De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Litouwen - 2020 - Home

Voetbal - Beker van Litouwen - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Litouwen
  • FC Dziugas Telsiai
  • FC Neptunas Klaipeda
  • FC Vidzgiris Alytus
  • FC Vytis Vilnius
  • FK Atlantas
  • FK Atmosfera
  • FK Aukstaitija
  • FK Babrungas Plungë
  • FK Dainava Alytus
  • FK Lietava Jonava
  • FK Nevezis Kedainiai
  • FK Rosa Klaipeda
  • FK Saned Joniskis
  • FK Silas Kazlu Ruda
  • FK Silute
  • FK Sveikata Kybartai
  • FK Tauras Taurage
  • FK TERA Vilnius
  • FK Utenis Utena
  • FK Vilnius
  • FK Viltis Vilnius
  • FM Ateitis Vilnius
  • FSK Radviliskis
  • Juventa Siauliai
  • Kretingos FK Minija

Home

Beker van Litouwen 2020 - Home

LitouwenLitouwen - 16 Juni 2020 - 30 Juni 2020


Eerste ronde
16 Juni 2020
18h00FK VilniusFK Vilnius1 - 0FK Nevezis KedainiaiFK Nevezis Kedainiai
18h00FK SiluteFK Silute1 - 3FC Dziugas TelsiaiFC Dziugas Telsiai
20h30FM Ateitis VilniusFM Ateitis Vilnius0 - 4Kretingos FK MinijaKretingos FK Minija
17 Juni 2020
18h00FK AukstaitijaFK Aukstaitija1 - 1 (3 str 4)FK Dainava AlytusFK Dainava Alytus
18h00Juventa SiauliaiJuventa Siauliai2 - 2 (2 str 4)FC Vidzgiris AlytusFC Vidzgiris Alytus
18h00FK Tauras TaurageFK Tauras Taurage4 - 0FK Rosa KlaipedaFK Rosa Klaipeda
18 Juni 2020
18h00FK Silas Kazlu RudaFK Silas Kazlu Ruda5 - 1FC Neptunas KlaipedaFC Neptunas Klaipeda
20 Juni 2020
14h00FK Utenis UtenaFK Utenis Utena1 - 1 (4 str 2)FK AtlantasFK Atlantas
21 Juni 2020
13h00FK TERA VilniusFK TERA Vilnius2 - 4FK AtmosferaFK Atmosfera

Tweede ronde
28 Juni 2020
19h15FK Viltis VilniusFK Viltis Vilnius11 - 0FK Saned JoniskisFK Saned Joniskis
29 Juni 2020
17h00FC Vidzgiris AlytusFC Vidzgiris Alytus2 - 6Kretingos FK MinijaKretingos FK Minija
18h00FK Babrungas PlungëFK Babrungas Plungë2 - 1FK Tauras TaurageFK Tauras Taurage
30 Juni 2020
15h00FC Vytis VilniusFC Vytis Vilnius1 - 0FC Dziugas TelsiaiFC Dziugas Telsiai
18h00FK Utenis UtenaFK Utenis Utena0 - 2FK Sveikata KybartaiFK Sveikata Kybartai
18h00FK Silas Kazlu RudaFK Silas Kazlu Ruda2 - 3FK VilniusFK Vilnius
18h45FSK RadviliskisFSK Radviliskis1 - 5FK Lietava JonavaFK Lietava Jonava
19h00FK Dainava AlytusFK Dainava Alytus3 - 0FK AtmosferaFK Atmosfera

1/16de Finales

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden