De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Wereldbeker Heren - 2008/2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2008/2009

Wereldbeker Heren 2008/2009

Klassement

StaSportmanPunOverPodGAE
KUU
KUU
LA
DAV
DAV
DUE
TOU
VAN
VAN
OTE
OTE
RYB
RYB
RYB
VAL
VAL
LAH
LAH
TRO
TRO
FAL
1NOROla Vigen Hattestad7606811121121
2SUIDario Cologna5952314231328415101318125151
3NORPetter Jr. Northug5662431195121517254
4ITAPietro Piller Cottrer4461321971710161521314
5FINSami Jauhojärvi42713171033889191910111
6SWEJohan Olsson375138812123171613
7ITARenato Pasini353122231051758
8RUSAlexander Legkov34113226341123
9CZELukas Bauer3341292111919191012
10NOREldar Rønning3310118443756152417
11GERTobias Angerer31812301112152127
12GERAxel Teichmann31002161221324141720
13NORMartin Johnsrud Sundby29211181101561042219
14NORJohn Kristian Dahl279023145718302173
15RUSAlexey Petukhov276029149226
16FRAJean-Marc Gaillard26402181013225
17NORTor Arne Hetland2620221320228414
18ITAGiorgio Di Centa2610029427146971723516
19RUSNikolay Morilov26001586101026103
20FRAVincent Vittoz2520262718182339262
21SWEMarcus Hellner2361111616154238
22SWEEmil Jönsson232126183
23CANDevon Kershaw20800285252322810171924721
24SWEAnders Södergren1981161310119
25NORØystein Pettersen174012522249
26ITADavid Hofer1720023272518472727914
27ESTAndrus Veerpalu1720077161596
28RUSNikita Kriukov1660013204722277
29USAAndrew Newell1630011261172451723
30FINMatti Heikkinen1570019159624131220
31FINKalle Lassila155004161025146
32ITAFabio Pasini150011731352130
33NORJohan Kjølstad14601921811
34GERJens Filbrich142001093012181830923
35RUSVassili Rotchev142001172141624
36CANAlex Harvey129013012292736
37SWEBjörn Lind1250017617112211
38NORJens Arne Svartedal12501212921614
39BLRSergei Dolidovich118012334
40GERJosef Wenzl11401532924
41SWEMats Larsson1090026671225
42RUSMaxim Vylegzhanin1060021286428
43CANIvan Babikov10400821612
44ITARoland Clara1020026247128
45ESTJaak Mae1000020149918
46RUSAndrey Parfenov950082519266
47ITACristian Zorzi940024424191925
48NOREirik Brandsdal92001368
49FRARoddy Darragon9200169221116
50NORTord Asle Gjerdalen92005246
51ESTAivar Rehemaa900014281526158
52KAZNikolay Chebotko88002920147272322
53USATorin Koos8700232017812
54RUSYevgeniy Dementiev810010111615
55SWEJesper Modin800081210
56ITAValerio Checchi79012632127
57NORBørre Naess790125318
58SUIToni Livers78007202013
59FRAEmmanuel Jonnier7700202751629
60FRAMaurice Manificat770015111118
61NOROdd-Bjoern Hjelmeset74003022611
62NORTore Ruud Hofstad740051716
63JAPYuichi Onda740027134
64SWEDaniel Rickardsson73002817118
65RUSAnton Gafarov7101320
66SUICurdin Perl7100261929171117
67FINMartti Jylhä7000272112926
68GERTom Reichelt690041430
69GERFranz Göring68002530204
70AUTChristian Hoffmann6701243
71SUIEligius Tambornino62001016282618
72FRACyril Miranda600072018
73KAZAlexey Poltaranin570092910
74NORGeir Ludvig Aasen560012211820
75USAKris Freeman56002016291816

Uitslagen en kalender

ZwedenGaellivare - 15 km Heren - 22/11/2008
1ZwedenMarcus Hellner32:35.2100.00
2ItaliŽPietro Piller Cottrer32:36.680.00
3NoorwegenPetter Jr. Northug32:42.160.00
4DuitslandTom Reichelt32:50.150.00
5NoorwegenTore Ruud Hofstad32:50.245.00
6FrankrijkVincent Vittoz32:54.340.00
7ZwitserlandToni Livers32:57.536.00
8ZwedenJohan Olsson33:00.832.00
9TsjechiŽLukas Bauer33:04.929.00
10DuitslandJens Filbrich33:05.726.00

FinlandKuusamo - Sprint Heren - 29/11/2008
1NoorwegenOla Vigen Hattestad100.00
2NoorwegenTor Arne Hetland80.00
3NoorwegenJohn Kristian Dahl60.00
4FinlandKalle Lassila50.00
5RuslandNikolay Morilov45.00
6ZwedenEmil Jönsson40.00
7RuslandVassili Rotchev36.00
8ZwedenJesper Modin32.00
9NoorwegenJohan Kjølstad29.00
10FinlandSami Jauhojärvi26.00

FinlandKuusamo - 15 km Heren - 29/11/2008
1NoorwegenMartin Johnsrud Sundby37:52.5100.00
2TsjechiŽLukas Bauer37:56.080.00
3FinlandSami Jauhojärvi38:06.660.00
4NoorwegenEldar Rønning38:07.250.00
5CanadaDevon Kershaw38:12.845.00
6RuslandAlexander Legkov38:14.840.00
7EstlandAndrus Veerpalu38:15.336.00
8ZwedenJohan Olsson38:16.532.00
9DuitslandJens Filbrich38:26.329.00
10RuslandYevgeniy Dementiev38:29.926.00

FrankrijkLa Clusaz - 30 km Massa start Heren - 06/12/2008
1NoorwegenPetter Jr. Northug1:19:26.5100.00
2ZwitserlandDario Cologna1:19:26.880.00
3RuslandAlexander Legkov1:19:28.560.00
4ItaliŽGiorgio Di Centa1:19:28.550.00
5NoorwegenTord Asle Gjerdalen1:19:32.445.00
6ZwedenAnders Södergren1:19:33.740.00
7ItaliŽPietro Piller Cottrer1:19:35.636.00
8CanadaIvan Babikov1:19:36.732.00
9FinlandMatti Heikkinen1:19:36.929.00
10NoorwegenMartin Johnsrud Sundby1:19:45.226.00

ZwitserlandDavos - 15 km Heren - 13/12/2008
1ZwedenJohan Olsson40:10.0100.00
2DuitslandAxel Teichmann40:20.580.00
3FinlandSami Jauhojärvi40:38.560.00
4NoorwegenEldar Rønning40:52.950.00
5NoorwegenJohn Kristian Dahl41:06.445.00
6FinlandMatti Heikkinen41:10.140.00
7EstlandAndrus Veerpalu41:23.036.00
8ZwitserlandDario Cologna41:23.532.00
9KazachstanAlexey Poltaranin41:26.129.00
10FrankrijkJean-Marc Gaillard41:26.326.00

ZwitserlandDavos - Sprint Heren - 13/12/2008
1NoorwegenOla Vigen Hattestad100.00
2NoorwegenJohan Kjølstad80.00
3ItaliŽRenato Pasini60.00
4ZwitserlandDario Cologna50.00
5TsjechiŽDusan Kozisek45.00
6ZwedenBjörn Lind40.00
7NoorwegenJohn Kristian Dahl36.00
8RuslandNikolay Morilov32.00
9RuslandAlexey Petukhov29.00
10ZwitserlandEligius Tambornino26.00

DuitslandDuesseldorf - Sprint Heren - 20/12/2008
1NoorwegenOla Vigen Hattestad100.00
2NoorwegenTor Arne Hetland80.00
3ItaliŽFabio Pasini60.00
4ItaliŽCristian Zorzi50.00
5DuitslandJosef Wenzl45.00
6RuslandNikolay Morilov40.00
7FrankrijkCyril Miranda36.00
8RuslandAndrey Parfenov32.00
9FrankrijkRoddy Darragon29.00
10ItaliŽRenato Pasini26.00

InternationaalTour de Ski - 50 km Heren - 04/01/2009
1ZwitserlandDario Cologna2:20:53.4100.00
2DuitslandAxel Teichmann2:21:27.580.00
3NoorwegenEldar Rønning2:21:58.660.00
4RuslandVassili Rotchev2:22:12.550.00
5NoorwegenPetter Jr. Northug2:22:16.845.00
6NoorwegenMartin Johnsrud Sundby2:22:51.040.00
7KazachstanNikolay Chebotko2:23:01.036.00
8FinlandSami Jauhojärvi2:23:13.632.00
9EstlandJaak Mae2:23:16.529.00
10ItaliŽPietro Piller Cottrer2:23:18.226.00

CanadaVancouver WOP - Sprint Heren - 16/01/2009
1ZwedenEmil Jönsson100.00
2NoorwegenOla Vigen Hattestad80.00
3DuitslandJosef Wenzl60.00
4RuslandNikita Kriukov50.00
5ItaliŽRenato Pasini45.00
6ItaliŽGiorgio Di Centa40.00
7Verenigde StatenAndrew Newell36.00
8CanadaDevon Kershaw32.00
9RuslandAlexey Petukhov29.00
10RuslandNikolay Morilov26.00

CanadaVancouver WOP - 30 km Achtervolging Heren - 16/01/2009
1ItaliŽPietro Piller Cottrer1:13:01.5100.00
2FrankrijkJean-Marc Gaillard1:13:16.580.00
3ItaliŽValerio Checchi1:13:16.860.00
4ItaliŽDavid Hofer1:13:17.450.00
5FrankrijkEmmanuel Jonnier1:13:18.045.00
6CanadaIvan Babikov1:13:18.040.00
7ItaliŽRoland Clara1:13:18.236.00
8FrankrijkChristophe Perrillat-Collomb1:13:18.332.00
9ItaliŽGiorgio Di Centa1:13:18.529.00
10CanadaDevon Kershaw1:13:28.126.00

EstlandOtepää - 15 km Heren - 24/01/2009
1TsjechiŽLukas Bauer35:43.6100.00
2ZwedenJohan Olsson35:45.180.00
3FrankrijkVincent Vittoz35:52.960.00
4DuitslandAxel Teichmann35:56.550.00
5ZwitserlandDario Cologna36:02.845.00
6NoorwegenOdd-Bjoern Hjelmeset36:03.240.00
7NoorwegenEldar Rønning36:03.836.00
8FinlandSami Jauhojärvi36:07.932.00
9EstlandJaak Mae36:09.129.00
10NoorwegenMartin Johnsrud Sundby36:12.726.00
10ZwedenAnders Södergren36:12.726.00

EstlandOtepää - Sprint Heren - 24/01/2009
1NoorwegenOla Vigen Hattestad100.00
2NoorwegenØystein Pettersen80.00
3NoorwegenBørre Naess60.00
4NoorwegenTor Arne Hetland50.00
5NoorwegenEldar Rønning45.00
6ZwedenMats Larsson40.00
7RuslandNikita Kriukov36.00
8ZwedenEmil Jönsson32.00
9FinlandSami Jauhojärvi29.00
10RuslandNikolay Morilov26.00

RuslandRybinsk - 15 km Heren - 30/01/2009
1DuitslandTobias Angerer36:05.9100.00
2FrankrijkJean-Marc Gaillard36:06.680.00
3Wit-RuslandSergei Dolidovich36:06.960.00
4RuslandAlexander Legkov36:07.150.00
5ItaliŽPietro Piller Cottrer36:07.245.00
6NoorwegenTord Asle Gjerdalen36:07.440.00
7ItaliŽGiorgio Di Centa36:07.636.00
8RuslandIlya Mashkov36:07.732.00
9FrankrijkVincent Vittoz36:07.829.00
10ZwitserlandDario Cologna36:07.926.00

RuslandRybinsk - Sprint Heren - 30/01/2009
1ItaliŽRenato Pasini100.00
2RuslandAlexey Petukhov80.00
3RuslandAnton Gafarov60.00
4DuitslandFranz Göring50.00
5Verenigde StatenAndrew Newell45.00
6RuslandAndrey Parfenov40.00
7ItaliŽDavid Hofer36.00
8EstlandAnti Saarepuu32.00
9ZwitserlandMartin Jäger29.00
10FinlandKalle Lassila26.00

RuslandRybinsk - 30 km Achtervolging Heren - 30/01/2009

ItaliëVal di Dentro - Sprint Heren - 13/02/2009
1NoorwegenOla Vigen Hattestad100.00
2RuslandAlexey Petukhov80.00
3ZwedenEmil Jönsson60.00
4ZwedenMarcus Hellner50.00
5ItaliŽFabio Pasini45.00
6NoorwegenEirik Brandsdal40.00
7ItaliŽRenato Pasini36.00
8Verenigde StatenTorin Koos32.00
9FinlandMartti Jylhä29.00
10RuslandNikolay Morilov26.00

ItaliëVal di Dentro - 15 km Heren - 13/02/2009
1ZwedenAnders Södergren37:58.0100.00
2NoorwegenJens Arne Svartedal37:59.980.00
3ZwedenJohan Olsson38:00.260.00
4NoorwegenMartin Johnsrud Sundby38:13.250.00
5DuitslandTobias Angerer38:22.345.00
6NoorwegenEldar Rønning38:24.140.00
7ZwedenMats Larsson38:26.236.00
8EstlandAivar Rehemaa38:29.832.00
9EstlandAndrus Veerpalu38:33.729.00
10KazachstanAlexey Poltaranin38:34.726.00

FinlandLahti - Sprint Heren - 07/03/2009
1NoorwegenPetter Jr. Northug100.00
2NoorwegenOla Vigen Hattestad80.00
3RuslandNikolay Morilov60.00
4NoorwegenØystein Pettersen50.00
5ItaliŽRenato Pasini45.00
6RuslandAlexey Petukhov40.00
7NoorwegenJohn Kristian Dahl36.00
8NoorwegenEirik Brandsdal32.00
9ItaliŽDavid Hofer29.00
10FinlandSami Jauhojärvi26.00

FinlandLahti - 15 km Heren - 07/03/2009
1RuslandAlexander Legkov33:05.9100.00
2ItaliŽPietro Piller Cottrer33:13.480.00
3OostenrijkChristian Hoffmann33:26.660.00
4Wit-RuslandSergei Dolidovich33:27.650.00
5ItaliŽGiorgio Di Centa33:30.245.00
6RuslandMaxim Vylegzhanin33:32.040.00
7NoorwegenPetter Jr. Northug33:36.136.00
8ItaliŽRoland Clara33:38.432.00
9TsjechiŽLukas Bauer33:43.429.00
10RuslandPetr Sedov33:43.826.00

NoorwegenTrondheim - Sprint Heren - 12/03/2009
1NoorwegenOla Vigen Hattestad100.00
2NoorwegenPetter Jr. Northug80.00
3NoorwegenJohn Kristian Dahl60.00
4JapanYuichi Onda50.00
5ZwitserlandDario Cologna45.00
6FinlandKalle Lassila40.00
7RuslandNikita Kriukov36.00
8ItaliŽRenato Pasini32.00
9NoorwegenØystein Pettersen29.00
10ZwedenJesper Modin26.00

NoorwegenTrondheim - 50 km Heren - 12/03/2009
1FinlandSami Jauhojärvi2:02:39.0100.00
2DuitslandTobias Angerer2:03:00.880.00
3CanadaAlex Harvey2:03:12.260.00
4RuslandMaxim Vylegzhanin2:03:13.750.00
5NoorwegenPetter Jr. Northug2:03:29.345.00
6EstlandAndrus Veerpalu2:03:30.740.00
7CanadaDevon Kershaw2:04:31.836.00
8ZwedenDaniel Rickardsson2:04:33.832.00
9DuitslandJens Filbrich2:04:37.429.00
10TsjechiŽLukas Bauer2:05:07.126.00

ZwedenFalun - 30 km Massa start Heren - 20/03/2009
1ZwitserlandDario Cologna1:40:45.3100.00
2FrankrijkVincent Vittoz1:41:26.680.00
3RuslandAlexander Legkov1:41:50.760.00
4NoorwegenPetter Jr. Northug1:41:55.850.00
5FrankrijkJean-Marc Gaillard1:41:56.345.00
6CanadaAlex Harvey1:41:56.640.00
7DuitslandTobias Angerer1:41:57.536.00
8ZwedenMarcus Hellner1:41:57.732.00
9TsjechiŽMartin Koukal1:41:57.929.00
10RuslandSergey Shiriaev1:41:58.026.00

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden