De site voor alle sporten

Menu
Waterpolo - EK Waterpolo Heren - 2020 - Home

Waterpolo - EK Waterpolo Heren - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Hongarije
  • Duitsland
  • Frankrijk
  • Georgië
  • Griekenland
  • Hongarije
  • Italië
  • Kroatië
  • Malta
  • Montenegro
  • Nederland
  • Roemenië
  • Rusland
  • Servië
  • Slowakije
  • Spanje
  • Turkije

Home

EK Waterpolo Heren 2020 - Home

HongarijeHongarije - Budapest - 14 Januari 2020 - 26 Januari 2020

Kwalificaties :
EK Waterpolo Heren - Kwalificaties (2019)


WinnaarHongarije : Hongarije

Groep A (Hongarije - Budapest - 14/01/2020 - 18/01/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kroatië933004423+21
2Montenegro632013518+17
3Duitsland331022032-12
4Slowakije030031339-26
14 Januari 2020
11h30MontenegroMontenegro15 - 4
(1-2, 6-0, 4-1, 4-1)
SlowakijeSlowakije
14h30KroatiëKroatië17 - 9
(1-2, 6-2, 6-1, 4-4)
DuitslandDuitsland
16 Januari 2020
10h00DuitslandDuitsland8 - 5
(4-1, 1-2, 3-2, 0-0)
SlowakijeSlowakije
20h30KroatiëKroatië11 - 10
(2-1, 4-2, 4-2, 1-5)
MontenegroMontenegro
18 Januari 2020
16h00KroatiëKroatië16 - 4
(3-0, 4-2, 4-1, 5-1)
SlowakijeSlowakije
17h30MontenegroMontenegro10 - 3
(2-1, 3-0, 3-1, 2-1)
DuitslandDuitsland

Detail van de uitslagen


Groep B (Hongarije - Budapest - 14/01/2020 - 18/01/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Servië933003920+19
2Rusland331023433+1
3Roemenië331022634-8
4Nederland331022234-12
14 Januari 2020
10h00NederlandNederland9 - 8
(2-2, 3-2, 1-4, 3-0)
RoemeniëRoemenië
17h30ServiëServië13 - 9
(3-1, 4-3, 2-3, 4-2)
RuslandRusland
16 Januari 2020
13h00ServiëServië15 - 7
(5-3, 1-1, 5-1, 4-2)
RoemeniëRoemenië
14h30RuslandRusland15 - 9
(3-2, 5-1, 3-2, 4-4)
NederlandNederland
18 Januari 2020
11h30RoemeniëRoemenië11 - 10
(3-3, 3-2, 2-0, 3-5)
RuslandRusland
20h30ServiëServië11 - 4
(0-1, 3-1, 5-2, 3-0)
NederlandNederland

Detail van de uitslagen


Groep C (Hongarije - Budapest - 14/01/2020 - 18/01/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Hongarije732105616+40
2Spanje732105825+33
3Turkije331022553-28
4Malta030031762-45
14 Januari 2020
13h00SpanjeSpanje23 - 7
(4-3, 6-2, 7-0, 6-2)
MaltaMalta
19h30HongarijeHongarije19 - 5
(4-4, 4-0, 3-1, 8-0)
TurkijeTurkije
16 Januari 2020
11h30TurkijeTurkije13 - 10
(5-1, 4-3, 1-2, 3-4)
MaltaMalta
19h00HongarijeHongarije11 - 11
(4-2, 1-2, 3-4, 3-3)
SpanjeSpanje
18 Januari 2020
10h00SpanjeSpanje24 - 7
(5-3, 6-1, 8-1, 5-2)
TurkijeTurkije
19h00HongarijeHongarije26 - 0
(6-0, 7-0, 8-0, 5-0)
MaltaMalta

Detail van de uitslagen


Groep D (Hongarije - Budapest - 14/01/2020 - 18/01/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Italië933003819+19
2Griekenland632013530+5
3Georgië331022542-17
4Frankrijk030032431-7
14 Januari 2020
16h00GeorgiëGeorgië9 - 7
(2-3, 3-2, 2-1, 2-1)
FrankrijkFrankrijk
21h00ItaliëItalië10 - 6
(1-2, 3-2, 3-1, 3-1)
GriekenlandGriekenland
16 Januari 2020
16h00GriekenlandGriekenland17 - 10
(5-1, 6-1, 2-4, 4-4)
GeorgiëGeorgië
17h30ItaliëItalië10 - 7
(3-2, 3-1, 3-2, 1-2)
FrankrijkFrankrijk
18 Januari 2020
13h00GriekenlandGriekenland12 - 10
(3-1, 3-1, 3-6, 3-2)
FrankrijkFrankrijk
14h30ItaliëItalië18 - 6
(4-1, 3-2, 5-3, 6-0)
GeorgiëGeorgië

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Hongarije - Budapest - 20/01/2020 - 26/01/2020)


Achtste finales
20 Januari 2020
14h30MontenegroMontenegro17 - 6
(3-1, 5-1, 5-0, 4-4)
TurkijeTurkije
16h00SpanjeSpanje12 - 6
(1-1, 6-3, 3-0, 2-2)
DuitslandDuitsland
17h30RuslandRusland14 - 13
(6-4, 3-2, 2-4, 3-3)
GeorgiëGeorgië
19h00GriekenlandGriekenland14 - 7
(1-3, 3-2, 6-0, 4-2)
RoemeniëRoemenië

Kwartfinales
22 Januari 2020
16h00MontenegroMontenegro10 - 8
(3-3, 4-3, 2-1, 1-1)
ItaliëItalië
17h30SpanjeSpanje10 - 9 verlengingen
(1-2, 4-1, 1-2, 0-1, 4-3)
ServiëServië
19h00HongarijeHongarije14 - 10
(3-2, 3-3, 4-3, 4-2)
RuslandRusland
20h30KroatiëKroatië14 - 11
(6-3, 4-3, 3-3, 1-2)
GriekenlandGriekenland

Plaats 13-16
20 Januari 2020
11h30SlowakijeSlowakije8 - 4
(3-1, 2-1, 1-2, 2-0)
MaltaMalta
13h00FrankrijkFrankrijk9 - 8
(3-3, 2-2, 2-1, 2-2)
NederlandNederland

Plaats 9-12
22 Januari 2020
13h00GeorgiëGeorgië12 - 6
(4-1, 2-2, 4-1, 2-2)
TurkijeTurkije
14h30DuitslandDuitsland15 - 10
(5-1, 2-5, 5-1, 3-3)
RoemeniëRoemenië

Plaats 5-8
24 Januari 2020
14h30ItaliëItalië13 - 12
(5-3, 4-4, 3-1, 2-4)
RuslandRusland
16h00ServiëServië12 - 9
(3-3, 3-2, 4-2, 2-2)
GriekenlandGriekenland

Halve Finale
24 Januari 2020
17h30SpanjeSpanje9 - 8
(0-1, 4-3, 2-2, 3-2)
KroatiëKroatië
19h00HongarijeHongarije10 - 8
(1-2, 3-1, 4-2, 2-3)
MontenegroMontenegro

Plaats 15
22 Januari 2020
10h00NederlandNederland19 - 9
(5-2, 5-2, 4-2, 5-3)
MaltaMalta

Plaats 13
22 Januari 2020
11h30FrankrijkFrankrijk9 - 6
(2-0, 4-1, 1-3, 2-2)
SlowakijeSlowakije

Plaats 11
24 Januari 2020
11h30RoemeniëRoemenië20 - 3
(5-1, 6-0, 6-1, 3-1)
TurkijeTurkije

Plaats 9
24 Januari 2020
13h00DuitslandDuitsland9 - 8
(2-3, 0-2, 3-2, 4-1)
GeorgiëGeorgië

Plaats 7
26 Januari 2020
14h30GriekenlandGriekenland11 - 9
(2-2, 3-2, 3-3, 3-2)
RuslandRusland

Plaats 5
26 Januari 2020
16h00ServiëServië8 - 7
(3-2, 1-4, 2-0, 2-1)
ItaliëItalië

Om 3e/4e plaats
26 Januari 2020
17h30MontenegroMontenegro10 - 9
(1-3, 2-4, 4-1, 3-1)
KroatiëKroatië

Finale
26 Januari 2020
19h00HongarijeHongarije14 - 13 verlengingen
(1-3, 3-0, 2-2, 3-4, 5-4)
SpanjeSpanje

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden