De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EK Dames - Kwalificaties - 2019/2020 - Home

Handbal - EK Dames - Kwalificaties - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Duitsland
  • Far Oer
  • Finland
  • Frankrijk
  • Griekenland
  • Hongarije
  • Ijsland
  • Israël
  • Italië
  • Kosovo
  • Kroatië
  • Litouwen
  • Luxemburg
  • Montenegro
  • Nederland
  • Noord-Macedonië
  • Oekraïne
  • Oostenrijk
  • Polen
  • Portugal
  • Roemenië
  • Rusland
  • Servië
  • Slovenië
  • Slowakije
  • Spanje
  • Tsjechië
  • Turkije
  • Wit-Rusland
  • Zweden
  • Zwitserland

Home

EK Dames - Kwalificaties - Home


Deze event is een deel van die evenementen voor: Europees Kampioenschap Dames (2020)

Voorronde - Groep 1 (Griekenland - Veria - 31/05/2019 - 02/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Griekenland633008649+37
2Israël331118078+2
3Luxemburg231026584-19
4Finland130126484-20
31 Mei 2019
15h00LuxemburgLuxemburg27 - 24FinlandFinland
17h30GriekenlandGriekenland28 - 21IsraëlIsraël
1 Juni 2019
15h00IsraëlIsraël33 - 24LuxemburgLuxemburg
17h00GriekenlandGriekenland31 - 14FinlandFinland
2 Juni 2019
14h00IsraëlIsraël26 - 26FinlandFinland
16h30GriekenlandGriekenland27 - 14LuxemburgLuxemburg

Detail van de uitslagen


Groep 1 (25/09/2019 - 31/05/2020)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
GriekenlandGriekenlandGriekenland
NederlandNederlandNederland
OostenrijkOostenrijkOostenrijk
SpanjeSpanjeSpanje


Groep 2 (25/09/2019 - 31/05/2020)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
HongarijeHongarijeHongarije
ItaliëItaliëItalië
LitouwenLitouwenLitouwen
MontenegroMontenegroMontenegro


Groep 3 (25/09/2019 - 31/05/2020)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
DuitslandDuitslandDuitsland
KosovoKosovoKosovo
SloveniëSloveniëSlovenië
Wit-RuslandWit-RuslandWit-Rusland


Groep 4 (25/09/2019 - 31/05/2020)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
RuslandRuslandRusland
ServiëServiëServië
SlowakijeSlowakijeSlowakije
ZwitserlandZwitserlandZwitserland


Groep 5 (25/09/2019 - 31/05/2020)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Noord-MacedoniëNoord-MacedoniëNoord-Macedonië
PortugalPortugalPortugal
TsjechiëTsjechiëTsjechië
ZwedenZwedenZweden


Groep 6 (25/09/2019 - 31/05/2020)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
FrankrijkFrankrijkFrankrijk
IjslandIjslandIjsland
KroatiëKroatiëKroatië
TurkijeTurkijeTurkije


Groep 7 (25/09/2019 - 31/05/2020)

Deelnemende teams

ClubLandStadSporthal
Far OerFar OerFar Oer
OekraïneOekraïneOekraïne
PolenPolenPolen
RoemeniëRoemeniëRoemenië


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden