De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - 2018/2019 - Home

Voetbal - Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Spanje
  • AD Alcorcón
  • Albacete Balompié
  • Cádiz CF
  • CD Numancia
  • CD Tenerife
  • CF Rayo Majadahonda
  • CF Reus Deportiu
  • Córdoba CF
  • Deportivo La Coruña
  • Elche CF
  • Extremadura UD
  • Gimnàstic de Tarragona
  • Granada CF
  • Málaga CF
  • Osasuna Pamplona
  • Prone Lugo AD
  • Real Mallorca
  • Real Oviedo C.F.
  • Real Saragossa
  • Sporting Gijon
  • UD Almería
  • UD Las Palmas

Home

Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Home

SpanjeSpanje

WinnaarOsasuna Pamplona : Osasuna Pamplona

 
 

Regulier Seizoen (Spanje - 17/08/2018 - 09/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Osasuna Pamplona874226975935+24
2Granada CF7942221375228+24
3Málaga CF74422111105131+20
4Albacete Balompié7142191495438+16
5Real Mallorca69421912115337+16
6Deportivo La Coruña6842171785032+18
7Cádiz CF64421616105336+17
8Real Oviedo C.F.634217121348480
9Sporting Gijon61421613134338+5
10UD Almería60421515125139+12
11Elche CF55421316134952-3
12UD Las Palmas54421218124850-2
13Extremadura UD53421411174347-4
14AD Alcorcón52421410183642-6
15Real Saragossa51421312174951-2
16CD Tenerife50421117144050-10
17CD Numancia49421116154450-6
18Prone Lugo AD47421017154351-8
19CF Rayo Majadahonda4542129214661-15
20Gimnàstic de Tarragona364299243063-33
21Córdoba CF3442713224879-31
22CF Reus Deportiu  04256311648-32
7 Juni 2019
18h00CF Rayo MajadahondaCF Rayo Majadahonda1 - 0CF Reus DeportiuCF Reus Deportiu
8 Juni 2019
20h30Extremadura UDExtremadura UD0 - 0Real MallorcaReal Mallorca
20h30Sporting GijonSporting Gijon1 - 0Cádiz CFCádiz CF
20h30Osasuna PamplonaOsasuna Pamplona1 - 0Real Oviedo C.F.Real Oviedo C.F.
20h30Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña2 - 0Córdoba CFCórdoba CF
20h30Granada CFGranada CF2 - 1AD AlcorcónAD Alcorcón
20h30UD AlmeríaUD Almería3 - 0Albacete BalompiéAlbacete Balompié
20h30Málaga CFMálaga CF3 - 0Elche CFElche CF
9 Juni 2019
18h30Gimnàstic de TarragonaGimnàstic de Tarragona1 - 1Prone Lugo ADProne Lugo AD
20h00CD NumanciaCD Numancia1 - 1UD Las PalmasUD Las Palmas
20h30CD TenerifeCD Tenerife1 - 0Real SaragossaReal Saragossa

Detail van de uitslagen


Deelname Play-Offs (Spanje - 12/06/2019 - 23/06/2019)


Halve Finale (16/06/2019)
12 Juni 2019
21h00Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña4 - 2Málaga CFMálaga CF
13 Juni 2019
21h00Real MallorcaReal Mallorca2 - 0Albacete BalompiéAlbacete Balompié
15 Juni 2019
21h00Málaga CFMálaga CF0 - 1Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña
16 Juni 2019
19h00Albacete BalompiéAlbacete Balompié1 - 0Real MallorcaReal Mallorca

Finale (23/06/2019)
20 Juni 2019
21h00Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña2 - 0Real MallorcaReal Mallorca
23 Juni 2019
21h00Real MallorcaReal Mallorca3 - 0Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden