De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EK Dames - Kwalificaties - 2019/2020 - Home

Handbal - EK Dames - Kwalificaties - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Duitsland
  • Far Oer
  • Finland
  • Frankrijk
  • Griekenland
  • Hongarije
  • Ijsland
  • Israël
  • Italië
  • Kosovo
  • Kroatië
  • Litouwen
  • Luxemburg
  • Montenegro
  • Nederland
  • Noord-Macedonië
  • Oekraïne
  • Oostenrijk
  • Polen
  • Portugal
  • Roemenië
  • Rusland
  • Servië
  • Slovenië
  • Slowakije
  • Spanje
  • Tsjechië
  • Turkije
  • Wit-Rusland
  • Zweden
  • Zwitserland

Home

EK Dames - Kwalificaties - Home


Deze event is een deel van die evenementen voor: Europees Kampioenschap Dames (2020)

Voorronde - Groep 1 (Griekenland - Veria - 31/05/2019 - 02/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Griekenland633008649+37
2Israël331118078+2
3Luxemburg231026584-19
4Finland130126484-20
31 Mei 2019
15h00LuxemburgLuxemburg27 - 24FinlandFinland
17h30GriekenlandGriekenland28 - 21IsraëlIsraël
1 Juni 2019
15h00IsraëlIsraël33 - 24LuxemburgLuxemburg
17h00GriekenlandGriekenland31 - 14FinlandFinland
2 Juni 2019
14h00IsraëlIsraël26 - 26FinlandFinland
16h30GriekenlandGriekenland27 - 14LuxemburgLuxemburg

Detail van de uitslagen


Groep 1 (25/09/2019 - 31/05/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Griekenland00000000
-Spanje00000000
-Oostenrijk00000000
-Nederland00000000
25 September 2019
18h00SpanjeSpanje - GriekenlandGriekenland
26 September 2019
19h30NederlandNederland - OostenrijkOostenrijk
29 September 2019
16h00GriekenlandGriekenland - NederlandNederland
20h25OostenrijkOostenrijk - SpanjeSpanje
25 Maart 2020
19h00SpanjeSpanje - NederlandNederland
19h00GriekenlandGriekenland - OostenrijkOostenrijk
28 Maart 2020
19h00NederlandNederland - SpanjeSpanje
19h00OostenrijkOostenrijk - GriekenlandGriekenland
27 Mei 2020
18h00OostenrijkOostenrijk - NederlandNederland
18h00GriekenlandGriekenland - SpanjeSpanje
31 Mei 2020
18h00SpanjeSpanje - OostenrijkOostenrijk
18h00NederlandNederland - GriekenlandGriekenland

Detail van de uitslagen


Groep 2 (25/09/2019 - 31/05/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Hongarije00000000
-Italië00000000
-Litouwen00000000
-Montenegro00000000
25 September 2019
18h00MontenegroMontenegro - ItaliëItalië
19h00HongarijeHongarije - LitouwenLitouwen
28 September 2019
18h00ItaliëItalië - HongarijeHongarije
29 September 2019
15h00LitouwenLitouwen - MontenegroMontenegro
25 Maart 2020
19h00HongarijeHongarije - MontenegroMontenegro
19h00LitouwenLitouwen - ItaliëItalië
28 Maart 2020
19h00MontenegroMontenegro - HongarijeHongarije
19h00ItaliëItalië - LitouwenLitouwen
27 Mei 2020
18h00ItaliëItalië - MontenegroMontenegro
18h00LitouwenLitouwen - HongarijeHongarije
31 Mei 2020
18h00HongarijeHongarije - ItaliëItalië
18h00MontenegroMontenegro - LitouwenLitouwen

Detail van de uitslagen


Groep 3 (25/09/2019 - 31/05/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Slovenië00000000
-Duitsland00000000
-Wit-Rusland00000000
-Kosovo00000000
25 September 2019
18h00DuitslandDuitsland - Wit-RuslandWit-Rusland
26 September 2019
18h00SloveniëSlovenië - KosovoKosovo
29 September 2019
16h00Wit-RuslandWit-Rusland - SloveniëSlovenië
19h15KosovoKosovo - DuitslandDuitsland
25 Maart 2020
19h00KosovoKosovo - Wit-RuslandWit-Rusland
19h00SloveniëSlovenië - DuitslandDuitsland
28 Maart 2020
19h00Wit-RuslandWit-Rusland - KosovoKosovo
19h00DuitslandDuitsland - SloveniëSlovenië
27 Mei 2020
18h00Wit-RuslandWit-Rusland - DuitslandDuitsland
18h00KosovoKosovo - SloveniëSlovenië
31 Mei 2020
18h00DuitslandDuitsland - KosovoKosovo
18h00SloveniëSlovenië - Wit-RuslandWit-Rusland

Detail van de uitslagen


Groep 4 (25/09/2019 - 31/05/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Servië00000000
-Rusland00000000
-Slowakije00000000
-Zwitserland00000000
25 September 2019
18h00RuslandRusland - SlowakijeSlowakije
18h00ServiëServië - ZwitserlandZwitserland
28 September 2019
18h00SlowakijeSlowakije - ServiëServië
29 September 2019
17h00ZwitserlandZwitserland - RuslandRusland
25 Maart 2020
19h00ServiëServië - RuslandRusland
19h00ZwitserlandZwitserland - SlowakijeSlowakije
28 Maart 2020
19h00SlowakijeSlowakije - ZwitserlandZwitserland
19h00RuslandRusland - ServiëServië
27 Mei 2020
18h00SlowakijeSlowakije - RuslandRusland
18h00ZwitserlandZwitserland - ServiëServië
31 Mei 2020
18h00RuslandRusland - ZwitserlandZwitserland
18h00ServiëServië - SlowakijeSlowakije

Detail van de uitslagen


Groep 5 (25/09/2019 - 31/05/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Tsjechië00000000
-Noord-Macedonië00000000
-Zweden00000000
-Portugal00000000
25 September 2019
20h15TsjechiëTsjechië - PortugalPortugal
26 September 2019
19h00ZwedenZweden - Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
28 September 2019
18h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - TsjechiëTsjechië
18h00PortugalPortugal - ZwedenZweden
25 Maart 2020
19h00PortugalPortugal - Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
19h00TsjechiëTsjechië - ZwedenZweden
28 Maart 2020
19h00ZwedenZweden - TsjechiëTsjechië
19h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - PortugalPortugal
27 Mei 2020
18h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - ZwedenZweden
18h00PortugalPortugal - TsjechiëTsjechië
31 Mei 2020
18h00TsjechiëTsjechië - Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
18h00ZwedenZweden - PortugalPortugal

Detail van de uitslagen


Groep 6 (25/09/2019 - 31/05/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Frankrijk00000000
-Kroatië00000000
-Turkije00000000
-Ijsland00000000
25 September 2019
18h00KroatiëKroatië - IjslandIjsland
20h00FrankrijkFrankrijk - TurkijeTurkije
28 September 2019
18h00TurkijeTurkije - KroatiëKroatië
29 September 2019
18h00IjslandIjsland - FrankrijkFrankrijk
25 Maart 2020
19h00KroatiëKroatië - FrankrijkFrankrijk
21h45IjslandIjsland - TurkijeTurkije
28 Maart 2020
19h00TurkijeTurkije - IjslandIjsland
19h00FrankrijkFrankrijk - KroatiëKroatië
27 Mei 2020
18h00TurkijeTurkije - FrankrijkFrankrijk
21h45IjslandIjsland - KroatiëKroatië
31 Mei 2020
18h00KroatiëKroatië - TurkijeTurkije
18h00FrankrijkFrankrijk - IjslandIjsland

Detail van de uitslagen


Groep 7 (25/09/2019 - 31/05/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Oekraïne00000000
-Roemenië00000000
-Polen00000000
-Far Oer00000000
25 September 2019
17h30RoemeniëRoemenië - OekraïneOekraïne
20h30PolenPolen - Far OerFar Oer
28 September 2019
18h00OekraïneOekraïne - PolenPolen
29 September 2019
18h00Far OerFar Oer - RoemeniëRoemenië
25 Maart 2020
19h00Far OerFar Oer - OekraïneOekraïne
19h00PolenPolen - RoemeniëRoemenië
28 Maart 2020
19h00OekraïneOekraïne - Far OerFar Oer
19h00RoemeniëRoemenië - PolenPolen
27 Mei 2020
18h00Far OerFar Oer - PolenPolen
18h00OekraïneOekraïne - RoemeniëRoemenië
31 Mei 2020
18h00PolenPolen - OekraïneOekraïne
18h00RoemeniëRoemenië - Far OerFar Oer

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden