Wacht ...
Europees Kampioenschap - Slalom - Uitslagen Heren 2010
Slowakije - Cunovo - 13 Augustus 2010 - 15 Augustus 2010
1 | Slowakije (Michal Martikan, Alexander Slafkovsky, Matej Benus) | 112.73 |
2 | Tsjechië (Jan Masek, Michal Jane, Stanislav Jezek) | 116.94 |
3 | Frankrijk (Tony Estanguet, Denis Gargaud Chanut, Nicolas Peschier) | 119.63 |
4 | Duitsland (Franz Anton, Jan Benzien, Sideris Tasiadis) | 124.15 |
5 | Polen (Grzegorz Hedwig, Grzegorz Wojs, Grzegorz Kiljanek) | 127.93 |
- C-1 Slalom Ploegen Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Slowakije (Michal Martikan, Alexander Slafkovsky, Matej Benus) | 112.73 |
2 | Tsjechië (Jan Masek, Michal Jane, Stanislav Jezek) | 116.94 |
3 | Frankrijk (Tony Estanguet, Denis Gargaud Chanut, Nicolas Peschier) | 119.63 |
4 | Duitsland (Franz Anton, Jan Benzien, Sideris Tasiadis) | 124.15 |
5 | Polen (Grzegorz Hedwig, Grzegorz Wojs, Grzegorz Kiljanek) | 127.93 |
1 | Slowakije (Michal Martikan, Alexander Slafkovsky, Matej Benus) | 112.73 |
2 | Tsjechië (Jan Masek, Michal Jane, Stanislav Jezek) | 116.94 |
3 | Frankrijk (Tony Estanguet, Denis Gargaud Chanut, Nicolas Peschier) | 119.63 |
4 | Duitsland (Franz Anton, Jan Benzien, Sideris Tasiadis) | 124.15 |
5 | Polen (Grzegorz Hedwig, Grzegorz Wojs, Grzegorz Kiljanek) | 127.93 |
1 | Slowakije | 127.48 |
2 | Tsjechië (Jaroslav Volf, Ondrej Stepanek) | 128.33 |
3 | Polen (Pawel Sarna, Dawid Dobrowolski, Dariusz Chlebek, Patryk Brzezinski) | 131.36 |
4 | Groot-Brittannië (Timothy Baillie, Etienne Stott, David Florence, Richard Hounslow, Daniel Goddard, Colin Radmore) | 135.96 |
5 | Duitsland (Robert Behling, Thomas Becker) | 138.77 |
6 | Slovenië (Luka Bozic, Anze Janezic, Jure Janezic) | 141.36 |
7 | Italië (Daniele Negro, Giordano Fiumara) | 200.74 |
- C-2 Slalom Ploegen Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Slowakije | 127.48 |
2 | Tsjechië (Jaroslav Volf, Ondrej Stepanek) | 128.33 |
3 | Polen (Pawel Sarna, Dawid Dobrowolski, Dariusz Chlebek, Patryk Brzezinski) | 131.36 |
4 | Groot-Brittannië (Timothy Baillie, Etienne Stott, David Florence, Richard Hounslow, Daniel Goddard, Colin Radmore) | 135.96 |
5 | Duitsland (Robert Behling, Thomas Becker) | 138.77 |
6 | Slovenië (Luka Bozic, Anze Janezic, Jure Janezic) | 141.36 |
7 | Italië (Daniele Negro, Giordano Fiumara) | 200.74 |
1 | Slowakije | 127.48 |
2 | Tsjechië (Jaroslav Volf, Ondrej Stepanek) | 128.33 |
3 | Polen (Pawel Sarna, Dawid Dobrowolski, Dariusz Chlebek, Patryk Brzezinski) | 131.36 |
4 | Groot-Brittannië (Timothy Baillie, Etienne Stott, David Florence, Richard Hounslow, Daniel Goddard, Colin Radmore) | 135.96 |
5 | Duitsland (Robert Behling, Thomas Becker) | 138.77 |
6 | Slovenië (Luka Bozic, Anze Janezic, Jure Janezic) | 141.36 |
7 | Italië (Daniele Negro, Giordano Fiumara) | 200.74 |
1 | Polen (Dariusz Popiela, Mateusz Polaczyk, Grzegorz Polaczyk) | 108.49 |
2 | Duitsland (Hannes Aigner, Alexander Grimm, Sebastian Schubert) | 108.98 |
3 | Slovenië (Peter Kauzer, Dejan Kralj, Jure Meglic) | 110.86 |
4 | Tsjechië (Vit Prindis, Lubos Hilgert, Vavrinec Hradilek) | 111.92 |
5 | Slowakije (Jan Sajbidor, Kamil Kaniscak, Tomas Mraz) | 112.08 |
6 | Groot-Brittannië (Richard Hounslow, Campbell Walsh, Huw Swetnam) | 209.19 |
7 | Frankrijk (Pierre Bourliaud, Boris Neveu, Fabien Lefèvre) | 215.72 |
- K-1 slalom Teams Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Duitsland (Hannes Aigner, Alexander Grimm, Sebastian Schubert) | 107.00 |
2 | Tsjechië (Vit Prindis, Lubos Hilgert, Vavrinec Hradilek) | 110.45 |
3 | Frankrijk (Pierre Bourliaud, Boris Neveu, Fabien Lefèvre) | 110.62 |
4 | Groot-Brittannië (Richard Hounslow, Campbell Walsh, Huw Swetnam) | 111.16 |
5 | Slovenië (Peter Kauzer, Dejan Kralj, Jure Meglic) | 112.83 |
6 | Polen (Dariusz Popiela, Mateusz Polaczyk, Grzegorz Polaczyk) | 112.87 |
7 | Slowakije (Jan Sajbidor, Kamil Kaniscak, Tomas Mraz) | 114.04 |
8 | Zwitserland (Michael Kurt, Mathieu Bandelier, Lukas Werro) | 116.20 |
9 | Kroatië (Filip Karamarko, Marko Mrkoci, Dinko Mulic) | 129.60 |
10 | Nederland (Robert Bouten, Bas Wesselink, Maarten Hermans) | 175.57 |
11 | Ierland (Ciaran Heurteau, Patrick Hynes, Eoin Rheinisch) | 195.80 |
12 | Italië (Daniele Molmenti, Diego Paolini, Lukas Mayr) | 211.79 |
1 | Polen (Dariusz Popiela, Mateusz Polaczyk, Grzegorz Polaczyk) | 108.49 |
2 | Duitsland (Hannes Aigner, Alexander Grimm, Sebastian Schubert) | 108.98 |
3 | Slovenië (Peter Kauzer, Dejan Kralj, Jure Meglic) | 110.86 |
4 | Tsjechië (Vit Prindis, Lubos Hilgert, Vavrinec Hradilek) | 111.92 |
5 | Slowakije (Jan Sajbidor, Kamil Kaniscak, Tomas Mraz) | 112.08 |
6 | Groot-Brittannië (Richard Hounslow, Campbell Walsh, Huw Swetnam) | 209.19 |
7 | Frankrijk (Pierre Bourliaud, Boris Neveu, Fabien Lefèvre) | 215.72 |
- C-2 Slalom Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Slowakije | 106.54 |
2 | Slowakije II | 106.89 |
3 | Polen | 107.94 |
4 | Groot-Brittannië (Richard Hounslow, David Florence) | 111.60 |
5 | Tsjechië | 111.84 |
6 | Groot-Brittannië (Etienne Stott, Timothy Baillie) | 111.92 |
7 | Tsjechië II (Ondrej Stepanek, Jaroslav Volf) | 113.43 |
8 | Frankrijk (Denis Gargaud Chanut, Fabien Lefèvre) | 113.77 |
9 | Slowakije III | 113.85 |
10 | Slovenië (Jure Janezic, Anze Janezic, Luka Bozic) | 114.34 |
11 | Duitsland (Thomas Becker, Robert Behling) | 115.33 |
12 | Tsjechië | 115.98 |
13 | Rusland | 116.17 |
14 | Frankrijk II | 116.82 |
15 | Duitsland | 118.23 |
16 | Frankrijk III (Hugo Biso, Pierre Picco) | 119.68 |
17 | Duitsland | 119.92 |
18 | Italië (Giordano Fiumara, Daniele Negro) | 120.84 |
19 | Polen (Dawid Dobrowolski, Pawel Sarna) | 121.36 |
20 | Groot-Brittannië (Colin Radmore, Daniel Goddard) | 122.29 |
21 | Slovenië | 123.17 |
22 | Rusland II | 124.41 |
23 | Polen (Patryk Brzezinski, Dariusz Chlebek) | 126.33 |
24 | Italië | 128.25 |
25 | Italië (Giordano Fiumara, Daniele Negro) | 134.17 |
26 | Slovenië (Jure Janezic, Anze Janezic, Luka Bozic) | 142.05 |
27 | Zwitserland (Simon Kraenbuehl) | 390.04 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
C-1 Slalom Dames : Algemene informatie