De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
24/08 - 27/08 | FRA | ISU Grand Prix Junioren - Courchevel | Kunstrijden | Beëindigd |
31/08 - 03/09 | CZE | ISU Grand Prix Junioren - Ostrava | Kunstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
07/09 - 10/09 | LAT | ISU Grand Prix Junioren - Riga | Kunstrijden | Beëindigd |
12/09 - 16/09 | Lake Placid | Challenger Series - U.S. International Classic | Kunstrijden | Beëindigd |
15/09 - 18/09 | Bergamo | Challenger Series - Lombardia Trophy | Kunstrijden | Beëindigd |
21/09 - 24/09 | ARM | ISU Grand Prix Junioren - Yerevan | Kunstrijden | Geannuleerd |
21/09 - 24/09 | GER | Challenger Series - Nebelhorn Trophy | Kunstrijden | Beëindigd |
28/09 - 01/10 | POL | ISU Grand Prix Junioren - Gdansk | Kunstrijden | Beëindigd |
29/09 - 01/10 | Bratislava | Challenger Series - Nepala Memorial | Kunstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/10 - 08/10 | POL | ISU Grand Prix Junioren - Gdansk II | Kunstrijden | Beëindigd |
05/10 - 09/10 | FIN | Challenger Series - Finlandia Trophy | Kunstrijden | Beëindigd |
12/10 - 15/10 | ITA | ISU Grand Prix Junioren - Egna | Kunstrijden | Beëindigd |
13/10 - 16/10 | Quebec City | Nationale Kampioenschappen - Canadese Kampioenschappen Afstanden | Snelschaatsen | Beëindigd |
13/10 - 17/10 | HUN | Challenger Series - Budapest Trophy | Kunstrijden | Beëindigd |
21/10 - 23/10 | Norwood | ISU Grand Prix - Skate America | Kunstrijden | Beëindigd |
26/10 - 29/10 | Nur-Sultan | Challenger Series - Denis Ten Memorial Challenge | Kunstrijden | Beëindigd |
28/10 - 30/10 | Hamar | Nationale Kampioenschappen - Noorse Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
28/10 - 30/10 | Mississauga | ISU Grand Prix - Skate Canada International | Kunstrijden | Beëindigd |
28/10 - 30/10 | Montreal | Wereldbeker - Canada - Montreal | Short Track | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/11 - 06/11 | Angers | ISU Grand Prix - Internationaux de France | Kunstrijden | Beëindigd |
04/11 - 06/11 | Salt Lake City | Wereldbeker - USA - Salt Lake City | Short Track | Beëindigd |
06/11 - 12/11 | CAN | North America's Cup - Whistler | Skeleton | Beëindigd |
06/11 - 12/11 | CAN | North America's Cup Dames - Whistler | Skeleton | Beëindigd |
07/11 - 12/11 | NOR | Intercontinental Cup Dames - Lillehammer | Skeleton | Beëindigd |
07/11 - 12/11 | Lillehammer | Intercontinental Cup - Lillehammer | Skeleton | Beëindigd |
09/11 - 13/11 | CAN | North America's Cup - Whistler | Bobsleeën | Beëindigd |
09/11 - 13/11 | Graz | Challenger Series - Ice Challenge | Kunstrijden | Beëindigd |
10/11 - 12/11 | Salt Lake City | Vier Continenten Kampioenschap | Short Track | Beëindigd |
11/11 - 13/11 | NOR | Wereldbeker - Stavanger | Snelschaatsen | Beëindigd |
11/11 - 13/11 | NOR | Wereldbeker - Divisie B - Stavanger | Snelschaatsen | Beëindigd |
14/11 - 19/11 | NOR | Europa Cup Dames - Lillehammer | Skeleton | Beëindigd |
14/11 - 19/11 | NOR | Europa Cup - Lillehammer | Skeleton | Beëindigd |
14/11 - 20/11 | USA | Wereldbeker Para Sport - Park City | Bobsleeën | Beëindigd |
15/11 - 22/11 | Park City | North America's Cup - Park City | Skeleton | Beëindigd |
15/11 - 22/11 | USA | North America's Cup Dames - Park City | Skeleton | Beëindigd |
16/11 - 20/11 | NOR | Europa Cup - Lillehammer | Bobsleeën | Beëindigd |
18/11 - 20/11 | Heerenveen | Wereldbeker - Divisie B - Heerenveen | Snelschaatsen | Beëindigd |
18/11 - 20/11 | Heerenveen | Wereldbeker - Heerenveen | Snelschaatsen | Beëindigd |
18/11 - 20/11 | Sapporo | ISU Grand Prix - NHK Trophy | Kunstrijden | Beëindigd |
18/11 - 20/11 | Warszawa | Challenger Series - Warsaw Cup | Kunstrijden | Beëindigd |
18/11 - 23/11 | Park City | North America's Cup - Park City | Bobsleeën | Beëindigd |
19/11 - 26/11 | Whistler | Wereldbeker - Whistler | Bobsleeën | Beëindigd |
19/11 - 26/11 | Whistler | Wereldbeker Heren - Whistler | Skeleton | Beëindigd |
19/11 - 26/11 | Whistler | Wereldbeker Dames - Whistler | Skeleton | Beëindigd |
22/11 - 27/11 | Winterberg | Intercontinental Cup - Winterberg | Skeleton | Beëindigd |
22/11 - 27/11 | GER | Intercontinental Cup Dames - Winterberg | Skeleton | Beëindigd |
25/11 - 27/11 | FIN | ISU Grand Prix - Grand Prix of Espoo | Kunstrijden | Beëindigd |
26/11 - 27/11 | FIN | Werelbeker Neo-Senioren - Seinäjoki | Snelschaatsen | Beëindigd |
26/11 - 27/11 | FIN | Wereldbeker Junioren - Seinäjoki | Snelschaatsen | Beëindigd |
26/11 - 03/12 | Park City | Wereldbeker - Park City | Bobsleeën | Beëindigd |
26/11 - 03/12 | Altenberg | Europa Cup - Altenberg | Bobsleeën | Beëindigd |
26/11 - 03/12 | Park City | Wereldbeker Dames - Park City | Skeleton | Beëindigd |
26/11 - 03/12 | Park City | Wereldbeker Heren - Park City | Skeleton | Beëindigd |
27/11 - 03/12 | Lake Placid | North America's Cup - Lake Placid | Skeleton | Beëindigd |
27/11 - 03/12 | USA | North America's Cup Dames - Lake Placid | Skeleton | Beëindigd |
28/11 - 03/12 | AUT | Europa Cup - Bludenz | Skeleton | Beëindigd |
28/11 - 03/12 | AUT | Europa Cup Dames - Bludenz | Skeleton | Beëindigd |
30/11 - 01/12 | NOR | Wereldbeker Junioren - Lillehammer | Rodelen | Beëindigd |
30/11 - 04/12 | Lake Placid | North America's Cup - Lake Placid | Bobsleeën | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/12 | AUT | Nations Cup - Innsbruck | Rodelen | Beëindigd |
02/12 - 03/12 | NOR | Wereldbeker Junioren - Lillehammer II | Rodelen | Beëindigd |
02/12 - 04/12 | Quebec City | Kampioenschap Vier Continenten | Snelschaatsen | Beëindigd |
02/12 - 04/12 | AUT | Wereldbeker - Innsbruck-Igls | Rodelen | Beëindigd |
03/12 - 04/12 | FIN | Werelbeker Neo-Senioren - Seinäjoki II | Snelschaatsen | Beëindigd |
03/12 - 04/12 | FIN | Wereldbeker Junioren - Seinäjoki II | Snelschaatsen | Beëindigd |
04/12 - 10/12 | Igls | Europa Cup - Innsbruck/Igls | Bobsleeën | Beëindigd |
07/12 - 10/12 | CRO | Challenger Series - Golden Spin of Zagreb | Kunstrijden | Beëindigd |
08/12 | CAN | Nations Cup - Whistler | Rodelen | Beëindigd |
08/12 - 11/12 | Turijn | ISU Grand Prix - Grand Prix Final | Kunstrijden | Beëindigd |
08/12 - 11/12 | Turijn | ISU Grand Prix Junioren - Isu Grand Prix Junioren - Finale | Kunstrijden | Beëindigd |
08/12 - 12/12 | Whistler | Wereldbeker - Whistler | Rodelen | Beëindigd |
09/12 - 10/12 | GER | Wereldbeker Junioren - Winterberg | Rodelen | Beëindigd |
09/12 - 11/12 | Calgary | Wereldbeker - Divisie B - Cal | Snelschaatsen | Beëindigd |
09/12 - 11/12 | Calgary | Wereldbeker - Calgary | Snelschaatsen | Beëindigd |
09/12 - 11/12 | KAZ | Wereldbeker - Kazachstan - Almaty | Short Track | Beëindigd |
11/12 - 18/12 | Lake Placid | Wereldbeker - Lake Placid | Bobsleeën | Beëindigd |
11/12 - 18/12 | Lake Placid | Wereldbeker Heren - Lake Placid | Skeleton | Beëindigd |
11/12 - 18/12 | Lake Placid | Wereldbeker Dames - Lake Placid | Skeleton | Beëindigd |
13/12 - 18/12 | KOR | Intercontinental Cup Dames - Pyeongchang | Skeleton | Beëindigd |
13/12 - 18/12 | KOR | Intercontinental Cup - Pyeongchang | Skeleton | Beëindigd |
15/12 - 18/12 | Internationaal | Wereldbeker Natuurijs - Obdach-Winterleiten | Rodelen | Beëindigd |
16/12 | USA | Nations Cup - Park City | Rodelen | Beëindigd |
16/12 - 17/12 | Altenberg | Europees Kampioenschap Junioren | Rodelen | Beëindigd |
16/12 - 17/12 | GER | Wereldbeker Junioren - Altenberg | Rodelen | Beëindigd |
16/12 - 17/12 | Park City | America-Pacific Kampioenschap | Rodelen | Beëindigd |
16/12 - 18/12 | CAN | Wereldbeker - Calgary II | Snelschaatsen | Beëindigd |
16/12 - 18/12 | CAN | Wereldbeker - Divisie B - Calgary II | Snelschaatsen | Beëindigd |
16/12 - 18/12 | KAZ | Wereldbeker - Kazachstan - Almaty II | Short Track | Beëindigd |
16/12 - 18/12 | Park City | Wereldbeker - Park City | Rodelen | Beëindigd |
26/12 - 29/12 | Kemerovo | Nationale Kampioenschappen - Russische Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
27/12 - 28/12 | Heerenveen | Nationale Kampioenschappen - Nederlands Kampioenschap Sprint | Snelschaatsen | Beëindigd |
27/12 - 28/12 | Heerenveen | Nationale Kampioenschappen - Nederlands Kampioenschap Allround | Snelschaatsen | Beëindigd |
27/12 - 29/12 | Innsbruck | Nationale Kampioenschappen - Oostenrijks Kampioenschap Afstanden | Snelschaatsen | Beëindigd |
31/12 - 01/01 | Leeuwarden | Nationaal Kampioenschap - Nederlands Kampioenschap Afstanden | Short Track | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 - 08/01 | Winterberg | Wereldbeker - Winterberg | Bobsleeën | Beëindigd |
01/01 - 08/01 | Winterberg | Wereldbeker Heren - Winterberg | Skeleton | Beëindigd |
01/01 - 08/01 | Winterberg | Wereldbeker Dames - Winterberg | Skeleton | Beëindigd |
06/01 | LAT | Nations Cup - Sigulda | Rodelen | Beëindigd |
06/01 - 08/01 | Hamar | Europees Kampioenschap Allround | Snelschaatsen | Beëindigd |
06/01 - 08/01 | Hamar | Europees Kampioenschap Sprint | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Sigulda | Wereldbeker - Sigulda | Rodelen | Beëindigd |
08/01 - 15/01 | Altenberg | Wereldbeker - Altenberg | Bobsleeën | Beëindigd |
08/01 - 15/01 | Altenberg | Wereldbeker Heren - Altenberg | Skeleton | Beëindigd |
08/01 - 15/01 | Altenberg | Wereldbeker Dames - Altenberg | Skeleton | Beëindigd |
09/01 - 13/01 | Winterberg | Wereldkampioenschap Junioren | Skeleton | Beëindigd |
12/01 - 22/01 | Lake Placid | Universiade | Kunstrijden | Beëindigd |
12/01 - 22/01 | Lake Placid | Universiade | Short Track | Beëindigd |
13/01 | LAT | Nations Cup - Sigulda II | Rodelen | Beëindigd |
13/01 - 15/01 | Gdańsk | Europees Kampioenschap | Short Track | Beëindigd |
13/01 - 15/01 | LAT | Wereldbeker - Sigulda II | Rodelen | Beëindigd |
13/01 - 15/01 | ITA | Wereldbeker Natuurijs - Jaufental | Rodelen | Beëindigd |
14/01 - 15/01 | Internationaal | Wereldkampioenschap Junioren | Bobsleeën | Beëindigd |
14/01 - 15/01 | Winterberg | Wereldkampioenschap U-23 | Bobsleeën | Beëindigd |
14/01 - 15/01 | Lillehammer | Europese Kampioenschappen | Rodelen | Beëindigd |
14/01 - 15/01 | Bludenz | Wereldkampioenschap Junioren | Rodelen | Beëindigd |
15/01 - 20/01 | LAT | Europa Cup - Sigulda | Skeleton | Beëindigd |
15/01 - 20/01 | LAT | Europa Cup Dames - Sigulda | Skeleton | Beëindigd |
15/01 - 20/01 | Salt Lake City | Universiade | Snelschaatsen | Beëindigd |
15/01 - 22/01 | GER | Wereldbeker - Altenberg II | Bobsleeën | Beëindigd |
15/01 - 22/01 | Altenberg | Europese Kampioenschappen | Bobsleeën | Beëindigd |
15/01 - 22/01 | GER | Wereldbeker Dames - Altenberg 2 | Skeleton | Beëindigd |
15/01 - 22/01 | GER | Wereldbeker Heren - Altenberg 2 | Skeleton | Beëindigd |
17/01 - 21/01 | LAT | Europa Cup - Sigulda | Bobsleeën | Beëindigd |
18/01 - 19/01 | AUT | Wereldbeker Junioren - Bludenz | Rodelen | Beëindigd |
20/01 | Altenberg | Europese Kampioenschappen | Skeleton | Beëindigd |
20/01 - 21/01 | AUT | Wereldbeker Junioren - Bludenz II | Rodelen | Beëindigd |
21/01 | Internationaal | Wereldbeker Junioren - Wereldbekerklassement Team Relay Junioren | Rodelen | Beëindigd |
21/01 | Internationaal | Wereldbeker Junioren - Wereldbekerklassement Junior Heren | Rodelen | Beëindigd |
21/01 | Internationaal | Wereldbeker Junioren - Wereldbekerklassement Junior Dames | Rodelen | Beëindigd |
21/01 | Internationaal | Wereldbeker Junioren - Wereldbekerklassement Dubbels Junioren | Rodelen | Beëindigd |
21/01 | Internationaal | Wereldbeker Junioren - Wereldbekerklassement Dubbels Junior Dames | Rodelen | Beëindigd |
22/01 - 27/01 | Innsbruck | EK Para Sport | Bobsleeën | Beëindigd |
22/01 - 27/01 | AUT | Wereldbeker Para Sport - Igls- Innsbruck | Bobsleeën | Beëindigd |
23/01 - 29/01 | Espoo | Europees Kampioenschap | Kunstrijden | Beëindigd |
23/01 - 05/02 | St. Moritz | Wereldkampioenschappen | Bobsleeën | Beëindigd |
23/01 - 05/02 | St. Moritz | Wereldkampioenschappen | Skeleton | Beëindigd |
27/01 - 29/01 | Dresden | Wereldkampioenschap Junioren | Short Track | Beëindigd |
27/01 - 29/01 | ITA | Wereldbeker Natuurijs - Deutschnofen | Rodelen | Beëindigd |
28/01 - 29/01 | Oberhof | Wereldkampioenschappen | Rodelen | Beëindigd |
29/01 | Internationaal | Wereldbeker Junioren Natuurijs - Wereldbekerklassement Junior Heren | Rodelen | Beëindigd |
29/01 | Internationaal | Wereldbeker Junioren Natuurijs - Wereldbekerklassement Junior Dames | Rodelen | Beëindigd |
29/01 | Internationaal | Wereldbeker Junioren Natuurijs - Wereldbekerklassement Dubbels Heren | Rodelen | Beëindigd |
29/01 - 03/02 | St. Moritz | WK Para Sport | Bobsleeën | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/02 | GER | Nations Cup - Altenberg | Rodelen | Beëindigd |
03/02 - 04/02 | Inzell | Werelbeker Neo-Senioren - Wereldbekerfinale Neo-Senioren | Snelschaatsen | Beëindigd |
03/02 - 04/02 | Inzell | Wereldbeker Junioren - Werelbekerfinale Junioren | Snelschaatsen | Beëindigd |
03/02 - 05/02 | Heerenveen | Nationale Kampioenschappen - Nederlands Kampioenschap Afstanden | Snelschaatsen | Beëindigd |
03/02 - 05/02 | Dresden | Wereldbeker - Duitsland - Dresden | Short Track | Beëindigd |
04/02 - 05/02 | Altenberg | Wereldbeker - Altenberg | Rodelen | Beëindigd |
05/02 - 12/02 | Igls | Wereldbeker Dames - Igls - Innsbruck | Skeleton | Beëindigd |
05/02 - 12/02 | Igls | Wereldbeker Heren - Igls - Innsbruck | Skeleton | Beëindigd |
07/02 - 12/02 | NOR | Wereldbeker Para Sport - Lillehammer | Bobsleeën | Beëindigd |
07/02 - 12/02 | Colorado Springs | Kampioenschap Vier Continenten | Kunstrijden | Beëindigd |
10/02 | GER | Nations Cup - Winterberg | Rodelen | Beëindigd |
10/02 - 12/02 | POL | Wereldbeker - Tomaszow Mazoviecki | Snelschaatsen | Beëindigd |
10/02 - 12/02 | POL | Wereldbeker - Divisie B - Tomaszow Mazowiecki | Snelschaatsen | Beëindigd |
10/02 - 12/02 | Inzell | Wereldkampioenschap Junioren | Snelschaatsen | Beëindigd |
10/02 - 12/02 | NED | Wereldbeker - Nederland - Dordrecht | Short Track | Beëindigd |
11/02 - 12/02 | Igls | Wereldbeker - Igls | Bobsleeën | Beëindigd |
11/02 - 12/02 | Winterberg | Wereldbeker - Winterberg | Rodelen | Beëindigd |
12/02 - 17/02 | AUT | Europa Cup Dames - Igls | Skeleton | Beëindigd |
12/02 - 17/02 | Innsbruck | Europees Kampioenschap Junioren | Skeleton | Beëindigd |
12/02 - 17/02 | Igls | Europa Cup - Igls | Skeleton | Beëindigd |
12/02 - 19/02 | Sigulda | Wereldbeker Heren - Sigulda | Skeleton | Beëindigd |
12/02 - 19/02 | Sigulda | Wereldbeker Dames - Sigulda | Skeleton | Beëindigd |
13/02 - 18/02 | AUT | Intercontinental Cup - Igls | Skeleton | Beëindigd |
13/02 - 18/02 | AUT | Intercontinental Cup Dames - Igls | Skeleton | Beëindigd |
14/02 - 19/02 | Winterberg | Europa Cup - Winterberg | Bobsleeën | Beëindigd |
17/02 | SUI | Nations Cup - St.Moritz | Rodelen | Beëindigd |
17/02 - 18/02 | Winterberg | Europees Kampioenschap Junioren | Bobsleeën | Beëindigd |
17/02 - 18/02 | Winterberg | Europees Kampioenschap U-23 | Bobsleeën | Beëindigd |
17/02 - 19/02 | Tomaszów Mazowiecki | Wereldbeker - Wereldbeker Finale | Snelschaatsen | Beëindigd |
17/02 - 19/02 | Tomaszów Mazowiecki | Wereldbeker - Divisie B - Wereldbekerfinale - Divisie B | Snelschaatsen | Beëindigd |
17/02 - 19/02 | AUT | Wereldbeker Natuurijs - Umhausen | Rodelen | Beëindigd |
18/02 - 19/02 | LAT | Wereldbeker - Sigulda | Bobsleeën | Beëindigd |
18/02 - 19/02 | St. Moritz | Wereldbeker - St. Moritz | Rodelen | Beëindigd |
19/02 | Internationaal | Wereldbeker Natuurijs - Wereldbekerklassement Dames | Rodelen | Beëindigd |
19/02 | Internationaal | Wereldbeker Natuurijs - Wereldbekerklassement Heren | Rodelen | Beëindigd |
19/02 | Internationaal | Wereldbeker Natuurijs - Wereldbekerklassement Teams | Rodelen | Beëindigd |
19/02 | Internationaal | Wereldbeker Natuurijs - Wereldbekerklassement Dubbels | Rodelen | Beëindigd |
23/02 - 26/02 | Tilburg | Challenge Cup | Kunstrijden | Beëindigd |
24/02 | GER | Nations Cup - Winterberg II | Rodelen | Beëindigd |
25/02 - 26/02 | GER | Wereldbeker - Winterberg II | Rodelen | Beëindigd |
26/02 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Sprint Dubbels Dames | Rodelen | Beëindigd |
26/02 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Sprint Dubbels | Rodelen | Beëindigd |
26/02 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Dames | Rodelen | Beëindigd |
26/02 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Team Relay | Rodelen | Beëindigd |
26/02 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Dubbels Dames | Rodelen | Beëindigd |
26/02 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Sprint Dames | Rodelen | Beëindigd |
26/02 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Dubbels | Rodelen | Beëindigd |
26/02 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Sprint Heren | Rodelen | Beëindigd |
26/02 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Heren | Rodelen | Beëindigd |
27/02 - 05/03 | Calgary | Wereldkampioenschap Junioren | Kunstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/03 - 05/03 | Heerenveen | Wereldkampioenschap Afstanden | Snelschaatsen | Beëindigd |
10/03 - 12/03 | Seoul | Wereldkampioenschap | Short Track | Beëindigd |
20/03 - 26/03 | USA | North America's Cup Dames - Lake Placid Iia | Skeleton | Beëindigd |
20/03 - 26/03 | Lake Placid | North America's Cup - Lake Placid 2 | Skeleton | Beëindigd |
20/03 - 26/03 | Saitama | Wereldkampioenschap | Kunstrijden | Beëindigd |
23/03 - 27/03 | Lake Placid | North America's Cup - Lake Placid 2 | Bobsleeën | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
13/04 - 16/04 | Tokyo | World Team Trophy | Kunstrijden | Beëindigd |