De site voor alle sporten

Menu
 

Handbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames - 2016 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames - Home

3 Augustus 2016 - 23 December 2016

 
 
3 Augustus 2016
16h00Váci NKSE (HUN)Váci NKSE39 - 29ELIOS Kispest NKKELIOS Kispest NKK (HUN)
4 Augustus 2016
17h00Erd HC (HUN)Erd HC32 - 23Siófok KCSiófok KC (HUN)
19h00Alba Fehérvár KC (HUN)Alba Fehérvár KC27 - 23Mosonmagyaróvári KC SEMosonmagyaróvári KC SE (HUN)
6 Augustus 2016
10h30Start Elblag (POL)Start Elblag34 - 21UKS PCM KoscierzynaUKS PCM Koscierzyna (POL)
10 Augustus 2016
18h00Dunaújvárosi KKA (HUN)Dunaújvárosi KKA32 - 36TuS MetzingenTuS Metzingen (GER)
18h15Alba Fehérvár KC (HUN)Alba Fehérvár KC31 - 30MTK Vörös/Meteor BudapestMTK Vörös/Meteor Budapest (HUN)
20h00Erd HC (HUN)Erd HC26 - 25Budaörs HandballBudaörs Handball (HUN)
11 Augustus 2016
18h15Alba Fehérvár KC (HUN)Alba Fehérvár KC27 - 25Budaörs HandballBudaörs Handball (HUN)
20h00Erd HC (HUN)Erd HC28 - 23MTK Vörös/Meteor BudapestMTK Vörös/Meteor Budapest (HUN)
12 Augustus 2016
13h00HCM Slobozia (ROU)HCM Slobozia32 - 28HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
15h00CSM Ploiesti (ROU)CSM Ploiesti31 - 27CS Magura CisnadieCS Magura Cisnadie (ROU)
18h15MTK Vörös/Meteor Budapest (HUN)MTK Vörös/Meteor Budapest25 - 24Budaörs HandballBudaörs Handball (HUN)
14 Augustus 2016
10h00Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin25 - 18VfL OldenburgVfL Oldenburg (GER)
12h00BNTU BelAZ Minsk Region (BLR)BNTU BelAZ Minsk Region17 - 23Pogon Baltica SzczecinPogon Baltica Szczecin (POL)
16 Augustus 2016
16h00Erd HC (HUN)Erd HC32 - 25Byåsen TrondheimByåsen Trondheim (NOR)
19 Augustus 2016
10h30Nata AZS-AWFiS Gdansk (POL)Nata AZS-AWFiS Gdansk25 - 21UKS PCM KoscierzynaUKS PCM Koscierzyna (POL)
12h15AZS Politechnika Koszalinska (POL)AZS Politechnika Koszalinska26 - 26Start ElblagStart Elblag (POL)
14h00Piotrcovia Piotrków Trybunalski (POL)Piotrcovia Piotrków Trybunalski21 - 25MKS LublinMKS Lublin (POL)
16h30SCM Craiova (ROU)SCM Craiova35 - 23HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
17h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje36 - 23Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
18h30Dunarea Braila (ROU)Dunarea Braila29 - 30CSU Danubius GalatiCSU Danubius Galati (ROU)
20 Augustus 2016
09h00ASC Corona 2010 Brasov (ROU)ASC Corona 2010 Brasov30 - 29Iuventa MichalovceIuventa Michalovce (SVK)
10h00Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin22 - 23Pogon Baltica SzczecinPogon Baltica Szczecin (POL)
10h00RK Ljubljana (SLO)RK Ljubljana29 - 22Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
10h30AZS Politechnika Koszalinska (POL)AZS Politechnika Koszalinska26 - 20UKS PCM KoscierzynaUKS PCM Koscierzyna (POL)
11h00CSM Roman (ROU)CSM Roman30 - 27CSM BistritaCSM Bistrita (ROU)
12h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica19 - 35Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
12h00Ankara Yenimahalle Bld (TUR)Ankara Yenimahalle Bld24 - 23HC LeipzigHC Leipzig (GER)
12h15Piotrcovia Piotrków Trybunalski (POL)Piotrcovia Piotrków Trybunalski21 - 24Nata AZS-AWFiS GdanskNata AZS-AWFiS Gdansk (POL)
14h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin29 - 24Start ElblagStart Elblag (POL)
16h30Dunarea Braila (ROU)Dunarea Braila28 - 37HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
18h30SCM Craiova (ROU)SCM Craiova38 - 29CSU Danubius GalatiCSU Danubius Galati (ROU)
21 Augustus 2016
10h00Piotrcovia Piotrków Trybunalski (POL)Piotrcovia Piotrków Trybunalski29 - 27UKS PCM KoscierzynaUKS PCM Koscierzyna (POL)
10h30Pogon Baltica Szczecin (POL)Pogon Baltica Szczecin35 - 29Ankara Yenimahalle BldAnkara Yenimahalle Bld (TUR)
11h00CSM Roman (ROU)CSM Roman26 - 21ASC Corona 2010 BrasovASC Corona 2010 Brasov (ROU)
11h00SCM Craiova (ROU)SCM Craiova39 - 27Dunarea BrailaDunarea Braila (ROU)
11h45MKS Lublin (POL)MKS Lublin31 - 21AZS Politechnika KoszalinskaAZS Politechnika Koszalinska (POL)
12h30Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin27 - 35HC LeipzigHC Leipzig (GER)
13h30Start Elblag (POL)Start Elblag26 - 27Nata AZS-AWFiS GdanskNata AZS-AWFiS Gdansk (POL)
23 Augustus 2016
15h30Vasas Budapest (HUN)Vasas Budapest24 - 39FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
16h00Silkeborg - Voel KFUM (DEN)Silkeborg - Voel KFUM30 - 29Randers HKRanders HK (DEN)
24 Augustus 2016
17h00MTK Vörös/Meteor Budapest (HUN)MTK Vörös/Meteor Budapest35 - 15Vasas BudapestVasas Budapest (HUN)
26 Augustus 2016
14h30SCM Craiova (ROU)SCM Craiova35 - 23CSM BistritaCSM Bistrita (ROU)
16h00HCM Slobozia (ROU)HCM Slobozia22 - 27Dunarea BrailaDunarea Braila (ROU)
18h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB24 - 24JDA Dijon HBJDA Dijon HB (FRA)
18h00ASC Corona 2010 Brasov (ROU)ASC Corona 2010 Brasov26 - 28CSM RomanCSM Roman (ROU)
18h00Zamet Rijeka (CRO)Zamet Rijeka31 - 36Dunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA (HUN)
20h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica25 - 23Siófok KCSiófok KC (HUN)
27 Augustus 2016
08h30CSM Roman (ROU)CSM Roman22 - 22Dunarea BrailaDunarea Braila (ROU)
09h30Dunaújvárosi KKA (HUN)Dunaújvárosi KKA32 - 23Siófok KCSiófok KC (HUN)
10h00SCM Craiova (ROU)SCM Craiova27 - 27CSM BistritaCSM Bistrita (ROU)
16h00JDA Dijon HB (FRA)JDA Dijon HB31 - 24Slavia PrahaSlavia Praha (CZE)
28 Augustus 2016
13h30Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB30 - 24Slavia PrahaSlavia Praha (CZE)
30 Augustus 2016
17h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest32 - 26Dunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA (HUN)
31 Augustus 2016
16h00Váci NKSE (HUN)Váci NKSE31 - 27Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
2 September 2016
16h45ELIOS Kispest NKK (HUN)ELIOS Kispest NKK33 - 41MTK Vörös/Meteor BudapestMTK Vörös/Meteor Budapest (HUN)
3 September 2016
09h30Váci NKSE (HUN)Váci NKSE29 - 22Siófok KCSiófok KC (HUN)
10h00TuS Metzingen (GER)TuS Metzingen17 - 13PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
12h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest32 - 18HK Slovan Duslo SalaHK Slovan Duslo Sala (SVK)
4 September 2016
12h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest28 - 26TuS MetzingenTuS Metzingen (GER)
15h00Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf19 - 33Siófok KCSiófok KC (HUN)
17h00Váci NKSE (HUN)Váci NKSE33 - 28Dunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA (HUN)
6 September 2016
17h30LUGI Lund (SWE)LUGI Lund7 - 33Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
19h00Ajax Kobenhavn (DEN)Ajax Kobenhavn30 - 23H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
7 September 2016
18h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC38 - 20Dunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA (HUN)
21 December 2016
09h00Dunarea Braila (ROU)Dunarea Braila25 - 28CSU Danubius GalatiCSU Danubius Galati (ROU)
16h00CSM Roman (ROU)CSM Roman33 - 23CSU Danubius GalatiCSU Danubius Galati (ROU)
22 December 2016
09h00CSM Roman (ROU)CSM Roman28 - 23Dunarea BrailaDunarea Braila (ROU)
10h15Univ. Jolidon Cluj Napoca (ROU)Univ. Jolidon Cluj Napoca28 - 35Kisvárda SEKisvárda SE (HUN)
23 December 2016
08h30HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea31 - 32Kisvárda SEKisvárda SE (HUN)
10h15HC Zalau (ROU)HC Zalau34 - 26Univ. Jolidon Cluj NapocaUniv. Jolidon Cluj Napoca (ROU)

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden