De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EK Heren 2020 - Kwalificaties - 2018/2019 - Home

Handbal - EK Heren 2020 - Kwalificaties - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • België
  • Bosnië en Herzegovina
  • Denemarken
  • Duitsland
  • Estland
  • Far Oer
  • Finland
  • Frankrijk
  • Griekenland
  • Hongarije
  • IJsland
  • Israël
  • Italië
  • Kosovo
  • Kroatië
  • Letland
  • Litouwen
  • Montenegro
  • Nederland
  • Noord-Macedonië
  • Oekraïne
  • Polen
  • Portugal
  • Roemenië
  • Rusland
  • Servië
  • Slovenië
  • Slowakije
  • Tsjechië
  • Turkije
  • Wit-Rusland
  • Zwitserland

Home

EK Heren 2020 - Kwalificaties - Home

Groep 1 (24/10/2018 - 16/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Duitsland126600190119+71
2Polen56213152139+13
3Israël46204148178-30
4Kosovo36114118172-54
24 Oktober 2018
18h00PolenPolen37 - 13KosovoKosovo
19h00DuitslandDuitsland37 - 21IsraëlIsraël
28 Oktober 2018
18h45IsraëlIsraël25 - 24PolenPolen
19h30KosovoKosovo14 - 30DuitslandDuitsland
10 April 2019
18h00PolenPolen18 - 26DuitslandDuitsland
19h15KosovoKosovo27 - 24IsraëlIsraël
13 April 2019
14h00DuitslandDuitsland29 - 24PolenPolen
14 April 2019
18h00IsraëlIsraël30 - 24KosovoKosovo
12 Juni 2019
18h45IsraëlIsraël25 - 40DuitslandDuitsland
20h00KosovoKosovo23 - 23PolenPolen
16 Juni 2019
18h00PolenPolen26 - 23IsraëlIsraël
18h00DuitslandDuitsland28 - 17KosovoKosovo

Detail van de uitslagen


Groep 2 (24/10/2018 - 16/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kroatië116510174148+26
2Zwitserland66303180167+13
3Servië66222168165+3
4België16015144186-42
24 Oktober 2018
18h00ServiëServië27 - 27BelgiëBelgië
25 Oktober 2018
20h15KroatiëKroatië31 - 28ZwitserlandZwitserland
28 Oktober 2018
13h15ZwitserlandZwitserland29 - 24ServiëServië
15h45BelgiëBelgië25 - 30KroatiëKroatië
10 April 2019
20h10BelgiëBelgië25 - 28ZwitserlandZwitserland
11 April 2019
18h00ServiëServië25 - 25KroatiëKroatië
14 April 2019
14h00ZwitserlandZwitserland36 - 22BelgiëBelgië
20h30KroatiëKroatië27 - 23ServiëServië
12 Juni 2019
18h15ZwitserlandZwitserland28 - 33KroatiëKroatië
20h00BelgiëBelgië26 - 37ServiëServië
16 Juni 2019
18h00KroatiëKroatië28 - 19BelgiëBelgië
18h00ServiëServië32 - 31ZwitserlandZwitserland

Detail van de uitslagen


Groep 3 (24/10/2018 - 16/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Noord-Macedonië96411168160+8
2IJsland86321185151+34
3Turkije46204148167-19
4Griekenland36114145168-23
24 Oktober 2018
21h45IJslandIJsland35 - 21GriekenlandGriekenland
25 Oktober 2018
20h15Noord-MacedoniëNoord-Macedonië31 - 27TurkijeTurkije
28 Oktober 2018
14h00TurkijeTurkije22 - 33IJslandIJsland
16h00GriekenlandGriekenland28 - 26Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
10 April 2019
17h00GriekenlandGriekenland22 - 26TurkijeTurkije
21h45IJslandIJsland33 - 34Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
14 April 2019
16h00TurkijeTurkije26 - 23GriekenlandGriekenland
20h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië24 - 24IJslandIJsland
12 Juni 2019
18h00TurkijeTurkije25 - 26Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
19h00GriekenlandGriekenland28 - 28IJslandIJsland
16 Juni 2019
18h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië27 - 23GriekenlandGriekenland
18h00IJslandIJsland32 - 22TurkijeTurkije

Detail van de uitslagen


Groep 4 (24/10/2018 - 16/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Slovenië106501171143+28
2Letland86402150142+8
3Nederland66303166159+7
4Estland06006142185-43
24 Oktober 2018
20h15SloveniëSlovenië27 - 21LetlandLetland
25 Oktober 2018
19h30NederlandNederland35 - 25EstlandEstland
28 Oktober 2018
14h10LetlandLetland29 - 24NederlandNederland
18h30EstlandEstland20 - 31SloveniëSlovenië
11 April 2019
18h30EstlandEstland18 - 24LetlandLetland
19h30NederlandNederland26 - 27SloveniëSlovenië
14 April 2019
14h10LetlandLetland30 - 24EstlandEstland
17h00SloveniëSlovenië30 - 23NederlandNederland
12 Juni 2019
18h40LetlandLetland25 - 24SloveniëSlovenië
13 Juni 2019
18h30EstlandEstland27 - 33NederlandNederland
16 Juni 2019
18h00NederlandNederland25 - 21LetlandLetland
18h00SloveniëSlovenië32 - 28EstlandEstland

Detail van de uitslagen


Groep 5 (24/10/2018 - 16/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Wit-Rusland86402182146+36
2Tsjechië86402161150+11
3Bosnië en Herzegovina86402160153+7
4Finland06006131185-54
24 Oktober 2018
18h00TsjechiëTsjechië31 - 27FinlandFinland
25 Oktober 2018
17h00Wit-RuslandWit-Rusland29 - 30Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
27 Oktober 2018
15h00FinlandFinland20 - 27Wit-RuslandWit-Rusland
20h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina20 - 25TsjechiëTsjechië
10 April 2019
18h10TsjechiëTsjechië30 - 31Wit-RuslandWit-Rusland
11 April 2019
17h30FinlandFinland26 - 30Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
14 April 2019
16h00Wit-RuslandWit-Rusland24 - 26TsjechiëTsjechië
17h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina31 - 19FinlandFinland
12 Juni 2019
17h05FinlandFinland24 - 26TsjechiëTsjechië
20h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina25 - 31Wit-RuslandWit-Rusland
16 Juni 2019
18h00TsjechiëTsjechië23 - 24Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
18h00Wit-RuslandWit-Rusland40 - 15FinlandFinland

Detail van de uitslagen


Groep 6 (24/10/2018 - 16/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Frankrijk106501204147+57
2Portugal96411154143+11
3Litouwen36114142182-40
4Roemenië26105129157-28
24 Oktober 2018
21h00PortugalPortugal21 - 13RoemeniëRoemenië
25 Oktober 2018
20h30FrankrijkFrankrijk42 - 27LitouwenLitouwen
28 Oktober 2018
15h30LitouwenLitouwen23 - 24PortugalPortugal
17h00RoemeniëRoemenië21 - 31FrankrijkFrankrijk
11 April 2019
17h00RoemeniëRoemenië28 - 23LitouwenLitouwen
21h00PortugalPortugal33 - 27FrankrijkFrankrijk
14 April 2019
15h30LitouwenLitouwen24 - 23RoemeniëRoemenië
17h30FrankrijkFrankrijk33 - 24PortugalPortugal
13 Juni 2019
17h00RoemeniëRoemenië19 - 24PortugalPortugal
18h00LitouwenLitouwen17 - 37FrankrijkFrankrijk
16 Juni 2019
18h00PortugalPortugal28 - 28LitouwenLitouwen
18h00FrankrijkFrankrijk34 - 25RoemeniëRoemenië

Detail van de uitslagen


Groep 7 (24/10/2018 - 16/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Hongarije116510161135+26
2Rusland96411158132+26
3Italië46204146172-26
4Slowakije06006129155-26
24 Oktober 2018
18h30HongarijeHongarije30 - 22SlowakijeSlowakije
18h30RuslandRusland34 - 20ItaliëItalië
27 Oktober 2018
18h00SlowakijeSlowakije21 - 22RuslandRusland
18h45ItaliëItalië22 - 30HongarijeHongarije
10 April 2019
18h45ItaliëItalië26 - 23SlowakijeSlowakije
11 April 2019
17h30RuslandRusland19 - 25HongarijeHongarije
14 April 2019
16h00HongarijeHongarije23 - 23RuslandRusland
17h00SlowakijeSlowakije23 - 26ItaliëItalië
12 Juni 2019
18h00SlowakijeSlowakije20 - 21HongarijeHongarije
13 Juni 2019
18h45ItaliëItalië23 - 30RuslandRusland
16 Juni 2019
18h00RuslandRusland30 - 20SlowakijeSlowakije
18h00HongarijeHongarije32 - 29ItaliëItalië

Detail van de uitslagen


Groep 8 (24/10/2018 - 16/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Denemarken106501197153+44
2Montenegro76312157163-6
3Oekraïne66303161159+2
4Far Oer16015131171-40
24 Oktober 2018
17h30MontenegroMontenegro24 - 24Far OerFar Oer
21h00DenemarkenDenemarken30 - 24OekraïneOekraïne
27 Oktober 2018
16h10Far OerFar Oer17 - 35DenemarkenDenemarken
28 Oktober 2018
17h30OekraïneOekraïne29 - 24MontenegroMontenegro
10 April 2019
18h00OekraïneOekraïne30 - 19Far OerFar Oer
21h00MontenegroMontenegro32 - 31DenemarkenDenemarken
13 April 2019
17h45Far OerFar Oer26 - 27OekraïneOekraïne
20h15DenemarkenDenemarken37 - 26MontenegroMontenegro
12 Juni 2019
18h00OekraïneOekraïne30 - 33DenemarkenDenemarken
13 Juni 2019
19h30Far OerFar Oer21 - 24MontenegroMontenegro
16 Juni 2019
18h00MontenegroMontenegro27 - 21OekraïneOekraïne
18h00DenemarkenDenemarken31 - 24Far OerFar Oer

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden