-3)
Ferencvárosi TCFerencvárosi TC (HUN)
14h00CN Mataró (ESP)CN Mataró8 - 7
(3-1, 1-3, 2-3, 2-0)
UZSC UtrechtUZSC Utrecht (NED)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep E (Griekenland - Athene - 29/11/2019 - 01/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Olympiacos Pireaus (GRE)933003725+12
2Dunaújvárosi FVE (HUN)632013328+5
3CN Mataró (ESP)331023137-6
4CE Mediterrani (ESP)030032435-11
29 November 2019
17h30Olympiacos Pireaus (GRE)Olympiacos Pireaus13 - 8
(3-1, 2-2, 6-1, 2-4)
CE MediterraniCE Mediterrani (ESP)
19h15Dunaújvárosi FVE (HUN)Dunaújvárosi FVE15 - 10
(3-4, 6-4, 2-1, 4-1)
CN MataróCN Mataró (ESP)
30 November 2019
17h30Olympiacos Pireaus (GRE)Olympiacos Pireaus10 - 8
(3-2, 4-3, 2-2, 1-1)
Dunaújvárosi FVEDunaújvárosi FVE (HUN)
19h15CN Mataró (ESP)CN Mataró12 - 8
(3-3, 4-0, 3-2, 2-3)
CE MediterraniCE Mediterrani (ESP)
1 December 2019
09h30Dunaújvárosi FVE (HUN)Dunaújvárosi FVE10 - 8
(2-2, 2-2, 1-2, 5-2)
CE MediterraniCE Mediterrani (ESP)
11h15Olympiacos Pireaus (GRE)Olympiacos Pireaus14 - 9
(3-2, 3-2, 2-2, 6-3)
CN MataróCN Mataró (ESP)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep F (Spanje - Sabadell - 29/11/2019 - 01/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1CN Sabadell (ESP)632013530+5
2UZSC Utrecht (NED)431113431+3
3UVSE Budapest (HUN)431112933-4
4SIS Roma (ITA)331022529-4
29 November 2019
19h15UZSC Utrecht (NED)UZSC Utrecht11 - 7
(4-2, 3-3, 2-2, 2-0)
CN SabadellCN Sabadell (ESP)
20h45UVSE Budapest (HUN)UVSE Budapest6 - 5
(2-1, 3-1, 1-2, 0-1)
SIS RomaSIS Roma (ITA)
30 November 2019
11h15UZSC Utrecht (NED)UZSC Utrecht13 - 13
(2-1, 3-3, 5-5, 3-4)
UVSE BudapestUVSE Budapest (HUN)
12h45CN Sabadell (ESP)CN Sabadell13 - 9
(2-1, 2-1, 5-5, 4-2)
SIS RomaSIS Roma (ITA)
1 December 2019
11h00SIS Roma (ITA)SIS Roma11 - 10
(2-2, 3-2, 5-3, 1-3)
UZSC UtrechtUZSC Utrecht (NED)
12h30CN Sabadell (ESP)CN Sabadell15 - 10
(2-2, 5-2, 2-4, 6-2)
UVSE BudapestUVSE Budapest (HUN)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep G (Rusland - Kirishi - 29/11/2019 - 01/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kinef Kirishi (RUS)933005026+24
2NC Vouliagmeni (GRE)632013225+7
3CS Plebiscito Padova (ITA)331022528-3
4ZVL-1886 Leiden (NED)030031846-28
29 November 2019
14h15NC Vouliagmeni (GRE)NC Vouliagmeni9 - 6
(2-3, 3-0, 3-2, 1-1)
CS Plebiscito PadovaCS Plebiscito Padova (ITA)
16h00Kinef Kirishi (RUS)Kinef Kirishi25 - 5
(7-0, 6-1, 5-3, 7-1)
ZVL-1886 LeidenZVL-1886 Leiden (NED)
30 November 2019
14h15CS Plebiscito Padova (ITA)CS Plebiscito Padova8 - 5
(3-2, 1-1, 1-2, 3-0)
ZVL-1886 LeidenZVL-1886 Leiden (NED)
16h00Kinef Kirishi (RUS)Kinef Kirishi11 - 10
(2-5, 5-1, 3-1, 1-3)
NC VouliagmeniNC Vouliagmeni (GRE)
1 December 2019
09h00NC Vouliagmeni (GRE)NC Vouliagmeni13 - 8
(2-3, 4-1, 3-2, 4-2)
ZVL-1886 LeidenZVL-1886 Leiden (NED)
10h45Kinef Kirishi (RUS)Kinef Kirishi14 - 11
(5-2, 3-3, 4-4, 2-2)
CS Plebiscito PadovaCS Plebiscito Padova (ITA)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep H (Italië - Catania - 29/11/2019 - 01/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS)933005034+16
2AS Orizzonte Catania (ITA)632014130+11
3Budapesti VSC (HUN)331022940-11
4CN Sant Andreu (ESP)030032541-16
29 November 2019
18h30AS Orizzonte Catania (ITA)AS Orizzonte Catania14 - 7
(2-1, 5-2, 4-2, 3-2)
CN Sant AndreuCN Sant Andreu (ESP)
20h15Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS)Dynamo Uralochka Zlatoust18 - 11
(3-2, 4-3, 5-4, 6-2)
Budapesti VSCBudapesti VSC (HUN)
30 November 2019
17h00Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS)Dynamo Uralochka Zlatoust16 - 14
(3-3, 4-5, 4-2, 5-4)
AS Orizzonte CataniaAS Orizzonte Catania (ITA)
18h45Budapesti VSC (HUN)Budapesti VSC11 - 9
(3-2, 2-1, 3-4, 3-2)
CN Sant AndreuCN Sant Andreu (ESP)
1 December 2019
11h00Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS)Dynamo Uralochka Zlatoust16 - 9
(4-3, 2-3, 4-2, 6-1)
CN Sant AndreuCN Sant Andreu (ESP)
13h00AS Orizzonte Catania (ITA)AS Orizzonte Catania13 - 7
(3-4, 4-1, 3-1, 3-1)
Budapesti VSCBudapesti VSC (HUN)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (08/02/2020 - 28/03/2020)


Kwartfinales
8 Februari 2020
12h30CN Sabadell (ESP)CN Sabadell12 - 13
(1-4, 5-4, 4-2, 2-3)
AS Orizzonte CataniaAS Orizzonte Catania (ITA)
15h00Kinef Kirishi (RUS)Kinef Kirishi20 - 6
(4-2, 5-2, 3-1, 8-1)
UZSC UtrechtUZSC Utrecht (NED)
17h00NC Vouliagmeni (GRE)NC Vouliagmeni8 - 10
(3-2, 2-2, 1-3, 2-3)
Olympiacos PireausOlympiacos Pireaus (GRE)
17h00Dunaújvárosi FVE (HUN)Dunaújvárosi FVE11 - 11
(2-2, 3-2, 3-5, 3-2)
Dynamo Uralochka ZlatoustDynamo Uralochka Zlatoust (RUS)
28 Maart 2020
12h00Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS)Dynamo Uralochka ZlatoustGeannuleerdDunaújvárosi FVEDunaújvárosi FVE (HUN)
12h00AS Orizzonte Catania (ITA)AS Orizzonte CataniaGeannuleerdCN SabadellCN Sabadell (ESP)
12h00UZSC Utrecht (NED)UZSC UtrechtGeannuleerdKinef KirishiKinef Kirishi (RUS)
12h00Olympiacos Pireaus (GRE)Olympiacos PireausGeannuleerdNC VouliagmeniNC Vouliagmeni (GRE)

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden