De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Belgische Eerste Klasse - 2018/2019 - Home

Voetbal - Belgische Eerste Klasse - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

België
  • Cercle Brugge
  • Club Brugge
  • K.V. Kortrijk
  • KAA Gent
  • KAS Eupen
  • KFCO Beerschot Wilrijk
  • KRC Genk
  • KV Oostende
  • Lokeren
  • Red Star Waasland-Beveren
  • Royal Antwerp FC
  • Royal Excel Mouscron
  • RSC Anderlecht
  • Sint-Truiden
  • Sporting Charleroi
  • Standard Luik
  • Union Saint-Gilloise
  • Westerlo
  • Zulte-Waregem

Home

Belgische Eerste Klasse - Home

BelgiëBelgië

Regulier Seizoen (België - 27/07/2018 - 17/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1KRC Genk633018936331+32
2Club Brugge563016866432+32
3Standard Luik533015874935+14
4RSC Anderlecht513015694934+15
5KAA Gent5030155105345+8
6Royal Antwerp FC493014793934+5
7Sint-Truiden4730121174736+11
8K.V. Kortrijk4330127114442+2
9Sporting Charleroi42301261243430
10Royal Excel Mouscron40301171233330
11Zulte-Waregem333089134960-11
12KAS Eupen3230102183457-23
13Cercle Brugge283077163559-24
14KV Oostende273069152952-23
15Red Star Waasland-Beveren2730512133750-13
16Lokeren203055202853-25

Championship RondeUEFA Europa League Play-offDegradatie

17 Maart 2019
18h00KV OostendeKV Oostende0 - 2RSC AnderlechtRSC Anderlecht
18h00Sint-TruidenSint-Truiden0 - 2KAA GentKAA Gent
18h00Sporting CharleroiSporting Charleroi1 - 2KAS EupenKAS Eupen
18h00Club BruggeClub Brugge1 - 2Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron
18h00K.V. KortrijkK.V. Kortrijk2 - 0Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
18h00LokerenLokeren3 - 1Cercle BruggeCercle Brugge
18h00Zulte-WaregemZulte-Waregem3 - 3KRC GenkKRC Genk
18h00Standard LuikStandard Luik4 - 3Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren

Detail van de uitslagen


Play-Off I (België - 29/03/2019 - 19/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1KRC Genk323018936331+32
2Club Brugge283016866432+32
3Standard Luik273015874935+14
4RSC Anderlecht263015694934+15
5KAA Gent2530155105345+8
6Royal Antwerp FC253014793934+5
29 Maart 2019
21h30Standard LuikStandard Luik - Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
30 Maart 2019
21h30KRC GenkKRC Genk - RSC AnderlechtRSC Anderlecht
31 Maart 2019
18h00Club BruggeClub Brugge - KAA GentKAA Gent
2 April 2019
20h30Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC - KRC GenkKRC Genk
3 April 2019
20h30KAA GentKAA Gent - Standard LuikStandard Luik
4 April 2019
20h30RSC AnderlechtRSC Anderlecht - Club BruggeClub Brugge
6 April 2019
20h30KRC GenkKRC Genk - KAA GentKAA Gent
7 April 2019
18h00RSC AnderlechtRSC Anderlecht - Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
8 April 2019
20h30Club BruggeClub Brugge - Standard LuikStandard Luik
12 April 2019
20h30Standard LuikStandard Luik - RSC AnderlechtRSC Anderlecht
14 April 2019
18h00KRC GenkKRC Genk - Club BruggeClub Brugge
20h30KAA GentKAA Gent - Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
19 April 2019
20h30Standard LuikStandard Luik - KRC GenkKRC Genk
21 April 2019
18h00RSC AnderlechtRSC Anderlecht - KAA GentKAA Gent
22 April 2019
14h30Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC - Club BruggeClub Brugge
26 April 2019
20h30Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC - Standard LuikStandard Luik
27 April 2019
20h30KAA GentKAA Gent - KRC GenkKRC Genk
28 April 2019
18h00Club BruggeClub Brugge - RSC AnderlechtRSC Anderlecht
3 Mei 2019
20h30KRC GenkKRC Genk - Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
5 Mei 2019
14h30RSC AnderlechtRSC Anderlecht - Standard LuikStandard Luik
10 Mei 2019
18h00KAA GentKAA Gent - Club BruggeClub Brugge
20h30Standard LuikStandard Luik - KAA GentKAA Gent
12 Mei 2019
14h30Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC - RSC AnderlechtRSC Anderlecht
18h00Club BruggeClub Brugge - KRC GenkKRC Genk
16 Mei 2019
20h30RSC AnderlechtRSC Anderlecht - KRC GenkKRC Genk
20h30Standard LuikStandard Luik - Club BruggeClub Brugge
20h30Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC - KAA GentKAA Gent
19 Mei 2019
18h00Club BruggeClub Brugge - Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
18h00KAA GentKAA Gent - RSC AnderlechtRSC Anderlecht
18h00KRC GenkKRC Genk - Standard LuikStandard Luik

Detail van de uitslagen


Europa League Playoff - Groep A (België - 30/03/2019 - 18/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Sporting Charleroi00000000
-Sint-Truiden00000000
-Westerlo00000000
-KV Oostende00000000
-KAS Eupen00000000
-KFCO Beerschot Wilrijk00000000
30 Maart 2019
21h00KV OostendeKV Oostende - KAS EupenKAS Eupen
31 Maart 2019
14h30Sint-TruidenSint-Truiden - Sporting CharleroiSporting Charleroi
20h00WesterloWesterlo - KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk
3 April 2019
20h30Sporting CharleroiSporting Charleroi - KV OostendeKV Oostende
20h30KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk - Sint-TruidenSint-Truiden
20h30KAS EupenKAS Eupen - WesterloWesterlo
6 April 2019
18h00KV OostendeKV Oostende - KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk
20h00WesterloWesterlo - Sint-TruidenSint-Truiden
7 April 2019
20h00KAS EupenKAS Eupen - Sporting CharleroiSporting Charleroi
13 April 2019
18h00KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk - KAS EupenKAS Eupen
14 April 2019
20h00Sint-TruidenSint-Truiden - KV OostendeKV Oostende
20h00Sporting CharleroiSporting Charleroi - WesterloWesterlo
20 April 2019
20h00WesterloWesterlo - KV OostendeKV Oostende
20h30KAS EupenKAS Eupen - Sint-TruidenSint-Truiden
22 April 2019
18h00Sporting CharleroiSporting Charleroi - KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk
27 April 2019
18h00KV OostendeKV Oostende - Sporting CharleroiSporting Charleroi
20h00WesterloWesterlo - KAS EupenKAS Eupen
28 April 2019
20h00Sint-TruidenSint-Truiden - KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk
4 Mei 2019
18h00Sporting CharleroiSporting Charleroi - Sint-TruidenSint-Truiden
20h00KAS EupenKAS Eupen - KV OostendeKV Oostende
11 Mei 2019
18h00KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk - Sporting CharleroiSporting Charleroi
20h00KV OostendeKV Oostende - WesterloWesterlo
20h30KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk - WesterloWesterlo
12 Mei 2019
20h00Sint-TruidenSint-Truiden - KAS EupenKAS Eupen
15 Mei 2019
20h30KV OostendeKV Oostende - Sint-TruidenSint-Truiden
20h30WesterloWesterlo - Sporting CharleroiSporting Charleroi
20h30KAS EupenKAS Eupen - KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk
18 Mei 2019
20h00Sporting CharleroiSporting Charleroi - KAS EupenKAS Eupen
20h00KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk - KV OostendeKV Oostende
20h00Sint-TruidenSint-Truiden - WesterloWesterlo

Detail van de uitslagen


Europa League Playoff - Groep B (België - 30/03/2019 - 17/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Cercle Brugge00000000
-Zulte-Waregem00000000
-Red Star Waasland-Beveren00000000
-K.V. Kortrijk00000000
-Union Saint-Gilloise00000000
-Royal Excel Mouscron00000000
30 Maart 2019
19h00K.V. KortrijkK.V. Kortrijk - Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron
21h00Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise - Cercle BruggeCercle Brugge
21h00Zulte-WaregemZulte-Waregem - Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren
2 April 2019
20h30Cercle BruggeCercle Brugge - Zulte-WaregemZulte-Waregem
20h30Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron - Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise
20h30Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren - K.V. KortrijkK.V. Kortrijk
5 April 2019
20h30K.V. KortrijkK.V. Kortrijk - Zulte-WaregemZulte-Waregem
6 April 2019
20h00Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron - Cercle BruggeCercle Brugge
20h00Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise - Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren
13 April 2019
18h00Zulte-WaregemZulte-Waregem - Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron
20h00Cercle BruggeCercle Brugge - Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren
20h00K.V. KortrijkK.V. Kortrijk - Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise
20 April 2019
18h00Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise - Zulte-WaregemZulte-Waregem
20h00Cercle BruggeCercle Brugge - K.V. KortrijkK.V. Kortrijk
21 April 2019
20h00Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren - Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron
27 April 2019
20h00Zulte-WaregemZulte-Waregem - Cercle BruggeCercle Brugge
20h00Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren - Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise
20h00Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron - K.V. KortrijkK.V. Kortrijk
4 Mei 2019
20h00Cercle BruggeCercle Brugge - Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise
20h00K.V. KortrijkK.V. Kortrijk - Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren
11 Mei 2019
20h00Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron - Zulte-WaregemZulte-Waregem
20h00Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren - Cercle BruggeCercle Brugge
20h00Zulte-WaregemZulte-Waregem - K.V. KortrijkK.V. Kortrijk
20h30Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise - Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron
14 Mei 2019
20h30Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise - K.V. KortrijkK.V. Kortrijk
20h30Cercle BruggeCercle Brugge - Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron
20h30Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren - Zulte-WaregemZulte-Waregem
17 Mei 2019
20h30K.V. KortrijkK.V. Kortrijk - Cercle BruggeCercle Brugge
20h30Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron - Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren
20h30Zulte-WaregemZulte-Waregem - Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise

Detail van de uitslagen


Europa League Playoff - Finaleronde (België - 23/05/2019 - 27/05/2019)



Eerste ronde (23/05/2019)

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden