De site voor alle sporten

Menu
 

Futsal - Wereldbeker Futsal - 2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Litouwen
  • Angola
  • Argentinië
  • Brazilië
  • Costa Rica
  • Egypte
  • Guatemala
  • Iran
  • Japan
  • Kazachstan
  • Litouwen
  • Marokko
  • Oezbekistan
  • Panama
  • Paraguay
  • Portugal
  • Rusland
  • Salomonseilanden
  • Servië
  • Spanje
  • Thailand
  • Tsjechië
  • Venezuela
  • Verenigde Staten
  • Vietnam

Home

Wereldbeker Futsal 2021 - Home

LitouwenLitouwen - 12 September 2021 - 30 September 2021

Kwalificaties :
Kwalificaties 2020 - Europese Zone (2019/2020)
Kwalificatie Wereldbeker - Azië (2021)


Groep A (Litouwen - 12/09/2021 - 18/09/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kazachstan73210102+8
2Venezuela7321042+2
3Costa Rica3310279-2
4Litouwen03003311-8
12 September 2021
17h00 in KaunasKazachstanKazachstan6 - 1Costa RicaCosta Rica
19h10 in KaunasVenezuelaVenezuela2 - 1LitouwenLitouwen
15 September 2021
17h00 in KaunasVenezuelaVenezuela1 - 0Costa RicaCosta Rica
19h00 in KaunasKazachstanKazachstan3 - 0LitouwenLitouwen
18 September 2021
19h00 in VilniusKazachstanKazachstan1 - 1VenezuelaVenezuela
19h00 in KaunasCosta RicaCosta Rica6 - 2LitouwenLitouwen

Detail van de uitslagen


Groep B (Litouwen - 12/09/2021 - 18/09/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rusland93300173+14
2Oezbekistan33102810-2
3Guatemala33102914-5
4Egypte33102714-7
12 September 2021
15h00 in VilniusRuslandRusland9 - 0EgypteEgypte
17h00 in VilniusGuatemalaGuatemala5 - 4OezbekistanOezbekistan
15 September 2021
17h00 in VilniusEgypteEgypte6 - 3GuatemalaGuatemala
19h00 in VilniusRuslandRusland4 - 2OezbekistanOezbekistan
18 September 2021
17h00 in VilniusOezbekistanOezbekistan2 - 1EgypteEgypte
17h00 in KaunasRuslandRusland4 - 1GuatemalaGuatemala

Detail van de uitslagen


Groep C (Litouwen - 13/09/2021 - 19/09/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Portugal73210144+10
2Marokko53120104+6
3Thailand43111119+2
4Salomonseilanden03003422-18
13 September 2021
17h00 in KaunasMarokkoMarokko6 - 0SalomonseilandenSalomonseilanden
19h00 in KaunasPortugalPortugal4 - 1ThailandThailand
16 September 2021
17h00 in KaunasPortugalPortugal7 - 0SalomonseilandenSalomonseilanden
19h00 in KaunasMarokkoMarokko1 - 1ThailandThailand
19 September 2021
17h00 in KlaipedaPortugalPortugal3 - 3MarokkoMarokko
17h00 in KaunasThailandThailand9 - 4SalomonseilandenSalomonseilanden

Detail van de uitslagen


Groep D (Litouwen - 13/09/2021 - 19/09/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Brazilië93300182+16
2Tsjechië43111660
3Vietnam43111512-7
4Panama03003413-9
13 September 2021
17h00 in KlaipedaTsjechiëTsjechië5 - 1PanamaPanama
19h00 in KlaipedaBraziliëBrazilië9 - 1VietnamVietnam
16 September 2021
17h00 in KlaipedaVietnamVietnam3 - 2PanamaPanama
19h00 in KlaipedaBraziliëBrazilië4 - 0TsjechiëTsjechië
19 September 2021
15h00 in KaunasTsjechiëTsjechië1 - 1VietnamVietnam
15h00 in KlaipedaBraziliëBrazilië5 - 1PanamaPanama

Detail van de uitslagen


Groep E (Litouwen - 14/09/2021 - 20/09/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Spanje93300123+9
2Paraguay63201660
3Japan331021110+1
4Angola03003616-10
14 September 2021
17h00 in KlaipedaSpanjeSpanje4 - 0ParaguayParaguay
19h00 in KlaipedaJapanJapan8 - 4AngolaAngola
17 September 2021
17h00 in KlaipedaSpanjeSpanje4 - 2JapanJapan
19h00 in KlaipedaParaguayParaguay4 - 1AngolaAngola
20 September 2021
17h00 in VilniusParaguayParaguay2 - 1JapanJapan
17h00 in KlaipedaSpanjeSpanje4 - 1AngolaAngola

Detail van de uitslagen


Groep F (Litouwen - 14/09/2021 - 20/09/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Argentinië93300173+14
2Iran6320186+2
3Servië33102117+4
4Verenigde Staten03003222-20
14 September 2021
17h00 in VilniusIranIran3 - 2ServiëServië
19h00 in VilniusArgentiniëArgentinië11 - 0Verenigde StatenVerenigde Staten
17 September 2021
17h00 in VilniusIranIran4 - 2Verenigde StatenVerenigde Staten
19h00 in VilniusArgentiniëArgentinië4 - 2ServiëServië
20 September 2021
19h00 in VilniusArgentiniëArgentinië2 - 1IranIran
19h00 in KlaipedaServiëServië7 - 0Verenigde StatenVerenigde Staten

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Litouwen - 22/09/2021 - 30/09/2021)


Achtste finales
22 September 2021
16h30 in VilniusRuslandRusland3 - 2VietnamVietnam
19h00 in KaunasMarokkoMarokko3 - 2VenezuelaVenezuela
23 September 2021
16h30 in VilniusArgentiniëArgentinië6 - 1ParaguayParaguay
16h30 in KaunasKazachstanKazachstan7 - 0ThailandThailand
19h00 in KaunasBraziliëBrazilië4 - 2JapanJapan
24 September 2021
16h30 in VilniusIranIran9 - 8OezbekistanOezbekistan
19h00 in KaunasPortugalPortugal4 - 3 verlengingenServiëServië
19h00 in VilniusSpanjeSpanje5 - 2TsjechiëTsjechië

Kwartfinales
26 September 2021
15h00 in VilniusBraziliëBrazilië1 - 0MarokkoMarokko
17h30 in KaunasArgentiniëArgentinië1 - 1 (5 str 4)RuslandRusland
27 September 2021
16h30 in VilniusPortugalPortugal4 - 2 verlengingenSpanjeSpanje
19h00 in KaunasKazachstanKazachstan3 - 2IranIran

Halve Finale
29 September 2021
19h00 in KaunasBraziliëBrazilië - ArgentiniëArgentinië
30 September 2021
19h00 in KaunasPortugalPortugal - KazachstanKazachstan

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden