De site voor alle sporten

Menu
 

Ijshockey - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten
  • Anaheim Ducks
  • Arizona Coyotes
  • Boston Bruins
  • Buffalo Sabres
  • Calgary Flames
  • Carolina Hurricanes
  • Chicago Blackhawks
  • Colorado Avalanche
  • Columbus Blue Jackets
  • Dallas Stars
  • Detroit Red Wings
  • Edmonton Oilers
  • Florida Panthers
  • Los Angeles Kings
  • Minnesota Wild
  • Montreal Canadiens
  • Nashville Predators
  • New Jersey Devils
  • New York Islanders
  • New York Rangers
  • Ottawa Senators
  • Philadelphia Flyers
  • Pittsburgh Penguins
  • San Jose Sharks
  • St Louis Blues
  • Tampa Bay Lightning
  • Toronto Maple Leafs
  • Vancouver Canucks
  • Vegas Golden Knights
  • Washington Capitals
  • Winnipeg Jets

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen 2019/2020

Verenigde StatenVerenigde Staten - 3 Oktober 2019 - 5 April 2020

Speeldag :

Uitslagen

17 Februari 2020
00h00New Jersey Devils (USA)New Jersey Devils4 - 3 verlengingen
(0-2, 3-0, 0-1, 0-0)
Columbus Blue JacketsColumbus Blue Jackets (USA)
00h00Ottawa Senators (CAN)Ottawa Senators4 - 3 verlengingen
(2-2, 0-0, 1-1, 1-0)
Dallas StarsDallas Stars (USA)
00h00Nashville Predators (USA)Nashville Predators2 - 1
(0-0, 1-1, 1-0)
St Louis BluesSt Louis Blues (USA)
01h00Buffalo Sabres (USA)Buffalo Sabres5 - 2
(0-0, 2-1, 3-1)
Toronto Maple LeafsToronto Maple Leafs (CAN)
02h30Winnipeg Jets (CAN)Winnipeg Jets3 - 2
(0-1, 2-1, 1-0)
Chicago BlackhawksChicago Blackhawks (USA)
22h00Arizona Coyotes (USA)Arizona Coyotes - New York IslandersNew York Islanders (USA)
22h00Calgary Flames (CAN)Calgary Flames - Anaheim DucksAnaheim Ducks (USA)
22h00San Jose Sharks (USA)San Jose Sharks - Florida PanthersFlorida Panthers (USA)

Stand

  • Klassement per conferentie
  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Klassement per conferentie

Eastern Conference


Metropolitan Division

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Washington Capitals (USA)7958289165206177+29
2Pittsburgh Penguins (USA)78572511156191152+39
3New York Islanders (USA)72572211186166157+9
4Columbus Blue Jackets (USA)72602371812155150+5
5Philadelphia Flyers (USA)7159239207193177+16
6Carolina Hurricanes (USA)70582310214189163+26
7New York Rangers (USA)6458264244189181+8
8New Jersey Devils (USA)54581662610162204-42


Atlantic Division

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Boston Bruins (USA)86603341112199146+53
2Tampa Bay Lightning (USA)8359327155211156+55
3Toronto Maple Leafs (CAN)7060238218211199+12
4Florida Panthers (USA)6658255226201198+3
5Montreal Canadiens (CAN)62611710268184188-4
6Buffalo Sabres (USA)6259207248171183-12
7Ottawa Senators (CAN)51591552811156200-44
8Detroit Red Wings (USA)3261113434123229-106

Western Conference


Central Division

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1St Louis Blues (USA)74592571710187172+15
2Dallas Stars (USA)74592311196161151+10
3Colorado Avalanche (USA)7257303186203160+43
4Nashville Predators (USA)6558245227189187+2
5Winnipeg Jets (CAN)6560237255179181-2
6Minnesota Wild (USA)6158243247176187-11
7Chicago Blackhawks (USA)6059197258175186-11


Pacific Division

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Edmonton Oilers (CAN)7059275216190183+7
2Vancouver Canucks (CAN)6959257225191180+11
3Vegas Golden Knights (USA)6860237228187182+5
4Arizona Coyotes (USA)6661227248170166+4
5Calgary Flames (CAN)66602010246174186-12
6San Jose Sharks (USA)5658206284152189-37
7Anaheim Ducks (USA)5558177277151180-29
8Los Angeles Kings (USA)4759156335145187-42

Algemeen klassement

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden