De site voor alle sporten

Menu
 

Schermen - Europees Kampioenschap Junioren - 2018

Keuze van een seizoen :

Rusland

Uitslagen Dames

Europees Kampioenschap Junioren - Uitslagen Dames 2018

RuslandRusland - Sochi - 2 Maart 2018 - 11 Maart 2018


Degen Dames - 7 Maart 2018


1ITAFederica Isola (ITA)64
2ROUAlexandra Predescu (ROU)52
3SWEElvira Martensson (SWE)40
3FRAAliya Bayram (FRA)40
5HUNKinga Nagy (HUN)28
6ISRDar Hecht (ISR)28
7RUSMarina Kesaeva (RUS)28
8ITABeatrice Cagnin (ITA)28
9ISRVera Maia Devi Kanevski (ISR)16
10ISRNikol Gavrielko (ISR)16
11ITAAlessandra Bozza (ITA)16
12CROPaula Jukic (CRO)16
12UKRKateryna Chorniy (UKR)16
14RUSAnastasia Soldatova (RUS)16
15ROUDenisa Barosan (ROU)16
16SUIFiona Hatz (SUI)16
17SWESophie Engdahl (SWE)16
18ISRYana Botvinik (ISR)8
19SUIAurore Favre (SUI)8
20HUNEmma Borsody (HUN)8
21AUTStefanie Fehrer (AUT)8
22POLKarolina Mazanek (POL)8
23CZEVeronika Bieleszova (CZE)8
23ESTCarmen-Lii Targamaa (EST)8
25POLBarbara Brych (POL)8
26GERKim Treudt-Goesser (GER)8
27CZEAnna Coufalova (CZE)8
28RUSKristina Yasinskaya (RUS)8
29CROAna Mesic (CRO)8
30TURBagdagul Tuncan (TUR)8
31FRALola Lucani (FRA)0
32ROUZsuzsa Schlier (ROU)0
33ROUBianca Benea (ROU)0
34ESTAndra Talen (EST)0
35ESTKaroliine Loit (EST)0
36ITAEleonora De Marchi (ITA)0
37FRALydiane Hersant (FRA)0
38POLJulia Falinska (POL)0
39GERAmelie Hanschke (GER)0
40FRACamille Nabeth (FRA)0
41CZEKaterina Saligerova (CZE)0
41SWESonja Lofgren (SWE)0
43HUNKinga Dekany (HUN)0
44SUIAngeline Favre (SUI)0
44GBRDanielle Lawson (GBR)0
46GERLea Mayer (GER)0
47SUIDemetra Solari (SUI)0
48BELAxelle Wasiak (BEL)0
49UKRSofiia Sliusareva (UKR)0
49RUSEkaterina Tarasova (RUS)0
51POLDominika Pawlowska (POL)0
52DENSarah Schremmer Larsen (DEN)0
53SRBJovana Zivanovic (SRB)0
54CZEKaterina Doskova (CZE)0
55GBRAlexandra Powell (GBR)0
56HUNRenata Petri (HUN)0
57AUTLuise Elmer (AUT)0
58ESPPaula Lopez De La Pena (ESP)0
59FINOuti Jaakkola (FIN)0
60SRBJana Grijak (SRB)0
61GERFranziska Mayr (GER)0
62UKRAlla Gryschyk (UKR)0
63PORMarta Alves (POR)0
64GBRBethan Plant (GBR)0
65FINInka Mikkila (FIN)0
65ESPInes Martin Saez (ESP)0
67PORCatarina Madeira (POR)0
68BELAnne Bultynck (BEL)0
69NORKatherina Malvik (NOR)0
70LTUOlivija Masalo (LTU)0
71BELEmma Labro (BEL)0
72LATJana Vilcane (LAT)0
73FINLinn Sundquist (FIN)0
74SWEJulia Lindgren (SWE)0
75ESPMaria Mateos (ESP)0
76BELAube Vandingenen (BEL)0
76ESTSandra Skoblov (EST)0
78NORHanne Sofie Moberg (NOR)0
79TURBeyza Halvaciay (TUR)0
80PORAna Rita Marques (POR)0
81SRBMarta Grijak (SRB)0
82NORLinn Helen Berge Birkeland (NOR)0
83AZEMaryam Sadikhova (AZE)0
84UKRDarja Varfolomyeyeva (UKR)0
85TURMerve Ersoy (TUR)0
86FINAnna Vuorinen (FIN)0
87GBRJasmine Heaps (GBR)0
88AZEMaryam Malikova (AZE)0
89AZEAzarin Idriszade (AZE)0

Floret Dames - 8 Maart 2018


Sabel Dames - 9 Maart 2018


Degen - Teams Dames - 10 Maart 2018


1ITA Italië (Federica Isola, Eleonora De Marchi, Beatrice Cagnin, Alessandra Bozza)
2RUS Rusland (Kristina Yasinskaya, Ekaterina Tarasova, Anastasia Soldatova, Marina Kesaeva)
3FRA Frankrijk (Camille Nabeth, Lola Lucani, Lydiane Hersant, Aliya Bayram)
4CZE Tsjechië (Katerina Saligerova, Katerina Doskova, Anna Coufalova, Veronika Bieleszova)
5HUN Hongarije (Renata Petri, Kinga Nagy, Kinga Dekany, Emma Borsody)
6ROU Roemenië (Zsuzsa Schlier, Alexandra Predescu, Bianca Benea, Denisa Barosan)
7ISR Israël (Vera Maia Devi Kanevski, Dar Hecht, Nikol Gavrielko, Yana Botvinik)
8UKR Oekraïne (Darja Varfolomyeyeva, Sofiia Sliusareva, Alla Gryschyk, Kateryna Chorniy)
9POL Polen (Dominika Pawlowska, Karolina Mazanek, Julia Falinska, Barbara Brych)
10ESP Spanje (Maria Mateos, Ines Martin Saez, Paula Lopez De La Pena)
11SUI Zwitserland (Demetra Olari, Fiona Hatz, Angeline Favre, Aurore Favre)
12GBR Groot-Brittannië (Alexandra Powell, Bethan Plant, Danielle Lawson, Jasmine Heaps)
13GER Duitsland (Kim Treudt-Goesser, Franziska Mayr, Lea Mayer, Amelie Hanschke)
14BEL België (Axelle Wasiak, Aube Vandingenen, Emma Labro, Anne Bultynck)
15SUD Estland (Carmen-Lii Targamaa, Andra Talen, Sandra Skoblov, Karoliine Loit)
16FIN Finland (Anna Vuorinen, Linn Sundquist, Inka Mikkila, Outi Jaakkola)
17SWE Zweden (Elvira Martensson, Sonja Lofgren, Julia Lindgren, Sophie Engdahl)
18TUR Turkije (Bagdagul Tuncan, Beyza Halvaciay, Merve Ersoy)
19NOR Noorwegen (Hanne Sofie Moberg, Katherina Malvik, Linn Helen Berge Birkeland)
20AZE Azerbeidzjan (Maryam Sadikhova, Maryam Malikova, Azarin Idriszade)

Floret - Teams Dames - 10 Maart 2018


Sabel - Teams Dames - 11 Maart 2018

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden