De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Australian Open - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Australian Open - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Volledige uitslagen

Australian Open 2013

AustraliëAustralië - 14 Januari 2013 - 27 Januari 2013 - Hardcourt


Finale

Jarmila Wolfe-Gajdosova
Matthew Ebden
verslaatLucie Hradecka
Frantisek Cermak
6-3 7-5


Halve Finale

Lucie Hradecka
Frantisek Cermak
verslaatKveta Peschke-Peschkeová
Marcin Matkowski
3-6 7-5 10-7
Jarmila Wolfe-Gajdosova
Matthew Ebden
verslaatYaroslava Shvedova
Denis Istomin
7-5 7-6


Kwartfinales

Kveta Peschke-Peschkeová
Marcin Matkowski
verslaatSu-Wei Hsieh
Rohan Bopanna
6-2 6-3
Lucie Hradecka
Frantisek Cermak
verslaatSania Mirza
Bob Bryan
7-6 6-4
Yaroslava Shvedova
Denis Istomin
verslaatNuria Llagostera Vives
David Marrero
6-4 7-5
Jarmila Wolfe-Gajdosova
Matthew Ebden
verslaatNadia Petrova
Mahesh Bhupathi
6-3 3-6 13-11


Achtste finales

Kveta Peschke-Peschkeová
Marcin Matkowski
verslaatAnabel Medina Garrigues
Bruno Soares
w.o.
Su-Wei Hsieh
Rohan Bopanna
verslaatDaniela Hantuchova
Fabio Fognini
6-1 7-5
Sania Mirza
Bob Bryan
verslaatAbigail Spears
Scott Lipsky
4-6 6-1 10-4
Lucie Hradecka
Frantisek Cermak
verslaatAndrea Sestini Hlavácková
Daniele Bracciali
6-4 7-6
Yaroslava Shvedova
Denis Istomin
verslaatZi Yan
Santiago González
6-2 6-1
Nuria Llagostera Vives
David Marrero
verslaatLiezel Huber
Max Mirnyi
6-2 5-7 10-4
Nadia Petrova
Mahesh Bhupathi
verslaatKatarina Srebotnik
Nenad Zimonjic
3-6 6-2 10-5
Jarmila Wolfe-Gajdosova
Matthew Ebden
verslaatElena Vesnina
Leander Paes
6-3 6-2


1/16de finales

Kveta Peschke-Peschkeová
Marcin Matkowski
verslaatVladimira Uhlirova
Andre Sa
6-3 7-5
Anabel Medina Garrigues
Bruno Soares
verslaatBojana Bobusic
Chris Guccione
6-4 6-7 10-3
Su-Wei Hsieh
Rohan Bopanna
verslaatAshleigh Barty
Jack Sock
6-3 6-3
Daniela Hantuchova
Fabio Fognini
verslaatNatalie Grandin
Rajeev Ram
6-2 6-3
Sania Mirza
Bob Bryan
verslaatSamantha Stosur
Luke Saville
6-2 6-2
Abigail Spears
Scott Lipsky
verslaatRaquel Kops-Jones
Treat Conrad Huey
6-3 3-6 10-7
Lucie Hradecka
Frantisek Cermak
verslaatBethanie Mattek-Sands
Horia Tecau
4-6 7-6 10-8
Andrea Sestini Hlavácková
Daniele Bracciali
verslaatCasey Dellacqua
John-Patrick Smith
7-6 7-6
Zi Yan
Santiago González
verslaatTamira Paszek
Alexander Peya
6-2 6-2
Yaroslava Shvedova
Denis Istomin
verslaatVania King
Marcelo Melo
2-6 6-4 10-7
Nuria Llagostera Vives
David Marrero
verslaatMaría José Martínez Sánchez
Juan Sebastian Cabal
6-4 6-3
Liezel Huber
Max Mirnyi
verslaatCara Black
Paul Hanley
6-3 6-2
Nadia Petrova
Mahesh Bhupathi
verslaatAnastasia Rodionova
Jean-Julien Rojer
6-4 6-2
Katarina Srebotnik
Nenad Zimonjic
verslaatOlivia Rogowska
Marinko Matosevic
6-3 6-3
Jarmila Wolfe-Gajdosova
Matthew Ebden
verslaatSabine Lisicki
Frederik Nielsen
7-6 6-3
Elena Vesnina
Leander Paes
verslaatSofia Arvidsson
Aisam-Ul-Haq Qureshi
6-7 6-4 10-7

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden