De site voor alle sporten

Menu
 

Korfbal - Europa Shield - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Duitsland
  • Bec Korfball Club
  • CK Vallparadís/Assessoria
  • Grupo Desportivo Dos Bons Dias
  • Kocaeli Üniversitesi SC
  • Korfbal Klub Brno
  • KS Defenders Korfball Wroclaw
  • KV Adler Rauxel
  • TuS Schildgen

Home

Europa Shield 2019/2020 - Home

DuitslandDuitsland - Bergisch Gladbach - 24 Januari 2020 - 26 Januari 2020

WinnaarBec Korfball Club : Bec Korfball Club

Groep A (Duitsland - 24/01/2020 - 25/01/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Bec Korfball Club (ENG)933005046+4
2CK Vallparadís/Assessoria (CAT)632014441+3
3TuS Schildgen (GER)331025249+3
4Grupo Desportivo Dos Bons Dias (POR)030033545-10
24 Januari 2020
18h05TuS Schildgen (GER)TuS Schildgen15 - 16CK Vallparadís/AssessoriaCK Vallparadís/Assessoria (CAT)
20h55Grupo Desportivo Dos Bons Dias (POR)Grupo Desportivo Dos Bons Dias12 - 14Bec Korfball ClubBec Korfball Club (ENG)
25 Januari 2020
10h50CK Vallparadís/Assessoria (CAT)CK Vallparadís/Assessoria14 - 11Grupo Desportivo Dos Bons DiasGrupo Desportivo Dos Bons Dias (POR)
13h00TuS Schildgen (GER)TuS Schildgen20 - 21Bec Korfball ClubBec Korfball Club (ENG)
16h05Bec Korfball Club (ENG)Bec Korfball Club15 - 14CK Vallparadís/AssessoriaCK Vallparadís/Assessoria (CAT)
18h15TuS Schildgen (GER)TuS Schildgen17 - 12Grupo Desportivo Dos Bons DiasGrupo Desportivo Dos Bons Dias (POR)

Detail van de uitslagen


Groep B (Duitsland - 24/01/2020 - 25/01/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1KV Adler Rauxel (GER)933006926+43
2Korfbal Klub Brno (CZE)632015934+25
3Kocaeli Üniversitesi SC (TUR)331022957-28
4KS Defenders Korfball Wroclaw (POL)030032161-40
24 Januari 2020
17h00KS Defenders Korfball Wroclaw (POL)KS Defenders Korfball Wroclaw5 - 26Korfbal Klub BrnoKorfbal Klub Brno (CZE)
19h50KV Adler Rauxel (GER)KV Adler Rauxel27 - 7Kocaeli Üniversitesi SCKocaeli Üniversitesi SC (TUR)
25 Januari 2020
09h45Korfbal Klub Brno (CZE)Korfbal Klub Brno19 - 10Kocaeli Üniversitesi SCKocaeli Üniversitesi SC (TUR)
11h55KV Adler Rauxel (GER)KV Adler Rauxel23 - 5KS Defenders Korfball WroclawKS Defenders Korfball Wroclaw (POL)
15h00KV Adler Rauxel (GER)KV Adler Rauxel19 - 14Korfbal Klub BrnoKorfbal Klub Brno (CZE)
17h10Kocaeli Üniversitesi SC (TUR)Kocaeli Üniversitesi SC12 - 11KS Defenders Korfball WroclawKS Defenders Korfball Wroclaw (POL)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Duitsland - 26/01/2020)


Halve Finale
26 Januari 2020
08h45Bec Korfball Club (ENG)Bec Korfball Club16 - 13Korfbal Klub BrnoKorfbal Klub Brno (CZE)
09h50CK Vallparadís/Assessoria (CAT)CK Vallparadís/Assessoria18 - 12KV Adler RauxelKV Adler Rauxel (GER)

Plaats 7
26 Januari 2020
10h55Grupo Desportivo Dos Bons Dias (POR)Grupo Desportivo Dos Bons Dias21 - 7KS Defenders Korfball WroclawKS Defenders Korfball Wroclaw (POL)

Plaats 5
26 Januari 2020
12h00TuS Schildgen (GER)TuS Schildgen27 - 9Kocaeli Üniversitesi SCKocaeli Üniversitesi SC (TUR)

Om 3e/4e plaats
26 Januari 2020
13h10Korfbal Klub Brno (CZE)Korfbal Klub Brno12 - 14KV Adler RauxelKV Adler Rauxel (GER)

Finale
26 Januari 2020
14h20Bec Korfball Club (ENG)Bec Korfball Club22 - 9CK Vallparadís/AssessoriaCK Vallparadís/Assessoria (CAT)

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden