De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Denemarken - 2018/2019 - Home

Voetbal - Beker van Denemarken - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Denemarken

Home

Beker van Denemarken - Home

DenemarkenDenemarken - 7 Augustus 2018 - 17 Mei 2019

WinnaarFC Midtjylland : FC Midtjylland

 
 

Eerste ronde (15/08/2018)
7 Augustus 2018
18h00Nørre Aaby IKNørre Aaby IK0 - 6Tarup-Paarup IFTarup-Paarup IF
18h00Tjørring IFTjørring IF0 - 1IF LysengIF Lyseng
18h00Herning KFUMHerning KFUM0 - 5Silkeborg KFUMSilkeborg KFUM
18h00Fjordager IFFjordager IF1 - 5Middelfart G&BKMiddelfart G&BK
18h00Fuglebakken KFUM ÅrhusFuglebakken KFUM Århus1 - 4Kjellerup IFKjellerup IF
18h00Agerbæk/Starup-Tarm IFAgerbæk/Starup-Tarm IF1 - 2Naesby BKNaesby BK
18h00Egen UIEgen UI2 - 1FC SkanderborgFC Skanderborg
18h00Vordingborg IKVordingborg IK2 - 3Tårnby FFTårnby FF
18h00IF Skjold BirkerødIF Skjold Birkerød2 - 3 verlengingenBoldklubben af 1893Boldklubben af 1893
18h00Døllefjelde-Musse IFDøllefjelde-Musse IF2 - 7B 1908B 1908
18h00OKS OdenseOKS Odense2 - 4BK MarienlystBK Marienlyst
18h00Ledøje-Smørum FodboldLedøje-Smørum Fodbold3 - 1 verlengingenStenløse BKStenløse BK
18h00Herlev IFHerlev IF5 - 1Brønshøj BKBrønshøj BK
18h00Hørsholm-Usserød IKHørsholm-Usserød IK5 - 0AB TårnbyAB Tårnby
18h30VSK AarhusVSK Aarhus0 - 3Jammerbugt FCJammerbugt FC
18h30Otterup B&IKOtterup B&IK1 - 3Hedensted IFHedensted IF
19h00IF FøroyarIF Føroyar0 - 6Hillerød FodboldHillerød Fodbold
19h00Nørresundby FBNørresundby FB1 - 3Viby IFViby IF
8 Augustus 2018
18h00Karlslunde IFKarlslunde IF0 - 3Naestved BKNaestved BK
18h00Holstebro BKHolstebro BK0 - 4Silkeborg IFSilkeborg IF
18h00Holbaek B&IHolbaek B&I0 - 2Hellerup IKHellerup IK
18h00Hirtshals BKHirtshals BK0 - 9Brabrand IFBrabrand IF
18h00Slagelse B&ISlagelse B&I0 - 2FC HelsingørFC Helsingør
18h00Vildbjerg SFVildbjerg SF0 - 10Viborg FFViborg FF
18h00Birkelse IFBirkelse IF0 - 10Thisted FCThisted FC
18h00B 1913 OdenseB 1913 Odense0 - 1Kolding IFKolding IF
18h00Ringe BKRinge BK0 - 6FC FredericiaFC Fredericia
18h00Skovshoved IFSkovshoved IF1 - 4Frem CopenhagenFrem Copenhagen
18h00Vejgaard BKVejgaard BK1 - 1 (3 str 5)Aarhus FremadAarhus Fremad
18h00Ringkøbing IFRingkøbing IF1 - 5Skive IKSkive IK
18h00Nykøbing FCNykøbing FC1 - 0 verlengingenLyngby BKLyngby BK
18h00Humlebæk BKHumlebæk BK1 - 4Koge BKKoge BK
18h00BK Fremad ValbyBK Fremad Valby2 - 6 verlengingenAB CopenhagenAB Copenhagen
18h00SGI / Sønderris SKSGI / Sønderris SK2 - 2 (1 str 2)FC Sydvest 05FC Sydvest 05
18h00FC DjurslandFC Djursland3 - 1VatansporVatanspor
18h00Dalum IFDalum IF3 - 1Odder IGFOdder IGF
18h45CBS Sport KøbenhavnCBS Sport København1 - 5Gentofte-Vangede IFGentofte-Vangede IF
14 Augustus 2018
18h00FC RudersdalFC Rudersdal0 - 4NB BornholmNB Bornholm
18h00FC NakskovFC Nakskov1 - 3BK AvartaBK Avarta
18h00Bramdrupdam GIFBramdrupdam GIF3 - 2 verlengingenFC BiH OdenseFC BiH Odense
19h00IF Frem Bjæverskov FodboldIF Frem Bjæverskov Fodbold0 - 0 (4 str 2)Listrup UIFListrup UIF
15 Augustus 2018
18h00Greve FodboldGreve Fodbold0 - 4FC RoskildeFC Roskilde
18h00Hundested IKHundested IK2 - 2 (4 str 1)BK UnionBK Union
18h30Hvidovre IFHvidovre IF1 - 4BK Fremad AmagerBK Fremad Amager

Tweede ronde (12/09/2018)
4 September 2018
17h15Gentofte-Vangede IFGentofte-Vangede IF0 - 3SonderjyskESonderjyskE
17h15Silkeborg KFUMSilkeborg KFUM0 - 3Kolding IFKolding IF
17h15Hedensted IFHedensted IF1 - 2Aarhus FremadAarhus Fremad
17h15B 1908B 19082 - 1BK AvartaBK Avarta
17h15Herlev IFHerlev IF2 - 2 (2 str 4)BK MarienlystBK Marienlyst
17h15Viby IFViby IF2 - 1Skive IKSkive IK
17h30FC DjurslandFC Djursland1 - 3Jammerbugt FCJammerbugt FC
19h00Bramdrupdam GIFBramdrupdam GIF0 - 11Dalum IFDalum IF
5 September 2018
17h00NB BornholmNB Bornholm0 - 2Hillerød FodboldHillerød Fodbold
17h15Kjellerup IFKjellerup IF0 - 1Middelfart G&BKMiddelfart G&BK
17h15IF LysengIF Lyseng1 - 2 verlengingenHobro IKHobro IK
17h15Hørsholm-Usserød IKHørsholm-Usserød IK1 - 11Esbjerg FBEsbjerg FB
17h15Egen UIEgen UI1 - 9Vendsyssel FFVendsyssel FF
17h15BK Fremad AmagerBK Fremad Amager2 - 5FC RoskildeFC Roskilde
17h15Brabrand IFBrabrand IF2 - 3Silkeborg IFSilkeborg IF
17h30FC Sydvest 05FC Sydvest 050 - 2Aarhus GFAarhus GF
19h00FC HelsingørFC Helsingør1 - 1 (4 str 5)Naestved BKNaestved BK
19h30Boldklubben af 1893Boldklubben af 18931 - 3Koge BKKoge BK
6 September 2018
19h30AB CopenhagenAB Copenhagen0 - 4Odense BoldklubOdense Boldklub
11 September 2018
17h00Naesby BKNaesby BK1 - 1 (2 str 4)Randers Freja FCRanders Freja FC
17h00Hundested IKHundested IK4 - 1Tårnby FFTårnby FF
19h00IF Frem Bjæverskov FodboldIF Frem Bjæverskov Fodbold0 - 3Ledøje-Smørum FodboldLedøje-Smørum Fodbold
19h30Frem CopenhagenFrem Copenhagen3 - 4 verlengingenVejle BoldklubVejle Boldklub
12 September 2018
17h15Tarup-Paarup IFTarup-Paarup IF0 - 1Thisted FCThisted FC
18h30Hellerup IKHellerup IK2 - 3 verlengingenNykøbing FCNykøbing FC
19h00Viborg FFViborg FF2 - 2 (4 str 5)FC FredericiaFC Fredericia

1/16de finales (10/10/2018)
25 September 2018
16h30Ledøje-Smørum FodboldLedøje-Smørum Fodbold1 - 2Hobro IKHobro IK
19h00Kolding IFKolding IF2 - 1 verlengingenRanders Freja FCRanders Freja FC
26 September 2018
16h15Hundested IKHundested IK0 - 3Vendsyssel FFVendsyssel FF
16h30Jammerbugt FCJammerbugt FC0 - 1Esbjerg FBEsbjerg FB
16h30Dalum IFDalum IF1 - 2 verlengingenFC MidtjyllandFC Midtjylland
16h30B 1908B 19082 - 4 verlengingenBK MarienlystBK Marienlyst
18h00Naestved BKNaestved BK1 - 0Silkeborg IFSilkeborg IF
18h30FC RoskildeFC Roskilde0 - 5Aalborg BKAalborg BK
18h30Aarhus FremadAarhus Fremad1 - 5Aarhus GFAarhus GF
19h00FC FredericiaFC Fredericia0 - 2SonderjyskESonderjyskE
19h00Koge BKKoge BK0 - 4FC NordsjællandFC Nordsjælland
27 September 2018
16h45Viby IFViby IF0 - 3FC CopenhagenFC Copenhagen
19h30Hillerød FodboldHillerød Fodbold1 - 4Brøndby IFBrøndby IF
3 Oktober 2018
16h15Middelfart G&BKMiddelfart G&BK0 - 3AC HorsensAC Horsens
18h30Thisted FCThisted FC0 - 2Odense BoldklubOdense Boldklub
10 Oktober 2018
18h00Nykøbing FCNykøbing FC1 - 2Vejle BoldklubVejle Boldklub

Achtste finales (05/12/2018)
31 Oktober 2018
18h15Naestved BKNaestved BK2 - 1Aarhus GFAarhus GF
19h00Aalborg BKAalborg BK1 - 0AC HorsensAC Horsens
19h00Kolding IFKolding IF3 - 1 verlengingenVejle BoldklubVejle Boldklub
1 November 2018
19h30FC MidtjyllandFC Midtjylland2 - 0FC CopenhagenFC Copenhagen
6 November 2018
17h30Hobro IKHobro IK2 - 4Odense BoldklubOdense Boldklub
7 November 2018
19h00SonderjyskESonderjyskE1 - 2 verlengingenEsbjerg FBEsbjerg FB
22 November 2018
19h00BK MarienlystBK Marienlyst1 - 4Brøndby IFBrøndby IF
5 December 2018
19h00FC NordsjællandFC Nordsjælland0 - 1Vendsyssel FFVendsyssel FF

Kwartfinales (14/03/2019)
27 Februari 2019
19h00Odense BoldklubOdense Boldklub2 - 2 (3 str 2)Esbjerg FBEsbjerg FB
28 Februari 2019
19h00Vendsyssel FFVendsyssel FF0 - 2Brøndby IFBrøndby IF
13 Maart 2019
18h00Kolding IFKolding IF0 - 2FC MidtjyllandFC Midtjylland
14 Maart 2019
18h00Naestved BKNaestved BK1 - 3Aalborg BKAalborg BK

Halve Finale (04/04/2019)
3 April 2019
19h30FC MidtjyllandFC Midtjylland4 - 0Odense BoldklubOdense Boldklub
4 April 2019
19h30Brøndby IFBrøndby IF1 - 0Aalborg BKAalborg BK

Finale (17/05/2019)
17 Mei 2019
17h00Brøndby IFBrøndby IF1 - 1 (3 str 4)FC MidtjyllandFC Midtjylland

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden