De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
16/02 - 17/02 | AZE | Wereldbeker Trampoline - Baku | Beëindigd |
21/02 - 24/02 | AUS | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Melbourne | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/03 | USA | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Greensboro | Beëindigd |
08/03 - 10/03 | POR | Wereldbeker Acro - Maia | Beëindigd |
14/03 - 17/03 | AZE | Challenge Cup Artistieke Gymnastiek - Baku | Beëindigd |
15/03 - 17/03 | GER | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Stuttgart | Beëindigd |
20/03 - 23/03 | QAT | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Doha | Beëindigd |
22/03 - 24/03 | USA | Wereldbeker Acro - Las Vegas | Beëindigd |
23/03 | GBR | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Birmingham | Beëindigd |
29/03 - 31/03 | POR | Wereldbeker Aerobics - Catanhede | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/04 - 07/04 | ITA | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Pesaro | Beëindigd |
07/04 | JAP | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Tokyo | Beëindigd |
10/04 - 14/04 | Szczecin | EK Artistieke Gymnastiek | Beëindigd |
12/04 - 14/04 | BEL | Wereldbeker Acro - Puurs | Beëindigd |
12/04 - 14/04 | BUL | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Sofia | Beëindigd |
13/04 - 14/04 | JAP | Wereldbeker Aerobics - Tokio | Beëindigd |
19/04 - 21/04 | JAP | Wereldbeker Parkour - Hiroshima | Beëindigd |
19/04 - 21/04 | UZB | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Tashkent | Beëindigd |
20/04 - 21/04 | BLR | Wereldbeker Trampoline - Minsk | Beëindigd |
26/04 - 28/04 | AZE | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Baku | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/05 - 05/05 | ESP | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Guadalajara | Beëindigd |
16/05 - 19/05 | Baku | EK Ritmische Gymnastiek Junioren | Beëindigd |
16/05 - 19/05 | Baku | EK Ritmische Gymnastiek | Beëindigd |
19/05 - 21/05 | CHN | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Zhaoqing | Beëindigd |
23/05 - 26/05 | CRO | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Osijek | Beëindigd |
30/05 - 02/06 | SLO | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Koper | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
20/06 - 23/06 | Ulaanbaatar | Aziatisch Kampioenschap Artistiek | Beëindigd |
22/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Acrobatische Gymnastiek | Beëindigd |
22/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Aerobic | Beëindigd |
22/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Trampoline | Beëindigd |
22/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Ritmische Gymnastiek | Beëindigd |
22/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Artistieke Gymnstiek | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | Györ | WK Artistieke Gymnastiek Junioren | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/07 - 07/07 | Napoli | Universiade - Artistiek | Beëindigd |
11/07 - 13/07 | Napoli | Universiade - Ritmische Gymnastiek | Beëindigd |
19/07 - 21/07 | Moscow | WK Ritmische Gymnastiek Junioren | Beëindigd |
27/07 - 31/07 | Lima | Panamerikaanse Spelen - Artistiek | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/08 - 05/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen - Ritmisch | Beëindigd |
04/08 - 05/08 | PER | Panamerikaanse Spelen - Trampoline | Beëindigd |
16/08 - 18/08 | BLR | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Minsk | Beëindigd |
23/08 - 25/08 | ROU | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Cluj-Napoca | Beëindigd |
26/08 - 29/08 | MAR | Afrikaanse Spelen - Artistieke Gymnastiek | Beëindigd |
30/08 - 01/09 | RUS | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Kazan | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/09 - 08/09 | POR | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Portimão | Beëindigd |
06/09 - 08/09 | HUN | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Szombathely | Beëindigd |
14/09 - 15/09 | FRA | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Parijs | Beëindigd |
16/09 - 22/09 | Baku | WK Ritmische Gymnastiek | Beëindigd |
19/09 - 22/09 | POR | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Guimaraes | Beëindigd |
21/09 - 22/09 | RUS | Wereldbeker Trampoline - Khabarovsk | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/10 - 13/10 | Stuttgart | WK Artistieke Gymnastiek | Beëindigd |
05/10 - 06/10 | ESP | Wereldbeker Trampoline - Valladolid | Beëindigd |
30/10 - 03/11 | Holon | EK Acrobatische Gymnastiek Junioren | Beëindigd |
31/10 - 03/11 | Holon | EK Acrobatische Gymnastiek | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
28/11 - 01/12 | Tokyo | WK Trampoline | Beëindigd |