De site voor alle sporten

Menu
 

Noordse Combinatie - WK Noords Skiën Junioren - 2008/2009

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Uitslagen Heren

WK Noords Skiën Junioren - Uitslagen Heren 2008/2009

SlowakijeSlowakije - 5 Februari 2009 - 8 Februari 2009


Gundersen Junior - 5km Heren - 5 Februari 2009


1ITAAlessandro Pittin (ITA)13:26.0
2NORGudmund Storlien (NOR)13:30.7
3GERFabian Riessle (GER)13:41.4
4SLOGasper Berlot (SLO)13:52.8
5NOROle Christian Wendel (NOR)13:56.0
6SLOMarjan Jelenko (SLO)13:57.4
7JAPYoshito Watabe (JAP)14:05.5
8JAPAguri Shimizu (JAP)14:08.5
9AUTCarlos Kammerlander (AUT)14:13.0
10ITAMattia Runggaldier (ITA)14:13.4
11NORTruls Soenstehagen Johansen (NOR)14:20.0
12CZELukas Havranek (CZE)14:21.4
13CZELukas Jancik (CZE)14:22.2
14GERJohannes Firn (GER)14:25.6
15AUTJohannes Weiss (AUT)14:27.8
16POLAndrzej Zarycki (POL)14:28.1
17FINJim Haertull (FIN)14:29.9
18AUTRiedmueller Thomas Egger (AUT)14:32.2
19ESTKaarel Nurmsalu (EST)14:34.9
20NORJoergen Graabak (NOR)14:39.3
21JAPJunshiro Kobayashi (JAP)14:41.3
22FRANicolas Martin (FRA)14:43.2
23FRAWilfried Cailleau (FRA)14:45.4
24FINMikael Kuhlberg (FIN)14:47.7
25JAPHiroo Sasaki (JAP)14:49.6
26FINLauri Asikainen (FIN)14:51.3
27AUTDominik Dier (AUT)14:55.0
28FRASamuel Guy (FRA)15:00.2
29ESTKail Piho (EST)15:02.4
30USANick Hendrickson (USA)15:07.0
31FRADavid Viry (FRA)15:08.7
32FINJoakim Lehto (FIN)15:09.7
33UKROleksiy Khomin (UKR)15:09.8
34CZELukas Rypl (CZE)15:11.0
35POLAdam Cieslar (POL)15:11.3
36ESTTanel Levkoi (EST)15:11.4
37ITAArmin Bauer (ITA)15:13.0
38ITAFelix Peselj (ITA)15:16.3
39POLArtur Broda (POL)15:18.4
40USATaylor Fletcher (USA)15:27.5
41CANWesley Savill (CAN)15:27.9
42GERJohannes Rydzek (GER)15:33.9
43POLPawel Slowiok (POL)15:39.8
44UKRSerhiy Semenov (UKR)15:44.1
45ESTKarl-August Tiirmaa (EST)15:44.9
46UKRVasyl Zhurakivskyy (UKR)15:53.3
47USABrett Denney (USA)15:54.7
48SLOJoze Kamenik (SLO)16:06.5
49SUIIvo Hess (SUI)16:11.5
50GERWolfgang Boesl (GER)16:18.7
51RUSMikhail Schilkov (RUS)16:20.9
52RUSNiyaz Nabeev (RUS)16:32.6
53CANYukon De Leeuw (CAN)17:21.2
54RUSErnest Yahin (RUS)17:41.0
55CANBarrett Martineau (CAN)17:49.2
56KAZTimur Iglikov (KAZ)18:20.6
57CANChanon Pretorius (CAN)18:25.5

Landenwedstrijd Heren - 7 Februari 2009


Gundersen junior - 10km Heren - 8 Februari 2009


1ITAAlessandro Pittin (ITA)28:31.7
2GERJohannes Rydzek (GER)29:37.6
3NOROle Christian Wendel (NOR)29:52.4
4GERFabian Riessle (GER)30:18.4
5GERJanis Morweiser (GER)30:27.0
6SUIJoel Bieri (SUI)30:35.0
7NORGudmund Storlien (NOR)30:38.4
8FRAWilfried Cailleau (FRA)30:40.0
9CZELukas Havranek (CZE)30:43.1
10NORTruls Soenstehagen Johansen (NOR)30:48.5
11USABrett Denney (USA)30:49.7
12USATaylor Fletcher (USA)30:58.8
13AUTJohannes Weiss (AUT)31:03.6
14FRANicolas Martin (FRA)31:06.8
15CZETomas Matura (CZE)31:08.9
16FINJim Haertull (FIN)31:15.9
17CANWesley Savill (CAN)31:16.9
18NORThorbjoern Brandt (NOR)31:18.7
19SLOGasper Berlot (SLO)31:21.8
20AUTDominik Dier (AUT)31:29.6
21ITAMattia Runggaldier (ITA)31:34.7
22JAPAguri Shimizu (JAP)31:36.8
23FINLauri Asikainen (FIN)31:38.3
24ESTKail Piho (EST)31:43.9
25FINMikael Kuhlberg (FIN)31:57.1
26ESTKaarel Nurmsalu (EST)31:59.1
27GERMichael Dünkel (GER)31:59.8
28FRAGeoffrey Lafarge (FRA)32:00.6
29SLOMarjan Jelenko (SLO)32:01.2
30RUSNiyaz Nabeev (RUS)32:04.8
31CZELukas Rypl (CZE)32:05.5
32JAPHiroo Sasaki (JAP)32:06.7
33JAPYoshito Watabe (JAP)32:09.1
34ESTKarl-August Tiirmaa (EST)32:17.7
35CZELukas Jancik (CZE)32:34.3
36POLArtur Broda (POL)32:37.8
37UKROleksiy Khomin (UKR)32:39.7
38ITAArmin Bauer (ITA)33:04.2
39FINEetu Vaehaesoeyrinki (FIN)33:19.9
40JAPKenichi Furui (JAP)33:24.5
41POLAndrzej Zarycki (POL)33:32.0
42USANick Hendrickson (USA)33:34.4
43SLOMatic Plaznik (SLO)33:39.4
44ESTTanel Levkoi (EST)33:43.9
45AUTBenedikt Dornauer (AUT)33:44.8
46SUIIvo Hess (SUI)33:46.8
47ITASamuel Costa (ITA)33:57.7
48UKRSerhiy Semenov (UKR)34:50.9
49SLOMatej Drinovec (SLO)34:56.7
50UKRVasyl Zhurakivskyy (UKR)34:58.3
51USAColin Delaney (USA)34:58.6
52RUSErnest Yahin (RUS)35:25.8
53CANBarrett Martineau (CAN)35:28.7
54KAZTimur Iglikov (KAZ)35:39.4
55SVKRobert Kartik (SVK)36:23.6
56CANChanon Pretorius (CAN)37:24.8
57RUSMikhail Schilkov (RUS)37:36.2
58CANYukon De Leeuw (CAN)39:04.9

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden