De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Wereldkampioenschap Clubs - Super Globe - 2021 - Home

Handbal - Wereldkampioenschap Clubs - Super Globe - 2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Saoedi-Arabië
  • AaB Aalborg
  • Al Noor Saudi Club
  • Al Wehda
  • Al-Duhail SC
  • Barcelona Lassa
  • EC Pinheiros
  • San Francisco CalHeat
  • SC Magdeburg
  • Sydney University
  • Zamalek SC

Home

Wereldkampioenschap Clubs Super Globe 2021 - Home

Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië - Jeddah - 5 Oktober 2021 - 9 Oktober 2021

WinnaarSC Magdeburg : SC Magdeburg

Plaatsingsronde 5-10 - Groep A (Saoedi-Arabië - Jeddah - 07/10/2021 - 09/10/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Al-Duhail SC (QAT)422006845+23
2Al Noor Saudi Club (KSA)221015262-10
3San Francisco CalHeat (USA)020024760-13
7 Oktober 2021
12h45Al Noor Saudi Club (KSA)Al Noor Saudi Club30 - 24San Francisco CalHeatSan Francisco CalHeat (USA)
8 Oktober 2021
15h00Al-Duhail SC (QAT)Al-Duhail SC30 - 23San Francisco CalHeatSan Francisco CalHeat (USA)
9 Oktober 2021
12h45Al-Duhail SC (QAT)Al-Duhail SC38 - 22Al Noor Saudi ClubAl Noor Saudi Club (KSA)

Detail van de uitslagen


Plaatsingsronde 5-10 - Groep B (Saoedi-Arabië - Jeddah - 07/10/2021 - 09/10/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zamalek SC (EGY)422008041+39
2Sydney University (AUS)120114564-19
3Al Wehda (KSA)120114868-20
7 Oktober 2021
15h00Zamalek SC (EGY)Zamalek SC38 - 19Sydney UniversitySydney University (AUS)
8 Oktober 2021
17h15Al Wehda (KSA)Al Wehda26 - 26Sydney UniversitySydney University (AUS)
9 Oktober 2021
15h00Zamalek SC (EGY)Zamalek SC42 - 22Al WehdaAl Wehda (KSA)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Saoedi-Arabië - Jeddah - 05/10/2021 - 09/10/2021)


Eerste ronde
5 Oktober 2021
15h30SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg32 - 20Sydney UniversitySydney University (AUS)
19h30Al Wehda (KSA)Al Wehda29 - 20San Francisco CalHeatSan Francisco CalHeat (USA)

Kwartfinales
6 Oktober 2021
12h15SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg35 - 23Al-Duhail SCAl-Duhail SC (QAT)
14h30EC Pinheiros (BRA)EC Pinheiros34 - 33Al Noor Saudi ClubAl Noor Saudi Club (KSA)
16h45AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg38 - 27Al WehdaAl Wehda (KSA)
19h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa36 - 32Zamalek SCZamalek SC (EGY)

Halve Finale
7 Oktober 2021
17h15SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg32 - 30AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
19h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa39 - 24EC PinheirosEC Pinheiros (BRA)

Om 3e/4e plaats
9 Oktober 2021
17h15AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg34 - 29EC PinheirosEC Pinheiros (BRA)

Finale
9 Oktober 2021
19h30SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg33 - 28Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden