De site voor alle sporten

Menu
 

Mountain Bike - Nove Mesto Na Morave - 2022

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Nove Mesto Na Morave - Uitslagen Heren 2022

TsjechiëTsjechië - 13 Mei 2022 - 15 Mei 2022


Cross-country Korte Cross Heren - 13 Mei 2022


Olympische Cross Country U23 Heren - 14 Mei 2022


1CHIMartin Vidaurre Kossmann (CHI)1:08:41
2ITASimone Avondetto (ITA)+1:10
3SUIDario Lillo (SUI)+1:23
4BRAGustavo Xavier De Oliveira Pereira (BRA)+1:23
5FRAAdrien Boichis (FRA)+1:25
6USARiley Amos (USA)+1:38
7ITAFilippo Fontana (ITA)+1:55
8UKROleksandr Hudyma (UKR)+2:02
9SUILuca Schätti (SUI)+2:12
10SUIJanis Baumann (SUI)+2:16
11SWEOscar Lind (SWE)+2:39
12FRALucas Grieco (FRA)+2:45
13ESPFrancesc Barber Arguimbau (ESP)+2:50
14FRAMathis Azzaro (FRA)+3:02
15FRAMathis Guay (FRA)+3:02
16BRAAlex Junior Malacarne (BRA)+3:06
17CANCarter Woods (CAN)+3:26
18ESPDavid Domingo Campos Motos (ESP)+3:39
19DENTobias Lillelund (DEN)+3:48
20USABjorn Riley (USA)+4:08
21SUISimon Walter (SUI)+4:13
22GBRRory Mcguire (GBR)+4:24
23BELJente Michels (BEL)+4:28
24USABrayden Johnson (USA)+4:40
25GBRCorran Carrick-Anderson (GBR)+4:40
26AUTMario Bair (AUT)+4:41
27NAMAlex Miller (NAM)+4:43
28ISRGil-Li Gonen (ISR)+4:43
29AUSSam Fox (AUS)+4:57
30SUIFinn Treudler (SUI)+5:03
31NOROle Sigurd Rekdahl (NOR)+5:03
32CANCole Punchard (CAN)+5:15
33GBRCharlie Aldridge (GBR)+5:19
34CZEJan Sáska (CZE)+5:20
35CHIIgnacio Gallo Florido (CHI)+5:21
36SWEAndré Eriksson (SWE)+5:38
37SUIGian Andri Schmid (SUI)+5:48
38ISREitan Levi (ISR)+5:58
39SUIRoman Holzer (SUI)+6:01
40ISRYotam Deshe (ISR)+6:08
41AUTJulius Scherrer (AUT)+6:11
42NZLMatthew Wilson (NZL)+6:13
43GERBen Schweizer (GER)+6:13
44NEDTom Schellekens (NED)+6:17
45GBRCameron Mason (GBR)+6:21
46SUILuke Wiedmann (SUI)+6:29
47COLNelson Peña Franco (COL)+6:31
48DENOliver Sølvhøj (DEN)+6:39
49GBRJoseph Blackmore (GBR)+6:50
50SUIAndrin Walter (SUI)+6:58
51BELClément Horny (BEL)+7:06
52FRAEsteban Bagnon (FRA)+7:11
53GERFabian Eder (GER)+7:15
54RSAJohan Van Zyl (RSA)+7:18
55FRAMartin Groslambert (FRA)+7:20
56BELJarne Vandersteen (BEL)+7:35
57FRAYann Chaptal (FRA)+7:37
58USARobbie Day (USA)+7:42
59CANTyler Clark (CAN)+7:43
60NZLCameron Jones (NZL)+7:43
61ITALuciano Rota (ITA)+7:43
62NORWilliam Høines Larsen (NOR)+7:52
63FRALoan Cheneval (FRA)+7:53
64ESPJaume Bosch Pico (ESP)+7:59
65FRAMathis Tonneau (FRA)+8:15
66CANOwen Clark (CAN)+8:22
67NEDChris Van Dijk (NED)+8:22
68AUTMichael Holland (AUT)+8:29
69MEXJosé Cabrera Gonzalez (MEX)+8:30
70SUITimo Müller (SUI)+8:42
71CZEFilip Konecny (CZE)+8:45
72NZLCaleb Bottcher (NZL)+8:46
73SUIJean-Luc Halter (SUI)+8:59
74SLOJakob Klemencic (SLO)+9:22
75ESPRoger Ferrer Vidal (ESP)+10:53
76GERTobias König (GER)-1 ronde
77CZERobert Hula (CZE)
78CHINicolas Martin Soto (CHI)
79GERMiron Lipp (GER)
80ROUPatrick Pescaru (ROU)
81FRAMattis Pateau (FRA)
82FRALubin Monteil (FRA)
83ITAFilippo Agostinacchio (ITA)
84SUIMaxime Lhomme (SUI)
85SUIJan Sommer (SUI)
86AUTLukas Hatz (AUT)
87ESPDidac Carvacho Sevilla (ESP)
88SUIMirco Näf (SUI)
89SWEViggo Karlsson (SWE)
90GERLennart-Jan Krayer (GER)
91SLOMatic Kranjec Zagar (SLO)
92SUIPhilipp Bachmann (SUI)
93RSAKai Von During (RSA)
94AUSDomenic Paolilli (AUS)
95CANWilliam Cote (CAN)
96NEDNiek Hoornsman (NED)
97FRALuca Martin (FRA)
98FRAKillian Desbiens (FRA)
99ESPAxel Badia Celma (ESP)-2 rondes
100FRAFlorian Lopez (FRA)
101ITAMattia Beretta (ITA)
102SVKMartin Hrtanek (SVK)
103GERThore Hemmerling (GER)
104ESPMarti Cateura Jordan (ESP)
105AUSTom Cheesman (AUS)
106CZEVáclav Veverka (CZE)
107COLCamilo Andres Gomez Gomez (COL)
108BELThéo Demarcin (BEL)
109GERLouis Krauss (GER)
110POLPiotr Krynski (POL)
111SUIElia Nascarella (SUI)
112POLKonrad Czabok (POL)
113FRACharles Marchandise (FRA)
114SUITim Riesen (SUI)
115ESPAniol Morell Coll (ESP)
116CROFran Bosnjak (CRO)
117SUIMarino Meyer (SUI)
118FRAAnathole Vermersch (FRA)
119CRCSebastian Brenes Mata (CRC)
120GERNicolas Richard Kaiser (GER)
121ITAAndrea Colombo (ITA)
122ITAYannick Parisi (ITA)
123SLONace Gnezda (SLO)
124HUNBalázs Sylvester (HUN)-3 rondes
125MEXCarlos Alfonso Garcia Trejo (MEX)
126JAPRaito Suzuki (JAP)
127SWECasper Johansson (SWE)
128FRAMatthieu Leroy (FRA)
129AUTTheo Hauser (AUT)
130RSALuca Ruwiel (RSA)
131AUSIsaac Fletcher (AUS)
132ITAMichael Pecis (ITA)
133CANWilliam Maltais Pilote (CAN)
134SUIRemo Egli (SUI)
135SVKFlorián Papcun (SVK)
136ROURares-Teodor Alecu (ROU)
137NEDFrits Biesterbos (NED)
138ISRJonathan Baron (ISR)
139MEXIsaac Del Toro Romero (MEX)
140CZEJakub Vlasaty (CZE)
141ISRNir Tchwella (ISR)
142ISRIdo Gabay (ISR)
143ISRKoren Amoyal (ISR)-4 rondes
144FRAClement Izquierdo (FRA)

Olympische Cross Country Heren - 15 Mei 2022


1GBRThomas Pidcock (GBR)1:21:19
2ROUVlad Dascalu (ROU)+0:01
3SUINino Schurter (SUI)+0:30
4NZLAnton Cooper (NZL)+0:33
5RSAAlan Hatherly (RSA)+0:33
6SUIMatthias Flückiger (SUI)+0:34
7FRATitouan Carod (FRA)+1:01
8SUIAndri Frischknecht (SUI)+1:04
9GERLuca Schwarzbauer (GER)+1:17
10SUIVital Albin (SUI)+1:41
11FRAJoshua Dubau (FRA)+1:48
12ESPDavid Valero Serrano (ESP)+1:51
13BELPierre De Froidmont (BEL)+1:57
14BRAHenrique Avancini (BRA)+2:01
15CZEOndrej Cink (CZE)+2:01
16BELJens Schuermans (BEL)+2:34
17USAChristopher Blevins (USA)+2:47
18FRAJordan Sarrou (FRA)+2:51
19ITAGioele Bertolini (ITA)+2:57
20SUIReto Indergand (SUI)+2:59
21NOREmil Hasund Eid (NOR)+3:01
22FRAVictor Koretzky (FRA)+3:10
23CANGunnar Holmgren (CAN)+3:17
24GERJulian Schelb (GER)+3:19
25ITALuca Braidot (ITA)+3:20
26GERGeorg Egger (GER)+3:25
27GERNiklas Schehl (GER)+3:27
28SUIJoel Roth (SUI)+3:40
29ESPPablo Rodriguez Guede (ESP)+3:40
30AUSDaniel James Mcconnell (AUS)+3:41
31BELDaan Soete (BEL)+3:47
32AUTGregor Raggl (AUT)+3:48
33FRAMaxime Marotte (FRA)+3:49
34DENSebastian Carstensen Fini (DEN)+3:57
35NORMats Tubaas Glende (NOR)+4:00
36ITAGioele De Cosmo (ITA)+4:20
37SUIMarcel Guerrini (SUI)+4:35
38GERDavid List (GER)+4:37
39POLKrzysztof Lukasik (POL)+4:40
40ITADaniele Braidot (ITA)+4:43
41NORKnut Røhme (NOR)+4:45
42NEDDavid Nordemann (NED)+4:46
43FRAStéphane Tempier (FRA)+4:59
44ESPIsmael Esteban Aguero (ESP)+5:06
45CANAndrew L'Esperance (CAN)+5:12
46CANQuinton Disera (CAN)+5:17
47UKRDmytro Titarenko (UKR)+5:28
48ESPJofre Cullell Estape (ESP)+5:42
49MEXJose Gerardo Ulloa Arevalo (MEX)+5:43
50FRAMaxime Loret (FRA)+5:43
51CANPeter Disera (CAN)+5:44
52ITAGerhard Kerschbaumer (ITA)+5:54
53GBRCameron Orr (GBR)+6:02
54POLBartlomiej Wawak (POL)+6:33
55ITAJakob Dorigoni (ITA)+6:33
56SUILars Forster (SUI)+6:34
57SUIBruno Vitali (SUI)+6:42
58NZLBen Oliver (NZL)+6:43
59ITANadir Colledani (ITA)+6:43
60USALukas Vrouwenvelder (USA)+6:48
61CZELukas Kobes (CZE)+7:01
62ITAAlessio Agostinelli (ITA)+7:06
63CANTyler Orschel (CAN)+7:09
64CZEJan Vastl (CZE)+7:11
65SUISven Olivetti (SUI)+7:16
66SUIDario Thoma (SUI)+7:24
67ITAMirko Tabacchi (ITA)+7:31
68CANSean Fincham (CAN)+7:33
69AUSCameron Ivory (AUS)+7:34
70BRAUlan Bastos Galinski (BRA)+7:54
71CZEJan Skarnitzl (CZE)+8:06
72AUTKarl Markt (AUT)+8:33
73FRAThibault Daniel (FRA)+8:41
74NORErik Haegstad (NOR)+8:43
75POLKarol Ostaszewski (POL)+8:44
76FRABasile Allard (FRA)+8:51
77HUNZsombor Palumby (HUN)+8:53
78CANMarc Andre Fortier (CAN)+9:26
79BELErno Mccrae (BEL)+9:34
80UKROleksandr Koniaiev (UKR)+9:41
81GERSilas Graf (GER)+10:11
82FRALudovic Delpech (FRA)+10:17
83POLMichal Topor (POL)-1 ronde
84SUIFabio Spena (SUI)
85GERTobias Steinhart (GER)
86SUIJoris Ryf (SUI)
87SWEAxel Lindh (SWE)
88SUIUrsin Spescha (SUI)-2 rondes
89POLFilip Helta (POL)
90FRAClément Auvin (FRA)
91FRABenoit Igoulen (FRA)
92NZLSamuel Shaw (NZL)
93SUIKevin Krieg (SUI)
94GERGaßner Michael (GER)
95CANVictor Verreault (CAN)
96SUISandro Trevisani (SUI)
97SLORok Naglic (SLO)
98JAPRiki Kitabayashi (JAP)
99BRAEdson Gilmar de Rezende Junior (BRA)-3 rondes
100GERNicolas Kautter (GER)
101SVKMatej Baco (SVK)
102TURSerdar Depe (TUR)
103JAPRyo Takeuchi (JAP)-4 rondes
104CZEJan Rajchart (CZE)
105GERFlorian Hamm (GER)
106SVKKristián Jánosík (SVK)
107GERVincent Jonatan Beckmann (GER)
108ROUGeorge-Vlad Sabau (ROU)-5 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden