De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Wereldkampioenschappen noords skiën - 1998/1999

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen noords skiën - Uitslagen Heren 1998/1999

OostenrijkOostenrijk - Ramsau - 19 Februari 1999 - 28 Februari 1999


30 km Heren - 19 Februari 1999


1FINMika Myllylae (FIN)
2NORThomas Alsgaard (NOR)
3NORBjoern Daehlie (NOR)
4ITAFulvio Valbusa (ITA)
5AUTAlois Stadlober (AUT)
6SWEAnders Bergstroem (SWE)
7AUTChristian Hoffmann (AUT)
8SWEPer Elofsson (SWE)
9RUSVladimir Vilissov (RUS)
10RUSSerguei Krianine (RUS)
11SWEMathias Fredriksson (SWE)
12ITAMaurizio Pozzi (ITA)
13ESPJuan J. Gutierrez (ESP)
14NORKristen Skjeldal (NOR)
15SWENiklas Jonsson (SWE)
16ITASilvio Fauner (ITA)
17NORTor Arne Hetland (NOR)
18AUTMikhail Botvinov (AUT)
19AUTAchim Walcher (AUT)
20SVKIvan Batory (SVK)
21KAZAndrei Nevzorov (KAZ)
22SVKMartin Bajcicak (SVK)
22CZEMartin Koukal (CZE)
24SUIPatrick Roelli (SUI)
25ITAFabio Maj (ITA)
26USAMarcus Nash (USA)
27LIEStephan Kunz (LIE)
28RUSAlexei Prokourorov (RUS)
29ESTMeelis Aasmae (EST)
30BLRAleksandr Sannikov (BLR)
31FINKuisma Taipale (FIN)
32BLRSergei Dolidowitsch (BLR)
33CZEPetr Michl (CZE)
34ESPJordi Ribó (ESP)
35SUIGion Andrea Bundi (SUI)
36RUSKonstantin Gostiaev (RUS)
37CZEJirí Magál (CZE)
38RUSAlexandre Nikitenko (RUS)
39KAZVladimir Bortsov (KAZ)
40USAJohn Bauer (USA)
41GERRene Sommerfeldt (GER)
42CZEVáclav Korunka (CZE)
43UKRRoman Leybyuk (UKR)
44ROUZsolt Antal (ROU)
45BLRNikolai Semeniako (BLR)
46SLOMatej Soklic (SLO)
47ESTPavo Raudsepp (EST)
48GDRMark Kirchner (GDR)
49SUIPatrik Maechler (SUI)
50DENMichael Binzer (DEN)
51SUIWilhelm Aschwanden (SUI)
52USAPatrick Weaver (USA)
53UKROlexander Zarovnyi (UKR)
54KAZAlexandr Batvikin (KAZ)
55UKRMikhailo Artyukhov (UKR)
56JAPHiroyuki Imai (JAP)
57RUSValerij Soloviov (RUS)
58SVKMichal Jurco (SVK)
59KAZPavel Riabinine (KAZ)
60CANSteve Cyr (CAN)
61AUSBen Derrick (AUS)
62JAPDaisuke Ebisawa (JAP)
63LTUVladislavas Zybailo (LTU)
64JAPHirofumi Watanabe (JAP)
65GERJanko Neuber (GER)
66CANRobin McKeever (CAN)
67DENMartin Troels Moeller (DEN)
68BELPascal Parmentier (BEL)
69MACGokio Dineski (MAC)
70KORDoo Sun Sin (KOR)
71GRENikos Kalofyris (GRE)
72DENJes Knudsen (DEN)
73MACIlija Nasteski (MAC)
74NZLPeter Moysey (NZL)
75ARMKhoren Nersisyan (ARM)
76HUNMatyas Hollo (HUN)
77ARMHakob Manukyan (ARM)
78ARMArtyom Mkhitaryan (ARM)

10 km Heren - 22 Februari 1999


1FINMika Myllylae (FIN)
2AUTAlois Stadlober (AUT)
3NOROdd-Bjoern Hjelmeset (NOR)
4RUSAlexei Prokourorov (RUS)
5NORBjoern Daehlie (NOR)
6NORErling Jevne (NOR)
7ESTJaak Mae (EST)
8NOREspen Bjervig (NOR)
9RUSMikhail Ivanov (RUS)
10ITAFulvio Valbusa (ITA)
11FINJari Isometsae (FIN)
12AUTMarkus Gandler (AUT)
13FINHarri Kirvesniemi (FIN)
14NORThomas Alsgaard (NOR)
14ESTAndrus Veerpalu (EST)
16SVKIvan Batory (SVK)
17SWEMathias Fredriksson (SWE)
18ITAGiorgio Di Centa (ITA)
19ITAFabio Maj (ITA)
20CZELukas Bauer (CZE)
21AUTMikhail Botvinov (AUT)
22SWEPer Elofsson (SWE)
23SWEAnders Bergstroem (SWE)
24KAZPavel Riabinine (KAZ)
25ITASilvio Fauner (ITA)
26AUTAlexander Marent (AUT)
27CANDonald Farley (CAN)
28KAZAndrei Nevzorov (KAZ)
29BLRAleksandr Sannikov (BLR)
30RUSAndrey Schlyundikov (RUS)
31SWENiklas Jonsson (SWE)
32CZEVáclav Korunka (CZE)
33UKRRoman Leybyuk (UKR)
34GERAxel Teichmann (GER)
35ESTRaul Olle (EST)
36SUIBeat Koch (SUI)
37JAPHiroyuki Imai (JAP)
38RUSVitaly Denisov (RUS)
39POLJanusz Krezolok (POL)
40SUIWilhelm Aschwanden (SUI)
41USAMarcus Nash (USA)
42USAJohn Bauer (USA)
43BLRSergei Dolidowitsch (BLR)
44GERRene Sommerfeldt (GER)
45FRAVincent Vittoz (FRA)
46CZEMartin Koukal (CZE)
47SUIReto Burgermeister (SUI)
48SVKMartin Bajcicak (SVK)
49LIEMarkus Hasler (LIE)
50JAPMitsuo Horigome (JAP)
51SLOMatej Soklic (SLO)
52JAPKatsuhito Ebisawa (JAP)
53ESPJordi Ribó (ESP)
54ESTMeelis Aasmae (EST)
55UKRMikhailo Artyukhov (UKR)
56UKROlexander Zarovnyi (UKR)
57USAJustin Wadsworth (USA)
58ESPJuan J. Gutierrez (ESP)
59DENMichael Binzer (DEN)
60CZEJirí Magál (CZE)
61ROUZsolt Antal (ROU)
62FINSami Repo (FIN)
63GERJanko Neuber (GER)
64BLRAlexij Tregobov (BLR)
65SVKStanislav Jezík (SVK)
66JAPDaisuke Ebisawa (JAP)
67SVKAndrej Paricka (SVK)
68SUIPatrik Maechler (SUI)
69CANRobin McKeever (CAN)
70KAZVladimir Bortsov (KAZ)
71KAZIgor Zubrini (KAZ)
72USARobert Whitney (USA)
73DENRasmus Jensen (DEN)
74LTUVladislavas Zybailo (LTU)
75KORByung Joo Park (KOR)
76DENJes Knudsen (DEN)
77BELPascal Parmentier (BEL)
78CANSteve Cyr (CAN)
79BLREvgenij Amosenko (BLR)
80KORDoo Sun Sin (KOR)
81DENMartin Troels Moeller (DEN)
82LATJanis Hermanis (LAT)
83HUNBalzas Latrompette (HUN)
84GRELefteris Fafalis (GRE)
85HUNMatyas Hollo (HUN)
86GRENikos Kalofyris (GRE)
87MACGokio Dineski (MAC)
88NZLPeter Moysey (NZL)
89MACIlija Nasteski (MAC)
90ARMKhoren Nersisyan (ARM)
91ARMArtyom Mkhitaryan (ARM)
92KENPhilip Boit (KEN)

25 km Achtervolging Heren - 23 Februari 1999


1NORThomas Alsgaard (NOR)
2FINMika Myllylae (FIN)
3ITAFulvio Valbusa (ITA)
4FINJari Isometsae (FIN)
5ESTJaak Mae (EST)
6NORBjoern Daehlie (NOR)
7RUSAlexei Prokourorov (RUS)
8AUTAlois Stadlober (AUT)
9SWEPer Elofsson (SWE)
10ITAFabio Maj (ITA)
11ITAGiorgio Di Centa (ITA)
12SVKIvan Batory (SVK)
13CZELukas Bauer (CZE)
14NOREspen Bjervig (NOR)
15RUSMikhail Ivanov (RUS)
16SWEMathias Fredriksson (SWE)
17NOROdd-Bjoern Hjelmeset (NOR)
18SWENiklas Jonsson (SWE)
19ITASilvio Fauner (ITA)
20KAZPavel Riabinine (KAZ)
21AUTAlexander Marent (AUT)
22KAZAndrei Nevzorov (KAZ)
23CZEMartin Koukal (CZE)
24BLRAleksandr Sannikov (BLR)
25RUSVitaly Denisov (RUS)
26BLRSergei Dolidowitsch (BLR)
27RUSAndrey Schlyundikov (RUS)
28SVKMartin Bajcicak (SVK)
29USAJohn Bauer (USA)
30ESPJuan J. Gutierrez (ESP)
31SUIWilhelm Aschwanden (SUI)
32SUIReto Burgermeister (SUI)
33ESPJordi Ribó (ESP)
34ROUZsolt Antal (ROU)
35UKRRoman Leybyuk (UKR)
36SUIBeat Koch (SUI)
36FINSami Repo (FIN)
38GERJanko Neuber (GER)
39CZEJirí Magál (CZE)
40GERRene Sommerfeldt (GER)
41ESTMeelis Aasmae (EST)
42USAMarcus Nash (USA)
43USAJustin Wadsworth (USA)
44SUIPatrik Maechler (SUI)
45CZEVáclav Korunka (CZE)
46CANDonald Farley (CAN)
47POLJanusz Krezolok (POL)
48DENMichael Binzer (DEN)
49UKRMikhailo Artyukhov (UKR)
50JAPHiroyuki Imai (JAP)
51JAPKatsuhito Ebisawa (JAP)
52SVKAndrej Paricka (SVK)
53SLOMatej Soklic (SLO)
54KAZVladimir Bortsov (KAZ)
55UKROlexander Zarovnyi (UKR)
56BLRAlexij Tregobov (BLR)
57SVKStanislav Jezík (SVK)
58KAZIgor Zubrini (KAZ)
59USARobert Whitney (USA)
60JAPDaisuke Ebisawa (JAP)
61CANRobin McKeever (CAN)
62CANSteve Cyr (CAN)
63DENJes Knudsen (DEN)
64BELPascal Parmentier (BEL)
65BLREvgenij Amosenko (BLR)
66KORByung Joo Park (KOR)
67KORDoo Sun Sin (KOR)
68GRELefteris Fafalis (GRE)
69MACGokio Dineski (MAC)
70GRENikos Kalofyris (GRE)
71HUNMatyas Hollo (HUN)
72NZLPeter Moysey (NZL)
73MACIlija Nasteski (MAC)
74HUNBalzas Latrompette (HUN)

4x10 km Aflossing Heren - 26 Februari 1999


50 km Heren - 28 Februari 1999

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden