De site voor alle sporten

Menu
 

Snowboarden - North American Cup - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

North American Cup 2019/2020

Klassement

StaSportmanPunOverPodCOP
COP
COP
COP
SUN
SUN
SUN
SUN
BIG
BIG
BIG
BIG
MAM
MAM
MAM
MAM
MAM
MAM
MAX
MAX
WOO
WOO
WOO
WOO
WOO
WOO
MON
MON
MON
MON
1JAPHinari Asanuma033111
2USAFaye Gulini02211
3USADusty Henricksen0231612
4USAHagen Kearney02211
5CANBaily McDonald0251311133
6USAKaitlyn Adams0122161018105
7CANBrooke Dhondt01114
8JAPKaishu Hirano01141
9CANCarter Jarvis0121018303
10JAPManon Kaji01231
11JAPAoto Kawakami014122331
12CANJacob Legault01111243195
13USAKyle Mack011110
14CANLiam Moffatt0119121
15USALivia Molodyh011451
16USADave Retzlaff0114117187
17JAPShuichiro Shigeno01115
18USAJade Thurgood01115
19JAPRuki Tomita0111
20JAPYuto Yamada011191
21JAPRina Yoshika01221
22CANBraeden Adams0002314
23JAPRyo Aizawa0001714
24USASonora Alba00055
25CANJules Allard-Roy00043
26USALuke Allen0003625
27CANJeremy Allen0004154
28CANRupert Ambler0006344
29USADouglas Anthony0003538
30CANXander Appels000514221
31USARori Avelar000149512
32CHIMaria Teresa Banados00022
33CHIFelipe Banados00051
34USANick Baumgartner00135
35CANBrianna Belisle0002729
36CANTristan Bell000201825
37CANZoe Bergermann001310
38BRANoah Bethonico00015255
39CANEvan Bichon00118172
40CANBailey Birkkjaer00010
41USAMargie Black000131112
42USAWyatt Blake0002022
43USAKailey Bogart000919
44CANJax Boucher0005249
45CANKinsey Boulanger0002524
46USAJalen Brandsoy0002847
47CANLiam Brearley001351559
48CANBryce Brennan000666347
49CANCarle Brenneman00137
50CANEthan Brewster0006261
51CANLucas Briggs00036
52USAKaty Buckley000241615
53USAFynn Bullock-Womble0011982111187
54CANOwen Burns0006634
55CANJonah Cantelon00047448
56USAJake Canter0012535136
57CANJackie Carlson002523
58USAConnor Cavanagh000222230
59CANClara Chapman00018
60USAJonathan Cheever000177
61KORYoonjae Choi0003727
62CANJadyn Chomlack00152412
63CANCaleb Chomlack0006431
64CANConner Christensson000591349
65AUSLachlan Clark000535320
66USAAthena Comeau000778
67CANLucas Comeau000632922
68USASean Connelly000425238
69USAMeredith Connor0002223
70USAJared Cooper-Vespa0005451
71USAAlina Cospolich00016913
72USAEllah Cowan00014139
73USALola Cowan000121717118147
74USAJack Coyne001212
75USAAcy Craig00017194

Uitslagen en kalender

Verenigde StatenCopper Mountain - Halfpipe Dames - 17/12/2019
1CanadaBrooke Dhondt92.50
2Verenigde StatenZoe Kalapos83.75
3JapanManon Kaji75.50
4Verenigde StatenTessa Maud74.00
5Verenigde StatenSonora Alba68.00
6JapanAyako Kamata34.00
7Verenigde StatenAthena Comeau73.75
8Verenigde StatenKinsley White70.25
9Verenigde StatenKailey Bogart64.50
10MaltaJenise Spiteri59.25

Verenigde StatenCopper Mountain - Halfpipe Heren - 17/12/2019
1JapanShuichiro Shigeno91.25
2Verenigde StatenJack Coyne90.25
3Nieuw-ZeelandRakai Tait88.75
4JapanKaishu Hirano88.50
5JapanKaishu Nakagawa87.25
6Verenigde StatenJason Wolle86.50
7Verenigde StatenLucas Foster86.25
8Zuid-KoreaKangsan Kim70.75
9CanadaJoshua Reeves64.50
10Verenigde StatenJoey Okesson28.75

Verenigde StatenCopper Mountain - Halfpipe Heren - 17/12/2019
1JapanKaishu Hirano95.00
2Nieuw-ZeelandRakai Tait92.25
3Verenigde StatenLucas Foster91.00
4JapanKaishu Nakagawa89.50
5JapanShuichiro Shigeno88.00
6Verenigde StatenJason Wolle73.75
7Verenigde StatenJoey Okesson69.25
8Verenigde StatenFynn Bullock-Womble67.00
9CanadaKiran Pershad61.75
10Verenigde StatenKolman Lecroy27.00

Verenigde StatenCopper Mountain - Halfpipe Dames - 17/12/2019
1JapanManon Kaji84.50
2Verenigde StatenTessa Maud78.00
3JapanTakara Tamada73.00
4CanadaBrooke Dhondt72.25
5Verenigde StatenSonora Alba71.50
6Verenigde StatenZoe Kalapos62.25
7Verenigde StatenAthena Comeau58.25
8JapanAyako Kamata18.25
9MaltaJenise Spiteri57.50
10Verenigde StatenKinsley White56.50

CanadaSun Peaks - Slopestyle Dames - 14/01/2020
1CanadaBaily McDonald
2Verenigde StatenKaitlyn Adams
3TaiwanTerra Traub
4CanadaMaggie Crompton
5CanadaJackie Carlson
6ChinaGe Rong
7CanadaMarguerite Sweeney
8CanadaMadison Gale
9Verenigde StatenEllie Duchow
10CanadaBailey Birkkjaer

CanadaSun Peaks - Slopestyle Heren - 14/01/2020
1CanadaJacob Legault
2CanadaMichael Modesti
3CanadaCameron Spalding
4Verenigde StatenDave Retzlaff
5CanadaJadyn Chomlack
6Verenigde StatenJake Denham
7CanadaKeenan Demchuk
8CanadaSam Koven
9CanadaTruth Smith
10CanadaCarter Jarvis

CanadaSun Peaks - Big Air Dames - 14/01/2020
1Verenigde StatenKaitlyn Adams
2CanadaJackie Carlson
3CanadaBaily McDonald
4CanadaMaggie Crompton
5TaiwanTerra Traub
6Verenigde StatenEllie Duchow

CanadaSun Peaks - Big Air Heren - 14/01/2020
1Verenigde StatenDave Retzlaff
2CanadaJadyn Chomlack
3Zuid-KoreaDongheon Lee
4Verenigde StatenEli McDermott
5CanadaFinn Finestone
6JapanShuzaburo Otsubo
7Verenigde StatenLucas Ferry
8CanadaLane Weaver
9Verenigde StatenBrian Rice
10CanadaWilliam Izzard

CanadaBig White Ski Resort - Snowboardcross Dames - 29/01/2020
1Verenigde StatenFaye Gulini
2CanadaTess Critchlow
3CanadaZoe Bergermann
3CanadaCarle Brenneman
4Verenigde StatenLivia Molodyh
5Verenigde StatenRosina Mancari
6Verenigde StatenAnna Miller
7CanadaAudrey McManiman
8Verenigde StatenStacy Gaskill
10ChinaTingyu Yin

CanadaBig White Ski Resort - Snowboardcross Heren - 29/01/2020
1Verenigde StatenHagen Kearney
2CanadaEliot Grondin
3Verenigde StatenNick Baumgartner
4Verenigde StatenMick Dierdorff
5Verenigde StatenSenna Leith
6SpanjeMarc Roure
7Verenigde StatenMike Lacroix
8CanadaKevin Hill
9CanadaLiam Moffatt
10CanadaColby Graham

CanadaBig White Ski Resort - Snowboardcross Dames - 29/01/2020
1Verenigde StatenFaye Gulini
2Verenigde StatenRosina Mancari
3CanadaTess Critchlow
4CanadaAudrey McManiman
5Verenigde StatenLivia Molodyh
6Verenigde StatenStacy Gaskill
7CanadaCarle Brenneman
8JapanRuna Suzuki
9Verenigde StatenAnna Miller
10CanadaZoe Bergermann

CanadaBig White Ski Resort - Snowboardcross Heren - 29/01/2020
1Verenigde StatenHagen Kearney
2Verenigde StatenMick Dierdorff
3Verenigde StatenSenna Leith
4CanadaEliot Grondin
5Verenigde StatenNick Baumgartner
6Verenigde StatenMike Lacroix
7Verenigde StatenJonathan Cheever
8CanadaAnthony Gervais-Marcoux
9SpanjeMarc Roure
10CanadaKevin Hill

Verenigde StatenMammoth Mountain - Slopestyle Dames - 07/02/2020
1Verenigde StatenJade Thurgood86.00
2JapanRina Yoshika85.00
3Verenigde StatenTy Schnorrbusch76.50
4JapanKanami Okuyama74.75
5Verenigde StatenElla Sorensen63.75
6Verenigde StatenKaitlyn Adams63.25
7Verenigde StatenIsabella Gomez45.00
8CanadaJuliette Pelchat44.25
9Verenigde StatenRori Avelar53.50
10Verenigde StatenCourtney Rummel51.50

Verenigde StatenMammoth Mountain - Slopestyle Heren - 07/02/2020
1Verenigde StatenDusty Henricksen90.25
2Verenigde StatenFynn Bullock-Womble77.25
3CanadaLiam Brearley76.50
4CanadaJadyn Chomlack72.50
5JapanRikuto Watanabe68.75
6DuitslandNoah Vicktor61.00
7DuitslandLeon Vockensperger58.75
8ItaliŽEmiliano Lauzi58.00
9CanadaFinn Finestone55.50
10JapanRyoma Kimata53.00

Verenigde StatenMammoth Mountain - Halfpipe Dames - 07/02/2020
1JapanRuki Tomita99.00
2JapanMitsuki Ono90.25
3Verenigde StatenAlexandria Simsovits82.75
4JapanTakara Tamada80.25
5Verenigde StatenTaylor Obregon76.00
6Verenigde StatenTessa Maud73.25
7MaltaJenise Spiteri72.75
8Verenigde StatenAthena Comeau72.25
9Verenigde StatenEllah Cowan62.75
10Verenigde StatenKaili Shafer60.50

Verenigde StatenMammoth Mountain - Halfpipe Heren - 07/02/2020

Verenigde StatenMammoth Mountain - Big Air Dames - 07/02/2020
1JapanRina Yoshika81.25
2JapanKanami Okuyama75.00
3Verenigde StatenCourtney Rummel68.75
4Verenigde StatenTy Schnorrbusch67.00
5Verenigde StatenJade Thurgood45.25
6Verenigde StatenHahna Norman40.50
7AustraliŽEve Dowley33.75
8Verenigde StatenAlyssa Moroco32.25
9Verenigde StatenAlina Cospolich26.25
10Verenigde StatenKaitlyn Adams25.25

Verenigde StatenMammoth Mountain - Big Air Heren - 07/02/2020
1JapanYuto Yamada97.50
2JapanAoto Kawakami96.00
3Verenigde StatenJake Canter92.00
4ItaliŽEmiliano Lauzi87.50
5CanadaLiam Brearley84.75
6ItaliŽLoris Framarin84.50
7ItaliŽNicola Liviero83.25
8Verenigde StatenSean Fitzsimons82.50
9Groot-BrittanniŽGlen Ironside78.25
10Verenigde StatenGrey Katko77.50

CanadaMaximise - Big Air Dames - 18/02/2020
1CanadaBaily McDonald
2ChinaGe Rong
3CanadaJackie Carlson
4CanadaEmeraude Maheux
5CanadaMaggie Crompton
6CanadaMadison Gale

CanadaMaximise - Big Air Heren - 18/02/2020
1CanadaCarter Jarvis
2CanadaCameron Spalding
3CanadaSam Koven
4CanadaCarter Wega
5CanadaJacob Legault
6CanadaFrancis Jobin
7CanadaKeenan Demchuk
8CanadaJonah Cantelon
9CanadaLiam Stevens
10CanadaTosh Krauskopf

Verenigde StatenWoodward - Park City - Slopestyle Dames - 02/03/2020
1JapanHinari Asanuma92.75
2Verenigde StatenTy Schnorrbusch87.75
3Verenigde StatenCourtney Rummel82.00
4AustraliŽMeila Stalker75.00
5Verenigde StatenRori Avelar61.50
6Verenigde StatenAlyssa Moroco52.50
7Verenigde StatenBarrett Hendrix52.50
8Verenigde StatenLola Cowan50.75
9Verenigde StatenRebecca Flynn47.00
10Verenigde StatenElla Sorensen41.00

Verenigde StatenWoodward - Park City - Slopestyle Heren - 02/03/2020
1Verenigde StatenKyle Mack96.00
2Verenigde StatenLyon Farrell94.75
3JapanAoto Kawakami87.00
4CanadaCameron Spalding83.50
5Verenigde StatenJake Canter81.00
6Verenigde StatenDusty Henricksen79.50
7Verenigde StatenStorm Rowe75.75
8CanadaCarter Jarvis70.50
9Verenigde StatenHunter Goulet67.00
10Verenigde StatenGrey Katko30.75

Verenigde StatenWoodward - Park City - Slopestyle Dames - 02/03/2020
1JapanHinari Asanuma96.75
2Verenigde StatenTy Schnorrbusch88.75
3CanadaBaily McDonald85.00
4Verenigde StatenIsabella Gomez79.00
5Verenigde StatenVeda Hallen55.00
6TaiwanTerra Traub24.50
7Verenigde StatenCourtney Rummel65.50
8Verenigde StatenAlyssa Moroco63.25
9Verenigde StatenElla Sorensen61.50
10Verenigde StatenKaitlyn Adams60.75

Verenigde StatenWoodward - Park City - Slopestyle Heren - 02/03/2020
1Verenigde StatenDusty Henricksen92.75
2Verenigde StatenLuke Winkelmann89.25
3JapanAoto Kawakami85.50
4Verenigde StatenLyon Farrell82.25
5CanadaLiam Brearley81.75
6CanadaCameron Spalding77.50
7Verenigde StatenDave Retzlaff77.00
8Verenigde StatenFynn Bullock-Womble72.25
9Verenigde StatenHunter Goulet66.00
10Verenigde StatenKyle Mack24.50

Verenigde StatenWoodward - Park City - Big Air Dames - 02/03/2020
1JapanHinari Asanuma184.00
2Verenigde StatenCourtney Rummel154.00
3CanadaBaily McDonald150.50
4AustraliŽMeila Stalker146.50
5Verenigde StatenKaitlyn Adams119.75
6TaiwanTerra Traub90.00
7Verenigde StatenLola Cowan50.75
8Verenigde StatenBella Mauro15.00

Verenigde StatenWoodward - Park City - Big Air Heren - 02/03/2020
1JapanAoto Kawakami179.00
2Verenigde StatenDusty Henricksen175.50
3CanadaCarter Jarvis167.25
4CanadaCameron Spalding162.00
5Verenigde StatenEli McDermott145.00
6Verenigde StatenJake Canter143.00
7Verenigde StatenFynn Bullock-Womble141.25
8Verenigde StatenLiam Johnson135.00
9CanadaLiam Brearley101.25
10Verenigde StatenGrey Katko94.00

CanadaMont Orignal - Snowboardcross Dames - 11/03/2020
1Verenigde StatenLivia Molodyh57.14
2Verenigde StatenAnna Miller59.20
3Verenigde StatenStacy Gaskill59.51
4Verenigde StatenAcy Craig1:00.87
5AustraliŽTara Jones1:01.28
6Verenigde StatenFelicia Turcotte1:01.85
7Verenigde StatenMadeline Lochte-Bono1:01.21
8CanadaKennedy Justinen1:02.05
9JapanAsami Hirono1:02.28
10CanadaFanny Girardin1:02.45

CanadaMont Orignal - Snowboardcross Heren - 11/03/2020
1CanadaLiam Moffatt54.22
2CanadaEvan Bichon53.67
3Verenigde StatenMike Lacroix55.46
4Verenigde StatenMcKinzie Edwards55.84
5BraziliŽNoah Bethonico55.63
6Verenigde StatenTheodore Mclemore54.11
7Verenigde StatenConnor Schlegel56.20
8Verenigde StatenMichael Perle55.95
9Verenigde StatenTyler Hamel56.01
10CanadaColby Graham56.04

CanadaMont Orignal - Snowboardcross Dames - 11/03/2020

CanadaMont Orignal - Snowboardcross Heren - 11/03/2020

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden