De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Wereldkampioenschappen noords skiën - 2000/2001

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen noords skiën - Uitslagen Heren 2000/2001

FinlandFinland - Lahti - 15 Februari 2001 - 25 Februari 2001


15 km Heren - 15 Februari 2001


1SWEPer Elofsson (SWE)39:26.0
2SWEMathias Fredriksson (SWE)39:42.5
3NOROdd-Bjoern Hjelmeset (NOR)39:49.3
4FINHarri Kirvesniemi (FIN)40:06.3
5ESTAndrus Veerpalu (EST)40:06.5
6NORFrode Estil (NOR)40:21.1
7NORAnders Aukland (NOR)40:25.5
8ESPJohann Muehlegg (ESP)40:26.1
9SWEMagnus Ingesson (SWE)40:36.7
10ESTJaak Mae (EST)40:41.0
11FINSami Repo (FIN)40:44.0
12RUSAlexei Prokourorov (RUS)40:44.3
13GERAndreas Schlütter (GER)40:54.6
14GERAxel Teichmann (GER)41:06.6
15RUSVitaly Denisov (RUS)41:08.0
16NORThomas Alsgaard (NOR)41:15.3
17AUTGerhard Urain (AUT)41:18.4
18SUIReto Burgermeister (SUI)41:20.1
19LIEMarkus Hasler (LIE)41:20.6
20RUSMikhail Ivanov (RUS)41:21.9
21FRAVincent Vittoz (FRA)41:26.8
22CZELukas Bauer (CZE)41:29.8
23GERJens Filbrich (GER)41:38.6
24RUSVassili Rotchev (RUS)41:42.6
25SWEUrban Lindgren (SWE)41:43.3
26ITAFulvio Valbusa (ITA)41:44.4
27ITABruno Carrara (ITA)41:45.7
28AUTMikhail Botvinov (AUT)42:05.6
29USAJustin Wadsworth (USA)42:29.4
30BLRNikolai Semeniako (BLR)42:30.4
31CANDonald Farley (CAN)42:36.1
32LTURicardas Panavas (LTU)42:42.3
33ESTMeelis Aasmae (EST)42:51.5
34ITAFreddy Schwienbacher (ITA)42:55.6
35AUTAchim Walcher (AUT)43:02.7
36SUIBeat Koch (SUI)43:03.2
37AUTAlexander Marent (AUT)43:03.8
38FRALudovic Vandel (FRA)43:06.3
39ESTRaul Olle (EST)43:06.4
40KAZPavel Riabinine (KAZ)43:17.6
41CANRobin McKeever (CAN)43:23.9
42BLRAlexij Tregobov (BLR)43:33.3
43BLRAleksandr Sannikov (BLR)43:40.4
44JAPHiroyuki Imai (JAP)43:54.0
45POLJanusz Krezolok (POL)43:55.1
46JAPHiroshi Kudo (JAP)44:04.4
47RUSRoman Virolainen (RUS)44:04.7
48JAPTomio Kanamaru (JAP)44:06.9
49USAMarcus Nash (USA)44:07.2
50ITAMaurizio Pozzi (ITA)44:08.5
51CZEMartin Koukal (CZE)44:15.2
52USADavid Chamberlain (USA)44:22.7
53ROUZsolt Antal (ROU)44:33.0
54CZEJirí Magál (CZE)44:34.5
55SLOVasja Rupnik (SLO)44:48.4
56CZEJosef Kucera (CZE)44:51.1
57KAZAndrey Golovko (KAZ)45:06.8
58KAZIgor Zubrini (KAZ)45:18.9
59KAZVladimir Bortsov (KAZ)45:51.6
60LTUVladislavas Zybailo (LTU)45:56.7
61SVKPavol Lacko (SVK)45:58.8
62USAKris Freeman (USA)46:28.6
63CHNDawei Han (CHN)46:36.1
64SVKMichal Malak (SVK)46:42.8
65AUSPaul Murray (AUS)48:22.2
66LATJuris Germanis (LAT)48:29.0
67AUSBen Derrick (AUS)48:39.2
68GRELefteris Fafalis (GRE)48:39.4
69HUNZoltan Tagscherer (HUN)49:52.4
70GREDimitris Tsourekas (GRE)49:56.8
71KGZKamir Bikhtagirov (KGZ)53:12.5
72MACGokio Dineski (MAC)53:52.1
73MACIlija Nasteski (MAC)54:25.9
74TURMuharrem Yilmaz (TUR)54:55.3
75KGZDmitry Nizkovskikh (KGZ)55:47.5
76MARMohamed Oubahim (MAR)1:10:00.4
77MARMustapha Torki (MAR)1:10:21.6

20 km Achtervolging Heren - 17 Februari 2001


1SWEPer Elofsson (SWE)47:15.5
2ESPJohann Muehlegg (ESP)47:42.0
3RUSVitaly Denisov (RUS)47:49.5
4SWEMathias Fredriksson (SWE)47:56.3
5NORThomas Alsgaard (NOR)47:59.0
6LIEMarkus Hasler (LIE)47:59.5
7NORTor Arne Hetland (NOR)48:00.7
8ITAFulvio Valbusa (ITA)48:01.4
9ITAPietro Piller Cottrer (ITA)48:01.9
10NORKristen Skjeldal (NOR)48:03.6
11FINSami Repo (FIN)48:05.7
12ESTJaak Mae (EST)48:06.1
13RUSVladimir Vilissov (RUS)48:07.4
14GERAxel Teichmann (GER)48:08.5
15ITAFabio Maj (ITA)48:10.2
16GERAndreas Schlütter (GER)48:11.3
17CZELukas Bauer (CZE)48:11.4
18ITAGiorgio Di Centa (ITA)48:21.9
19FRAVincent Vittoz (FRA)48:22.9
20SVKIvan Batory (SVK)48:35.0
21RUSVassili Rotchev (RUS)48:40.2
22LIEStephan Kunz (LIE)48:42.7
23SWEMorgan Goeransson (SWE)48:43.6
24AUTAchim Walcher (AUT)48:56.0
25GERRon Spanuth (GER)48:56.1
26SUIReto Burgermeister (SUI)48:56.4
27NORHaavard Solbakken (NOR)48:56.7
28BLRSergei Dolidowitsch (BLR)48:57.2
29RUSNikolai Bolchakov (RUS)48:57.6
30JAPHiroyuki Imai (JAP)49:06.3
31SWEMagnus Ingesson (SWE)49:26.9
32AUTAlexander Marent (AUT)49:27.7
33KAZPavel Riabinine (KAZ)49:28.3
34GERRene Sommerfeldt (GER)49:36.5
35POLJanusz Krezolok (POL)49:36.9
36BLRNikolai Semeniako (BLR)49:38.9
37CZEMartin Koukal (CZE)50:00.0
38SLOMatej Soklic (SLO)50:03.2
39ROUZsolt Antal (ROU)50:04.6
40FRALudovic Vandel (FRA)50:05.7
41JAPMitsuo Horigome (JAP)50:06.3
42SVKMartin Bajcicak (SVK)50:08.9
43SUIGion Andrea Bundi (SUI)50:23.6
44FRAAlexandre Rousselet (FRA)50:26.2
45UKROlexander Zarovnyi (UKR)50:27.9
46ESPJuan J. Gutierrez (ESP)50:28.7
47BLRAlexij Tregobov (BLR)50:29.7
48UKRRoman Leybyuk (UKR)50:42.7
49JAPKatsuhito Ebisawa (JAP)50:53.6
50KAZAndrei Nevzorov (KAZ)50:58.4
51KAZAndrey Golovko (KAZ)50:59.0
52UKRVladimir Olschanski (UKR)51:01.1
53UKRVolodymyr Ivanov (UKR)51:30.3
54USAKris Freeman (USA)51:50.1

30 km Heren - 19 Februari 2001


1ESTAndrus Veerpalu (EST)1:14:17.9
2NORFrode Estil (NOR)1:14:18.1
3RUSMikhail Ivanov (RUS)1:14:49.1
4NORErling Jevne (NOR)1:14:57.2
5NOROdd-Bjoern Hjelmeset (NOR)1:15:15.7
6SWEMathias Fredriksson (SWE)1:15:21.5
7ITAFabio Maj (ITA)1:15:21.6
8FINHarri Kirvesniemi (FIN)1:15:24.5
9NORAnders Aukland (NOR)1:15:29.6
10FINJanne Immonen (FIN)1:15:52.4
11RUSVladimir Vilissov (RUS)1:16:24.1
12ITABruno Carrara (ITA)1:16:29.6
13AUTMikhail Botvinov (AUT)1:16:37.2
14SWEUrban Lindgren (SWE)1:16:48.0
15SWEAnders Södergren (SWE)1:16:52.4
16SVKIvan Batory (SVK)1:17:24.8
17RUSAndrei Noutrikhine (RUS)1:17:27.3
18AUTGerhard Urain (AUT)1:17:31.8
19RUSAlexei Prokourorov (RUS)1:17:38.9
20GERJens Filbrich (GER)1:17:48.6
21JAPHiroyuki Imai (JAP)1:17:51.0
22BLRNikolai Semeniako (BLR)1:17:59.7
23LTURicardas Panavas (LTU)1:17:59.8
24KAZPavel Riabinine (KAZ)1:18:13.9
25ESTMeelis Aasmae (EST)1:18:17.5
26CZELukas Bauer (CZE)1:18:18.7
27ESTJaak Mae (EST)1:18:20.0
28SUIReto Burgermeister (SUI)1:18:22.3
29BLRAlexij Tregobov (BLR)1:18:23.0
30ITAMaurizio Pozzi (ITA)1:18:32.0
31ESPJuan J. Gutierrez (ESP)1:18:36.0
32FINTimo Toppari (FIN)1:18:37.3
33KAZAndrei Nevzorov (KAZ)1:19:08.1
34ITAGiorgio Di Centa (ITA)1:19:09.8
35JAPKatsuhito Ebisawa (JAP)1:19:12.7
36KAZAndrey Golovko (KAZ)1:19:27.2
37CANDonald Farley (CAN)1:19:51.5
38CZEJosef Kucera (CZE)1:19:54.6
39UKRRoman Leybyuk (UKR)1:19:57.0
40UKROlexander Zarovnyi (UKR)1:19:59.5
41KAZIgor Zubrini (KAZ)1:20:00.0
42JAPHiroshi Kudo (JAP)1:20:26.3
43UKRVladimir Olschanski (UKR)1:20:35.8
44UKRVolodymyr Ivanov (UKR)1:20:37.7
45USADavid Chamberlain (USA)1:21:07.4
46SLOJose Kavalar (SLO)1:21:17.5
47ESPHaritz Zunzunegui (ESP)1:21:21.1
48CHNDawei Han (CHN)1:21:21.5
49SVKPavol Lacko (SVK)1:21:29.5
50USAKris Freeman (USA)1:21:47.7
51SUIBeat Koch (SUI)1:21:54.0
52BLRAleksandr Sannikov (BLR)1:21:54.3
53CANRobin McKeever (CAN)1:22:10.0
54LATJuris Germanis (LAT)1:22:26.4
55LTUVladislavas Zybailo (LTU)1:22:39.9
56SVKMichal Malak (SVK)1:22:46.4
57USARobert Whitney (USA)1:23:52.0
58BULSlavcho Batinkov (BUL)1:25:25.1

Sprint Heren - 21 Februari 2001


4x10 km Aflossing Heren - 22 Februari 2001


50 km Heren - 25 Februari 2001


1ESPJohann Muehlegg (ESP)2:05:27.2
2GERRene Sommerfeldt (GER)2:07:23.4
3RUSSerguei Krianine (RUS)2:07:28.4
4RUSAndrei Noutrikhine (RUS)2:08:30.3
5AUTChristian Hoffmann (AUT)2:08:50.5
6SWEPer Elofsson (SWE)2:08:51.9
7RUSVladimir Vilissov (RUS)2:09:26.9
8ITAPietro Piller Cottrer (ITA)2:09:52.0
9RUSAlexei Prokourorov (RUS)2:10:09.7
10NORKristen Skjeldal (NOR)2:10:12.1
11BLRAleksandr Sannikov (BLR)2:10:24.9
12JAPHiroyuki Imai (JAP)2:10:33.2
13AUTAlois Blassnig (AUT)2:11:19.2
14ITAFulvio Valbusa (ITA)2:11:32.9
15SWEAnders Södergren (SWE)2:12:01.6
16LIEMarkus Hasler (LIE)2:12:45.7
17ESPJuan J. Gutierrez (ESP)2:12:54.4
18GERRon Spanuth (GER)2:13:16.9
19BLRSergei Dolidowitsch (BLR)2:13:36.7
20SVKMartin Bajcicak (SVK)2:13:53.6
21USACarl Swenson (USA)2:14:04.3
22SUIPatrick Roelli (SUI)2:14:05.7
23KAZAndrei Nevzorov (KAZ)2:14:07.3
24SUIGion Andrea Bundi (SUI)2:14:17.7
25FRAEmmanuel Jonnier (FRA)2:14:19.0
26ESTMeelis Aasmae (EST)2:14:45.6
27CZELukas Bauer (CZE)2:15:14.7
28NORJan Jacob Verdenius (NOR)2:15:28.3
29UKROlexander Zarovnyi (UKR)2:15:36.7
30SUIPatrik Maechler (SUI)2:15:41.1
31ESPHaritz Zunzunegui (ESP)2:15:46.2
32FINAri Palolahti (FIN)2:16:09.4
33JAPKatsuhito Ebisawa (JAP)2:16:25.9
34CZEPetr Michl (CZE)2:16:29.9
35UKRVladimir Olschanski (UKR)2:17:09.5
36USAJustin Wadsworth (USA)2:17:12.2
37CANRobin McKeever (CAN)2:18:21.8
38CZEMartin Koukal (CZE)2:18:53.9
39LIEStephan Kunz (LIE)2:19:00.7
40FRAAlexandre Rousselet (FRA)2:19:24.2
41UKRRoman Leybyuk (UKR)2:20:31.3
42SWEMagnus Ingesson (SWE)2:20:33.9
43JAPHiroshi Kudo (JAP)2:20:34.5
44FINJussi Yilmaeki (FIN)2:20:48.8
45FINPetri Yloenen (FIN)2:21:44.5
46CZEJirí Magál (CZE)2:21:58.9
47KAZVladimir Bortsov (KAZ)2:22:22.1
48UKRVolodymyr Ivanov (UKR)2:23:04.9
49KAZAndrei Kustov (KAZ)2:23:25.5
50AUSBen Derrick (AUS)2:23:47.7
51LTUVladislavas Zybailo (LTU)2:27:30.5
52BULSlavcho Batinkov (BUL)2:28:11.8
53GRENikos Kalofyris (GRE)2:40:25.2

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden