De site voor alle sporten

Menu
 

Mountain Bike - Maribor - 2020

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Maribor - Uitslagen Heren 2020

SloveniëSlovenië - 15 Oktober 2020 - 18 Oktober 2020


Afdaling Individueel Heren - 16 Oktober 2020


1FRALoris Vergier (FRA)03:07.903
2FRARémi Thirion (FRA)03:10.555
3FRAThibaut Daprela (FRA)03:10.902
4GBRMatt Walker (GBR)03:12.002
5RSAGreg Minnaar (RSA)03:12.852
6USALuca Shaw (USA)03:13.365
7AUSJack Moir (AUS)03:16.041
8AUSTroy Brosnan (AUS)03:16.079
9BELMartin Maes (BEL)03:16.990
10FRABaptiste Pierron (FRA)03:17.610
11ESPAngel Suarez Alonso (ESP)03:17.677
12USADakotah Norton (USA)03:17.778
13GBRBernard Kerr (GBR)03:17.968
14AUTDavid Trummer (AUT)03:18.124
15SLOJure Zabjek (SLO)03:18.334
16FRABenoit Coulanges (FRA)03:18.546
17GERMax Hartenstern (GER)03:18.708
18GBRMichael Jones (GBR)03:19.429
19GBRCharlie Hatton (GBR)03:19.493
20FRALoic Bruni (FRA)03:19.543
21USAAaron Gwin (USA)03:19.573
22AUTAndreas Kolb (AUT)03:19.682
23NZLEdward Masters (NZL)03:20.280
24FRAHugo Frixtalon (FRA)03:20.899
25GBRDanny Hart (GBR)03:21.364
26FRAGaëtan Vige (FRA)03:21.554
27USANeko Mulally (USA)03:21.678
28CANFinnley Iles (CAN)03:21.690
29GBRJamie Edmondson (GBR)03:22.490
30GBRPhilip Atwill (GBR)03:22.755
31CZEStanislav Sehnal (CZE)03:23.781
32GBRJoe Breeden (GBR)03:23.982
33GBRJack Reading (GBR)03:24.362
34CANMark Wallace (CAN)03:24.644
35AUSKye A'Hern (AUS)03:24.945
36FRAThibaut Ruffin (FRA)03:25.404
37AUSMichael Hannah (AUS)03:25.875
38GBRGreg Williamson (GBR)03:26.313
39NZLBrook Macdonald (NZL)03:26.392
40SLOLuka Berginc (SLO)03:26.722
41NZLWyn Masters (NZL)03:26.785
42GERSimon Maurer (GER)03:27.033
43GERJohannes Fischbach (GER)03:27.231
44NZLCharles Murray (NZL)03:27.263
45GBRAdam Brayton (GBR)03:28.170
46SUILutz Weber (SUI)03:28.429
47GBRHarry Molloy (GBR)03:28.695
48FRAGaetan Ruffin (FRA)03:29.118
49GBRGeorge Atherton (GBR)03:29.807
50FRAThomas Estaque (FRA)03:29.948
51SWEBenjamin Zwar Kvist (SWE)03:31.018
52SVKRastislav Baranek (SVK)03:31.685
53ESPPedro Jorge Panizo Cerdera (ESP)03:32.076
54FRAEmile Rilat (FRA)03:32.623
55BRARoger Vieira (BRA)03:33.040
56AUTKilian Schnöller (AUT)03:33.713
57GBRKade Edwards (GBR)03:35.459
58BRADouglas Vieira (BRA)03:41.548
59ITALoris Revelli (ITA)03:44.298

Afdaling Individueel - Junior Heren - 16 Oktober 2020


Afdaling Individueel Heren - 18 Oktober 2020


1FRALoris Vergier (FRA)03:07.771
2FRALoic Bruni (FRA)03:07.828
3GBRMatt Walker (GBR)03:08.174
4CANFinnley Iles (CAN)03:08.634
5AUSTroy Brosnan (AUS)03:08.787
6USAAaron Gwin (USA)03:09.311
7ESPAngel Suarez Alonso (ESP)03:09.460
8GBRDanny Hart (GBR)03:09.771
9RSAGreg Minnaar (RSA)03:09.882
10FRAThibaut Daprela (FRA)03:10.383
11USALuca Shaw (USA)03:10.651
12GBRCharlie Hatton (GBR)03:11.756
13FRABaptiste Pierron (FRA)03:11.808
14AUSJack Moir (AUS)03:11.883
15AUTAndreas Kolb (AUT)03:12.165
16AUTDavid Trummer (AUT)03:12.315
17CANMark Wallace (CAN)03:14.040
18ITALoris Revelli (ITA)03:14.287
19FRAAntoine Pierron (FRA)03:14.460
20FRABenoit Coulanges (FRA)03:14.515
21FRARémi Thirion (FRA)03:14.602
22BELMartin Maes (BEL)03:14.782
23NZLBrook Macdonald (NZL)03:15.316
24AUSMichael Hannah (AUS)03:15.417
25FRAThomas Estaque (FRA)03:15.461
26FRAFlorent Payet (FRA)03:15.798
27SLOJure Zabjek (SLO)03:15.802
28GBRPhilip Atwill (GBR)03:15.990
29GBRJoe Breeden (GBR)03:16.028
30NZLEdward Masters (NZL)03:16.625
31SLOLuka Berginc (SLO)03:16.699
32GBRKade Edwards (GBR)03:16.884
33AUSKye A'Hern (AUS)03:17.084
34GBRJamie Edmondson (GBR)03:17.207
35USADakotah Norton (USA)03:17.570
36GBRJack Reading (GBR)03:18.166
37SVKRastislav Baranek (SVK)03:18.341
38FRAGaëtan Vige (FRA)03:18.637
39USANeko Mulally (USA)03:18.704
40SWEOliver Zwar (SWE)03:18.708
41SUILutz Weber (SUI)03:18.900
42GBRMichael Jones (GBR)03:19.018
43GBRAdam Brayton (GBR)03:19.474
44FRAMatteo Iniguez (FRA)03:19.744
45CZEStanislav Sehnal (CZE)03:20.075
46GERJohannes Fischbach (GER)03:20.122
47GBRKaos Seagrave (GBR)03:21.277
48NZLCharles Murray (NZL)03:21.776
49GBRTaylor Vernon (GBR)03:22.528
50FRAThibaut Ruffin (FRA)03:23.204
51GBRHarry Molloy (GBR)03:23.275
52SWEBenjamin Zwar Kvist (SWE)03:23.416
53NZLWyn Masters (NZL)03:23.712
54FRARudy Cabirou (FRA)03:24.093
55AUTKilian Schnöller (AUT)03:24.559
56FRAGaetan Ruffin (FRA)03:25.386
57CZEAntonin Kral (CZE)03:25.451
58GERSimon Maurer (GER)03:26.745
59GERHannes Lehmann (GER)03:27.131
60GBRBernard Kerr (GBR)03:42.337

Afdaling Individueel - Junior Heren - 18 Oktober 2020

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden