De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Noorwegen - Eliteserien - 2018/2019 - Home

Ijshockey - Noorwegen - Eliteserien - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Noorwegen
  • Frisk-Asker Tigers
  • Grüner IL
  • IHK Sparta Sarpsborg
  • Lillehammer IK
  • Manglerud Star Ishockey
  • Narvik Hockey
  • Ringerike IHK
  • Stavanger Oilers
  • Stjernen Hockey
  • Storhamar Dragons
  • Vålerenga IF Oslo

Home

Noorwegen - Eliteserien - Home

NoorwegenNoorwegen

WinnaarStorhamar Dragons : Storhamar Dragons

 
 

Regulier Seizoen (Noorwegen - 08/09/2018 - 05/03/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Vålerenga IF Oslo1084832376196102+94
2Storhamar Dragons104482888417597+78
3Stavanger Oilers1014828587171111+60
4Lillehammer IK9048256143185141+44
5Frisk-Asker Tigers7848224184164151+13
6IHK Sparta Sarpsborg7148185187138141-3
7Manglerud Star Ishockey384894323102171-69
8Stjernen Hockey384893315115214-99
9Ringerike IHK20482537496214-118
3 Maart 2019
17h00Manglerud Star IshockeyManglerud Star Ishockey2 - 5IHK Sparta SarpsborgIHK Sparta Sarpsborg
17h00Ringerike IHKRingerike IHK4 - 10Lillehammer IKLillehammer IK
5 Maart 2019
19h00Vålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo4 - 0Ringerike IHKRingerike IHK
19h00IHK Sparta SarpsborgIHK Sparta Sarpsborg5 - 4 verlengingenStavanger OilersStavanger Oilers
19h00Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers6 - 3Stjernen HockeyStjernen Hockey
19h00Storhamar DragonsStorhamar Dragons8 - 2Manglerud Star IshockeyManglerud Star Ishockey

Detail van de uitslagen


Play Downs (Noorwegen - 07/03/2019 - 24/03/2019)

7 Maart 2019
18h30Ringerike IHKRingerike IHK1 - 3Narvik HockeyNarvik Hockey
10 Maart 2019
17h00Grüner ILGrüner IL4 - 1Ringerike IHKRingerike IHK
14 Maart 2019
18h30Narvik HockeyNarvik Hockey6 - 3Grüner ILGrüner IL
17 Maart 2019
14h00Narvik HockeyNarvik Hockey3 - 6Ringerike IHKRingerike IHK
21 Maart 2019
18h30Ringerike IHKRingerike IHK1 - 2Grüner ILGrüner IL
24 Maart 2019
14h00Grüner ILGrüner IL3 - 10Narvik HockeyNarvik Hockey

Detail van de uitslagen


Playoffs (Noorwegen - 07/03/2019 - 15/04/2019)


Kwartfinales (19/03/2019)
7 Maart 2019
18h00Stavanger OilersStavanger Oilers4 - 5 verlengingenIHK Sparta SarpsborgIHK Sparta Sarpsborg
19h00Lillehammer IKLillehammer IK2 - 3 verlengingenFrisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers
19h00Storhamar DragonsStorhamar Dragons2 - 1 verlengingenStjernen HockeyStjernen Hockey
19h00Vålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo5 - 1Manglerud Star IshockeyManglerud Star Ishockey
9 Maart 2019
18h00Stjernen HockeyStjernen Hockey1 - 11Storhamar DragonsStorhamar Dragons
18h00IHK Sparta SarpsborgIHK Sparta Sarpsborg2 - 1Stavanger OilersStavanger Oilers
18h00Manglerud Star IshockeyManglerud Star Ishockey2 - 1Vålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo
18h00Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers2 - 3 verlengingenLillehammer IKLillehammer IK
11 Maart 2019
19h00Lillehammer IKLillehammer IK1 - 2 verlengingenFrisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers
19h00Stavanger OilersStavanger Oilers3 - 2 verlengingenIHK Sparta SarpsborgIHK Sparta Sarpsborg
19h00Vålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo4 - 0Manglerud Star IshockeyManglerud Star Ishockey
19h00Storhamar DragonsStorhamar Dragons6 - 2Stjernen HockeyStjernen Hockey
13 Maart 2019
19h00Stjernen HockeyStjernen Hockey0 - 6Storhamar DragonsStorhamar Dragons
19h00Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers1 - 4Lillehammer IKLillehammer IK
19h00Manglerud Star IshockeyManglerud Star Ishockey1 - 5Vålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo
19h00IHK Sparta SarpsborgIHK Sparta Sarpsborg3 - 6Stavanger OilersStavanger Oilers
15 Maart 2019
19h00Lillehammer IKLillehammer IK4 - 7Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers
19h00Stavanger OilersStavanger Oilers6 - 5 verlengingenIHK Sparta SarpsborgIHK Sparta Sarpsborg
19h00Vålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo6 - 2Manglerud Star IshockeyManglerud Star Ishockey
17 Maart 2019
18h30IHK Sparta SarpsborgIHK Sparta Sarpsborg0 - 2Stavanger OilersStavanger Oilers
18h30Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers3 - 6Lillehammer IKLillehammer IK
19 Maart 2019
19h00Lillehammer IKLillehammer IK1 - 2Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers

Halve Finale (01/04/2019)
21 Maart 2019
19h30Vålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo3 - 4 verlengingenFrisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers
22 Maart 2019
19h00Storhamar DragonsStorhamar Dragons5 - 2Stavanger OilersStavanger Oilers
23 Maart 2019
18h00Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers2 - 4Vålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo
24 Maart 2019
18h30Stavanger OilersStavanger Oilers3 - 2 verlengingenStorhamar DragonsStorhamar Dragons
25 Maart 2019
19h00Vålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo3 - 2Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers
26 Maart 2019
19h00Storhamar DragonsStorhamar Dragons3 - 0Stavanger OilersStavanger Oilers
27 Maart 2019
19h00Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers7 - 1Vålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo
28 Maart 2019
19h00Stavanger OilersStavanger Oilers4 - 3Storhamar DragonsStorhamar Dragons
29 Maart 2019
19h00Vålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo0 - 4Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers
30 Maart 2019
18h00Storhamar DragonsStorhamar Dragons5 - 1Stavanger OilersStavanger Oilers
31 Maart 2019
18h30Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers4 - 3 verlengingenVålerenga IF OsloVålerenga IF Oslo
1 April 2019
19h00Stavanger OilersStavanger Oilers1 - 3Storhamar DragonsStorhamar Dragons

Finale (15/04/2019)
5 April 2019
19h00Storhamar DragonsStorhamar Dragons5 - 1Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers
7 April 2019
18h30Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers4 - 2Storhamar DragonsStorhamar Dragons
9 April 2019
19h00Storhamar DragonsStorhamar Dragons0 - 1Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers
11 April 2019
19h00Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers1 - 5Storhamar DragonsStorhamar Dragons
13 April 2019
17h30Storhamar DragonsStorhamar Dragons3 - 2 verlengingenFrisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers
15 April 2019
19h00Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers3 - 2 verlengingenStorhamar DragonsStorhamar Dragons

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden