De site voor alle sporten

Menu
 

Short Track - Wereldkampioenschap Junioren - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Junioren - Uitslagen Heren 2019/2020

ItaliëItalië - Bormio - 31 Januari 2020 - 2 Februari 2020


500 m Heren - 1 Februari 2020


1KORJeong-min Lee (KOR)
2RUSVladimir Balbekov (RUS)
3CHNLong Sun (CHN)
4NEDVan Jens 't Wout (NED)
5CHNTianyi Zhang (CHN)
6ITALuca Spechenhauser (ITA)
7RUSDaniil Krasnokutskiy (RUS)
8CHNKongchao Li (CHN)
9NEDNiels Kingma (NED)
10JAPShogo Miyata (JAP)
11FRADiane Sellier (FRA)
12KORHyunjun Ahn (KOR)
13JAPIbuki Hayashi (JAP)
14KAZDinmukhammed Zholdas (KAZ)
15ITAThomas Nadalini (ITA)
16LATRoberts Kruzbergs (LAT)
17USAJonathan So (USA)
18HUNBence Nogradi (HUN)
19TURFurkan Akar (TUR)
20USABrandon Kim (USA)
21FRAGabriel Volet (FRA)
22POLMateusz Krzeminski (POL)
23GERYanghun Ben Jung (GER)
24HUNAttila Talabos (HUN)
25PHIJulian Macaraeg (PHI)
26HUNAttila Szasz (HUN)
27ITALuca Durrance Lim (ITA)
28LATReinis Berzins (LAT)
29SRBJovan Djordjevic (SRB)
30GBRKyle Ross-Waddell (GBR)
31BULLubomir Kalchev (BUL)
32SINTrevor Xu Xuan Tan (SIN)
33CANMatej Pederson (CAN)
34CANWilliam Dandjinou (CAN)
35BLRAleksandr Zhermanov (BLR)
36SUIThibault Metraux (SUI)
37BELLeander Schepers (BEL)
38AUSVicko Poon (AUS)
39CZEZdenek Sejpal (CZE)
40GERRobin Tenzer (GER)
41UKRDanylo Fedorenko (UKR)
42HKGTsz Ho Kwok (HKG)
43POLMateusz Mikolajuk (POL)
44THANatthapat Kancharin (THA)
45BELAdriaan Dewagtere (BEL)
46UKRDenys Iofin (UKR)
47AUTTobias Wolf (AUT)
48SINJing Feng Xu (SIN)
49NZLDe Ethan Rose (NZL)
50CROStribor Suman (CRO)
51LTUDanielius Cech (LTU)
52CROJan Kovacic (CRO)
53KAZAnton Khvan (KAZ)
54TPEWei-Cheng Liao (TPE)
55MASSean Qi Jun Yeo (MAS)
56MASHan Yuan Oh (MAS)
57HKGTsz Fung Kwok (HKG)
58AUTStefan-Teodor Frighenciu (AUT)
59BULIvaylo Nedyalkov (BUL)
60GBRNiall Treacy (GBR)
61BLRMikita Migdaleov (BLR)
62INDNiranjan Rajeev (IND)
63INDMuhammed Sinan Vazhayil Peedikayil (IND)
64AUSDenali Blunden (AUS)

1500 m Heren - 1 Februari 2020


1000 m Heren - 2 Februari 2020


1CHNLong Sun (CHN)
2KORHyunjun Ahn (KOR)
3RUSVladimir Balbekov (RUS)
4FRADiane Sellier (FRA)
5NEDVan Jens 't Wout (NED)
6RUSKonstantin Ivliev (RUS)
7ITALuca Durrance Lim (ITA)
8KORJeong-min Lee (KOR)
9USABrandon Kim (USA)
10LATRoberts Kruzbergs (LAT)
11CHNJiahua Song (CHN)
12JAPTakumi Wada (JAP)
13CHNTianyi Zhang (CHN)
14THANatthapat Kancharin (THA)
15USAJonathan So (USA)
16KAZDinmukhammed Zholdas (KAZ)
17GBRPeter Riches (GBR)
18KORTaesung Kim (KOR)
19LATReinis Berzins (LAT)
20CANWilliam Dandjinou (CAN)
21BULLubomir Kalchev (BUL)
22ITAThomas Nadalini (ITA)
23HUNBence Nogradi (HUN)
24POLMichal Niewinski (POL)
25GERYanghun Ben Jung (GER)
26FRAGabriel Volet (FRA)
27PHIJulian Macaraeg (PHI)
28JAPIbuki Hayashi (JAP)
29GBRNiall Treacy (GBR)
30NZLDe Ethan Rose (NZL)
31ITALuca Spechenhauser (ITA)
32BLRMikita Migdaleov (BLR)
33POLMateusz Krzeminski (POL)
34NEDHugo Bosma (NED)
35CANMatej Pederson (CAN)
36CZEZdenek Sejpal (CZE)
37GERRobin Tenzer (GER)
38TPEWei-Cheng Liao (TPE)
39CROStribor Suman (CRO)
40SINJing Feng Xu (SIN)
41SUIThibault Metraux (SUI)
42TURFurkan Akar (TUR)
43SINTrevor Xu Xuan Tan (SIN)
44BLRAleksandr Zhermanov (BLR)
45MASHan Yuan Oh (MAS)
46UKRMykyta Khochyn (UKR)
47HKGTsz Fung Kwok (HKG)
48HUNAttila Talabos (HUN)
49BELAdriaan Dewagtere (BEL)
50BELWarre Van Damme (BEL)
51AUTTobias Wolf (AUT)
52MASSean Qi Jun Yeo (MAS)
53LTUDanielius Cech (LTU)
54SRBJovan Djordjevic (SRB)
55AUSDenali Blunden (AUS)
56HKGHo Tung Chan (HKG)
57BULIvaylo Nedyalkov (BUL)
58INDNiranjan Rajeev (IND)
59INDMuhammed Sinan Vazhayil Peedikayil (IND)
60KAZGleb Ivchenko (KAZ)
61TURMetehan Atan (TUR)
62AUTStefan-Teodor Frighenciu (AUT)
63CROJan Kovacic (CRO)
64AUSKieran Guan (AUS)
65RUSDaniil Krasnokutskiy (RUS)

3000 m Aflossing Heren - 2 Februari 2020

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden