Wacht ...
Wereldkampioenschap Junioren - Uitslagen Heren 2017
Litouwen - Trakai - 2 Augustus 2017 - 6 Augustus 2017
1 | Groot-Brittannië (Felix Drinkall, Calvin Tarczy, Casper Woods, Douwe De Graaf) | 06:15.430 |
2 | Nieuw-Zeeland (Benjamin Taylor, Matthew Macdonald, Thomas Russel, Daniel Hunter Williamson) | 06:17.120 |
3 | Roemenië (Ciprian Huc, Cristian-Ionut Cojocaru, Nicu-Iulian Chelaru, Dumitru-Alexandru Ciobica) | 06:22.800 |
4 | Kroatië (Fabio Ipsa, Ivan-Ante Grgic, Luka Gojanovic-Rakic, Frane Filip Garma) | 06:25.060 |
5 | Duitsland (Sebastian Wiehe, Nils Vorberg, Jan Harder, Hans-Christian Luetje) | 06:26.850 |
6 | Italië (Raffaele Serio, Gennaro Zenna, Stefano Scolari, Jacopo Bertone) | 06:28.040 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Denemarken (Magnus Valbirk, Esben Kok, Christian Christiansen, Magnus Rathenborg) | 06:30.810 |
2 | Griekenland (Ilias Kokkinidis, Vasileios Koukoutis, Andrianos Oikonomou, Dimitrios Boukouvalas) | 06:33.680 |
3 | Canada (Dylan Rupnow, Fraser Darling, Peter Lancashire, Neil Kennedy) | 06:34.740 |
4 | Chili (Gonzalo Aguero Fernandez, Sebastian Diez De Medina, Pablo Navarrete Vera, Manuel Perez Fierro) | 06:35.070 |
5 | Oostenrijk (Liam Anstiss, Alexander Finster, Patrick Laggner, Mattijs Holler) | 06:37.400 |
6 | Zuid-Afrika (Michael Thomas, Dane Van Duren, Alexander Holmes, Henry Torr) | 06:41.530 |
1 | Spanje (Dennis Carracedo, Gonzalo Garcia Ferrero, Sergi Mariano, Andreu Ruis Gasparin) | 06:18.490 |
2 | Servië (Pavle Lijeskic, Vuk Mladenovic, Veselin Trickovic, Alexandar Izda) | 06:20.490 |
3 | Argentinië (Tobias Olay, Felipe Modarelli, Joaquin Riveros, Tomas Herrera) | 06:21.900 |
4 | Verenigde Staten (Harrison Schofield, David Slear, Leif Carlson, Evan Krum) | 06:22.220 |
5 | Frankrijk (Hugo Martinez, Arthur Loy, Romain Lerussi, Clement Gonzales) | 06:25.780 |
6 | China (Zhiyu Zhang, Haotian Yang, Xinyang Liang, Chao Feng) | 06:35.900 |
1 | Groot-Brittannië (Felix Drinkall, Calvin Tarczy, Casper Woods, Douwe De Graaf) | 06:15.430 |
2 | Nieuw-Zeeland (Benjamin Taylor, Matthew Macdonald, Thomas Russel, Daniel Hunter Williamson) | 06:17.120 |
3 | Roemenië (Ciprian Huc, Cristian-Ionut Cojocaru, Nicu-Iulian Chelaru, Dumitru-Alexandru Ciobica) | 06:22.800 |
4 | Kroatië (Fabio Ipsa, Ivan-Ante Grgic, Luka Gojanovic-Rakic, Frane Filip Garma) | 06:25.060 |
5 | Duitsland (Sebastian Wiehe, Nils Vorberg, Jan Harder, Hans-Christian Luetje) | 06:26.850 |
6 | Italië (Raffaele Serio, Gennaro Zenna, Stefano Scolari, Jacopo Bertone) | 06:28.040 |
1 | Italië (Riccardo Zoppini, Leonardo Apuzzo, Aniello Di Ruocco, Aniello Sabbatino, Federico Dini) | 06:33.710 |
2 | Zwitserland (Nicolas Mamassis, Nico Mueller, Oliver Gisiger, Anton Flohr, Nils Schnedier) | 06:36.910 |
3 | Duitsland (Elisa Carnetto, Oliver Peikert, Jasper Angl, Henry Hopmann, Elias Kun) | 06:37.950 |
4 | Zuid-Afrika (Ntsako Mphahlani, Joshua Harty, Stephen Selepe, Christopher Baxter, Liam Smit) | 06:38.550 |
5 | Oekraïne (Denys Dziubynskyi, Roman Skoryi, Maksym Onipchenko, Kostiantyn Musiienko, Oleh Nohol) | 06:43.440 |
6 | Verenigde Staten (Ryan Williams, Clay Watson, Clark Dean, Peter Chatain, Oliver Babb) | 06:43.490 |
- Vier Met (M4+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Kroatië (Luka Balek, Ivan Tokic, Jakov Bijelic, Hrvoje Vrdoljak, Mario Maric) | 06:43.380 |
2 | Groot-Brittannië (Rory Cruickshank, Archie Mcchesney, Noah Norman, Barnaby Fox, Alex Langstone-Bolt) | 06:43.390 |
3 | Turkije (Baris Aydemir, Enes Gok, Baris Erturk, Emre Oguz, Dervis Ozdemir) | 06:52.740 |
1 | Italië (Riccardo Zoppini, Leonardo Apuzzo, Aniello Di Ruocco, Aniello Sabbatino, Federico Dini) | 06:33.710 |
2 | Zwitserland (Nicolas Mamassis, Nico Mueller, Oliver Gisiger, Anton Flohr, Nils Schnedier) | 06:36.910 |
3 | Duitsland (Elisa Carnetto, Oliver Peikert, Jasper Angl, Henry Hopmann, Elias Kun) | 06:37.950 |
4 | Zuid-Afrika (Ntsako Mphahlani, Joshua Harty, Stephen Selepe, Christopher Baxter, Liam Smit) | 06:38.550 |
5 | Oekraïne (Denys Dziubynskyi, Roman Skoryi, Maksym Onipchenko, Kostiantyn Musiienko, Oleh Nohol) | 06:43.440 |
6 | Verenigde Staten (Ryan Williams, Clay Watson, Clark Dean, Peter Chatain, Oliver Babb) | 06:43.490 |
1 | Zwitserland (Linus Copes, Andrin Gulich, Dominic Condrau, Valentin Huehn) | 06:04.970 |
2 | Groot-Brittannië (Tom Smith, Bryn Ellery, Ollie Costley, Victor Kleshnev) | 06:06.060 |
3 | Italië (Leonardo Radice Karoschitz, Nunzio Di Colandrea, Gabriele d'Alfonsi, Danilo Amalfitano) | 06:06.230 |
4 | Duitsland (Malte Engelbracht, Tassilo Von Mueller, Klas Ole Lass, Jan Haeseler) | 06:13.150 |
5 | Denemarken (Oliver Skov Jerkovic, Jacob Lenzing, Oliver Tolstrup Christensen, Jonas Lund) | 06:14.570 |
6 | Griekenland (Ioannis Marokos, Vasileios Tsalikidis, Grigorios Schizodimos, Petros Gkaidatzis) | 06:16.390 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Verenigde Staten (Emory Sammons, James Wright, Augustine Rodriguez, Liam Galloway) | 06:17.890 |
2 | Tsjechië (Vaclav Kuncak, Gabriel Mahler, Adam Kulhanek, Marek Rehorek) | 06:19.260 |
3 | Australië (Lachlan Stevenson, Harry Crouch, Jackson Kench, Daniel Samus) | 06:21.550 |
4 | Estland (Bertty Nurm, Kristjan Lindsalu, Rain Harjus, Mikhail Kushteyn) | 06:21.900 |
5 | Polen (Bartlomiej Zalega, Maciej Madaj, Jan Domeradzki, Krzysztof Kasparek) | 06:22.430 |
6 | Nieuw-Zeeland (Finn Jenkins, Mark Taylor, Luke Brady, Samuel Monkley) | 06:25.750 |
1 | Oekraïne (Yevhenii Chumak, Illia Karpov, Anton Aistov, Ivan Tyshshenko) | 06:07.560 |
2 | Oostenrijk (Benedikt Neppl, Gabriel Stekl, Martin Animashaun, Maximilian Hornacek) | 06:08.490 |
3 | Rusland (Vladimir Lavrentev, Vladimir Iashin, Aleksandr Suvorov, Ilia Monakhov) | 06:10.370 |
4 | China (Difeng Jia, Zhongxing Tan, Zengwang Liu, Shoudu Qin) | 06:11.000 |
5 | Noorwegen (Ulrik Wie-Soltvedt, Nicolay Yngsdal, Mathias Wie, Lars Benske) | 06:16.430 |
6 | Litouwen (Paulius Luksas, Martynas Vaitkevicius, Gvidas Nienius, Mantas Linkevicius) | 06:17.610 |
1 | Zwitserland (Linus Copes, Andrin Gulich, Dominic Condrau, Valentin Huehn) | 06:04.970 |
2 | Groot-Brittannië (Tom Smith, Bryn Ellery, Ollie Costley, Victor Kleshnev) | 06:06.060 |
3 | Italië (Leonardo Radice Karoschitz, Nunzio Di Colandrea, Gabriele d'Alfonsi, Danilo Amalfitano) | 06:06.230 |
4 | Duitsland (Malte Engelbracht, Tassilo Von Mueller, Klas Ole Lass, Jan Haeseler) | 06:13.150 |
5 | Denemarken (Oliver Skov Jerkovic, Jacob Lenzing, Oliver Tolstrup Christensen, Jonas Lund) | 06:14.570 |
6 | Griekenland (Ioannis Marokos, Vasileios Tsalikidis, Grigorios Schizodimos, Petros Gkaidatzis) | 06:16.390 |
1 | Duitsland (Tobias Dirschauer, Mika Marinus Kohout, Leon Muench, Patrick Pott, Ole Kruse, Mattes Schoenherr, John Heithoff, Yannik Sacherer, Max Schwartzkopff) | 05:49.130 |
2 | Verenigde Staten (Spencer Brennessel Beaumont, Chase Barrows, Nolan Parks, Harrison Burke, Gordon Holterman, Nikita Lilichenko, Christian Tabash, Geoffrey Dettlinger, Sydney Edwards) | 05:50.100 |
3 | Groot-Brittannië (Luke Robinson, Tom Worthington, Henry Blois-Brooke, Tobias Schroder, Patrick Adams, Seb Newman, Henry Jones, Matthew Rowe, Axl De Boissard) | 05:50.260 |
4 | Rusland (Denis Riabchuk, Aleksei Shvetsov, Sergei Iskiv, Iurii Gindich, Ivan Trofimov, Artem Greb, Artem Rudnichenko, Grigorii Goriushin, Ilia Popov) | 05:54.710 |
5 | Italië (Giulio Acernese, Luca Zemolin, Gennaro Di Mauro, Matteo Bonetti, Giovanni Mammarella, Andrea Carando, Alberto Vincenti, Antonio Schettino, Leonardo Macchi) | 05:56.150 |
6 | Nederland (Gijs Schwarz, Noud Scholten, Edwin Van De Maarel, Thomas De Hertog, Gert-Jan Van Doorn, Jasper Joordens, Jelmer Bennema, Olav Molenaar, Jip Swildens) | 06:01.930 |
- Acht Met (M8+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Roemenië (Dumitru-Valentin Bucur, Dorin Simion, Andrei Lungu, Alexandru-Laurentiu Danciu, Stefan-Robert Nita, Andrei-Sebastian Cornea, Georgel-Bogdan Vlad, Marian Cireasa, Andrei-Valentin Malis) | 06:00.960 |
2 | Wit-Rusland (Nikita Myslivets, Maksim Zhurauliou, Vitali Bzehtsiarou, Dzmitry Khramkou, Aliaksei Bandziuk, Yauheni Maiseyev, Danila Beliakou, Andrei Fedarenka, Danila Hiatsiukevich) | 06:03.570 |
3 | Hongarije (Gergo Szentpali, Dominik Dudas, Aron Lajko, Benedek Adolf Papp, Mark Kunstar, Peter Laszlo, Rajmund Szlovak, Csaba Kiraly, Peter Miklos Kovacs) | 06:07.180 |
4 | Spanje (Alfonso Berral, Isaac Alamo, Carlos Gonzalez, Manuel Otero, Unai Mielgo, Ander Martin, Francisco Genebat, Jaime Rodriguez, Ramon Somalo) | 06:08.780 |
1 | Duitsland (Tobias Dirschauer, Mika Marinus Kohout, Leon Muench, Patrick Pott, Ole Kruse, Mattes Schoenherr, John Heithoff, Yannik Sacherer, Max Schwartzkopff) | 05:49.130 |
2 | Verenigde Staten (Spencer Brennessel Beaumont, Chase Barrows, Nolan Parks, Harrison Burke, Gordon Holterman, Nikita Lilichenko, Christian Tabash, Geoffrey Dettlinger, Sydney Edwards) | 05:50.100 |
3 | Groot-Brittannië (Luke Robinson, Tom Worthington, Henry Blois-Brooke, Tobias Schroder, Patrick Adams, Seb Newman, Henry Jones, Matthew Rowe, Axl De Boissard) | 05:50.260 |
4 | Rusland (Denis Riabchuk, Aleksei Shvetsov, Sergei Iskiv, Iurii Gindich, Ivan Trofimov, Artem Greb, Artem Rudnichenko, Grigorii Goriushin, Ilia Popov) | 05:54.710 |
5 | Italië (Giulio Acernese, Luca Zemolin, Gennaro Di Mauro, Matteo Bonetti, Giovanni Mammarella, Andrea Carando, Alberto Vincenti, Antonio Schettino, Leonardo Macchi) | 05:56.150 |
6 | Nederland (Gijs Schwarz, Noud Scholten, Edwin Van De Maarel, Thomas De Hertog, Gert-Jan Van Doorn, Jasper Joordens, Jelmer Bennema, Olav Molenaar, Jip Swildens) | 06:01.930 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie