De site voor alle sporten

Menu
 

Skispringen - Alpen Cup - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2018/2019

Alpen Cup 2018/2019

Klassement

StaSportmanPunOverPodVIL
VIL
VIL
VIL
KRA
KRA
CHA
CHA
CHA
CHA
1SLOAljaz Osterc0223671184
2AUTLisa Eder0111
3AUTDavid Haagen01342315121
4AUTLisa Hirner01221
5SLOPia Mazi011941
6SUIDominik Peter01259192159
7AUTStefan Rainer012125141010
8GERLuca Roth0143122
9AUTXaver Aigner0003653
10ITAMartina Ambrosi00016
11SUISina Arnet00017
12AUTNiklas Bachlinger0003738
13AUTJohanna Bassani00028
14FRAAlessandro Batby000282735244847
15SLOJan Bombek00015592681620
16GERFinn Braun00032305115
17ITAGiovanni Bresadola000212252483148
18FRAMarine Bressand00022177
19SLOMedard Brezovnik000786102418
20FRALéna Brocard000301639
21SUINoah Camenzind000535760295743
22ITAAndrea Campregher00071716060
23ITAFrancesco Cecon00045412823
24ITAAlexander Cecon00058627473
25FRAJules Chervet000606564695658
26FRAVincent Choupin0006466
27ITACamilla Henni Comazzi00032
28FRAMathis Contamine000564244957
29GBRMani Cooper00037
30ITADaniela Dejori000191714
31AUTKatharina Ellmauer000141213
32SLONace Erjavec00070
33FRAValentin Foubert000313456656130
34GEREric Fuchs00068613241
35ITAMattia Galiani000656038535255
36GERMaria Gerboth0001613
37GERTom Gerisch00091010171917
38GERLuca Geyer000553727455363
39GERMax Goller00011154449
40SLOTjas Grilc00024259472128
41FRALouise Guyot000342936
42GERClaudio Haas000372254214632
43SLOMark Hafnar000141417321827
44GERBenedikt Hahne000443123222635
45CZEKrystof Hauser0007272
46SUISandro Hauswirth0001961816712
47GERNiclas Heumann00033406938
48SLOMatic Hladnik00044485067
49AUTMichael Hofer00043475050
50CZEBenedikt Holub00071484875
51GERYanick Idesheim00057554322
52GERAlina Ihle0003115
53GERAnna Jaekle0008
54SLOTimotej Jeglic00060
55SLOAna Jereb00020
56SLOJerica Jesenko0013
57SLOTomi Jovan0006156
58AUTTimon-Pascal Kahofer0004843
59SLONeza Kejzar00031
60CZESebestian Kellermann00066444963
61GERJulian Ketterer000231437263825
62SUIRea Kindlimann000241921
63SUILars Kindlimann000182239643046
64AUTSigrun Kleinrath00027
65AUTElias Kogler0006767
66AUTJasmina Kohler00033
67SLOLovro Kos00117132182016
68SLOMatija Kosir00066
69AUTMarita Kramer00143
70AUTFlorian Kroell0004034
71GERPia Lilian Kuebler00019
72SUIOlan Lacroix000203641434145
73GERArantxa Lancho000810
74GERJosephin Laue000177
75CZEFrantisek Lejsek0007469

Uitslagen en kalender

OostenrijkVillach - Gewone Schans Heren - 21/12/2018
1OostenrijkStefan Rainer260.0
2OostenrijkJulian Wienerroither249.5
3DuitslandLuca Roth247.5
4OostenrijkDavid Haagen246.0
5ZwitserlandDominik Peter237.0
6DuitslandKilian Maerkl236.0
7SloveniŽMedard Brezovnik235.5
8DuitslandPhilipp Raimund235.0
9DuitslandTom Gerisch232.0
10OostenrijkMaximilian Lienher227.5

OostenrijkVillach - Gewone Schans Heren - 21/12/2018
1DuitslandLuca Roth249.5
2OostenrijkStefan Rainer243.5
2OostenrijkDavid Haagen243.5
4OostenrijkJulian Wienerroither242.5
5OostenrijkMaximilian Lienher238.0
6ZwitserlandSandro Hauswirth237.5
7SloveniŽAljaz Osterc235.5
8SloveniŽMedard Brezovnik235.0
9ZwitserlandDominik Peter230.0
10DuitslandTom Gerisch228.5

OostenrijkVillach - Gewone Schans Dames - 21/12/2018
1OostenrijkLisa Eder230.5
2OostenrijkLisa Hirner224.0
3FrankrijkLucile Morat208.0
4OostenrijkMarita Kramer203.0
5ItaliŽAnnika Sieff200.5
6FrankrijkJoséphine Pagnier199.0
7SloveniŽJerneja Repinc Zupancic197.5
8DuitslandArantxa Lancho196.0
9SloveniŽPia Mazi195.0
10SloveniŽEma Volavsek191.0

OostenrijkVillach - Gewone Schans Dames - 21/12/2018
1OostenrijkLisa Hirner231.0
2FrankrijkLucile Morat230.0
3OostenrijkMarita Kramer216.0
4SloveniŽPia Mazi215.0
5SloveniŽEma Volavsek210.5
6FrankrijkJoséphine Pagnier201.0
7DuitslandJosephin Laue200.5
7SloveniŽSilva Verbic200.5
9ItaliŽAnnika Sieff195.5
10DuitslandArantxa Lancho194.0

SloveniëKranj - Gewone Schans Heren - 15/02/2019
1SloveniŽAljaz Osterc250.4
2SloveniŽLovro Kos236.8
3OostenrijkDavid Haagen236.0
4SloveniŽJernej Presecnik234.9
5OostenrijkStefan Rainer233.8
6SloveniŽMedard Brezovnik232.2
7OostenrijkJulian Wienerroither227.4
8OostenrijkClaudio Moerth227.0
9SloveniŽTjas Grilc226.0
10DuitslandTom Gerisch224.8

SloveniëKranj - Gewone Schans Heren - 15/02/2019
1SloveniŽAljaz Osterc240.6
2ZwitserlandDominik Peter234.8
3SloveniŽJernej Presecnik231.3
4OostenrijkMika Schwann221.9
5SloveniŽRok Masle218.4
6OostenrijkFrancisco Moerth217.7
7SloveniŽMatija Vidic217.4
8SloveniŽJan Bombek215.6
9FrankrijkMathis Contamine214.9
10SloveniŽMedard Brezovnik214.8

FrankrijkChaux-Neuve - Kleine Schans Dames - 09/03/2019
1SloveniŽPia Mazi235.7
2SloveniŽJerneja Repinc Zupancic231.5
3SloveniŽJerica Jesenko227.3
4SloveniŽNika Prevc223.6
5SloveniŽEma Volavsek221.6
6ItaliŽAnnika Sieff219.4
7FrankrijkMarine Bressand212.6
8DuitslandAnna Jaekle212.4
9ItaliŽGiada Tomaselli206.8
10OostenrijkVanessa Moharitsch205.8

FrankrijkChaux-Neuve - Grote Schans Heren - 09/03/2019
1ZwitserlandDominik Peter244.7
2DuitslandLuca Roth243.5
3DuitslandPhilipp Raimund240.7
4DuitslandMax Goller237.8
5FrankrijkMathis Contamine231.8
6OostenrijkMaximilian Lienher230.9
7ZwitserlandSandro Hauswirth230.8
8SloveniŽAljaz Osterc229.5
9OostenrijkPeter Resinger224.3
10OostenrijkStefan Rainer219.9

FrankrijkChaux-Neuve - Kleine Schans Dames - 09/03/2019

FrankrijkChaux-Neuve - Grote Schans Heren - 09/03/2019
1OostenrijkDavid Haagen252.2
2DuitslandLuca Roth250.4
3SloveniŽRok Masle249.1
4SloveniŽAljaz Osterc248.8
5DuitslandKilian Maerkl244.5
6DuitslandPhilipp Raimund240.2
7FrankrijkMathis Contamine230.9
8OostenrijkPeter Resinger229.1
9DuitslandMax Goller226.8
10OostenrijkStefan Rainer222.9

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden