De site voor alle sporten

Menu
 

Voetbal - Kwalificatie Wereldbeker Dames - Europa - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Kwalificatie Wereldbeker Dames Europa 2017/2018 - Home


Deze event is een deel van die evenementen voor: Wereldbeker Dames (2019)

Voorronde - Groep A (Georgië - Tbilissi - 06/04/2017 - 11/04/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kazachstan7321042+2
2Letland5312073+4
3Georgië43111330
4Estland0300317-6
6 April 2017
12h00LetlandLetland4 - 0EstlandEstland
14h00KazachstanKazachstan1 - 0GeorgiëGeorgië
8 April 2017
12h00LetlandLetland2 - 2KazachstanKazachstan
14h00GeorgiëGeorgië2 - 1EstlandEstland
11 April 2017
14h00KazachstanKazachstan1 - 0EstlandEstland
14h00LetlandLetland1 - 1GeorgiëGeorgië

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep B (Albanië - Tirana - 06/04/2017 - 11/04/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Albanië7321053+2
2Griekenland6320182+6
3Malta4311132+1
4Kosovo03003312-9
6 April 2017
12h00AlbaniëAlbanië3 - 2KosovoKosovo
14h00GriekenlandGriekenland1 - 0MaltaMalta
8 April 2017
12h00GriekenlandGriekenland6 - 0KosovoKosovo
14h00AlbaniëAlbanië0 - 0MaltaMalta
11 April 2017
14h00AlbaniëAlbanië2 - 1GriekenlandGriekenland
14h00MaltaMalta3 - 1KosovoKosovo

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep C (Litouwen - Vilnius - 06/04/2017 - 11/04/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Israël7321090+9
2Moldavië7321060+6
3Litouwen3310224-2
4Andorra03003013-13
6 April 2017
13h00MoldaviëMoldavië4 - 0AndorraAndorra
17h30IsraëlIsraël2 - 0LitouwenLitouwen
8 April 2017
13h00MoldaviëMoldavië2 - 0LitouwenLitouwen
17h30IsraëlIsraël7 - 0AndorraAndorra
11 April 2017
14h00IsraëlIsraël0 - 0MoldaviëMoldavië
14h00LitouwenLitouwen2 - 0AndorraAndorra

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep D (Far Oer - Tórshavn - 06/04/2017 - 11/04/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Far Oer9330093+6
2Turkije63201133+10
3Montenegro3310286+2
4Luxemburg03003321-18
6 April 2017
16h00TurkijeTurkije3 - 0MontenegroMontenegro
20h30Far OerFar Oer5 - 1LuxemburgLuxemburg
8 April 2017
16h00Far OerFar Oer2 - 1MontenegroMontenegro
20h30TurkijeTurkije9 - 1LuxemburgLuxemburg
11 April 2017
14h00Far OerFar Oer2 - 1TurkijeTurkije
14h00MontenegroMontenegro7 - 1LuxemburgLuxemburg

Detail van de uitslagen


Groep 1 (17/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Engeland228710291+28
2Wales17852173+4
3Rusland1384131613+3
4Bosnië en Herzegovina38107319-16
5Kazachstan38107221-19
17 September 2017
14h00KazachstanKazachstan0 - 1WalesWales
19 September 2017
20h00EngelandEngeland6 - 0RuslandRusland
21 Oktober 2017
12h00KazachstanKazachstan0 - 2Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
24 Oktober 2017
18h00RuslandRusland0 - 0WalesWales
24 November 2017
20h00WalesWales1 - 0KazachstanKazachstan
20h05EngelandEngeland4 - 0Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
28 November 2017
13h30Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina0 - 1WalesWales
20h05EngelandEngeland5 - 0KazachstanKazachstan
5 April 2018
16h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina1 - 6RuslandRusland
6 April 2018
20h00EngelandEngeland0 - 0WalesWales
9 April 2018
12h00KazachstanKazachstan0 - 3RuslandRusland
10 April 2018
16h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina0 - 2EngelandEngeland
7 Juni 2018
20h00WalesWales1 - 0Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
8 Juni 2018
18h00RuslandRusland1 - 3EngelandEngeland
12 Juni 2018
17h30Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina0 - 2KazachstanKazachstan
20h00WalesWales3 - 0RuslandRusland
30 Augustus 2018
17h00RuslandRusland3 - 0KazachstanKazachstan
31 Augustus 2018
20h45WalesWales0 - 3EngelandEngeland
4 September 2018
17h00KazachstanKazachstan0 - 6EngelandEngeland
17h00RuslandRusland3 - 0Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina

Detail van de uitslagen


Groep 2 (15/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Schotland218701197+12
2Zwitserland198611215+16
3Polen1183231612+4
4Albanië48116622-16
5Wit-Rusland38107521-16
15 September 2017
17h00AlbaniëAlbanië1 - 4ZwitserlandZwitserland
18h00PolenPolen4 - 1Wit-RuslandWit-Rusland
19 September 2017
17h00Wit-RuslandWit-Rusland1 - 0AlbaniëAlbanië
19h00ZwitserlandZwitserland2 - 1PolenPolen
19 Oktober 2017
17h00Wit-RuslandWit-Rusland1 - 2SchotlandSchotland
24 Oktober 2017
20h30SchotlandSchotland5 - 0AlbaniëAlbanië
24 November 2017
17h00AlbaniëAlbanië1 - 4PolenPolen
19h00ZwitserlandZwitserland3 - 0Wit-RuslandWit-Rusland
28 November 2017
19h00ZwitserlandZwitserland5 - 1AlbaniëAlbanië
5 April 2018
19h00ZwitserlandZwitserland1 - 0SchotlandSchotland
6 April 2018
17h30PolenPolen1 - 1AlbaniëAlbanië
10 April 2018
16h00AlbaniëAlbanië1 - 0Wit-RuslandWit-Rusland
20h35SchotlandSchotland3 - 0PolenPolen
7 Juni 2018
20h35SchotlandSchotland2 - 1Wit-RuslandWit-Rusland
12 Juni 2018
15h30PolenPolen2 - 3SchotlandSchotland
17h00Wit-RuslandWit-Rusland0 - 5ZwitserlandZwitserland
30 Augustus 2018
20h35SchotlandSchotland2 - 1ZwitserlandZwitserland
31 Augustus 2018
16h00Wit-RuslandWit-Rusland1 - 4PolenPolen
4 September 2018
17h00PolenPolen0 - 0ZwitserlandZwitserland
17h00AlbaniëAlbanië1 - 2SchotlandSchotland

Detail van de uitslagen


Groep 3 (15/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Noorwegen218701224+18
2Nederland198611222+20
3Ierland138413106+4
4Slowakije38107423-19
5Noord-Ierland38107427-23
15 September 2017
17h55NoorwegenNoorwegen4 - 1Noord-IerlandNoord-Ierland
19 September 2017
17h55NoorwegenNoorwegen6 - 1SlowakijeSlowakije
20h30Noord-IerlandNoord-Ierland0 - 2IerlandIerland
24 Oktober 2017
17h30SlowakijeSlowakije0 - 2IerlandIerland
19h00NederlandNederland1 - 0NoorwegenNoorwegen
24 November 2017
19h00SlowakijeSlowakije0 - 5NederlandNederland
28 November 2017
17h30SlowakijeSlowakije1 - 3Noord-IerlandNoord-Ierland
20h00NederlandNederland0 - 0IerlandIerland
6 April 2018
18h00IerlandIerland2 - 1SlowakijeSlowakije
20h00NederlandNederland7 - 0Noord-IerlandNoord-Ierland
10 April 2018
20h00IerlandIerland0 - 2NederlandNederland
20h30Noord-IerlandNoord-Ierland0 - 3NoorwegenNoorwegen
8 Juni 2018
18h30IerlandIerland0 - 2NoorwegenNoorwegen
20h30Noord-IerlandNoord-Ierland0 - 5NederlandNederland
12 Juni 2018
18h00NoorwegenNoorwegen1 - 0IerlandIerland
20h00NederlandNederland1 - 0SlowakijeSlowakije
31 Augustus 2018
18h30IerlandIerland4 - 0Noord-IerlandNoord-Ierland
20h00SlowakijeSlowakije0 - 4NoorwegenNoorwegen
4 September 2018
17h00NoorwegenNoorwegen2 - 1NederlandNederland
20h30Noord-IerlandNoord-Ierland0 - 1SlowakijeSlowakije

Detail van de uitslagen


Groep 4 (15/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zweden218701222+20
2Denemarken168512228+14
3Oekraïne138413910-1
4Hongarije48116826-18
5Kroatië38035520-15
15 September 2017
18h00OekraïneOekraïne1 - 1KroatiëKroatië
19 September 2017
18h00KroatiëKroatië0 - 2ZwedenZweden
18h00HongarijeHongarije1 - 6DenemarkenDenemarken
19 Oktober 2017
15h30HongarijeHongarije2 - 2KroatiëKroatië
20 Oktober 2017
18h15ZwedenZweden3 - 0 (forfait)DenemarkenDenemarken
24 Oktober 2017
18h00KroatiëKroatië0 - 4DenemarkenDenemarken
18h45ZwedenZweden5 - 0HongarijeHongarije
24 November 2017
15h00HongarijeHongarije0 - 1OekraïneOekraïne
5 April 2018
17h00KroatiëKroatië0 - 3OekraïneOekraïne
18h00HongarijeHongarije1 - 4ZwedenZweden
9 April 2018
17h00KroatiëKroatië1 - 3HongarijeHongarije
18h00DenemarkenDenemarken1 - 0OekraïneOekraïne
7 Juni 2018
18h45ZwedenZweden4 - 0KroatiëKroatië
8 Juni 2018
18h00OekraïneOekraïne1 - 5DenemarkenDenemarken
12 Juni 2018
18h00OekraïneOekraïne1 - 0ZwedenZweden
18h00DenemarkenDenemarken5 - 1HongarijeHongarije
30 Augustus 2018
18h45ZwedenZweden3 - 0OekraïneOekraïne
19h00DenemarkenDenemarken1 - 1KroatiëKroatië
4 September 2018
17h00DenemarkenDenemarken0 - 1ZwedenZweden
17h00OekraïneOekraïne2 - 0HongarijeHongarije

Detail van de uitslagen


Groep 5 (14/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Duitsland218701383+35
2IJsland178521226+16
3Tsjechië148422208+12
4Slovenië68206920-11
5Far Oer08008153-52
14 September 2017
20h00Far OerFar Oer0 - 8TsjechiëTsjechië
16 September 2017
14h00DuitslandDuitsland6 - 0SloveniëSlovenië
18 September 2017
20h15IJslandIJsland8 - 0Far OerFar Oer
19 September 2017
18h00TsjechiëTsjechië0 - 1DuitslandDuitsland
20 Oktober 2017
16h00DuitslandDuitsland2 - 3IJslandIJsland
18h00SloveniëSlovenië0 - 4TsjechiëTsjechië
24 Oktober 2017
16h10DuitslandDuitsland11 - 0Far OerFar Oer
18h00TsjechiëTsjechië1 - 1IJslandIJsland
24 November 2017
14h00SloveniëSlovenië5 - 0Far OerFar Oer
6 April 2018
17h00SloveniëSlovenië0 - 2IJslandIJsland
7 April 2018
16h15DuitslandDuitsland4 - 0TsjechiëTsjechië
10 April 2018
16h00SloveniëSlovenië0 - 4DuitslandDuitsland
18h00Far OerFar Oer0 - 5IJslandIJsland
7 Juni 2018
18h00Far OerFar Oer0 - 4SloveniëSlovenië
11 Juni 2018
20h00IJslandIJsland2 - 0SloveniëSlovenië
12 Juni 2018
17h30TsjechiëTsjechië4 - 1Far OerFar Oer
31 Augustus 2018
16h00TsjechiëTsjechië2 - 0SloveniëSlovenië
1 September 2018
16h55IJslandIJsland0 - 2DuitslandDuitsland
4 September 2018
17h00Far OerFar Oer0 - 8DuitslandDuitsland
17h00IJslandIJsland1 - 1TsjechiëTsjechië

Detail van de uitslagen


Groep 6 (15/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Italië218701194+15
2België198611286+22
3Portugal118323228+14
4Roemenië58125715-8
5Moldavië18017245-43
15 September 2017
20h30ItaliëItalië5 - 0MoldaviëMoldavië
19 September 2017
17h00RoemeniëRoemenië0 - 1ItaliëItalië
20h15BelgiëBelgië12 - 0MoldaviëMoldavië
20 Oktober 2017
20h30BelgiëBelgië3 - 2RoemeniëRoemenië
24 Oktober 2017
15h00ItaliëItalië3 - 0RoemeniëRoemenië
18h00PortugalPortugal0 - 1BelgiëBelgië
24 November 2017
18h00PortugalPortugal8 - 0MoldaviëMoldavië
28 November 2017
10h00RoemeniëRoemenië3 - 1MoldaviëMoldavië
18h00PortugalPortugal0 - 1ItaliëItalië
6 April 2018
12h00MoldaviëMoldavië1 - 3ItaliëItalië
19h30BelgiëBelgië1 - 1PortugalPortugal
10 April 2018
18h00MoldaviëMoldavië0 - 0RoemeniëRoemenië
18h00ItaliëItalië2 - 1BelgiëBelgië
8 Juni 2018
20h45ItaliëItalië3 - 0PortugalPortugal
10 Juni 2018
18h00MoldaviëMoldavië0 - 7BelgiëBelgië
12 Juni 2018
19h00RoemeniëRoemenië1 - 1PortugalPortugal
30 Augustus 2018
18h00MoldaviëMoldavië0 - 7PortugalPortugal
31 Augustus 2018
19h00RoemeniëRoemenië0 - 1BelgiëBelgië
4 September 2018
17h00BelgiëBelgië2 - 1ItaliëItalië
18h00PortugalPortugal5 - 1RoemeniëRoemenië

Detail van de uitslagen


Groep 7 (19/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Spanje248800252+23
2Oostenrijk168512197+12
3Finland108314913-4
4Servië78215513-8
5Israël18017023-23
19 September 2017
20h00ServiëServië0 - 4OostenrijkOostenrijk
19 Oktober 2017
15h30ServiëServië2 - 0IsraëlIsraël
22 Oktober 2017
16h00FinlandFinland1 - 0ServiëServië
23 Oktober 2017
16h00IsraëlIsraël0 - 6SpanjeSpanje
23 November 2017
20h30OostenrijkOostenrijk2 - 0IsraëlIsraël
24 November 2017
16h30ServiëServië1 - 2SpanjeSpanje
26 November 2017
13h00FinlandFinland4 - 0IsraëlIsraël
28 November 2017
20h15SpanjeSpanje4 - 0OostenrijkOostenrijk
22 Januari 2018
16h00IsraëlIsraël0 - 0FinlandFinland
5 April 2018
19h00OostenrijkOostenrijk1 - 1ServiëServië
6 April 2018
17h05FinlandFinland0 - 2SpanjeSpanje
10 April 2018
16h00IsraëlIsraël0 - 1ServiëServië
20h30OostenrijkOostenrijk0 - 1SpanjeSpanje
7 Juni 2018
20h30SpanjeSpanje2 - 0IsraëlIsraël
8 Juni 2018
17h00FinlandFinland0 - 2OostenrijkOostenrijk
12 Juni 2018
18h00ServiëServië0 - 2FinlandFinland
18h30IsraëlIsraël0 - 6OostenrijkOostenrijk
31 Augustus 2018
19h00SpanjeSpanje5 - 1FinlandFinland
4 September 2018
17h00OostenrijkOostenrijk4 - 1FinlandFinland
20h30SpanjeSpanje3 - 0ServiëServië

Detail van de uitslagen


Play-Offs (05/10/2018 - 13/11/2018)


Halve Finale
5 Oktober 2018
20h00NederlandNederland2 - 0DenemarkenDenemarken
20h30BelgiëBelgië2 - 2ZwitserlandZwitserland
9 Oktober 2018
18h00DenemarkenDenemarken1 - 2NederlandNederland
19h00ZwitserlandZwitserland1 - 1BelgiëBelgië

Finale
9 November 2018
20h00NederlandNederland3 - 0ZwitserlandZwitserland
13 November 2018
19h00ZwitserlandZwitserland1 - 1NederlandNederland

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden