De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Ijsboerke Ladies Trophy - Azencross - 2016/2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2016/2017

Ijsboerke Ladies Trophy - Azencross 2016/2017

BelgiëBelgië - 29 December 2016

Klassement Ijsboerke Ladies Trophy 2016/2017


Veldrijden Dames-Elite - 29 December 2016 - 13:45


1BELSanne Cant (BEL)Enertherm- Beobank39:51
2NEDMarianne Vos (NED)Rabo Liv00:06
3NEDThalita de Jong (NED)00:06
4BELLaura Verdonschot (BEL)Marlux - Napoleon Games00:09
5NEDLucinda Brand (NED)Rabo Liv00:26
6BELEllen Van Loy (BEL)Young Telenet-Fidea00:40
7NEDMaud Kaptheijns (NED)Steylaerts-Verona01:19
8GBRNikki Brammeier (GBR)Boels Dolmans01:21
9CZEPavla Havlikova (CZE)01:22
10BELLoes Sels (BEL)Kdl Cycling01:42
11ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Inpa Sottoli Giusfredi01:42
12NEDCeylin del Carmen Alvarado (NED)01:43
13CZENikola Nosková (CZE)01:54
14BELKaren Verhestraeten (BEL)Donen / Vondelmolen CX-Team01:54
15USAElle Anderson (USA)BMW P/b Happy Tooth Dental01:56
16NEDManon Bakker (NED)01:56
17NEDMonique Van De Ree (NED)Lares Waowdeales02:45
18NEDInge Van Der Heijden (NED)Orange Babies Cycling Team02:46
19FRAJuliette Labous (FRA)02:46
20NEDLindy Van Anrooij (NED)02:46
21BELJolien Verschueren (BEL)Young Telenet-Fidea02:47
22NEDVeerle Goossens (NED)02:57
23ESPLucia Gonzalez Blanco (ESP)Lointek Team03:05
24ESPAlicia Gonzalez Blanco (ESP)Nesta-Mmr-Lointek03:09
25NEDGeerte Hoeke (NED)03:20
26USASunny Gilbert (USA)Van Dessel Factory Team03:28
27FRAPauline Delhaye (FRA)03:34
28NEDAnne Terpstra (NED)Ghost Factory Racing03:34
29NEDFloor Weerink (NED)03:45
30NEDLizzy Witlox (NED)03:52
31ITAMaria Arzuffi Allegra (ITA)Guerciotti Selle Italia03:57
32SWEIda Jansson (SWE)Falu CK03:57
33FRAAnaïs Morichon (FRA)03:58
34BELShana Maes (BEL)Donen / Vondelmolen CX-Team04:00
35NEDSusanne Meistrok (NED)04:02
36FRAAudrey Menut (FRA)04:07
37SWEAsa Maria Erlandsson (SWE)Haibike/varbergs Mtb04:16
38FRAHélène Clauzel (FRA)04:23
39BELJinse Peeters (BEL)04:33
40NEDMascha Mulder (NED)04:40
41GBREmily Wadsworth (GBR)04:58
42BELTinne Vermeiren (BEL)Kleur op Maat - Bns Technics05:16
43BELMeg de Bruyne (BEL)05:20
44ESPIrene Trabazo Bragado (ESP)05:47
45CZENikola Bajgerová (CZE)05:58
46JAPMiyoko Karami (JAP)Yowamushi Pedal Cycling Team06:02
47SWESaga Molin (SWE)06:05
48BELKristien Nelen (BEL)06:14
49BELLaure Michels (BEL)Cycling.be - Alphamotorhomes06:43
50BELCaren Commissaris (BEL)07:10
51BELGertie Willems (BEL)Kleur op Maat - Bns Technics07:29
52NEDHannah Van Boven (NED)07:42
53GBRMadeleine Gammons (GBR)08:03
54BELBirgit Massagé (BEL)+1 ronde
55ITAVirginia Cancellieri (ITA)
56NEDElodie Kuijper (NED)
57GBRSarah Lomas (GBR)Nutcracker Mtb Race Team
58BELLise Van Wunsel (BEL)Vanomobil Mtb Cycling Team
59BELYenthe Boons (BEL)
60GBRXan Crees (GBR)
61NEDIlona Van Ginneken (NED)
62BELTine Rombouts (BEL)Acrog - Balen BC
63AUSStacey Riedel (AUS)
64DENEmilie Thy (DEN)
65BELKelly Greefs (BEL)Nodrugs Heroes Flanders
66NEDLisette Schoon (NED)
67GBRMarie Jackson (GBR)
68GERJulia Nikolopoulos (GER)
69GBRSinead Burke (GBR)
70ROUMarike Tache (ROU)Gesu Bikewear+2 rondes
71FRASarah Berkane (FRA)Ecvb
72BELLara Van Wunsel (BEL)
73GBRPepe Phillips (GBR)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden