De site voor alle sporten

Menu
 

Skispringen - Planica - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2019/2020

Planica 2019/2020

SloveniëSlovenië - 7 Februari 2020 - 8 Februari 2020


Gewone Schans Heren - 7 Februari 2020


1SLOJernej Presecnik (SLO)241.5
2SLOJan Bombek (SLO)239.0
3AUTMarkus Mueller (AUT)237.0
4AUTDavid Haagen (AUT)235.5
5AUTJosef Ritzer (AUT)233.0
6AUTNiklas Bachlinger (AUT)231.0
7SLOLovro Vodusek (SLO)230.5
8SLORok Masle (SLO)227.0
9AUTJulian Wackernell (AUT)224.5
10AUTDaniel Tschofenig (AUT)219.5
11FRAJack White (FRA)219.0
12GERClaudio Haas (GER)216.0
12AUTClaudio Moerth (AUT)216.0
14FRAValentin Foubert (FRA)213.5
15SLONejc Toporis (SLO)213.0
16SLOMatija Vidic (SLO)211.5
17SLORok Oblak (SLO)210.5
18ITAFrancesco Cecon (ITA)210.0
19AUTElias Kogler (AUT)209.5
19AUTJonas Schuster (AUT)209.5
21AUTXaver Aigner (AUT)208.5
22SUILars Kindlimann (SUI)208.0
23GERSimon Spiewok (GER)204.0
23GEREric Hoyer (GER)204.0
25SLOGorazd Zavrsnik (SLO)203.0
26SUIOlan Lacroix (SUI)202.5
26GERJulian Ketterer (GER)202.5
26SLOMaksim Bartolj (SLO)202.5
29GERTom Gerisch (GER)202.0
30GERQuirin Modricker (GER)200.5
31SLOMarcel Rep (SLO)198.5
32SLOTimotej Jeglic (SLO)197.0
33GERFinn Braun (GER)195.0
33GEREric Fuchs (GER)195.0
35SLOMarcel Strzinar (SLO)194.5
36CZERadek Rydl (CZE)194.0
37GERLuca Geyer (GER)192.5
38GERPaul Justus Grundmann (GER)192.0
39SLOLuka Robnik (SLO)191.5
40AUTMichael Hofer (AUT)191.0
40ITAMattia Galiani (ITA)191.0
42SLOOzbe Zupan (SLO)190.0
43SLOTaj Ekart (SLO)188.5
44GERSebastian Schwarz (GER)188.0
45AUTHannes Landerer (AUT)187.0
46CZESebastian Kellermann (CZE)186.0
47AUTLouis Obersteiner (AUT)185.5
47SLOMatic Hladnik (SLO)185.5
49SUINoah Camenzind (SUI)184.5
50FRAEnzo Milesi (FRA)183.5
51CZERadek Selcer (CZE)183.0
51SLOUrh Rosar (SLO)183.0
53CZEJakub Sikola (CZE)179.5
54SLONejc Podgorsek (SLO)178.0
55CZEPetr Vaverka (CZE)175.0
56SLOStas Santelj (SLO)172.0
57CZEKrystof Hauser (CZE)169.0
58ITAAlexander Cecon (ITA)167.0
59SLOTeodor Igor Herbstritt (SLO)164.5
60FRAJules Chervet (FRA)162.5
61SUIYanick Wasser (SUI)160.5
62AUTDominik Kulmitzer (AUT)160.0
63CZEFrantisek Lejsek (CZE)155.0
64FRAAri Repellin (FRA)147.5
65CZEJiri Jindrisek (CZE)140.5
66ITAAndrea Campregher (ITA)131.0
67FRANuma Revilliod Blanchard (FRA)127.0
68AUTFlorian Kroell (AUT)106.5
69CZEJiri Konvalinka (CZE)87.5
70FRANaokin Jacquel (FRA)67.5

Gewone Schans Heren - 8 Februari 2020


1SLOJernej Presecnik (SLO)235.5
2SLOJan Bombek (SLO)232.5
3SLOGorazd Zavrsnik (SLO)228.0
4SLOLovro Vodusek (SLO)227.5
4FRAJack White (FRA)227.5
6AUTMarkus Mueller (AUT)226.5
7GERClaudio Haas (GER)221.5
8AUTDavid Haagen (AUT)220.5
9AUTDaniel Tschofenig (AUT)220.0
10AUTJosef Ritzer (AUT)219.0
11SLOMatija Vidic (SLO)218.5
12AUTNiklas Bachlinger (AUT)214.0
13ITAFrancesco Cecon (ITA)209.5
14SLOMarcel Strzinar (SLO)208.0
15AUTJulian Wackernell (AUT)207.5
15AUTFlorian Kroell (AUT)207.5
17GEREric Fuchs (GER)205.5
17AUTJonas Schuster (AUT)205.5
17SLOMaksim Bartolj (SLO)205.5
20SLORok Masle (SLO)205.0
20SLONejc Toporis (SLO)205.0
22SLOLuka Robnik (SLO)204.5
23AUTElias Kogler (AUT)203.5
23AUTXaver Aigner (AUT)203.5
25FRAValentin Foubert (FRA)203.0
25SLORok Oblak (SLO)203.0
25AUTClaudio Moerth (AUT)203.0
28GERQuirin Modricker (GER)202.5
29SLONace Erjavec (SLO)202.0
30SUILars Kindlimann (SUI)201.0
31GERSebastian Schwarz (GER)198.0
32GERJulian Ketterer (GER)197.5
32AUTHannes Landerer (AUT)197.5
34GERTom Gerisch (GER)196.5
34GERLuca Geyer (GER)196.5
36SLOMarcel Rep (SLO)195.5
37SLOOzbe Zupan (SLO)195.0
37AUTMichael Hofer (AUT)195.0
39FRAEnzo Milesi (FRA)194.5
40CZEJiri Konvalinka (CZE)194.0
41GERFinn Braun (GER)193.5
42SUIOlan Lacroix (SUI)193.0
43CZERadek Rydl (CZE)192.0
43GEREric Hoyer (GER)192.0
45SLOMatic Hladnik (SLO)191.5
46CZEJakub Sikola (CZE)191.0
46AUTLouis Obersteiner (AUT)191.0
48ITAMattia Galiani (ITA)190.5
48GERSimon Spiewok (GER)190.5
50GERPaul Justus Grundmann (GER)190.0
50SLOUrh Rosar (SLO)190.0
52CZESebastian Kellermann (CZE)187.0
53SLOTaj Ekart (SLO)186.5
54GERTobias Koenig (GER)186.0
55CZERadek Selcer (CZE)185.5
56SUINoah Camenzind (SUI)184.0
57CZEPetr Vaverka (CZE)183.5
58SLOTimotej Jeglic (SLO)182.5
59CZEBenedikt Holub (CZE)180.0
60SUIYanick Wasser (SUI)178.5
61AUTDominik Kulmitzer (AUT)178.0
62SLOAdam Subic (SLO)175.0
63SLOMaj Pagon (SLO)174.5
63CZEKrystof Hauser (CZE)174.5
65FRAAri Repellin (FRA)168.0
66ITAAlexander Cecon (ITA)162.0
67FRAJules Chervet (FRA)161.5
68CZEFrantisek Lejsek (CZE)159.0
69CZEJiri Jindrisek (CZE)155.5
70ITAAndrea Campregher (ITA)151.0
71FRANaokin Jacquel (FRA)140.5
72FRANuma Revilliod Blanchard (FRA)117.0

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden