De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Coupe de France - 2018/2019 - Home

Voetbal - Coupe de France - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Home

Coupe de France - Home

FrankrijkFrankrijk - 24 November 2018 - 8 Mei 2019


Eerste ronde (02/12/2018)
24 November 2018
14h30AS DirinonAS Dirinon0 - 5Orvault SFOrvault SF
25 November 2018
12h00OGC NiceOGC Nice3 - 0Montauban FCMontauban FC
14h00AS Mazères Uzos RontignonAS Mazères Uzos Rontignon1 - 1 (2 str 4)Valence OlympiqueValence Olympique
14h00FC PfastattFC Pfastatt2 - 3ES GuéretES Guéret
14h30JA MordellesJA Mordelles0 - 6Saint-Malo USSaint-Malo US
14h30ES EysinesES Eysines0 - 2NantesNantes
14h30AS Verchers FootAS Verchers Foot0 - 2Angers CBAFAngers CBAF
14h30Saint-Georges Guyonnière FCSaint-Georges Guyonnière FC0 - 2Rennes CPB BréquignyRennes CPB Bréquigny
14h30Amiens SCAmiens SC0 - 1Le Havre ACLe Havre AC
14h30FCF Hénin-BeaumontFCF Hénin-Beaumont0 - 3Boulogne Côte d'Opale USBoulogne Côte d'Opale US
14h30Osny FCOsny FC0 - 1Caen AGCaen AG
14h30Stade AuxerroisStade Auxerrois0 - 2Strasbourg MusauStrasbourg Musau
14h30Racing BesançonRacing Besançon0 - 1ES HeillecourtES Heillecourt
14h30Paris UCParis UC0 - 1Metz ESAPMetz ESAP
14h30Joué-lès-Tours FC TouraineJoué-lès-Tours FC Touraine0 - 8La Roche-sur-Yon ESOFLa Roche-sur-Yon ESOF
14h30US AlbiUS Albi0 - 4Avignon ACAvignon AC
14h30EF BastiaEF Bastia0 - 3AS Portet Carrefour RécébédouAS Portet Carrefour Récébédou
14h30Lattes ASLattes AS0 - 5Albi ASPTTAlbi ASPTT
14h30Le Puy FootLe Puy Foot0 - 4Marseille OlympiqueMarseille Olympique
14h30ES Genas AzieuES Genas Azieu0 - 4AS Saint-ÉtienneAS Saint-Étienne
14h30Troyes ESTACTroyes ESTAC1 - 6US Saint-VitUS Saint-Vit
14h30FF Issy-Les-MoulineauxFF Issy-Les-Moulineaux1 - 0Arras FCFArras FCF
14h30CA Villers SemeuseCA Villers Semeuse1 - 11Vendenheim FCFVendenheim FCF
14h30Entente Feignies Aulnoye FCEntente Feignies Aulnoye FC1 - 10Saint-Maur VGASaint-Maur VGA
14h30FC Bourgoin JallieuFC Bourgoin Jallieu1 - 2FC Pontcharra Saint LoupFC Pontcharra Saint Loup
14h30ASPTT RennesASPTT Rennes1 - 5Brest (Stade 29)Brest (Stade 29)
14h30Nancy-Lorraine ASNancy-Lorraine AS1 - 1 (3 str 4)AS Pierrots Vauban StrasbourgAS Pierrots Vauban Strasbourg
14h30Oberhergheim FCOberhergheim FC1 - 5Ambilly Croix de Savoie FFAmbilly Croix de Savoie FF
14h30Auch FootballAuch Football1 - 3Olympique d'Alès en CévennesOlympique d'Alès en Cévennes
14h30SC ToulonSC Toulon1 - 3Toulouse FCToulouse FC
14h30US Paris XIUS Paris XI1 - 3La Rochette-Vaux le Penil FCLa Rochette-Vaux le Penil FC
14h30Val d'Europe FC SerrisVal d'Europe FC Serris2 - 2 (2 str 3)Paris CAParis CA
14h30Grenoble Foot 38Grenoble Foot 382 - 1Yzeure Allier AuvergneYzeure Allier Auvergne
14h30Chamois Niortais FCChamois Niortais FC2 - 1FC Bergot BrestFC Bergot Brest
14h30Tours FCTours FC2 - 3Rouen FC 1899Rouen FC 1899
14h30Valenciennes FCValenciennes FC2 - 0RC Saint-DenisRC Saint-Denis
14h30Cosmo de TavernyCosmo de Taverny2 - 2 (4 str 3)AS Beauvais OiseAS Beauvais Oise
14h30ES ChillyES Chilly5 - 0Louhans-Cuiseaux FCLouhans-Cuiseaux FC
15h00JA DrancyJA Drancy1 - 10Stade de ReimsStade de Reims
2 December 2018
14h30AS La Sanne Saint-Romain-de-SurieuAS La Sanne Saint-Romain-de-Surieu0 - 3US Orléans Loiret footballUS Orléans Loiret football

1/32ste finales (16/12/2018)
15 December 2018
17h00Orvault SFOrvault SF0 - 7La Roche-sur-Yon ESOFLa Roche-sur-Yon ESOF
18h30Toulouse FCToulouse FC1 - 1 (5 str 6)Albi ASPTTAlbi ASPTT
18h30Avignon ACAvignon AC2 - 1Marseille OlympiqueMarseille Olympique
16 December 2018
14h00Paris CAParis CA2 - 6Saint-Malo USSaint-Malo US
14h30ES GuéretES Guéret0 - 1Rennes CPB BréquignyRennes CPB Bréquigny
14h30OGC NiceOGC Nice0 - 0 (1 str 3)Valence OlympiqueValence Olympique
14h30Strasbourg MusauStrasbourg Musau0 - 2Ambilly Croix de Savoie FFAmbilly Croix de Savoie FF
14h30AS Pierrots Vauban StrasbourgAS Pierrots Vauban Strasbourg1 - 1 (3 str 1)AS Saint-ÉtienneAS Saint-Étienne
14h30FC Pontcharra Saint LoupFC Pontcharra Saint Loup1 - 1 (5 str 6)AS Portet Carrefour RécébédouAS Portet Carrefour Récébédou
14h30La Rochette-Vaux le Penil FCLa Rochette-Vaux le Penil FC1 - 0US Saint-VitUS Saint-Vit
14h30Caen AGCaen AG1 - 3Stade de ReimsStade de Reims
14h30Boulogne Côte d'Opale USBoulogne Côte d'Opale US1 - 4FF Issy-Les-MoulineauxFF Issy-Les-Moulineaux
14h30US Orléans Loiret footballUS Orléans Loiret football1 - 2Vendenheim FCFVendenheim FCF
14h30Saint-Maur VGASaint-Maur VGA2 - 4Le Havre ACLe Havre AC
14h30Olympique d'Alès en CévennesOlympique d'Alès en Cévennes2 - 6Grenoble Foot 38Grenoble Foot 38
14h30Cosmo de TavernyCosmo de Taverny2 - 3Metz ESAPMetz ESAP
14h30ES ChillyES Chilly4 - 0ES HeillecourtES Heillecourt
14h30NantesNantes5 - 0Chamois Niortais FCChamois Niortais FC
14h30Brest (Stade 29)Brest (Stade 29)8 - 0Angers CBAFAngers CBAF
15h00Valenciennes FCValenciennes FC2 - 3Rouen FC 1899Rouen FC 1899

1/16de finales (06/01/2019)
5 Januari 2019
16h00Rodez AFRodez AF0 - 6Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
16h00Albi ASPTTAlbi ASPTT1 - 3Metz FCFMetz FCF
18h00Guingamp / St BrieucGuingamp / St Brieuc5 - 1Brest (Stade 29)Brest (Stade 29)
6 Januari 2019
14h00Bordeaux GirondinsBordeaux Girondins0 - 0 (2 str 4)Saint-Malo USSaint-Malo US
14h30La Rochette-Vaux le Penil FCLa Rochette-Vaux le Penil FC0 - 5La Roche-sur-Yon ESOFLa Roche-sur-Yon ESOF
14h30Rouen FC 1899Rouen FC 18990 - 4FC Fleury 91FC Fleury 91
14h30NantesNantes0 - 3Lille OSCLille OSC
14h30FF Issy-Les-MoulineauxFF Issy-Les-Moulineaux0 - 2Le Havre ACLe Havre AC
14h30Valence OlympiqueValence Olympique0 - 1Metz ESAPMetz ESAP
14h30Montpellier HSCMontpellier HSC0 - 1Paris FCParis FC
14h30ES ChillyES Chilly0 - 12Grenoble Foot 38Grenoble Foot 38
14h30Stade de ReimsStade de Reims1 - 2Soyaux-CharenteSoyaux-Charente
14h30Vendenheim FCFVendenheim FCF2 - 2 (3 str 4)AS Pierrots Vauban StrasbourgAS Pierrots Vauban Strasbourg
14h30Avignon ACAvignon AC4 - 3Ambilly Croix de Savoie FFAmbilly Croix de Savoie FF
14h30Paris SGParis SG8 - 0Rennes CPB BréquignyRennes CPB Bréquigny
14h30Dijon FCODijon FCO11 - 0AS Portet Carrefour RécébédouAS Portet Carrefour Récébédou

Achtste finales (06/02/2019)
26 Januari 2019
14h30FC Fleury 91FC Fleury 912 - 0Metz FCFMetz FCF
27 Januari 2019
13h45La Roche-sur-Yon ESOFLa Roche-sur-Yon ESOF3 - 0AS Pierrots Vauban StrasbourgAS Pierrots Vauban Strasbourg
14h30Soyaux-CharenteSoyaux-Charente0 - 5Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
14h30Le Havre ACLe Havre AC0 - 1Paris SGParis SG
14h30Saint-Malo USSaint-Malo US0 - 2Paris FCParis FC
14h30Avignon ACAvignon AC1 - 1 (3 str 4)Grenoble Foot 38Grenoble Foot 38
14h30Guingamp / St BrieucGuingamp / St Brieuc2 - 5Dijon FCODijon FCO
6 Februari 2019
15h30Lille OSCLille OSC2 - 0Metz ESAPMetz ESAP

Kwartfinales (10/02/2019)
9 Februari 2019
15h45Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais1 - 0Paris SGParis SG
16h00Dijon FCODijon FCO0 - 0 (4 str 5)Grenoble Foot 38Grenoble Foot 38
10 Februari 2019
14h30La Roche-sur-Yon ESOFLa Roche-sur-Yon ESOF1 - 2Lille OSCLille OSC
14h30Paris FCParis FC2 - 0FC Fleury 91FC Fleury 91

Halve Finale (10/03/2019)
10 Maart 2019
15h15Grenoble Foot 38Grenoble Foot 380 - 1Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
15h15Paris FCParis FC0 - 1Lille OSCLille OSC

Finale (08/05/2019)
8 Mei 2019
15h00 in ChâteaurouxOlympique LyonnaisOlympique Lyonnais - Lille OSCLille OSC

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden